Biuro rachunkowe w Poznaniu

Masz problem z rozliczaniem księg rachunkwych? Chcesz otworzyć własną działalność ale rachunkowość sprawia Tobie kłopoty? Wejdź na naszą stronę internetową gdzie prezentujemy swoją ofertę dotyczącą usług rachunkowo-księgowych. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które od lat oferuje swoje usługi. Zaufało nam wiele dużych firm. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Poznanu. Zapraszamy osoby, które chcą otworzyć własny biznes oraz firmy działające już na rynku.

Szczegóły strony www.brtax.pl:

Podlinkuj stronę www.brtax.pl:

Biuro rachunkowe w Poznaniu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Poszukujesz kancelarii prawnej w Warszawie dzięki której rozstrzygniesz kto ma prawo do majątku czy darowizny? A może potrzebujesz prawnika po to by wywalczyć należne Ci alimenty? Jeśli tak idealnie trafiłeś, bowiem na stronie Kancelarii prawnej Warszawa Sławomir Mistewicz, którą prezentujemy znajdziesz wszystkie potrzebna informacje na temat prawnika, który w tych sytuacjach na pewno Ci pomoże. Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz przeprowadzi za Ciebie sprawy: windykacja, zachowek, zasiedzenie.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek drogowy UK »

  Serwis przeznaczona dla uczestników wypadku drogowego na terenie UK. Znajdziesz tutaj numer bezpłatnej infolinii pod, którym możesz uzyskać ważne informacje dotyczące postępowania po wypadku drogowym w UK. Jeżeli spotkało Cię to nieszczęście jakim jest wypadek samochodowy w UK na łamach tej strony znajdziesz niezbędne wiadomości na temat tego jak uzyskać odszkodowanie w Anglii. Nie działaj na własną rękę, skorzystaj z profesjonalnej pomocy, którą znajdziesz na stronie wypadeksamochodowy.com.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uzyskaj odszkodowanie w uk. Sprawdź czy należy ci się odszkodowanie za wypadek w Anglii. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadków przy pracy oraz wypadków komunikacyjnych. Dzięki serwisowi każdy poszkodowany w wypadku w może w szybki i łatwy sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania w Anglii.

  Data dodania: 03 04 2011 ·
 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw w zakresie m.in: prawa gospodarczego i handlowego, kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, prawa zamówień publicznych, windykacji należności (w tym w postępowaniu elektronicznym, tzw. e-sąd), natomiast dla klientów indywidualnych m.in: dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz za błędy w sztuce lekarskiej, realizacji umów i odpowiedzialności kontraktowej stron umowy, prawa obrotu nieruchomościami, ochrony własności (nieruchomości), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (alimenty, rozwód, separacja, podział majątku), postępowania egzekucyjnego, prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, nieważność testamentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

  Data dodania: 10 05 2011 ·
 • MS Tech?Solutions proponuje optymalizację procesów produkcyjnych w obszarze Lean Manufacturing. Specjalizujemy się w zakresie procesów obróbki skrawaniem, procesów spawania, budowy silników spalinowych oraz szeroko pojętych procesów obróbki metalu (obr. plastyczna, obr. cieplna, odlewanie). Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy i zdobywamy pracując w firmach wysokich technologii (High-tech). Dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas rozwiązania odpowiadają obecnemu stanowi techniki. Nasi klienci to największe światowe firmy, liderzy w swoich branżach.

  Data dodania: 07 06 2011 ·
 • Serdecznie zapraszam na witrynę internetową firmy o nazwie Impel, poświęconą dla rozwiązań powiązanych z zasobami ludzkimi i pozyskiwaniem pracowników nazywanej Impel - praca czasowa. Oferowane solucje przez spółkę Impel dobrze dostrajają się do modyfikacji dziejących się na rynku pracy. Rekomendowane świadczenia kadrowe są pomyślne dla usługobiorców. Omawiane rozwiązania pracy czasowej zawierają w sobie następujące zagadnienia - rekrutację, oraz doradztwo w obrębie rozwiązań HR. Świadczenie wprowadza optymalizacje nakładów pieniężnych działalności, wskutek takich solucji jak przykładowo konsulting personalny, leasing kard, try&hire, nabór pracowników niepełnosprawnych, tymczasową siłę roboczą. Spółka o nazwie Impel umożliwia też na nabór sezonowej siły roboczej na dowolny przedział czasowy. Świadczenia świadczone przez firmę Impel dostosowują się do aktualnej kondycji w sektorze pracy. W czasie tak zwanego 'rynku pracodawcy' tworzone są zespoły prowadzące nabór i selekcjonujące perfekcyjnych pracowników na wyznaczone stanowisko. Z kolei w sytuacji 'rynku pracownika' kreowane są terenowe biura stosowane do rekrutacji. Polecam również powiązane usługi firmy Impel takie jak ? doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowa.

  Data dodania: 10 06 2011 ·
 • Posiadasz problem z uzyskaniem rzetelnej informacji o pozyskiwaniu kapitału, doradztwie strategicznym, fuzjach czy przejęciach? Zachęcamy do siedziby firmy Apago, która od wielu lat para się tego typu tematyką. Swoje usługi świadczy głównie podmiotom gospodarczym jak również instytucjom, ale miło pozostają widziane również osoby indywidualne. Tylko U nas uzyskasz wartościowe informacje, jakie przyczynią się do rozwoju twojej firmy/instytucji. Gwarantujemy miłą jak również wysokiej klasy obsługę. Apago Ventures zaufało już wielu! Własną pozycję na rynku mamy ugruntowaną od dawna.

  Data dodania: 10 08 2011 ·
 • Pod adresem www.gotowe-cv.pl znajdują się najistotniejsze wskazówki dotyczące zasad formułowania Curriculum Vitae i listów motywacyjnych, pełniących istotna rolę w procesie rekrutacji – w końcu wysokiej jakości dokumenty aplikacyjne stanowią podstawę sukcesu na drodze kariery zawodowej. Umieszczono tutaj profesjonalne porady jak napisać CV, list motywacyjny, jakich błędów w nich unikać i czego lepiej się wystrzegać. Odnaleźć tutaj można również gotowy wzór CV i listu motywacyjnego skierowany do reprezentantów rozmaitych branż i stanowisk.

  Data dodania: 19 10 2011 ·

 • Wysokiej klasy Biuro Księgowe które znajduje się w Wrocławiu, oferuje wszystkim firmom ale także osobom prywatnym pomoc w branży podatkowej a także kompleksowe usługi związane z kierowaniem finansów firmy.

  Libra to nie tylko prowadzenie księgowości klienta ale także udziela licznych wskazówek, które mają na celu zwiększenie oszczędności oraz minimalne obciążenie finansowe klienta zarówno z fiskusem jak i klientami.
  Sympatyczna atmosfera, przystępny i szybki kontakt, doskonała znajomość prawa podatkowego a także spory staż pracy procentujący w jakość świadczonych usług to cechy które charakteryzują biuro księgowe Libra.
  Zapraszamy do współpracy oraz do zadawania pytań, więcej informacji na witrynie firmowej libra.net.pl

  LIBRA Renata Kiełbasiewicz-Drozdek
  ul. Partyzantów 12c
  51-672 Wrocław
  71 347 65 35
  [email protected]
  NIP: 8981069164,
  Regon 933004760

  Data dodania: 31 10 2011 ·
 • WIGE Consulting - jesteśmy firmą doradczą, działającą w obszarze finansów i dotacji unijnych. Oferta WIGE Consulting związana jest z szeroko pojętymi dotacjami unijnymi. Od początku podstawowym zadaniem Firmy było wspieranie przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców. Obecnie - w związku z upływem 6 lat od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej - swoje działania kierujemy na profesjonalne zarządzanie projektami oraz ich skuteczne rozliczanie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 11 2011 ·