Kredyty - porównanie kredytów

Wspólnie z profesjonalnymi doradcami kredytowi, bankami, każdego dnia prezentujemy i opisujemy najświeższe oferty kredytowe, zwłaszcza wychwytujemy te z dopiero, co wchodzących promocji. W swoim życiu każdy z nas musi niejednokrotnie decydować i odpowiedzialnie dobierać kredyt do możliwości spłaty (zdolności kredytowej).

Zachęcamy do przeprowadzenia w naszym portalu analizy wysokości raty kredytowej z większości banków znanych na Polskim rynku. Porównanie kredytów to pierwszy podstawowy sprawdzian, działanie umożliwiające przybliżenie dodatkowych kosztów, które będzie trzeba uwzględnić w budżecie domowym lub firmy w przypadku podjęcia takiego kredytu. Odpowiednio sprecyzowane ustawienie, zwłaszcza wybór odpowiedniego instrumentu finansowego w zależności od przeznaczenia, a więc:
Kredyty gotówkowe ? wiadomo, bez pytań ze strony banku, na co zamierzamy wydać pieniądze,
Kredyty mieszkaniowe ? wyłącznie na zakup nieruchomości (mieszkanie od dewelopera, dom)
Kredyty samochodowe ? na zakup każdego pojazdu (skutery, motocykle, łodzie motorowe, samochody) itd. (leasing, lokaty, konta, ubezpieczenia, konsolidacja) - zawęzi to obszar poszukiwania.

W przypadku dalszych pytań odnośnie danego kredytu można bezpośrednio poprosić o kontakt telefoniczny lub umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym.

Osoby posiadające z jakiś powodów wpisy w rejestrach: BIK, BIG, MIG BR i KRD, nie mogące z tego powodu uzyskać kredytu, powinny zgłosić poprzez formularz zamieszczony w naszym portalu o ?wyczyszczenie?, usunięcie tych wpisów by odzyskać możliwość korzystania z kart kredytowych, kredytów i pożyczek.

Również istnieje opcja przeprowadzenia ? oddłużania.

Szczegóły strony www.get-money.pl:

Podlinkuj stronę www.get-money.pl:

Kredyty - porównanie kredytów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 1 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instrumenty finansowe »

  U podstaw inżynierii finansowej stoi matematyka finansowa. To właśnie na niej poznajemy dokładną konstrukcję instrumentów finansowych, co w znacznym stopniu przyczynia się do ich prawidłowej i trafnej analizy. Umiejętna ocena ryzyka danego instrumentu finansowego jest podstawą skutecznego inwestowania swoich zasobów. W serwisie tym poruszane są tematy ściśle związane z inżynierią finansową - od definicji takich pojęć jak rynek finansowy pierwotny i wtórny, instrument pochodny itp.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Polisy OC komunikacyjne w korzystnych cenach. Większość ubezpieczycieli: benefia, mbank, aviva. Całkiem szybkie zestawienie kosztów za stawki OC i Auto Casco dla aut i ścigaczy. Wejdź i poznaj najnowszą ofertę. Uzupełnij formularz kontaktowy do dowolnego agenta ubezpieczeniowego, a przedstawimy Ci dostępne pakiety cenowe. Na wortalu wyczytasz też fajne informacje z tematyki ubezpieczeń i ujrzysz obowiązujące przepisy. Serdecznie namawiamy do odwiedzania strony. Oszczędzaj na ubezpieczeniach aż kilkaset złotych. Sprawdź nowoczesne sposoby kupienia stawki OC i Ac.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Kredyty »

  Obecnie dostępne są pożyczki hipoteczne dla dowolnego biznesu. Oferta jest budowana na podstawie ważnych czynników. Niesłychanie dużą wagę przykładamy do jakości obsługi konsumenta, tak aby firmowe relacje z klientem były pozytywne, a korzyści z dwustronnej współpracy- obopólne. Realizowaną ideą jest pełna obsługa klientów ze szczególnym uwzględnieniem na obrotność zatrudnionych konsultantów. Nabyte doświadczenie oraz charyzmatyczne pomysły, przekonały nas do uruchomienia własnej korporacji. Dowolny konsument jest u nas traktowany indywidualnie. Na skutek subiektywnego podejścia do konsumenta cieszymy się gigantycznym zainteresowaniem osób dowolnych grup pracowniczych. Niniejsza propozycja zorientowana jest dla osób fizycznych i jednocześnie dla klientów instytucjonalnych (firmy). Na ten czas nasza działalność rozprzestrzenia się na terytorium województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego, jednakże mobilność zatrudnianych konsultantów pozwala nam docierać do zainteresowanych na terenie całego kraju. Rolnicy mogą skorzystać z pożyczek preferencyjnych. Gwarantujemy wyjątkową propozycję dla różnorodnych klas zawodowych (min. rolnicy, biura rachunkowe, hurtownie itp.).

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2011 ·
 • Księgowość Wrocław »

  Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym szeroki wachlarz usług w zakresie podatków, rachunkowości, ZUS, kadr i płac. Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, rozliczenia na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia podatku, ewidencję VAT, itp. Ponadto opracowujemy sprawozdania finansowe, przygotowujemy wnioski, deklaracje ? wszystko dla bezpieczeństwa Twojego i Twojej firmy.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bodø »

  Doractwo w obszarach księgowości, rozliczeń podatkowych w okolicach Bodø. Księgowość jest koniecznym elementem funkcjonowania każdego biznesu. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie formalne działalności przedsiębiorstwo.Przedsiębiorstwo Pol-Nor Consulting jest norweskim biurem rachunkowym. Bodø to norweska komuna, w której pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na usługi dla Polaków posiadających norweskie firmy.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  Jeżeli jesteś osobą zaczynającą swoją pierwsza pracę i nie masz jeszcze wybranego otwartego funduszu emerytalnego to najrozsądniej jest to zrobić samodzielnie, oczywiście, jeżeli tego nie zrobisz to weźmiesz udział w losowaniu, jednak lepiej tego uniknąć, nie biorą w nim udziału trzy największe ofe, co skazuje nas na przynależność do tych mniej popularnych na naszym rynku. W samodzielnym wyborze z pewnością pomoże nasza strona internetowa, na która serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Guru Inwestycji to portal przedstawiający sylwetki ludzi sukcesu na rynku giełdy i inwestycji. Przemyślane decyzje inwestycyjne przyniosły im międzynarodową renomę, a eksperci w branży uważają ich za swoje autorytety. Każdy z nich podkreśla, że źródłem sukcesu na giełdzie jest między innymi trafnie dobrany portfel inwestycyjny. Na stronie zamieszczane są opisy przedstawicieli giełdowych zarówno na rynku polskim, jak i na rynku zagranicznym. Dodatkowym elementem serwisu są motywujące do działania cytaty, krótkie recenzje polecanych pozycji książkowych oraz filmiki prezentujące wywiady bądź wystąpienia poszczególnych osobowości.

  Data dodania: 07 10 2011 ·
 • Pomagamy otrzymać dotacje unijne dla firm. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z doradztwem biznesowym. Cechuje nas profesjonalizm, efektywność działań i terminowość. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszej kadry. Specjalizujemy się w realizacji projektów szkoleniowych. Dążymy do bezustannego rozwoju i podnoszenia jakości usług. Dostosowujemy swoją ofertę do indywidualnych oczekiwań klienta oraz specyfiki firmy, którą obsługujemy. Przeprowadzamy analizy finansowe.

  Data dodania: 14 02 2012 ·
 • Poszukujemy Graala rynków finansowych–Analiza Techniczna,Metody inwestycyjne, Surowce i Opcje,Rynki Akcji i Forex, to wszystko to nasza pasja!
  Nasz portal finansowy jest tworzony przez pasjonatów, którzy obecnie piszą prace magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z dziedziny inwestycji.Wieloletnie doświadczenie na rynku zaowocowało pomysłem na otwarcie portalu finansowego,gdie razem możemy stawić czoła bestii jaką jest rynek.

  Data dodania: 29 02 2012 ·