Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · · · · · następna strona »
 • Przewozy do Niemiec »

  Firma Transer to pewny oraz rzetelny partner, działający w branży krajowych oraz międzynarodowych przewozów osób. Od przeszło sześciu lat systematycznie się rozwijamy, tak by każdego dnia świadczyć usługi najwyższej jakości. Aspirujemy do miana firmy wytyczającej nowe standardy w zakresie lądowego transportu osobowego. Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych oraz niezwykle doświadczonych kierowców, których kwalifikacje zawodowe poświadczone zostały uznanymi dokumentami. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo a także zadowolenie naszego klienta. Z nami zawsze dojedziesz na czas! Wachlarz naszych usług obejmuje między innymi

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rury bez szwu kwasoodporne »

  Hurtowy dostawca stali kwasoodporne, oferuje importowane wyroby hutnicze w postaci blach zimnowalcowanych, rur bezszwowych ( zimnowalcowanych, gorącowalcowanych, ciągnionych na zimno), odkuwek, prętów walcowanych oraz prętów ciągnionych. Materiały dostępne od ręki a w przypadku braku poszukiwanej pozycji w magazynie, możliwość szybkiego sprowadzenia.Firma sprzedaje wyłącznie hurtowe ilości.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz pomysłu na biznes ? Potrzebujesz biznesowego wsparcia lub biznesowej inspiracji ? Mamy dla Ciebie portal biznesowy biznespedia.info. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w progi naszego finansowego portalu. W tym miejscu gotowe i sprawdzone pomysły na biznes

  Data dodania: 17 07 2012 ·
 • Wynajem samochodów »

  W Polsce można spotkać się z bardzo różnymi opiniami a propos Unii Europejskiej i korzyści, które stały się udziałem Polski, kiedy ta zdecydowała się na wstąpienie w struktury tej organizacji. Nie da się ukryć, że Unia nie jest tworem idealnym, co widać dobitnie w czasach kryzysu finansowego, z którym cały świat boryka się już czwarty rok. Są jednak kwestie, które jednoznacznie należy zapisać na plus. Polska od momentu, w którym wstąpiła w struktury europejskie otrzymała ogromne sumy pieniężne, aby dzięki nim móc zbliżyć się do poziomu gospodarczego najbogatszych państw naszego kontynentu. Oczywiście jeszcze wiele nam brakuje do w pełni zadowalającego pułapu, ale i tak w ostatnich latach zanotowaliśmy duży progres, który nie byłby możliwy bez pomocy finansowej ze strony UE. Kolejnym plusem jest bez wątpienia możliwość swobodnego poruszania się po terytorium wspólnoty oraz opcja podejmowania tam pracy na takich samych zasadach, jakie obowiązują obywateli państwa, w którym pracujemy. Jest to możliwe na mocy umowy z Schengen, którą my ratyfikowaliśmy kilka lat wstecz. Polacy nie potrzebują już paszportów, aby podróżować po Europie ? wystarczy im tylko dowód osobisty. Zniesiono także uciążliwą konieczność poddawania się kontroli celnej. Dzięki temu transport do Niemiec i wszystkich innych krajów, które ratyfikowały traktat z Schengen jest niezwykle szybki. Ma to spore znaczenie dla Polaków, którzy często jeżdżą tam w interesach czy też do pracy ? dzięki zniesieniu granic zajmuje im to zdecydowanie mniej czasu, a przecież, jak to się zwykło mówić, czas to pieniądz. Można by jeszcze długo wymieniać korzyści, które stały się naszym udziałem dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Nie powinno się także zapominać o kilku mankamentach, które dotykają nas z tego tytułu. UE jest jednak tworem jedynym w swoim rodzaju. Można ją potraktować jako swoiste laboratorium procesów integracyjnych, ponieważ nigdzie indziej w świecie nie osiągnięto takiego poziomu integracji jak w Europie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce biznesowej. Umieszczamy tutaj wszelkiego rodzaju ciekawe pomysły na odpalenie własnego pierwszego interesu w życiu. Przedstawiamy co robić i jak zrobić aby Twój biznes się udał i przyniósł Tobie zyski. Jeżeli doszedłeś do wniosku, że harówaw prywatnej firmie nie jest fajna dla Ciebie lub po prostu potrzebujesz mieć swój biznes, to zapraszamy na nasz portal finansowy. U nas wyłącznie pewne i sprawdzone pomysły na biznes. W naszej ofercie również wszelakiego rodzaju wywiady z ludźmi z branży. Pokazujemy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać własny biznes. Swego czasu też ktoś im pomógł w otworzeniu swojego interesu, dzisiaj oni to co wiedzą powiedzą Tobie. Pokażą co robić, aby interes się powiół i przyniósł zyski, opowiedzą o swoich technikach biznesowych i trikach, przedstawią biznesowe know how. Nasza strona zawiera też poradnik, gdzie przedstawiamy krok po kroczku jak uruchomić swoją działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od początku. Nie musisz się już męczyć w jaki sposób to zrobić, odpal nasz serwis, otwórz osobisty interes i zacznij rozkminiać swoje pieniądze.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes »

  Dużo osób postrzega swój osobisty i zawodowy sukces w prowadzeniu biznesu. Prawdopodobieństwo otworzenia własnej działalności jest pomimo tego dużym wyzwaniem. Własny biznes może stać się wiele problemów zawodowych, jednak może być podobnie naszym niepowodzeniem zawodowym. Otwierając swój biznes należy przemyśleć wszystkie wady i zalety lub też nie wcześniej wtedy podjąć określoną decyzję. Rozpoczynający przedsiębiorcy mają przeróżne przesłanki podejmując wysiłek kreowania swojego biznesu (działalności, przedsiębiorstwa) Z reguły może być to: zapęd posiadania wielu pieniędzy i zawód dla siebie samego. Należy tymczasem też nadmienić o wrogości do pracy na etat, chęci progresu zawodowego, jak również bezrobociu w Polsce. Te czynniki również sprawiają, iż początkujący przedsiębiorcy wkładają pieniądze także czas w rozwój indywidualnej spółki. W dzisiejszych czasach na własny biznes jak też jego rozwój możemy dostać fundusze z UE lub z państwa polskiego, czyli z urzędów. Ta pomoc pozwoli nam rozwijać firmę jak również wystarać się stałe dochody, które na początku najczęściej nie ma. Pożądane byłoby postarać się o dodatkowe fundusze w zakresie dostępnych dotacji, ponieważ może to nas wspomóc w szybszym zrealizowaniu profitów. Swoją drogą, za sprawą założenia swojej działalności gospodarczej mamy możliwość wykreowania dodatkowych stanowisk pracy, jest to niezwykle zyskowne dla społeczeństwa lub też dla naszej gospodarki.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Polisy OC komunikacyjne w korzystnych cenach. Większość ubezpieczycieli: benefia, mbank, aviva. Całkiem szybkie zestawienie kosztów za stawki OC i Auto Casco dla aut i ścigaczy. Wejdź i poznaj najnowszą ofertę. Uzupełnij formularz kontaktowy do dowolnego agenta ubezpieczeniowego, a przedstawimy Ci dostępne pakiety cenowe. Na wortalu wyczytasz też fajne informacje z tematyki ubezpieczeń i ujrzysz obowiązujące przepisy. Serdecznie namawiamy do odwiedzania strony. Oszczędzaj na ubezpieczeniach aż kilkaset złotych. Sprawdź nowoczesne sposoby kupienia stawki OC i Ac.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób, mienia, osiedli, obiektów Warszawa »

  Ochrona osób i mienia oferowana przez firmę Special Services prowadzona jest w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, ochrony mienia, obiektów, osiedli oraz dzieci w województwie mazowieckim. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość i sprawną obsługę klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Staramy się być nowoczesną, przyjazną firmą, dla której najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i możliwość zaoferowania mu wszystkiego, co najlepsze. Identyfikacja potrzeb każdego klienta to dla naszej firmy punkt wyjścia do stworzenia optymalnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podstawowym celem firmy jest proponowanie usług ochrony na miarę rozwiązań, które pozwalają możliwie jak najbardziej przystawać do oczekiwań.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Gdańsk »

  Jeśli szukasz wymarzonego mieszkania, to obecnie go dla Ciebie budujemy. Nowa inwestycja ?Wzgórze Magellana? w Gdańsku to wspaniale usytuowane osiedle na pięknej polanie w pobliżu lasu . Rozpocznij swoje nowe życie w Gdańsku - dokonaj zakupu mieszkania. Zobacz również Mieszkania Gdańsk Ich wspaniały standard wykończenia stanowi ukoronowanie starań dewelopera o najlepszą jakość nowego osiedla. Poza lokalami mieszkalnymi do kupienia są również pomieszczenia usługowo-handlowe, w których będą mogły w przyszłości istnieć przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią najlepsze kursy biznesowe. Skierowane są między innymi do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich pragnących podnoszenie swoich kwalifikacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać szczególnie cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie przy współpracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis internetowy dzikasztuka.pl jest miejscem, w którym jest prezentowana i wystawiana na sprzedaż biżuteria handmade, tworzona przez uzdolnionych pasjonatów sztuki rękodzielniczej. Pomysł internetowej galerii rękodzieła "Dzika Sztuka" powstał jako rozwinięcie tematyki bloga, który opisywał sztukę decoupage - technikę zdobienia przedmiotów z różnych materiałów naklejanymi wzorami wycinanymi z papieru. Obecnie w naszym serwisie wystawiane są różne dzieła biżuteryjne tj. kolczyki handmade i biżuteria z filcu. Jeżeli szukasz nietuzinkowego podarunku, unikalnego piękna ozdobnych paciorków lub kolczyków wykonywanych z pasją - zajrzyj do naszego serwisu. Zapraszamy na zakupy biżuterii handmade.

  Data dodania: 30 03 2011 ·
 • Przekazujemy do użytku dla Państwa sklep internetowy. Dzięki naszemu sklepowi każdy Klient ma możliwość przeglądać obecną ofertę oraz złożyć zamówienie na wybrany przez siebie artykuł. Naszą specjalnością jest sprzedaż tekstyliów domowego użytku takich jak: Firanki, Zasłony, Pościele, Ręczniki i Serwetki. Od lekkich i przeźroczystych organtyn i markizet do ciężkich żakardów, satyn, taft oraz bawełny. Firany to nie tylko zrobione na taśmie marszczącej materiały, które wieszamy na karniszu za pomocą żabek czy obręczy i tworzące barierę ze światem zewnętrznym. Zapewniamy, że każdy artykuł z naszego asortymentu będzie idealną ozdobą każdego wnętrza. Mają one tą dodatkową zaletę, iż osłaniają nas przed nadmiarem promieni słonecznych i dają trochę prywatności, gdy mamy ochotę odgrodzić się od świata zewnętrznego. Po więcej informacji zapraszamy na witrynę naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 13 07 2011 ·
 • Nieruchomości »

  Przedstawiamy serwis w całości poświęcony tematyce nieruchomości. Na naszych stronach znajdują się zarówno oferty nieruchomości, dotyczące wynajmu, sprzedaży, a także porady, wskazówki odnośnie związanych z rynkiem tematów jak np.: kredyty mieszkaniowe, finansowanie nieruchomości. Znaleźć tu można również przydatne informacje na temat szkoleń dla osób zainteresowanych tematyką, o tym gdzie i jak można pogłębić swoja wiedzę, odbyć studia podyplomowe nieruchomości. Profesjonalni doradcy, agenci nieruchomości, jak i prywatni inwestorzy bez problemu odnajdą tu przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można działki, mieszkania, obiekty komercyjne czy pod inwestycje, fabryki, zakłady nieruchomości.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Potrafimy się dopasować, a każdy nasz klient jest dla nas inspiracją do nowych działań. Podczas naszych szkoleń stosujemy zazwyczaj autorskich materiałów, stworzonych przez naszych szkoleniowców tak, żeby zasadnicza ich część była związana z działalnością Twojej organizacji. Dokładnie przygotowujemy materiały szkoleniowe, aby były nie tylko cenne i wartościowe, ale również ciekawe i przyjemne. Częste odgłosy śmiechu wydobywające się z naszych sal są gwarancją na to, że uczestnicy są aktywni, zadowoleni i biorą czynny udział w trakcie szkolenia. Nasza metodyka opiera się na systemie nauczania Know-Do-Be, który sprawia, iż partycypanci szkolenia osiągają szerokie umiejętności biznesowe. Polecamy gry biznesowe. Najpierw uzbroimy ich w praktyczną wiedzę, wywodzącą się z dużego doświadczenia i badań w dziedzinie biznesowej.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Preparaty ziołowe »

  Eko-Leko.pl to apteka naturalna, sprzedająca również przez internet. Wierzymy w moc produktów pochodzenia naturalnego, dlatego znajdziesz u nas leki naturalne, preparaty ziołowe i kosmetyki naturalne wysokiej jakości. Powstanie apteki internetowej Eko-Leko zainspirowały opinie i potrzeby naszych klientów. Nieustannie poszukujemy firm produkujących kosmetyki, leki i suplementy ekologiczne. Zapraszamy do odwiedzania naszej apteki i przekazywania nam swoich opinii o lekach naturalnych - chętnie sprowadzimy dla Państwa potrzebne medykamenty.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomagamy przyszłym przedsiębiorcom w rejestracja firmy Kraków, w wyborze metody opodatkowania, w doborze PKD itp. Doradzamy jak uzyskać dotacje unijne, tak aby zapewnić sfinansowanie nowych projektów. Fachowa kadra specjalistów pracująca w naszej firmie zadba o szkolenia BHP dla Twoich pracowników oraz poszerzy ich wiedzę z przepisów PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, posiadające NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Na życzenie klienta rejestrujemy od podstaw spółki z o.o. wraz ze wszystkimi licencjami potrzebnymi do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 09 08 2012 ·
 • Galeria Bukowski to pierwsze królestwo misiów, przytulanek i maskotek w Polsce. W Krakowie w starych drewnianych kredensach, dzieżach i skrzyniach siedzą tysiące Misiów. Tu zawsze można znaleźć przyjaciela, a w jego wyborze pomogą prawdziwi Entuzjaści Misiów. W galerii dostępnych jest ponad 400 różnych modeli - misie, przytulanki i maskotki. Misie i ich przyjaciele z kolekcji Barbara Bukowski Design są wykonane ręcznie z najlepszych materiałów. Każde zwierzątko z naszej kolekcji - niezależnie od grupy, do której się zalicza - uwielbia się przytulać i wymaga opieki. Teraz dostępne również w sklepie internetowym.

  Data dodania: 11 03 2011 ·
 • Jeżeli chcesz zamówić wszelakiego gatunku urządzenia pakujące oraz folie termokurczliwe zajrzyj koniecznie na witrynę internetową transelektro.pl. Jest to witryna wrocławskiej firmy trudniącej się od 1991 roku produkcją tego rodzaju towarów. Bogaty wachlarz produktów pozwala na wybranie stosownego sprzętu dla siebie. Bardzo bogato wyposażony jest dział zgrzewarek. Klienci mają możliwość nabycia zgrzewarek liniowych, przystosowanych do domowego zastosowania, oraz stałocieplnych czy kątowych, które mają bardziej specjalistyczne funkcje, np. ciągle podgrzewaną szynę, podajnik folii czy regulowany stolik. Transelektro.pl to urządzenia zarówno do użytku w gospodarstwie domowym, jak również do rozległych hal przemysłowych bądź dużych marketów. Firma chlubi się innowacyjną technologią jak również najwyższą jakością wykonania, które zaręczają nabywcom wieloletnią oraz stałą pracę.

  Data dodania: 13 09 2012 ·
 • Ośrodek we Wrocławiu, oferujący pomoc odnośnie psychoterapii. Od początku działalności firma znacząco rozwinęła zakres usług i aktualnie jest złożona z 4 działów. Właściwie wykwalifikowany personel gwarantuje wysoką jakość usług. Współpracujacy z ośrodkiem specjaliści zyskali ogólny szacunek. Klienci, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mogą liczyć na kompetentny personel. Firma kwalifikuje się również do usług pod hasłem seksuolog. Specjaliści troszczą się o intymną atmosferę, dający odbiorcom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i wszechstronną psychoterapię. Do wyboru jest wiele typów leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne lub małżeńskie. Ośrodek realizuje również specjalistyczne szkolenia oraz wspomaga dobór pracowników.

  Data dodania: 20 12 2011 ·
 • Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się perfumerią. Na rynku internetowym istniejemy od niedawna, dlatego cały czas staramy się doskonalić ofertę, poszerzając ją i podnosząc jej jakość, utrzymując przy tym ceny na bardzo atrakcyjnym poziomie. Oferujemy oryginalne perfumy męskie oraz damskie, a także oryginalne perfumy fragonard. Oprócz oferty, w której znajdziecie Państwo tanie perfumy bardzo ważna dla nas jest satysfakcja klienta, pewność i bezpieczeństwo transakcji. Służymy pomocą w najlepszym doborze produktów kierując się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę zadowolą wszystkich tych, którzy cenią dobry smak i wyszukaną elegancję.

  Data dodania: 29 07 2011 ·
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · · · · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z kategorią: