Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Hurtownia alkoholi Topspirits z siedzibą w UK w swojej ofercie ma duży asortyment polskich wódek. Każdy konsument znajdzie coś, co będzie trafiać do Jego gustu. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość asortymentu to dewiza hurtowni alkoholu Topspirits. Topspirits to główny dystrybutor wódki Baczewski uk. Dobre ceny krajowa wódka uk zapewne odnajdziesz w hurtowni alkoholu Topspirits. Topspirits jest dynamicznie działająca hurtownią alkoholu dostarczającą we znane polskie wódki. Jeśli jesteś zainteresowany dobrymi cenami oraz wysoką jakością towarów zainteresuj się propozycją polska hurtownia alkoholi Topspirits. Polska wódka uk stanowi specjalność naszej przedsiębiorstwa, J.A.Baczewski to znana marka jakiej jesteśmy pierwszym przedstawiciel w W.Brytanii

  Data dodania: 25 03 2013 ·
 • Hurtownia Stan-Pol sprzedaje zwłaszcza kosmetyki a także chemię gospodarczą na terytorium Wielkiej Brytanii. Nasza propozycja to wypróbowane, doceniane przez Klientów polskie produkty, które są na tle angielskich odpowiedników wiele tańsze. Doświadczenie w handlu kosmetykami, rozległa wiedza na temat upodobań a także oczekiwań Konsumentów robi naszą propozycję szczególnie ciekawą dla rodaków przebywających w UK. Chemia gospodarcza to produkty, jakie każda pani domu lubi mieć w mieszkaniu, cenione od pokoleń. Jeżeli doceniasz jakość za rozsądna cenę na pewno zainteresujesz się świetnymi towarami w ofercie polskiej hurtowni. Wszelkie chętne do kooperacji sklepy zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

  Data dodania: 25 03 2013 ·
 • Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu w projektach naukowych i komercyjnych krajowych i zagranicznych. Celem firmy jest zastosowanie i rozwijanie metod przetwarzania satelitarnych obrazów radarowych i optycznych. Nasza firma jest pierwszą firmą w Polsce i jedną z nielicznych firm w Europie, wykorzystującą satelitarne oraz lotnicze zobrazowania (zarówno radarowe jak i optyczne) w tak wielu zastosowaniach. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do przeprowadzania zaawansowanych analiz stanu środowiska oraz zmian antropogenicznych. W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Do analiz wykorzystujemy jedynie najlepsze oprogramowanie, urządzenia radarowe oraz bardzo dokładnych zobrazowań terenu. Sami również zajmujemy się rozwojem oprogramowania do przetwarzania i analizy satelitarnych obrazów radarowych.

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • Agencja interaktywna »

  Coraz częściej na rynku spotykana agencja interaktywna to firma zajmująca się wielopłaszczyznową (od PR po tworzenie stron internetowych) obsługą swojego kontrahenta w sieci www – bezsprzecznie najważniejszym medium masowym spośród wszystkich oferowanych przez współczesną rzeczywistość (a ze 100-procentową pewnością każdy, kto próbuje rozkręcić swój interes, wie, iż bez reklamy sieciowej nie da się normalnie działać). Najgoręcej wobec tego zapraszamy do witryny internetowej jednej z tego typu firm – Interactiv. Odnajdziesz tam naprawdę wszelkie informacje, które są w stanie Ci naświetlić, czym się paramy i dlaczego to właśnie nam można zaufać!

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma przeprowadza szkolenia unijne, a także kursy, m.in.: kurs spawania mag.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych szkoleń korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasz kurs. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po konkretnych kursach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą stronę często by nie przegapić kursu dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • Fotosmart to sieciowe laboratorium foto, jakie umożliwia w prosto i natychmiastowo wywołanie fotografii za pomocą Internetu. Jeśli pragniesz cieszyć się swoimi zdjęciami tak w cyfrowej, jak „normalnej” wersji, bez wątpienia powinieneś zajrzeć pod adres http://www.fotosmart.com.pl – zaskoczy cię fakt, jak znakomite opcje realizacji odbitek zapewniamy, tak w aspekcie rozwiązań technicznych, jak i – rzecz jasna – należności. Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego serwisu – tam pojmiesz, że i w XXI wieku powinno się wywoływać zdjęcia!

  Data dodania: 21 03 2013 ·
 • Alu-dachy to doświadczona firma oferująca zadaszenia. Nowym produktem są wprowadzone wiaty garażowe. Są to różnego rodzaju zadaszenia parkingów, jak również wiaty ogrodowe na jedno lub dwa auta. Jest możliwość wyboru wielu kolorów, dzięki temu można ją dopasować do wyglądu budynku. Firma znajduje się na rynku od 20 lat. Dzięki wieloletniej pracy z powodzeniem wykonuje wymagające realizacje. Dla Alu-dachy najistotniejszym elementem jest przede wszystkim jakość i kompetencja wykonania.

  Data dodania: 20 03 2013 ·
 • Niezależnie czy planujesz odsprzedać nowe auto, czy czujesz, iż nadszedł już moment na sprzedanie auta używanego przez długi okres czasu, pragniesz całą operację zrealizować bardzo szybko, jak też opłacalnie. Pomimo sporej liczby rozwiązań, jakie oferuje współcześnie branża, nie jest to prosta sprawa. Uwzględniając to, Skup Samochodów Wrocław przyszykował szczególną propozycję ofertową, dzięki której posiadacz każdego modelu auta, będzie miał możność tego rodzaju transakcję zrealizować bardzo efektywnie. Auto Komis Wrocław do każdego kontrahenta podchodzi osobno, łącząc interesy z partnerstwem. Spora ilość ukontentowanych kontrahentów z którymi Auto Skup Wrocław przeprowadził transakcję, poświadcza duży profesjonalizm, z jakim spotykali się w trakcie współpracy. Zarówno osoby sprzedające przez ten Skup Aut Za Gotówkę Wrocław samochody dobrej jakości, jak też osoby, które czerpiąc z oferty skup aut uszkodzonych Wrocław, sprzedawały samochody uszkodzone, posiadały, jak też posiadają w tym miejscu pewność na obsługę na niezwykle wysokim poziomie.

  Data dodania: 20 03 2013 ·
 • Nadzwyczaj sprawną formą promocji jest marketing szeptany. Jest on bardzo doceniany przez przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe z wielu sektorów. Nie jest kojarzony z reklamą, trafia więc nawet do ludzi nielubiących reklam. Jest to wypróbowany sposób na wypromowanie produktu. Marketing szeptany jest skutecznym sposobem stwarzania opinii o produkcie pośród społeczności w Internecie. Stosowane są do tego fora internetowe i różnorodnego typu portale. Najistotniejszym zadaniem jest wykreowanie pozytywnego obrazu usługi. W ten sposób konkretna informacja trafia do osób szukających danego produktu. Drugim atrakcyjnym rodzajem marketingu jest aromamarketing. Jest to innowacyjna metoda, która ma w istotnym stopniu wpłynąć na wzrost sprzedaży produktów. Marketing zapachowy ma na celu wpłynąć na zmysł węchu a przez to również na zachowania konsumenckie. Odpowiedni zapach wywołuje określone emocje, co dobrze wpływa na sprzedaż. Ten typ marketingu buduje unikalną aurę wokół danego towaru. Te typy marketingu poleca zobacz agencja interaktywna – Commercial Communications.

  Data dodania: 19 03 2013 ·
 • Usługobiorcy zainteresowani tłumaczeniami mogą się zgłaszać do biura Atrans. Obsługiwani są nie tylko usługobiorcy prywatni, mogą zgłaszać się także spółki. Do zamówienia są tłumaczenia przez Internet i nie tylko. W pulę usług wchodzą też kursy. Jest możliwość przygotowania kursu zaznajamiającego ze standardowym słownictwem branżowym. Wybór indywidualnego trybu nauczania to wyśmienita metoda na intensywną edukację. Poprzez to robimy się bardziej wydajni w sprawach zawodowych. Uzyskane za pośrednictwem Atrans umiejętności językowe przydają się w wielu sytuacjach. Biuro Tłumaczeń Żywiec Atrans to świetny partner, błyskawicznie realizujący zlecenia. Na stronie zawarte są poszczególne referencje, można także zaznajomić się z cennikiem. Jeżeli zamówienie jest rzeczywiście spore Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec daje rabat. Niepodważalną zaletą jest fakt, że za tłumaczenie tekstów specjalistycznych Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec nie pobiera dodatkowych opłat. Biuro Tłumaczeń Bielsko to pojęcie kojarzone z tą firmą.

  Data dodania: 19 03 2013 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

(1) , (1) , (1) , (1) , (3) , (1) , (3) , (1) , (3) , (1) , (1) , (9) , (1) , agencja interaktywna (16) , (1) , tworzenie sklepów internetowych (4) , (2) , (6) , (1) , (1) , (1) , (6) , (3) , (1) , (1) , (1) , wywoływanie zdjęć (2) , tłumacz (14) , (9) , (1) , (1) , (2) , strony internetowe (41) , (1) , (1) , internetowy (12) , szkolenia (35) , (1) , (1) , (1)