Podkategoria: Kredyty

« poprzednia strona · 2
 • Dotacje na solary »

  17 czerwca 2010 r. Zarząd NFOŚiGW podpisał z sześcioma bankami umowy, uruchamiające program dopłat do kredytów bankowych na zakup i montaż kolektorów słonecznych. Program ten będzie realizowany do końca 2014 roku. Nabór wniosków o dotację NFOŚiGW wraz z wnioskami o kredyt prowadzony jest w trybie ciągłym. Wnioski składane są w bankach, które zawarły umowy o współpracy z NFOŚiGW. Strona www.doplatynakolektory.pl zwiera aktualne informacje na temat możliwości uzyskania dopłaty. Skorzystać można również z wygodnego kalkulatora dopłat oraz pobrać niezbędne dokumenty.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny kalkulator »

  Kalkulator kredytu hipotecznego pozwala policzyć raty, jakie będzie płacić potencjalny kredytobiorca.Serwis edukacyjny kredythipotecznykalkulator.edu.pl zawiera właśnie takie narządza analityczne jak kalkulatory, czy harmonogramy spłaty kredytów.Oprócz tego publikuje artykuły z poradami i informacjami związanymi z zakupem nieruchomości.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kredytykomercyjne.pl poświęcony jest tematyce w obszarze finansów, zarówno dla firm jak również Klientów indywidualnych. Odpowiedzi na masę pytań znajdą osoby, które zostały zobowiązane do zaciągnięcia kredytu w banku. Na witrynie zostały omówione założenia i zasady kredytów takich jak: kredyt dla rolników, studentów, lombardowy, gotówkowy, mieszkaniowy, konsolidacyjny oraz jak najbezpieczniej ubezpieczyć zaciągniętą pożyczkę. Jeżeli stajesz przed wyborem na jakie zobowiązanie się zdecydować to witryna ta jest najlepszym źródłem wiadomości.

  Data dodania: 27 07 2011 ·
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Kredyty - nowa strona:

Adres: