Podkategoria: Doradztwo

1 · · ·
 • Rzeczoznawcy majątkowi »

  Zapraszamy do zgłaszani swoich wpisów do naszych zasobów. Nasz tematyczny spis koncentruje swoje działania na prezentacji danych rzeczoznawców majątkowych. Można u nas odszukać ekspertów z całej Polski. Jeśli działasz w branży wyceny maszyn i urządzeń - zgłoś swoją witrynę do nas.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy energetyczny, certyfikatorzy i audytorzy, wykonają w pełni profesjonalnie, szybko i po atrakcyjnych cenach: świadectwo energetyczne, certyfikat energetyczny, audyt energetyczny, audyt elektroenergetyczny, audyt elektryczny, audyt oświetlenia, audyt efektywności energetycznej, audyt remontowy, audyty chłodzenia. Wykonują również oceny efektywności energetycznej klimatyzacji i oceny efektywności energetycznej kotłów. Dla gmin i miast przygotują plan zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe. Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 27 04 2011 ·
 • Nieruchomości »

  Przedstawiamy serwis w całości poświęcony tematyce nieruchomości. Na naszych stronach znajdują się zarówno oferty nieruchomości, dotyczące wynajmu, sprzedaży, a także porady, wskazówki odnośnie związanych z rynkiem tematów jak np.: kredyty mieszkaniowe, finansowanie nieruchomości. Znaleźć tu można również przydatne informacje na temat szkoleń dla osób zainteresowanych tematyką, o tym gdzie i jak można pogłębić swoja wiedzę, odbyć studia podyplomowe nieruchomości. Profesjonalni doradcy, agenci nieruchomości, jak i prywatni inwestorzy bez problemu odnajdą tu przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można działki, mieszkania, obiekty komercyjne czy pod inwestycje, fabryki, zakłady nieruchomości.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne, audyt, certyfikat »

  Nasi inżynierowie wielu specjalności wykonają dla Państwa: świadectwo energetyczne budynku, certyfikat energetyczny lokalu, audyt energetyczny, audyt elektroenergetyczny, audyt elektryczny, audyt oświetlenia, audyt efektywności energetycznej, audyt remontowy. Dla budynków nowo projektowanych przygotują charakterystykę energetyczną. Dla gmin i miast przygotują plan zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe. Działamy szybko, profesjonalnie i z pełną gwarancją. Zapraszamy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółki z o.o. »

  Oferujemy całą niezbędną pomoc i obsługę w zakresie doradztwa, administrowania i prowadzenia aktywności gospodarczej, zarówno przez osoby prawne, jak i osoby fizyczne. Prawo spółek to nasza główna branża. Posiadamy w tym charakterze wieloletnie doświadczenie i kompetentną wiedzę. Powierzane nam zadania wykonujemy precyzyjnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie potrzeby po wszelkie dostępne środki legislacyjne. Doradzamy przy wyborze najkorzystniejszej w danym przypadku formy prowadzenia aktywności gospodarczej, zapewniamy wszechstronną pomoc ustawową w tworzeniu spółek, a także na wszystkich etapach ich funkcjonowania. Spółka z o.o. spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce akcyjnej na pierwszy plan wysuwa się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Ilość objętych przez udziałowców wkładów ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji w sprawach spółki przy mianowaniu zarządu, rady nadzorczej, rozdziale zysku, zmianie umowy spółki. Do założenia spółki z o.o. jest konieczny kapitał zakładowy w wysokości minimalnej. Statut spółki akcyjnej musi być podpisany przez wszystkich akcjonariuszy. Z zawarcia umowy spółki, powstaje spółka akcyjna w organizacji. Duże doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych kontrahentów nie tylko odnośnie dotychczasowej pomocy prawnej, lecz również w aspekcie długofalowej wizji postępu przedsiębiorstw. Naszymi nabywcami są przede wszystkim spółki z o.o. i osoby prywatne. Mamy praktykę w obszarze obsługi prawnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • CE-Expert świadectwa energetyczne »

  Oferujemy w Poznaniu i we Wrocławiu świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynku, lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową. Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia inżynierów firmy CE-Expert.pl Ukończone studia w tym zakresie na Politechnice Poznańskiej i Politechnice Wrocławskiej SA najlepszą rekomendacją. Posiadamy stosowne wyszkolenie oraz wiedzę inżynierską, pozwalającą rzetelnie obliczać świadectwo energetyczne oraz pozwalające wykonać certyfikat energetyczny praktycznie dla każdego typu nieruchomości.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Laminopol-dystrybucja istnieje na rynku od 1989 roku. Współpracuje z najlepszymi producentami materiałów w Polsce i za granicą. Są do dyspozycji na terenie całej Polski północnej. Ciągle analizują oferty producentów i potrzeby klientów. Ich oferta obejmuje kilkaset pozycji materiałowych. Klientom zapewniają pomoc w doborze surowców oraz wszechstronną pomoc technologiczną, a także doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Aktywnie wspomagają swoich klientów w wprowadzaniu nowych technologii produkcji laminatów takich jak infuzja, ciężki i lekki RTM. Nienasycone żywice poliestrowe znane są od ponad 60 lat. W tym okresie przechodziły szereg modyfikacji prowadzących do uzyskania najlepszych cech przetwórczych i użytkowych. Dla wielu zastosowań żywice są dodatkowo atestowane przez międzynarodowe Biura Certyfikacji, jak Lloyd?s Register, Det Norske Veritas, Germanisher Lloyd a z krajowych przez PZH, Polski Rejestr Statków, Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.

  Data dodania: 31 05 2011 ·
 • Założenie spółki »

  Porta Legis świadczy pełen zakres usług związanych z powoływaniem i rejestracją spółek, zarówno prawa handlowego, jak i osobowych. Możemy wspierać klienta w poszczególnych czynnościach związanych z powołaniem i rejestracją spółki, lub też przeprowadzić w imieniu klienta, na podstawie pełnomocnictwa, pełną inkorporację podmiotu wraz ze wszystkimi niezbędnymi zgłoszeniami oraz rachunkiem bankowym.
  Świadczymy również wszystkie usługi korporacyjno - administracyjne, takie jak obsługę zgromadzeń udziałowców.
  Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach wymagane jest niezwłoczne posiadanie spółki. W związku z tym oferujemy spółki z o.o. w pełni zarejestrowane, włącznie z numerem NIP oraz rachunkiem bankowym.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP lubuskie zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Proponujemy szkolenia wstępne i okresowe bhp kierowane dla osób rozpoczynających pracę, jak i pracodawców, kierowników brygadzistów.
  Kompleksowy cykl szkoleń prowadzony jest przez doświadczonych wykładowców, a kończy się wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu.

  Data dodania: 11 02 2011 ·
 • Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy dotyczącej dofinansowaniom dla firm i rolników to polecam firmy Agro-Biel i Twoje Doradztwo Rolnicze. Dzięki tym firmom możecie Państwo otrzymać dotacje z Unii które pomogą wam wyjść na prostą . Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszam na stronę internetową po więcej informacji.

  Data dodania: 25 07 2011 ·
 • Aktualnie jest bardzo trudno o bardzo dobra agencje kreatywną. Jednak pośród kilku identycznych i mało pomysłowych agencji jest taka która bardzo się wyróżnia HOP Studio. Warto zobaczyć na ich projekty a już dostrzegamy inność. To pomysłowy i energiczny zespół najlepszych designerów tworzących na świeżę rozwiązania. Projektują identyfikacje wizualna spółki i dbają nad tworzeniem jej wizerunku. Tworzą niepowtarzalne i nie szablonowe strony www oparte o najlepsze systemy administrowania treścią.Świadczą firmą też szeroką opiekę nad stroną pod kątem grafiki, autopromocyji. Utalentowani, pełni optymizmu z wielką pasją i zaangażowaniem. Wybij się!

  Data dodania: 11 10 2011 ·
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Masz problem z rozliczaniem księg rachunkwych? Chcesz otworzyć własną działalność ale rachunkowość sprawia Tobie kłopoty? Wejdź na naszą stronę internetową gdzie prezentujemy swoją ofertę dotyczącą usług rachunkowo-księgowych. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które od lat oferuje swoje usługi. Zaufało nam wiele dużych firm. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Poznanu. Zapraszamy osoby, które chcą otworzyć własny biznes oraz firmy działające już na rynku.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arena Consulting Group Sp. z o. o. to spółka o ogólnokrajowym zasięgu działania. Pracujący w niej doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w swoich obszarach działalności. Proponowane realizacje z dziedziny doradztwo strategiczne polecane są szczególnie firmom z sektora mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. Fachowa wiedza i lata doświadczenia w pracy na posadach kierowniczych świadczą o profesjonalizmie personelu Arena Consulting Group.

  Data dodania: 16 12 2011 ·
 • Szkolenia biznesowe - Lauren Peso Polska S.A. »

  Żeby firma mogła zostać nazwana nowoczesną, powinna nadążać za postępem. Jednym z przejawów są szkolenia dla firm. Udział w kursach biznesowych zwiększa atuty kadry pracowniczej oraz ”podmurowuje” konkurencyjność samego przedsiębiorstwa. Przy braku nich firmy popadają w stagnację czy też rutynę.Wiedza z negocjacji jest przydatna w prawie każdej dziedzinie życia człowieka. W pracy sprzedawców jest niezastąpionym środkiem. W następstwie budowania relacji z własnymi kontrahentami wpływa na jakość kontaktów zawieranych przez firmę. Pewny siebie pracownik sekcji zaopatrzenia potrafi wykorzystać dobre metody negocjacji, zarządzać sytuacją jak również ochronić się przed nadużyciami. Aby być pewnym swoich zdolności powinno się skonfrontować się z trenerami oferującymi szkolenia negocjacje biznesowe.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bilans-Servis od 1991 roku stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie pracowników.
  Bilans-Servis stawia na pierwszym miejscu klienta. To klient wybiera sposób dostarczania im dokumentów: odbiór dokumentów w siedzibie klienta na terenie Kielc, poczta, kurier, poczta elektroniczna, fax.
  Dzięki Bilans-Servis klient oszczędza czas, pieniądze oraz usprawnia zarządzanie firmą.

  Data dodania: 27 02 2012 ·
 • Magnolia Nieruchomości już od kilku lat wspiera Państwa w wyszukaniu i zakupie doskonałej nieruchomości. Działając na szczecińskim rynku pośrednictwa nieruchomości poznaliśmy go od podstaw, dzięki czemu bez trudności znajdziemy dla Państwa świetną nieruchomość.
  W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki budowlane, lokale biurowe, hale i magazyny.
  Nasi agenci rozumieją Państwa wymagania i z niezliczonej liczby ogłoszeń, mogą wybrać kilka najbardziej interesujących i najwłaściwszych dla Państwa.
  Wiele lat na rynku dało nam szansę nawiązać bliską współpracę z najlepszymi notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi a także doradcami finansowymi, dzięki czemu współpraca z naszą firmą stała się jeszcze bardziej przyjemna i opłacalna!
  Zachęcamy do kontaktowania się z nami!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 02 03 2011 ·

 • Działalność Konsultingowa Universe-IBS Z Podkarpacia stworzona jest przez grupę osób, którzy usiłują by w niekonwencjonalny sposób pomóc przedsiębiorstwom rozkręcać ich interes.
  Działalność Universe kroczy do nawiązania współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi w celu zainstalowania w tych firmach nietypowych, w pełni zbadanych i profesjonalnych systemów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim pomoc w rozwinięciu działalności które chcą by w ich prace wkradła się nuta innowacyjności.

  Nasze rozwiązania wykorzystujemy również w pisaniu i wdrażaniu w przedsiębiorstwach biznes planów. Nasze biznes plany posłużą również do uzyskania dofinansowań z środków Unii Europejskiej. Universe tworzy profesjonalne projekty szkoleniowe.

  Działalność Konsultingowa Universe-IBS zajmuje się tworzeniem planów zarządzania projektami, które to mają zapewnić optymalne działanie firm.


  UNIVERSE-IBS Sp. z o.o.
  Poznańska 2c
  Rzeszów 35-084
  Tel.: 17 778 85 94

  Data dodania: 15 03 2011 ·
 • Posiadasz problem z uzyskaniem rzetelnej informacji o pozyskiwaniu kapitału, doradztwie strategicznym, fuzjach czy przejęciach? Zachęcamy do siedziby firmy Apago, która od wielu lat para się tego typu tematyką. Swoje usługi świadczy głównie podmiotom gospodarczym jak również instytucjom, ale miło pozostają widziane również osoby indywidualne. Tylko U nas uzyskasz wartościowe informacje, jakie przyczynią się do rozwoju twojej firmy/instytucji. Gwarantujemy miłą jak również wysokiej klasy obsługę. Apago Ventures zaufało już wielu! Własną pozycję na rynku mamy ugruntowaną od dawna.

  Data dodania: 10 08 2011 ·
 • TraderGuide to portal pełniący rolę wirtualnego przewodnika w świecie giełdy i finansów. Zawarte w nim teksty charakteryzują podstawy działania GPW i stanowią zarazem podpowiedzi ułatwiające podjęcie decyzji o rozpoczęciu gry. Osoby zaglądające na TraderGuide poznają na czym polega giełda, jaka jest jej historia oraz jak zacząć grać na giełdzie. Serwis zawiera poza tym dział przedstawiający jak przebiega analiza techniczna oraz dział z aktualnościami giełdowymi. Całość budowana jest z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem na giełdzie.

  Data dodania: 07 09 2011 ·
 • Adwokat Gdynia »

  Szukasz wskazówki z zakresu prawa? Chciałbyś zyskać szybką i profesjonalną radę? Ktoś wytoczył Ci sprawę sądową, lub chciałbyś komuś wytoczyć sprawę? Jako eksperci w zakresie prawa, chcemy zaproponować Państwu skorzystanie z naszych usług.
  Nasza kancelaria wyspecjalizowana jest w kilku zagadnieniach prawa takich jak prawo cywilne, handlowe, karno-skarbowe i karne, spadkowe, pracy lub też rodzinne. Proponujemy usługi na najlepszym poziomie, z dużą skutecznością.
  W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, z zachowaniem zawodowej etyki i jego godności. Wszystkie wiadomości przez Państwa przekazane, chronione są zawodową tajemnicą.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą kancelarią.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , rachunki (3) , (2) , szkolenia (32) , (1) , szkolenia dla firm (4) , (1) , (2) , (2) , (2) , (2) , firma szkoleniowa (1) , (4) , spółki na sprzedaż (2) , (3) , (1) , (1) , audyty efektywności energetycznej (2) , (2) , tworzenie firmy (1) , audyty remontowe (2) , Rejestracja spółki (1) , (4) , doradztwo nieruchomości (1) , (1) , (2) , adwokat wejherowo (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (4) , (2) , charakterystyki energetyczne (2) , rejestracja spółki z o.o. (1) , (2) , adwokat gdynia (1)

Doradztwo - nowa strona:

Adres: