Podkategoria: Doradztwo personalne

 • Najlepszy psycholog Warszawa »

  Prezentowane tu Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej może być wspaniałą propozycją dla kogoś, komu tylko potrzebna jest jakakolwiek pomoc z tego właśnie zakresu. Jego oferta jest niesamowicie różnorodna, więc będziemy mogli skorzystać z niej absolutnie zawsze – znajdziemy w niej zarazem zwykłe konsultacje, jak i bardziej zaawansowane metody leczenia. Dodatkowo każdy pacjent spotka się tu jedynie z doskonałymi lekarzami, dzięki czemu jakakolwiek wizyta przebiegnie w miłej atmosferze. Zdecydowanie warto jest zapoznać się z ową ofertą, bowiem znajdziemy w niej wiele świetnych propozycji dla każdego, kto tylko może potrzebować takiej pomocy.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • HR Complex ? Szkolenia biznesowe, Outsourcing kadrowy. »

  HRComplex Group to zespół specjalistów skupiających się na obszarach HR-u miękkiego jak rekrutacja, ocena pracownika, szkolenia i rozwój po obszary tzw. HR-u twardego czyli outsourcing kadrowo płacowy. Oferujemy klientom nowoczesne rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przyczyniające się do zwiększenia efektywności i zyskowności firmy, poprzez rozwój ich pracowników. Zespół naszych specjalistów to gwarancja jakości potwierdzona współpracą z najlepszymi. Zapraszamy na nasza stronę HRComplex

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe - Lauren Peso Polska S.A. »

  Żeby firma mogła zostać nazwana nowoczesną, powinna nadążać za postępem. Jednym z przejawów są szkolenia dla firm. Udział w kursach biznesowych zwiększa atuty kadry pracowniczej oraz ”podmurowuje” konkurencyjność samego przedsiębiorstwa. Przy braku nich firmy popadają w stagnację czy też rutynę.Wiedza z negocjacji jest przydatna w prawie każdej dziedzinie życia człowieka. W pracy sprzedawców jest niezastąpionym środkiem. W następstwie budowania relacji z własnymi kontrahentami wpływa na jakość kontaktów zawieranych przez firmę. Pewny siebie pracownik sekcji zaopatrzenia potrafi wykorzystać dobre metody negocjacji, zarządzać sytuacją jak również ochronić się przed nadużyciami. Aby być pewnym swoich zdolności powinno się skonfrontować się z trenerami oferującymi szkolenia negocjacje biznesowe.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena kompetencji »

  Zależy Ci na odszukaniu pracownika znakomicie nadającego się do Twojej spółki, lub chcesz odpowiednio wyszkolić już obecnych? Skorzystaj z systemu mHR, utworzonego przez dwie spółki: BPSC S.A oraz Alte sp. z o.o. Pierwsza z nich jest liderem w tworzeniu systemów informatycznych, druga natomiast specjalistą w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ich współpraca zaowocowała stworzeniem mHR, który jest w stanie pomóc Tobie i Twojej firmie w odpowiednim działaniu. Ustali dokładnie wymogi na każde stanowisko oraz stworzy specjalistyczny plan szkolenia, tak aby Twój pracownik był w stanie poprawnie wykorzystać swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Poznań »

  Nie czekaj z uzyskaniem świadectwa energetycznego. Przeprowadź budowę zgodnie z prawem i zdobądź świadectwo energetyczne. Biuro Usług Technicznych z Poznania proponuje całościową usługę audytu energetycznego. Profesjonalny i doświadczony audytor energetyczny oraz licencjonowany rzeczoznawca majątkowy. Także analiza rynku nieruchomości. Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytów hipotecznych.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Team Personal - Budowanie zespołu, wyjazdy integracyjne, eventy, wieczory tematyczne, team building, »

  Budowanie zespołu to ciągły proces. Imprezy integracyjne czy wspólne wyjazdy motywacyjne nieustannie budują relacje w zespole, co zawsze przekłada się na jego efektywność. W tym procesie nie można iść na skróty. Zaufanie, komunikacja i współpraca wymagają czasu i przemyślanych rozwiązań. Dlatego też w zależności od etapu życia zespołu, jest miejsce na szkolenie, ale również Event, wieczorną zabawę, czy konferencję tematyczną służącą podsumowaniu lub inauguracji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania: od wieczorów tematycznych po obsługę techniczną.
  Zapraszamy na naszą stronę Team&Personal, która pomoże zdiagnozować na jakim etapie jest twój zespół i jakich rozwiązań potrzebuje. (Grupa HRComplex)

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia szukam pracy »

  Serwis posiada ogłoszenia rekrutacyjne Bydgoszcz jak również oferty o pracę w słynnej Bydgoszczy od zaraz tylko dla Ciebie. Dowolny anons przed umieszczeniem w witrynie w kategorii praca Bydgoszcz, pokonuje testy z uwzględnieniem wiarygodności pracodawcy publikacji. Godne uwagi są także liczne informatory i aktualne informacje pochodzące z rynku pracy miasta Bydgoszcz i dostępne dla użytkowników na łamach strony. Bydgoszcz zaliczana była i jest do najbardziej chętnie odwiedzanych i największych miast w naszym kraju. Nie powoduje zastanowienia zatem sytuacja, iż praca Bydgoszcz jest bardzo mocno popularna. Jeżeli szukasz aktualności z rynku pracy zajrzyj do nas a z pewnością dowiesz się, że Święto 3 Króli jest od 2011 roku dniem wolnym od pracy. Kiedy szukasz zajęcia w Bydgoszczy spróbuj więc poświęcić kilka chwil na wyszukanie godnego zaufania źródła godnych polecenia ogłoszeń z pracą. Ostatnimi czasy najczęściej używanym pomocnikiem bywa komputer i znajdujące się w nim ogólnopolskie witryny z pracą takie jak prezentowana strona.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzór cv »

  Każdy z nas był zmuszony do pisania własnego CV. Od tego jak jest napisane zależą nasze szanse na zdobycie posady w danej firmie. Aby na starcie nie przekreślić naszych szans należy napisać ciekawe CV. Ten portal ma w tym Wam pomóc.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: