Podkategoria: Kredyty

1 · 2 · następna strona »
 • Kredyty samochodowe »

  Strona przedstawiająca bogaty przegląd ofert finansowych z polskich banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji. Bogate zestawienia ułatwiają szybki wybór ciekawej usługi oraz umożliwiają wypełnienie formularza kontaktowego poprzez sieć www. Dokładne opisy poszczególnych ofert umożliwiają ich porównanie a także ogólną ocenę warunków i korzyści. Wśród produktów można odnaleźć między innymi kredyty gotówkowe, konta oszczędnościowe oraz ubezpieczenia na życie. Bogaty zestaw ofert oraz przejrzystość prezentacji zapewnia wysoki komfort przy podejmowaniu decyzji.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Wahasz się jaki z banków dobrać? Nie orientujesz się w kredytach? Chcesz niedrogo dobrać konto osobiste? Pragniesz by Twoje kredytowe wybory za każdym razem były prawidłowe? Zapraszamy po wiadomości oraz wskazówki na stronę Uwagafinanse.pl. Serwis UwagaFinanse.pl prezentuje bogatą propozycję usług finansowych z rodzimych banków czy firm ubezpieczeniowych. Szczegółowe objaśnienia prezentowanych usług usprawniają ich zestawienie czy wstępną ocenę warunków i korzyści. Wśród produktów da się znaleźć między innymi: konta bankowe, kredyty bez zaświadczeń, lokaty, ale również pożyczki społecznościowe. Urozmaicony zestaw usług oraz przejrzystość prezentacji zapewnia wysoki komfort przy wyborze konkretnej usługi. Ponadto zamieszczamy najistotniejsze, aktualne fakty z rynku finansowego oraz obiektywne analizy i poradniki sporządzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Z przyjemnością zapraszamy na stronę uwagafinanse.pl.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje finansowe »

  Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo .Ponadto bezpośrednio na stronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana. Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu, lokaty lub inwestycji.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy »

  Rozmyślasz się nad tym, który kredyt samochodowy oferowany w dzisiejszych czasach na europejskim rynku bankowym charakteryzuje się z pewnością najlepszymi warunkami kredytowania? Chciałbyś zaciągnąć kredyt samochodowy charakteryzujący się niskim oprocentowaniem, długim okresem kredytowania i profesjonalną obsługą klienta? W takim razie musisz sprawdzić nasz portal bankowy, w którym to co dziennie proponujemy czytelnikom najbardziej wiarygodny ranking kredytów samochodowych dostępnych w propozycjach europejskich instytucji bankowych. Tylko w naszym serwisie zdobędziesz informacje, które umożliwią Ci wybrać najlepszy kredyt samochodowy. Sprawdź natychmiast i nie strać Twojej okazji na dokonanie odpowiedniej decyzji kredytowej.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt studencki »

  Serwis www powołany do życia od paru lat aby wytłumaczyć kwestię kredytów preferencyjnych dla obecnych młodych ludzi. Główne informacje przed oficjalnym publikacją są dokładnie sprawdzane z teraźniejszym stanem, dlatego prezentujemy świeże oraz aktualne wiadomości. Jeśli chciałbyś skorzystać z dobrych kredytów studenckich koniecznie wejdź na naszą witrynę i zobacz czy spełniasz wszystkie oczekiwania. Kredyty studenckie dofinansowane są z budżetu Państwa, dlatego są one korzystne i poszukiwane wśród młodzieży.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości »

  Problemy finansowe to od wieków dla wszystkich był trudność. Nasza społeczność jak słyszymy niestety tonie w zadłużeniach. Kryzys coraz bardziej zmniejsza stan naszego zasobu pieniężnego. Ludzie coraz to szybciej niestety tracą pracę. Trapi mnie tylko jedna rzecz. Co zrobić, gdy tracąc pracę bądź ostatnie pieniądze do życia zostają nam długi, których co gorsza nie mamy jak spłacić. Wiadomo jest zawsze rodzina, która jest w stanie nam pożyczyć jakąś sumę pieniędzy. Niestety nie zawsze jednak oni mają taką szansę. Nieruchomości, jakie posiadamy dają nam na szczęście szansę uzyskania pożyczki pod zastaw. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać potrzebną nam w danej chwili gotówkę. Firmy takie proponują pożyczki Katowice na bardzo wygodnych warunkach, dzięki temu będziemy w stanie szybko i bez większych konsekwencji spłacić nasze zadłużenia wynikające z na przykład wcześniejszych zapożyczeń. Pożyczki Katowice pod zastaw nieruchomości na pewno pozwolą nie jednemu odsapnąć od kłopotów związanych z finansami. Czasami będzie to dla nas ostatnie sensowne wyjście.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Kredyty »

  Obecnie dostępne są pożyczki hipoteczne dla dowolnego biznesu. Oferta jest budowana na podstawie ważnych czynników. Niesłychanie dużą wagę przykładamy do jakości obsługi konsumenta, tak aby firmowe relacje z klientem były pozytywne, a korzyści z dwustronnej współpracy- obopólne. Realizowaną ideą jest pełna obsługa klientów ze szczególnym uwzględnieniem na obrotność zatrudnionych konsultantów. Nabyte doświadczenie oraz charyzmatyczne pomysły, przekonały nas do uruchomienia własnej korporacji. Dowolny konsument jest u nas traktowany indywidualnie. Na skutek subiektywnego podejścia do konsumenta cieszymy się gigantycznym zainteresowaniem osób dowolnych grup pracowniczych. Niniejsza propozycja zorientowana jest dla osób fizycznych i jednocześnie dla klientów instytucjonalnych (firmy). Na ten czas nasza działalność rozprzestrzenia się na terytorium województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego, jednakże mobilność zatrudnianych konsultantów pozwala nam docierać do zainteresowanych na terenie całego kraju. Rolnicy mogą skorzystać z pożyczek preferencyjnych. Gwarantujemy wyjątkową propozycję dla różnorodnych klas zawodowych (min. rolnicy, biura rachunkowe, hurtownie itp.).

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez zaświadczeń »

  Przedstawiana tu strona internetowa opisuje i przedstawia charakterystykę produktów bankowych takich jak kredyt na dowód, kredyt bez zaświadczeń, pożyczka przez Internet i wiele innych. Pożyczki bankowe i kredyty z agencji majątkowych, to dwa produkty które budzą skrajne emocje, z jednej strony kobiety i mężczyźni boją się je zaciągać co jest w pełni uzasadnione obawą pułapki kredytowej, z innej strony w wielu przypadkach jest to jedyna sposobność spełnienia marzeń, ponieważ w mniejszości sytuacji można odłożyć na przykład na wymarzone wakacje, albo poświęcić na to całą wypłatę. Nasza strona internetowa jest bardzo często aktualizowana i dostarcza treści o coraz to nowszych usługach bankowych, jeżeli już jakiś nowy typ kredytów się pojawi niezwłocznie jest on przez nas opisywany na naszej stronie www. Warto zatem poszerzyć swoją edukację z zakresu produktów bankowych i finansowych, zanim je pobierzemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty - porównanie kredytów »

  Wspólnie z profesjonalnymi doradcami kredytowi, bankami, każdego dnia prezentujemy i opisujemy najświeższe oferty kredytowe, zwłaszcza wychwytujemy te z dopiero, co wchodzących promocji. W swoim życiu każdy z nas musi niejednokrotnie decydować i odpowiedzialnie dobierać kredyt do możliwości spłaty (zdolności kredytowej).

  Zachęcamy do przeprowadzenia w naszym portalu analizy wysokości raty kredytowej z większości banków znanych na Polskim rynku. Porównanie kredytów to pierwszy podstawowy sprawdzian, działanie umożliwiające przybliżenie dodatkowych kosztów, które będzie trzeba uwzględnić w budżecie domowym lub firmy w przypadku podjęcia takiego kredytu. Odpowiednio sprecyzowane ustawienie, zwłaszcza wybór odpowiedniego instrumentu finansowego w zależności od przeznaczenia, a więc:
  Kredyty gotówkowe ? wiadomo, bez pytań ze strony banku, na co zamierzamy wydać pieniądze,
  Kredyty mieszkaniowe ? wyłącznie na zakup nieruchomości (mieszkanie od dewelopera, dom)
  Kredyty samochodowe ? na zakup każdego pojazdu (skutery, motocykle, łodzie motorowe, samochody) itd. (leasing, lokaty, konta, ubezpieczenia, konsolidacja) - zawęzi to obszar poszukiwania.

  W przypadku dalszych pytań odnośnie danego kredytu można bezpośrednio poprosić o kontakt telefoniczny lub umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym.

  Osoby posiadające z jakiś powodów wpisy w rejestrach: BIK, BIG, MIG BR i KRD, nie mogące z tego powodu uzyskać kredytu, powinny zgłosić poprzez formularz zamieszczony w naszym portalu o ?wyczyszczenie?, usunięcie tych wpisów by odzyskać możliwość korzystania z kart kredytowych, kredytów i pożyczek.

  Również istnieje opcja przeprowadzenia ? oddłużania.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki społecznościowe »

  Jeżeli tradycyjny bank odmówił ci kredytu lub po prostu nie masz ochoty korzystać z ofert banków czy też innych instytucji finansowych, ale są ci potrzebne pieniądze zawsze jesteś wstanie skorzystać z propozycji pożyczek prywatnych. Na tej stronie każdy zainteresowany jest wstanie znaleźć odpowiednie informacje odnoszące się do takiego rodzaju kredytów. Pożyczki prywatne to kredyty, które są udostępniane przez prywatne osoby innym prywatnym osobom za pośrednictwem specjalnie do tego utworzonych portali internetowych. Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany poznaniem szczegółów tego rodzaju ofert oraz korzyści płynących z takowego rodzaju kredytów winien natychmiast odwiedzić tą stronę i zaznajomić się z jej cenną zawartością. Każdy znajdzie tu potrzebne informacje odnoszące się do kredytów społecznościowych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty z komornikiem »

  Jak się okazuje dla wielu osób zaciąganie różnych kredytów jest czymś na porządku dziennym. Niestety jest to jeden ze sposobów popadnięcia w poważny dług, który jest coraz cięższy do spłaty. Może to spowodować zaprzestanie zwrotu a w ostateczności wizytą komornika. Ciekawym ze sposobów wyjścia bez szwanku z takiej sytuacji jest uzyskanie kredytu komorniczego. Ta oto strona została zbudowana specjalnie dla osób, które znajdują się w takiej sytuacji i pragną się dowiedzieć czegoś konkretnego w temacie tym podobnych rozwiązań. Jeżeli masz ochotę poznać szczegóły odnoszące się do zagadnień typu kredyty oddłużeniowe powinieneś niezwłocznie odwiedzić niniejszy serwis. Wiadomości tam dostępne z pewnością okażą się ważne dla każdej osoby znajdującej się w identycznej sytuacji. Nie ma więc, na co czekać.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Jeżeli chcemy wziąć pożyczkę lub kredyt to może to być zobowiązanie bankowe, ale również i zobowiązanie pozabankowe. Ta oto strona jest w stu procentach dedykowana ofertom kredytów pozabankowych. Niemal każdy, kto interesuje się przeróżnymi ofertami kredytów niebankowych nie powinien zwlekać ani jednej minuty dłużej. Natychmiast powinien wejść na niniejszą witrynę, by dostać wszelkie potrzebne informacje, jakie dotyczą zagadnienia, którym są pożyczka pozabankowa. Kredyty takiego rodzaju potrafią być przydatne w wielu przypadkach. Zwłaszcza wtedy, kiedy nie jesteśmy wstanie liczyć na pomoc banków. Właśnie dlatego należy dowiedzieć się możliwie jak najwięcej na temat podobnych ofert obecnych na bardzo obfitym rynku kredytowym. Na portalu znajdują się informacje odnoszące się do kredytów udzielanych przez instytucje niebankowe a także przez osoby prywatne.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie lokat »

  W większości szkół, na zajęciach finansów mamy możliwość zetknąć się z takowymi praktykami jak zakładanie czegoś takiego jak konto osobiste. Jest to odpowiednie rozwiązanie, gdyż od najwcześniejszych lat, młodzież uczy się zarządzania posiadanymi oszczędnościami, a także podstaw przedsiębiorczości. Wszystko jest przeprowadzany naturalnie nie naprawdę, jednak zdobyte doświadczenie może okazać się potrzebne po kilku latach. Mnóstwo jednostek bankowych oferuje także konto osobiste dla nastolatków, jakie może być idealnym sposobem na składowanie własnych oszczędności lub inwestowanie pieniędzy. Należy jednakże mieć na uwadze, iż powinniśmy odpowiednio kontrolować to co wykonują nasze pociechy w sieci internetowej.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Zastanawiasz się jak wybrać tani kredyt na samochód? Wystarczy skorzystać z rankingu kredytów motoryzacyjnych dostępnego na CięcieKosztów.pl. W serwisie znajdziesz porównanie ofert kredytowych w różnych bankach w Polsce ponadto masz możliwość przesłania wniosku online o kredyt, który Cię zainteresuje. Oprócz kredytów motoryzacyjnych w serwisie porównasz także pożyczki gotówkowe i mieszkaniowe i lokaty bankowe.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki bez BIK »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową o chwilówkach. Na witrynie internetowej poruszamy temat chwilówek w każdej formie. Przeczytacie Panie i Panowie tu między innymi o produktach takich jak chwilówki na dowód, chwilówki bez zaświadczeń, pożyczka przez Internet, chwilówka dla bezrobotnych, pożyczka krótkoterminowa. Nasi redaktorzy posiadający ogromną wiedzę z zakresu usług bankowych i majątkowych dokładają wszelkich starań aby materiały na stronie internetowej były bieżące, a także omawiały najnowsze usługi. Witryna www jest na bieżąco aktualizowana i posiada bardzo proste menu ułatwiające odnalezienie ciekawego artykułu na omawianej witrynie www. Zatem jeśli jesteście Państwo zainteresowani zaciągnięciem jakiejkolwiek pożyczki finansowej w formie chwilówki to kategorycznie powinni Państwo zaznajomić się z informacjami zawartymi na opisywanej tu witrynie, wiedza zawarta na niej umożliwi Państwu uniknąć problemów i pułapek związanych z zaciąganiem chwilówki w jakiejkolwiek formie. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty pożyczki »

  Kredyty, pożyczki, karty kredytowe, konta bankowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, odszkodowania. W naszym serwisie poznasz, porównasz i zamówisz produkty finansowe, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Proponujemy wypełniać po klika wniosków różnych ofert, danego produktu. Dla zwiększenia szans i lepszego poznania ofert. To nic nie kosztuje a pozwala lepiej dopasować produkt do naszych potrzeb.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona dłużnika »

  Klinika Oddłużeniowa antywindykacja.net specjalizuje się w Opiece dłużnika. To wykwalifikowana firma zatrudniająca fachowców zajmujących się udzielaniem porad dla ludzi mających problemy w spłacie swoich zobowiązań. Jednym z naszych naczelnych produktów jest Ochrona Prawna Dłużnika. Jest to wyjście dzięki jakiemu nasz klient jest brany w ochronę przez współpracującą z nami kancelarię, która to zajmuje się prowadzeniem jego spraw scalonych z przeciwnościami w spłacie pożyczek. Codziennie setki odbiorców korzysta z naszych rozwiązań dzięki czemu potrafią spać spokojnie. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową pod adresem antywindykacja.net

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bankowy »

  Do częstych form świadczenia usług za pomocą banków jest udzielanie kredytów na rzecz poszczególnych ludzi. Jeśli w takim przypadku zapragniemy kupować sobie nowy automobil bądź chałupę albo potrzebujemy pieniędzy na inne wydatki, możemy skierować się do wybranego poprzez siebie banku, aby ów udzielił nam kredytu. Zapraszamy do serwisu kredyty-bankowe.com po wszelkie niezbędne informacje odnośnie różnego rodzaju kredytów - dobre kredyty gotówkowe. Oferujemy najtańsze kredyty w bankach przy użyciu netu - konsolidacyjne, gotówkowe, mieszkaniowe. Polecamy dużą ofertę pośrednictwa kredytowego oraz dużą bazę wiedzy pomocną w uzyskaniu kredytu. Wypełnij i wyślij wniosek kredytowy za pośrednictwem netu - błyskawicznie, ekonomicznie oraz bez ryzyka! Zapraszamy do serwisu kredyty-bankowe.com.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Chcesz szybko wyliczyć jaką ratę musiał byś zapłacić biorąc kredyt w banku na określoną kwotę, a ponadto %? Aktualnie to możliwe bez wykonywania nieprostych obliczeń, wystarczy wejść na naszą stronę internetową WWW i skorzystać z prostego kalkulatora kredytowego który wykona wszelkie obliczenia za Ciebie. Wystarczy wpisać w odpowiednie pola kalkulatora wartości, tj. okres w którym będziemy spłacać kredyt, jego oprocentowanie, a dodatkowo najważniejsze czyli kwotę kredytu. Serdecznie zapraszamy, dzięki kalkulatorowi zaoszczędzisz dość dużo czasu na obliczenia.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt gotówkowy »

  Murator Finanse to zespół niezależnych i sprawdzonych doradców finansowych. Nasz doradca finansowy kompleksowo i bezpłatnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego kredytu gotówkowego. Oprócz doradztwa w zakresie kredytów gotówkowych oferujemy także pomoc w wyborze kredytu hipotecznego, kredytu samochodowego czy leasingu. Współpracujemy z ponad 20 bankami dzięki czemu dysponujemy bogatą ofertą kredytową. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu z nami na pewno podejmiesz dobrą decyzję. Wybierz kredyt gotówkowy razem z Murator Finanse - postaw na sprawdzonych doradców.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Kredyty - nowa strona:

Adres: