Asset management

BPH TFI jest czołowym polskim Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych. Strona towarzystwa zawiera szczegółowy opis oferowanych produktów m.in. funduszy inwestycyjnych, zarządzanie aktywami, IKE oraz programy emerytalne i oszczędnościowe. Fundusze inwestycyjne postrzegane są jako najlepsza inwestycja dla Naszych finansów. Dzięki narzędziom zamieszczonym na stronie dokonacie Państwo analizy wyników funduszy, jak również dokonacie sprawdzenia ich aktualnej wyceny. Strona daje możliwość subskrypcji wycen funduszy na emaila lub sms. Oszczędzanie i inwestowanie z BHP TFI daję szansę na wiele korzyści.

Szczegóły strony www.bphtfi.pl:

Podlinkuj stronę www.bphtfi.pl:

Asset management

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 1 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instrumenty finansowe »

  U podstaw inżynierii finansowej stoi matematyka finansowa. To właśnie na niej poznajemy dokładną konstrukcję instrumentów finansowych, co w znacznym stopniu przyczynia się do ich prawidłowej i trafnej analizy. Umiejętna ocena ryzyka danego instrumentu finansowego jest podstawą skutecznego inwestowania swoich zasobów. W serwisie tym poruszane są tematy ściśle związane z inżynierią finansową - od definicji takich pojęć jak rynek finansowy pierwotny i wtórny, instrument pochodny itp.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty - porównanie kredytów »

  Wspólnie z profesjonalnymi doradcami kredytowi, bankami, każdego dnia prezentujemy i opisujemy najświeższe oferty kredytowe, zwłaszcza wychwytujemy te z dopiero, co wchodzących promocji. W swoim życiu każdy z nas musi niejednokrotnie decydować i odpowiedzialnie dobierać kredyt do możliwości spłaty (zdolności kredytowej).

  Zachęcamy do przeprowadzenia w naszym portalu analizy wysokości raty kredytowej z większości banków znanych na Polskim rynku. Porównanie kredytów to pierwszy podstawowy sprawdzian, działanie umożliwiające przybliżenie dodatkowych kosztów, które będzie trzeba uwzględnić w budżecie domowym lub firmy w przypadku podjęcia takiego kredytu. Odpowiednio sprecyzowane ustawienie, zwłaszcza wybór odpowiedniego instrumentu finansowego w zależności od przeznaczenia, a więc:
  Kredyty gotówkowe ? wiadomo, bez pytań ze strony banku, na co zamierzamy wydać pieniądze,
  Kredyty mieszkaniowe ? wyłącznie na zakup nieruchomości (mieszkanie od dewelopera, dom)
  Kredyty samochodowe ? na zakup każdego pojazdu (skutery, motocykle, łodzie motorowe, samochody) itd. (leasing, lokaty, konta, ubezpieczenia, konsolidacja) - zawęzi to obszar poszukiwania.

  W przypadku dalszych pytań odnośnie danego kredytu można bezpośrednio poprosić o kontakt telefoniczny lub umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym.

  Osoby posiadające z jakiś powodów wpisy w rejestrach: BIK, BIG, MIG BR i KRD, nie mogące z tego powodu uzyskać kredytu, powinny zgłosić poprzez formularz zamieszczony w naszym portalu o ?wyczyszczenie?, usunięcie tych wpisów by odzyskać możliwość korzystania z kart kredytowych, kredytów i pożyczek.

  Również istnieje opcja przeprowadzenia ? oddłużania.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Doradcza KONKRET »

  Firma Doradcza KONKRET Renata Antos świadczy kompleksowe usługi finansowo-księgowe, kadrowo- płacowe. Sporządzamy wnioski kredytowe, biznesplany, analizy finansowe. Rozliczamy PIT-y roczne, dochody z zagranicy, zwrot VAT za materiały budowlane. Reprezentujemy Klientów przed US, ZUS, GUS. Obsługujemy podmioty gospodarcze i osoby prywatne z Krakowa, Wieliczki, Niepołomic i okolic. Odbiór dokumentów gratis.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie, Certyfikat Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym partnerem. O firmę Klienta dbamy jak o własną.
  Zapraszamy na naszą stronę www.konkretpodatki.pl

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzimy obsługę w zakresie:
  prowadzenia:
  podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  ksiąg handlowych,
  ryczłtu ewidencjonowanego,
  ewidencji VAT,
  rozliczeń z ZUS,
  doradztwa w zakresie prawa podatkowego dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych,
  wypełniania zeznań podatkowych PIT i CIT,
  wypełniania wniosków o zwrot różnicy podatku VAT związanego z budownictwem mieszkaniowym (VZM - 1),
  pomoc przy rejestracji działalności,
  pomoc przy rozwiązywaniu bieżących problemów.

  Data dodania: 09 02 2011 ·
 • Kalkulator hipoteczny »

  Strona to ogromnie wygodny kalkulator kredytowy. Zawiera informacje o bankowych ofertach standardowych i ułatwia realne wyliczenie raty lub ewentualnego dochodu z danego rozwiązania. Strona dysponuje prostą, lecz przejrzystą i intuicyjną konstrukcją przez co internauci spędzają na niej o wiele więcej czasu niż na konkurencyjnych stronach. Wielu odbiorców skorzystało już z tego przejrzystego i wydajnego kalkulatora. Dołącz do nich dziś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli już szukasz treści o lokatach bankowych koniecznie zajrzyj na naszą stronę, serwis LokataBankowa.pl w całości poświęcony jest teraz temu zagadnieniu. Na stronie znajdziesz dużo napisów dzięki którym dowiesz się chociaż czy jest opłacalne założyć lokatę progresywną, co to jest polisolokata, jak założyć lokatę internetową, a wręcz czy opłaca się inwestować w lokatę progresywną. U nas dowiesz się też czy jest możliwa lokata bez podatku, oraz dodatkowo co wyselekcjonować pośród lokatą bankową, a kontem oszczędnościowym.

  Data dodania: 22 03 2011 ·
 • Banki »

  Jeżeli szukasz w Internecie informacji na temat finansów to strona tylko-finanse.pl jest miejscem właśnie dla Ciebie i stworzonym właśnie z myślą o Tobie. Na stronach naszego serwisu znajdziesz najciekawsze newsy z kraju i ze świata, które poruszają interesującą dziedzinę jaką są bez dwóch zdań finanse i wszystko co z nimi związane. Z finansami mamy do czynienia codziennie dlatego serwis ten powstał aby przybliżyć wam tą tematykę. Znajdziecie tutaj takie kategorie jak Banki w Polsce, w których to poruszone zostają zagadnienia związane z działalnością banków na polskim rynku. Inne działy to Kredyty, Ubezpieczenia czy też Biznes. Jesteśmy pewni, że każdy odwiedzający nas internauta wyszuka tutaj coś dla siebie i coś co sprawi, że zostanie tutaj na dłużej. Naszym czytelnikom oferujemy także możliwość współtworzenia razem z nami portalu poprzez publikowanie swoich artykułów.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal poświęcony branży inwestycyjnej, który ma na celu przybliżenie tematyki związanej z takimi problemami jak: nieruchomości, papiery wartościowe, rynek walutowy, wszelkiego rodzaju produkty bankowe czy surowce. Teksty zamieszczone na serwisie zostały napisane językiem jasnym dla wszystkich, nawet dla osób które dopiero przystępują do zaznajamiania się z tą tematyką. Za sprawą artykułów zamieszczonych na portalu możemy podjąć decyzje jakie oferty finansowe są dla nas przydatne i w jakim kierunku modyfikuje się współczesna gospodarka.

  Data dodania: 27 07 2011 ·
 • Na tej stronie dowiesz się jak wypełnić pit 36. Witryna oferuje też formularz pit 36, dzięki któremu rozliczysz go bez opuszczania domu. Uzyskasz tu wszystkie niezbędne wskazówki na temat pit 36 termin, w jakim należy się rozliczyć, oraz na co trzeba zwracać szczególną uwagę w trakcie wypełniania formularza. Na jego podstawie, zarówno Urząd Skarbowy, jak i pracownik informowany jest o tym ile zarobił, jakie zaliczki na podatek zapłacił. Także na tej podstawie pracobiorca będzie uzupełniał swoje zeznanie roczne pit. To na płatniku zaliczek na podatek spoczywa obowiązek udzielenia bezbłędnej informacji pit 36.

  Data dodania: 05 01 2012 ·
 • Biuro rachunkowe Kraków. Witryna poświęcona przede wszystkim rachunkowości w Krakowie. Jeżeli sprawdzasz biura rachunkowego które potrafi prowadzić, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, podatkowe księgi profitów i rozchodów, plany VAT, proklamacje podatkowe, rozliczenie z ZUS (przekaz elektroniczny), listy ryczałtowe, obsługę kadrowo-płacowa, wykonywanie zestawień wymaganych przez GUS i inne resorty to trafiłeś w dobree miejsce. Nasza spółka oferuje pomoce w konkurencyjnych cenach co najwyższe na najwyższym pułapie.Biuro rachunkowe Kraków Księgowość Kraków

  Data dodania: 13 08 2012 ·