Podkategoria: Fundusze

 • Metropolis - Dofinansowania z Unii oraz pozyskiwanie dotacji to nasza specjalność. Wnioski o dotacje dla firm, dotacje na inwestycje oraz doradztwo unijne. Sprawdź naszą obszerną ofertę. Dzisiaj niesamowicie głośnym tematem są fundusze unijne oraz dofinansowania. Nic dziwnego zatem hurtowe zwiększanie się przedsiębiorstw specjalizujących się pozyskiwaniem funduszy unijnych. Jednym z wartych rozpatrzenia jest MetropolisDG, których zakresem obowiązków zostało pozyskiwanie dotacji i funduszy unijnych oraz wnioski o dotacje unijne. Swoim klientom biuro oferuje także doradztwo unijne, zwiększające szansę na zdobycie funduszy unijnych i sukces na rynku pracy.

  Data dodania: 18 10 2011 ·
 • Emerytura »

  Zasadniczym celem powstania serwisu Prywatna Emerytura było dostarczenie sprawdzonych informacji odnośnie emerytur, fomalności, procedur i kalkulacji powiązanych ze świadczeniem emerytalnym. Oszczędzanie na emeryturę najczęściej wydaje się niejasnym, długotrwałym procesem, którego zawiłości ciągle staramy się wyjaśniać. Ułatwiamy oszacowanie wysokości dochodu zapewnionego przez indywidualne konto emerytalne, po to, by Twoja emerytura nie była niewyjaśnioną zagadką. Podejmujemy wysiłki, by w zrozumiałej i logicznej formie rozwiewać wątpliwości związane z IKE.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stabilne fundusze inwestycyjne Novo to specjalna oferta finansowa przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Serwis prezentuje pełne informacje o funduszach Novo. Ofertę inwestycyjną stanowią: fundusze pieniężne, fundusz obligacji, fundusze mieszane i fundusz akcji. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne. Do funduszy mieszanych należą następujące propozycje: aktywna alokacja, fundusz stabilnego wzrostu oraz fundusz zrównoważony wzrost. Dzięki stronie szybko i darmowo otworzysz rejestr i będziesz miał kontrolę nad jego stanem.

  Data dodania: 22 02 2011 ·
 • TFI-Polska jest serwisem w całości poświęconym Towarzystwom Funduszy Inwestycyjnych, na którym znajdziecie bogatą charakterystykę towarzystw wiodących prym w naszym kraju. Serwis w dużej mierze tworzony jest przez Was, macie Państwo możliwość komentowania oraz oceniania zarówno towarzystw jak i funduszy inwestycyjnych wchodzących w ich skład. Jednak to nie wszystko, właściciele oddziałów TFI mają możliwość zgłoszenia swoich punktów wraz z danym teleadresowymi, a redakcja serwisu opublikuje je na stronie. Schludna oprawa graficzna sprawia, że poruszanie się po serwisie to czysta przyjemność.

  Data dodania: 28 03 2011 ·
 • Poszukujemy Graala rynków finansowych?Analiza Techniczna,Metody inwestycyjne, Surowce i Opcje,Rynki Akcji i Forex, to wszystko to nasza pasja!
  Nasz portal finansowy jest tworzony przez pasjonatów, którzy obecnie piszą prace magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z dziedziny inwestycji.Wieloletnie doświadczenie na rynku zaowocowało pomysłem na otwarcie portalu finansowego,gdie razem możemy stawić czoła bestii jaką jest rynek.

  Data dodania: 29 02 2012 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(2) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (3) , (3) , (1) , (4) , (4) , (1) , (1) , (3) , (9) , indywidualne konto emerytalne (1) , (1) , (9) , (6) , (1) , (4) , fundusze emerytalne (4) , (3) , (5) , (1) , (3) , (3) , (1) , fundusz emerytalny (2) , (1) , (1) , emerytury (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1)

Fundusze - nowa strona:

Adres: