Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Koparki »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wortalu internetowego, jednego z renomowanych w Polsce dystrybutorów i dostawców maszyn budowlanych. Atlas Poland od lat sprzedaje na polskim sektorze rynku koparki i maszyny budowlane takich firm jak Atlas, Terex, Bobcat, SMP i akcesoriów WINDHOFF. W aktualnej ofercie znajdziecie Państwo zarówno używane jak i nowe maszyny budowlane najwyższej jakości. Staramy się zapewnić nabywcom dostęp do jak najszerszych informacji na temat maszyn budowlanych, innowacyjnych koparek jak również ich producentów. Bacznie patrzymy wszystkie nowości w branży budowlanej, a także staramy się być uczestnikami wszelkich ekspozycyj z branży maszyn budowlanych. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie interesujące Państwa pytania, pomogą zapoznać się z obecną ofertą, działem cenowym oraz alternatywami kredytowymi i leasingowymi.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Remontowo Budowlana Artur Chałupczak »

  Nasza firma zajmuje się między innymi adaptacją poddaszy, malowaniem, kładzeniem angielskiej bezpyłowej gładzi multi finish, układaniem glazury, terakoty oraz innych płytek ceramicznych. Nie jest nam obcy montaż sufitów podwieszanych, regipsy, tynkowanie, układanie paneli, wykończenia wnętrz. Specjalizujemy się również w wykończeniach pomieszczeń biurowych i sklepowych. Działamy głównie w Ostrowcu Świętokrzyskim i w jego okolicach.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z naszych usług skorzystało już wiele osób i w razie potrzeby dysponujemy odpowiednimi referencjami.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • wyburzenia »

  Niedostatek miejsca w dokładnym centrum rozległych metropolii jest w bieżących czasach problemem. Ciekawe lokalizacje, marnotrawią się gdyż stare budynki nie realizują prawidłowo swoich funkcji w dzisiejszych czasach. Władze miast częstokroć decydują się na destrukcję starych obiektów i organizują przetarg na budowę nowomodnych, dużych biurowców.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • rozbiórki »

  Raz po raz zdarza się, że w opuszczonych fragmentach miasta, gdzie swego czasu znajdowały się tętniące życiem zespoły biurowców nie dzieje się nic. Położenia te są przeważnie opustoszałe również horrendalnie zaniedbane. Raz za razem jednakże znajdują się w całkiem godziwej lokalizacji i inwestorzy decydują się na inwestycje. Niemniej jednak zanim zaczniemy następną inwestycję, stare konstrukcje należy wyburzyć i poddać do rozbiórki. Firma Mega-Pol proponuje usługi związane z wyburzeniami i rozbiórką budynków a także roboty ziemne i inne powiązane z uporządkowaniem zapuszczonego terenu budowlanego. Zapraszamy na naszą witryne internetową, na jakiej znajdą Państwo więcej drobiazgów.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stropy »

  Ciepło inwituję wszystkich na oficjalną stronę internetową firmy nazwanego ? Poz Bruk. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od ponad 25 lat, w tym czasie jesteśmy w stanie śmiało stwierdzić, że została liderem biorąc pod uwagę sektor kostki brukowej w województwie wielkopolskim, aż tak bardzo, że zwykła nazwa brukowej kostki to pozbruk. Wskutek konsekwencji jak i wytrwałości w działaniu Poz Bruk rozwinął się jako firma o rodzinnym charakterze razem z zasięgiem ponadregionalnym. Rekomenduje odwiedzić strony jak np.: {stropy|kostka brukowa wzory|ekrany akustyczne|belki stropowe|

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • wyburzenia »

  W dużych miastach, w rejonach dokładnego centrum cyklicznie zostaje podjęta decyzja o rozbiórce budynków, które są stare bądź opuszczone, po to by stworzyć powierzchnie pod nowe inwestycje. Zrealizowanie wyburzenia pod żadnym pozorem nie jest prostym zadaniem. Często w sąsiedztwie znajdują się budynki, które nie mogą zostać uszkodzone, przy procesie wyburzania graniczącego obiektu. Specjalistyczne firmy, przy użyciu nowoczesnych metod zapoczątkowują proces wyburzenia w taki sposób iż budynek zapada się pod siebie, nie powodując żadnych strat w swoim otoczeniu.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Myśląc o budownictwie bezwarunkowo myślimy o armaturze przemysłowej. Jest ona czołowym detalem jeśli chodzi o wznoszenie nowych budowli. Dzięki armatury funkcjonują wszelkie sieci sanitarne w nowo powstałych biurowcach. W współczesnych czasach armatura jest na tyle postępowa iż radzi sobie w dowolnych warunkach, nawet tych najtrudniejszych.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna Bydgoszcz »

  Okna drewniane czy PCV? Wybór należy do Was. My zajmujemy się wyłącznie drewnianymi gdyż wiemy, że walory użytkowe drewna w budownictwie są znane i doceniane od lat a w dobie konieczności dbania o środowisko naturalne są coraz bardziej istotne. I taką stolarkę Państwu proponujemy. Firma POLIS produkuje i montuje: okna, drzwi zewnętrzne, ogrody zimowe drewniano-aluminiowe, okiennice,witryny sklepowe. Wszystko to z z drewna klejonego ? sosna, meranti, dąb, modrzew, świerk. Posiadane wieloletnie doświadczenie, stosowane technologie oraz dobór odpowiednich materiałów pozwalają produkować wuroby o najwyższym standardzie. Naszym doświadczeniem dzielimy się z klientem, dzięki czemu uniknie on błędów popełnianych przez innych. Na naszej stronie www prezentujemy ciekawą ofertę produktów stolarskich ( w tym drzwi zewnętrzne ) wraz z rozwiązaniami technicznymi co pozwala odwiedzającym poznać szczegóły propozycji produkcyjnej spółki POLIS. Firma POLIS kompleksowo zaopatruje budynki w drewnianą stolarkę budowlaną.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż Dąbrowa Górnicza »

  Raport windykacja i obrót wierzytelnościami to firma która prowadzi dwie gałęzie usług : deweloperstwo i  usługi windykacyjne.
  W branży deweloperskiej oferujemy domy szeregowe oraz domy jednorodzinne które razem wkomponowane w cudowne otoczenie tworzą osiedle słoneczne.
  Nasze domy znajdują się w Dąbrowej Górniczej oraz w okolicach i można w każdym momencie właśnie w tych miejscach je obejrzeć.  Wszystkie budynki wykonane przez firmę Raport są wykonane z najlepszej jakości materiałów, przez specjalistów którzy doskonale opracowali swój fach oraz w najnowszych trendach budownictwa. Decydując się na zakup domu, który znajduje się w naszej ofercie możesz być pewny 100% satysfakcji nie tylko w momencie kupna ale również przez najbliższe lata, ponieważ, my jesteśmy pewni z wysokiej jakości domów, jakie oferujemy.
  Zapraszamy do kontaktu.
  Raport windykacja i obrót wierzytelnościami
  ul. Wolska 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  tel. 32 261 35 26

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piktogramy »

  Tablice ewakuacyjne od producenta. Jeśli pragniesz dokonać zakupu znaków bezpieczeństwa każdego rodzaju, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Firma TOP-DESIGN Chwaszczyno zlokalizowana niedaleko Trójmiasta okaże się doskonałym dostawcą takiego typu wyrobów, zarówno dla klientów indywidualnych, a także wielkich przedsiębiorstw istniejących na rynku albo zaczynających swój biznes. Propozycja znaków bezpieczeństwa jest bardzo duża i nieustannie powiększana, dlatego wszyscy zainteresowani mogą znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy w swojej ofercie również znaki ochrony przeciwpożarowej. Zainteresowani mogą zaznajomić się z ofertą firmy w ogólnie dostępnym katalogu oraz odwiedzając stronę Internetową. Wszystkich zainteresowanych namawiamy do przejrzenia strony WWW.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie logistyka »

  Krajowy rynek magazynowy jest w tej chwili najprężniej umacniającym się logistycznie obszarem w Europie. Wraz z progresem bazy drogowej w kraju powstają kolejne obiekty magazynowe. Obserwując wydajność polskiego rynku magazynowego wkraczają nań europejskiej klasy firmy deweloperskie, doskonalące się w budowie magazynów. Zalicza się do nich deweloper Panattoni Europe, działa na rodzimym rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowana jest do czołowych firm branży nieruchomości magazynowych. Potwierdzają to również nagrody, wśród nich na szczególną uwagę zasługuje renomowana nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni Europe w dziedzinie Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Magazynów w Mysłowicach, a również tytuł Dewelopera Dekady.

  Deweloper Panattoni specjalizuje się w projektach i budowie magazynów na wynajem, które realizują wszystkie Przepisy, stosując innowacyjne metody technologiczne. Panattoni Europe ma już swoje powierzchnie magazynowe w prawie wszystkich regionach Polski, na wyjątkową uwagę zasługują magazyny w Mysłowicach, magazyny w Małopolsce, czy magazyny we Wrocławiu.

  Prócz tradycyjnych rozwiązań czyli magazynów na wynajem w swojej ofercie ma również magazynów typu build-to-suit, tego rodzaju obiekty ustalają nowy trend w ekspansji branży nieruchomości komercyjnych. Inwestycje build-to-suit (BTS) ? obiekty magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego odbiorcy to możliwość dowolnego w wyboru dogodnej lokalizacji magazynu, oszczędności kosztów, pełnego zakresu doradztwa. Przykładami dobrej kooperacji między deweloperem i klientem są funkcjonujące już magazyny na miarę, jak magazyn BTS dla firmy Zelmer.

  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją na http://www.panattoni.pl.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania sprzedaż »

  Oferta cenowa firmy DG BUD s.c. z Opola. N astronie pełna prezentacja oferty firmy. W zakładce e-sklep znajdziecie wszystkie aktualne oferty cenowe na rusztowania elewacyjne, rusztowania aluminiowe Krause, szalunki, windy dekarskie i wiele wiele innych..

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne, audyt, certyfikat »

  Nasi inżynierowie wielu specjalności wykonają dla Państwa: świadectwo energetyczne budynku, certyfikat energetyczny lokalu, audyt energetyczny, audyt elektroenergetyczny, audyt elektryczny, audyt oświetlenia, audyt efektywności energetycznej, audyt remontowy. Dla budynków nowo projektowanych przygotują charakterystykę energetyczną. Dla gmin i miast przygotują plan zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe. Działamy szybko, profesjonalnie i z pełną gwarancją. Zapraszamy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Działalność nasza zajmuje się zaopatrzeniem firm budowlanych, składów budowlanych oraz marketów budowlanych w kostkę granitową,a także wszelkie pozostałe produkty ozdobne które można wykonać z granitu.


  Załoga, która stanowi część Giełdy Granitu, także ma spore doświadczenie, ponieważ staramy się by nasi pracownicy jak najdłużej pracowali na swoich stanowiskach, spełniając ich oczekiwania finansowe jak i szkoleniowe.
  Firma P.P.H.U. Giełda Granitu? s.c. powstała w 1996 roku, czyli już blisko 16 lat. Staramy się maksymalnie zoptymalizować zarówno ofertę jak i wszystkie etapy wytwarzania kostki, wszystko po to by klient korzystający z naszych usług i produktów miała towar bardzo dobrej jakości w bardzo niskiej cenie, jakiej nie znajdzie nigdzie indziej na rynku polskim.

  Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, czekamy na kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zapytania jak i pomożemy złożyć odpowiednie zamówienie. Sporo informacji jak i fotografii naszych produktów znajdziesz na witrynie www gieldagranitu.com.pl.

  Kamień do dalszej produkcji kostki sprowadzany jest z najlepszych źródeł z wielu Państw europejskich i nie tylko.


  P.P.H.U. GIEŁDA GRANITU? S.C.
  Serwinów 1A
  58-170 Dobromierz
  tel./fax 74 855 21 56
  [email protected]

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli poszukują Państwo jakiejś firmy, która wykona konstrukcję stalową to zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą doświadczoną w tej braży firmą. Osiągnięte przez bardzo długi okres działalności w branży bardzo bogate doświadczenie pozwala naszej firmie dobrze dostosowywać ofertę i należycie dokonywać realizacji uzgodnione z klientem wytyczne. Jesteśmy profesjonalistami w tym co projektujemy, więc ewentualna współpraca z naszą firmą będzie dla klientów przyjemnością. Zatrudnieni u nas specjaliści to grupa odpowiednio przygotowywanych do oferowanej przez naszą firmę działalności fachowców. Nasze usługi dokonujemy na terenie wszystkich województw, a także oferujemy transport i realizację w każdym miejscu. Serdecznie zapraszamy na stronę naszej firmy halestudnicki.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 ·
 • Przydomowe oczyszczalnie »

  Firma Ekopan zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem innowacyjnych urządzeń wykorzystywanych do oczyszczania wody. Oferujemy różnego rodzaju oczyszczalnie ścieków: osiedlowe, szkolne oraz przydomowe oczyszczalnie. Dzięki wiedzy wykwalifikowanych specjalistów opartej na wieloletnich doświadczeniach oraz badaniach gwarantujemy pełnię zadowolenia z naszych urządzeń. Stosowanie nowoczesnego rozwiązania w dziedzinie oczyszczania będzie miało pozytywny wpływ, zarówno na środowisko, jak i na Państwa kieszeń.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów Lublin »

  Gwarantujemy wykonanie profesjonalnego projektu, jego wykonanie oraz zapewnimy kompleksowe prace pielęgnacyjne nasadzeń oraz konserwacje elementów małej architektury, znajdujących się na terenie posesji. Projektujemy, wykonujemy i zapewniamy profesjonalny montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz elementów małej architektury ogrodowej. Przedsiębiorstwo Green-Bud oferuje również usługi minikoparki.. Oferujemy projekt i montaż dekoracji świątecznych na zewnątrz budynków jednorodzinnych i miejsc użyteczności publicznych.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tynki gipsowe »

  Firma specjalizuje się w wykonywaniu tynków maszynowych gipsowych agregatem tynkarskim.

  Gwarantujemy najwyższa jakość materiałów, solidne i szybkie wykonanie, proste ściany i sufity. Na wykonaną usługę udzielamy gwarancje i wystawiamy faktury VAT.

  Wykonany przez nas tynk gipsowy jest równy i gładki, nie wymaga szpachlowania i po zagruntowaniu jest gotowy do malowania.

  Kilkuletnia obecność na Polskim rynku, zdyscyplinowani i uczciwi pracownicy, szybka realizacja zleceń oraz doskonała jakość usług gwarantują, iż z efektu naszych prac będzie zadowolony każdy klient.

  Zajmujemy się również maszynowym nakładaniem tynków cementowo wapiennych, dostarcznych na plac budowy w postaci gotowych, suchych mieszanek tynkarskich przeznaczonych do nakładania agregatem

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Wrocław »

  Nasza działalność Bruk-Fach wykonuje usługi brukarskie od 1997 roku. W tym czasie nabyliśmy ogromne doświadczenie poprzez realizacje wielu zleceń zarówno dla dużych firm jak i klientów indywidualnych.


  Nasza siedziba mieści się w Wrocławiu przy ul.ulicy Sterowcowa 9/1a, gdzie można nas odwiedzać i zadawać pytania, na które z przyjemnością odpowiemy. Jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu: 501 427 106. Wykonujemy bezpłatną wycenę.


  Zapraszamy także na naszą witrynę internetową bruk-fach.com.pl, gdzie między innymi możesz obejrzeć nasze port folio wykonanych prac, znaleźć kontakt jak i przeczytać sporo ciekawych informacji. Witrynę można znaleźć w Google pod takimi wyrażeniami branżowymi jak układanie kostki brukowej Wrocław, brukarstwo Wrocław jak i kostka brukowa Wrocław.


  Cechy które nas wyróżniają to: dokładność, punktualność i terminowość, realizacja usług w taki sposób by klient był usatysfakcjonowany w 100% a efekt utrzymywał się na wiele lat bez konieczności poprawek.


  Bruk-Fach Kamiński Andrzej
  54-130 Wrocław
  Sterowcowa 9/1a
  501 427 106
  [email protected]

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Domy jednorodzinne Poznań »

  UNIDOMEX ? budowa domów i obiektów handlowych, kapitalne remonty domów i mieszkań. Prowadzimy także nadzór budowlany. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Współpracujemy z biurem projektowym.

  W ofercie UNIDOMEX:
  - prace ziemne
  - ławy fundamentowe
  - ściany - posadzki
  - izolacje termiczne i przeciw wilgociowe
  - słupy żelbetowe i wieńce
  - stropy teriwa, żelbetowe i drewniane
  - tarasy schody żelbetowe
  - tynki wewnętrzne oraz zewnętrzne
  - balkony
  - posadzki
  - nida
  - ocieplenie poddaszy
  - ocieplenie budynku
  - malowanie
  - instalacja elektryczna
  - instalacja kanalizacyjna
  - dachy
  - więźba dachowa
  - dekarstwo
  - papa termo
  - podbitka dachowa
  - rynny
  - okna dachowe
  - włazy kominowe
  - kominy klinkier

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , bhp (8) , (1) , budownictwo (29) , (2) , Ostrowiec (1) , (2) , minikoparka lublin (1) , usługi (36) , (2) , (2) , charakterystyka energetyczna (2) , (6) , (1) , oczyszczalnie (5) , plettac (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (2) , krawężniki (1) , aranżacja zieleni lublin (1) , projektowanie ogrodów lublin (1) , (1) , (1) , (3) , (1) , hale stalowe (4) , audyt efektywności energetycznej (2) , oznakowania bhp (1) , ocieplanie budynków (1) , (2) , (1) , kostka granitowa (5) , brukarstwo Wrocław (1) , (1) , (1) , (4)

Budownictwo - nowa strona:

Adres: