Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · · · ·
 • Rachunkowość i podatki »

  Zapraszam serdecznie na blog, w którym poruszane są zagadnienia dotyczące rachunkowości oraz podatków. Informacje, porady podatkowe, ulgi podatkowe, zwroty podatku, rozliczenie PIT, sprawna rachunkowość, nowelizacje ustaw, przepisy podatkowe - to przykładowe tematy, na które znajdziecie ciekawe artykuły oraz wpisy. Każdy artykuł zawiera najważniejsze ustalenia dotyczące kwestii rachunkowości oraz podatków. W serwisie znajdują się również informacje na temat konstrukcji takich instrumentów finansowych jak stała stopa procentowa, nominalna stopa procentowa, roczna stopa procentowa oraz kredyty gotówkowe. Admin serwisu zaprasza do wypowiadania się i udzielania wszelkich porad odnośnie funkcjonowania samego serwisu.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • W Małopolsce popularne są biura rachunkowe specjalizujące się w obsłudze małych i średnich firm oraz spółek. Jednak niewiele z nich realizuje usługi dla wszystkich trzech typów przedsiębiorstw.

  Specjaliści zatrudnieni w księgowość BIUK zapewnią Ci najwyższej jakości obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe Kraków. Podejmuje się również pomocy w rozwiązywaniu różnorakich sporów z urzędami skarbowymi.

  Data dodania: 22 08 2012 ·
 • Księgowość Poznań »

  Właściciele firmy muszą czuć się bezpiecznie i mieć świadomość, że ich finansowe i księgowe sprawy prowadzone są przez specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zadań. Ważne jest aby biuro rachunkowe Poznań uwzględniało potrzeby klienta, czyli specyfikę danej firmy. Prowadzenie księgowości jest bowiem inne w przypadku poszczególnych branży. Zupełnie inne koszta pojawiają się np. w przypadku firmy transportowej czy budowlanej, niż w przypadku agencji reklamowej. Dlatego też wybór odpowiedniego biura rachunkowego musi być staranny i dobrze przemyślany.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe we Wrocławiu »

  Oferta biura księgowego PIOMAR we Wrocławiu skupia się na firmach pragnących dynamicznym rozwoju swojego biznesu, a rozliczenia podatkowe i księgowe wolą pozostawić specjalistom w tej dziedzinie. Biuro ma wieloletnie doświadczenie, cechuje się wysoką terminowością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe JWW Wrocław »

  Biuro rachunkowe Wrocław proponuje prowadzenie ksiąg rachunkowych. Udzielamy wszelkiego rodzaju konsultacji prawnych. Dla większych spółek, biuro rachunkowe oferuje prowadzenie dochodów i kosztów korporacji. Pomaga również w wyborze kredytów. Pełny wachlarz usług biura rachunkowego we Wrocławiu odszukacie na naszej stronie.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli wyszukujecie Państwo doświadczonego biura księgowego, które udziela swoje usługi na terytorium Szczecinka, to warto popatrzeć na demonstrowaną w tym miejscu stronę www. Wynajdziecie na niejniezwykle pełną propozycję świadczeń z obrębu rachunkowości, świadczeń kadrowo ? płacowych, obliczania PITów dodatkowo prowadzenia ksiąg rachunkowych. Miejsce to umożliwia zarówno pełnąofertę związaną wszechstronnie rozumianą rachunkowością. Dodatkowo na witrynie znajdują sięinformacje kontaktowe, cennik i dokładnie zaprezentowana propozycja, jaką swoim kontrahentom udostępniają pracownicy biura.

  Data dodania: 31 05 2011 ·
 • Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Poza pakietem usług o charakterze finansowym oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe i podatkowe. Polskie przepisy podatkowe są niejednoznaczne i mało precyzyjne, a ich interpretacje często sprzeczne. Prawo zmienia się z dnia na dzień. Dzięki naszej firmie możesz mieć zawsze pewność, że stosujesz najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania bazujące na aktualnych przepisach. Współpracujemy z firmami z różnych branż: produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi, dostosowując nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszymi dewizami są terminowość, uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. U nas: biuro księgowe Częstochowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 04 2011 ·
 • HR Complex ? Szkolenia biznesowe, Outsourcing kadrowy. »

  HRComplex Group to zespół specjalistów skupiających się na obszarach HR-u miękkiego jak rekrutacja, ocena pracownika, szkolenia i rozwój po obszary tzw. HR-u twardego czyli outsourcing kadrowo płacowy. Oferujemy klientom nowoczesne rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przyczyniające się do zwiększenia efektywności i zyskowności firmy, poprzez rozwój ich pracowników. Zespół naszych specjalistów to gwarancja jakości potwierdzona współpracą z najlepszymi. Zapraszamy na nasza stronę HRComplex

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe realizuje kompleksową obsługę księgową. Proponujemy innowacyjną formę współpracy przez internet. Dojeżdżamy także do klientów z miasta Łódź oraz z okolic. Zapewniamy profesjonalną obsługę, rzetelność oraz skuteczność działań. Adresatami naszej oferty są małe i średnie przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w realizacji usług kadrowo-płacowych. Służymy fachowym doradztwem w kwestiach związanych z prowadzeniem własnej firmy. Charakteryzuje nas indywidualne podejście oraz dbałość o wysoką jakość usług.

  Data dodania: 24 02 2012 ·
 • Biuro księgowe Kraków świadczy kompleksowe usługi księgowe i doradcze dla firm oraz dla osób fizycznych począwszy od 1993 roku. Grono specjalistów zatrudnionych w biurze podatkowym Luka s.c. posiada ogromną wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa pracy, księgowości oraz ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Naszą znajomość przepisów systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Kraków znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Mamy w ofercie również pełny outsourcing kadr i płac. Nasze usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość naszych usług jest od powstania naszego biura rachunkowego stale na najwyższym pułapie.

  Data dodania: 11 07 2012 ·
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Polecamy usługi księgowe dla firm niewielkich, średnich, ogromnych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez sieć stąd nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy zwłaszcza do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania duży wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj więcej biura księgowego dlatego że my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Tax & Finance, Anna Denis oferuje profesjonalną obsługę księgową małych i dużych podmiotów gospodarczych. Obsługujemy także klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w księgowości. Jako szanująca się firma zapewniamy całkowitą poufność wszelkich informacji. Działalność naszego biura jest objęta ubezpieczeniem OC. Oferujemy również pomoc w prowadzeniu i rejestracji działalności gospodarczej. Obsługujemy klientów w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Mazowieckie »

  Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług rozliczeniowo księgowych jak również usługi informatyczne (pomoc w doborze oprogramowania, wdrożenie, konfiguracja ...). Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ceny usług negocjujemy indywidualnie. Wysokość cen ustalamy biorąc pod uwagę wielkość i rodzaj firmy, rodzaj prowadzonej ewidencji księgowej i podatkowej oraz ilości dokumentów.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nie prowadź finansów swojej firmy samodzielnie. Skup się lepiej na swojej działalności, a prowadzenie rachunków pozostaw fachowcom, takim jak pracownicy internetowego biura rachunkowego Maat. Biuro udostępnia dokumenty swoim klientom przez Internet, co znacznie ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 07 2011 ·
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Masz problem z rozliczaniem księg rachunkwych? Chcesz otworzyć własną działalność ale rachunkowość sprawia Tobie kłopoty? Wejdź na naszą stronę internetową gdzie prezentujemy swoją ofertę dotyczącą usług rachunkowo-księgowych. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które od lat oferuje swoje usługi. Zaufało nam wiele dużych firm. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Poznanu. Zapraszamy osoby, które chcą otworzyć własny biznes oraz firmy działające już na rynku.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bilans-Servis od 1991 roku stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie pracowników.
  Bilans-Servis stawia na pierwszym miejscu klienta. To klient wybiera sposób dostarczania im dokumentów: odbiór dokumentów w siedzibie klienta na terenie Kielc, poczta, kurier, poczta elektroniczna, fax.
  Dzięki Bilans-Servis klient oszczędza czas, pieniądze oraz usprawnia zarządzanie firmą.

  Data dodania: 27 02 2012 ·
 • Biuro Rachunkowe Bydgoszcz »

  Promowana witryna zawiera ofertę biura rachunkowego o nazwie Zaksiegujemy.pl. Bydgoszcz i okolice to miejsce, gdzie to biuro rachunkowe świadczy swe usługi. Główną specjalnością firmy jest odbiór dokumentów i ich sprawne księgowanie. Nad jakością usług czuwają eksperci z dziedziny np. zarządzania. Istotne miejsce wśród usług zajmuje sporządzanie deklaracji podatkowych. Omawiane biuro dysponuje potrzebnymi certyfikatami oraz ubezpieczeniami. Oferta adresowana jest zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadania świadczone przez nasze biuro rachunkowe są bardzo szerokie i obejmują m.in. asystę przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych, usługi kadrowo-płacowe oraz kalkulacje podatków. Wdrożenie renomowanego światowej klasy oprogramowania umożliwiło nam procesowanie księgi podmiotom posiadającym wiele oddziałów zagranicznych w ramach jednego systemu księgowego. Sprawy kadrowo-płacowe, kalkulacje wynagrodzeń można generować bezpośrednio w extranecie, do którego ma dostęp każdy pracownik firmy, będącej naszym klientem. Rozwiązanie to pozwala na przeglądanie archiwalnych pasków płacowych, automatyczne tworzenie potwierdzeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Prace nie ograniczają się tylko do rachunkowości finansowej. Złożony model raportowania biznesowego umożliwia bogatsze spojrzenie na sprawy finansowe oraz udostępnianie ważnych informacji zarządczych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 19 04 2012 ·
 • Centrum Usług CPS Accounting zapewnia zintegrowane wsparcie z zakresu outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz controllingu finansowego.
  Swoim Klientom spółka oferuje szeroki dostęp do know ? how, specjalistycznej wiedzy oraz nowoczesnych rozwiązań bez potrzeby tworzenia nowych etatów czy ponoszenia innych kosztów kadrowych i administracyjnych.

  Data dodania: 23 07 2012 ·
 • Zarządzenia prawne non stop poddawają się transformacjom oraz czynią, że zajmowanie się swoimi rachunkami nie jest banalne, nawet czasami dopuszczalne. Z tej protekcji przeważająca część takich przedsiębiorców korzysta z propozycji, jakie ma do zaoferowania nasze biuro rachunkowe Katowice, które zapewnia pojętnie wykonywane usługi księgowe Katowice.

  Jednym z z wielu obciążeń jest badanie bilansu, które przymusowo musi być rozpatrzone poprzez wprawnego kontrolera.
  Już teraz skorzystaj z naszych usług, przez to będziesz miał stu procentową pewność, iż dokumentacja księgowa przeważona będzie porządnie. Zajmiemy się wielozadaniowym prowadzeniem finansów Twojego przedsiębiorstwa, a jeśli dopiero planujesz założyć swoją firmę to nasi profesjonaliści usługują fachowym doradztwem.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 31 07 2012 ·
1 · · · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(12) , biura księgowe (4) , (5) , (2) , rachunki (3) , (1) , księgowość (37) , (4) , (1) , Księgowy Wrocław (2) , rachunkowość (22) , podatki (12) , księgowość Poznań (5) , (4) , Zarządzenie czasem (1) , (1) , (15) , (4) , (1) , (2) , (1) , (1) , finanse (25) , (5) , (1) , biura rachunkowe Wrocław (2) , (2) , kadry (13) , (3) , (1) , (1) , (1) , biuro rachunkowe (38)