Magazynowanie logistyka

Krajowy rynek magazynowy jest w tej chwili najprężniej umacniającym się logistycznie obszarem w Europie. Wraz z progresem bazy drogowej w kraju powstają kolejne obiekty magazynowe. Obserwując wydajność polskiego rynku magazynowego wkraczają nań europejskiej klasy firmy deweloperskie, doskonalące się w budowie magazynów. Zalicza się do nich deweloper Panattoni Europe, działa na rodzimym rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowana jest do czołowych firm branży nieruchomości magazynowych. Potwierdzają to również nagrody, wśród nich na szczególną uwagę zasługuje renomowana nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni Europe w dziedzinie Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Magazynów w Mysłowicach, a również tytuł Dewelopera Dekady.

Deweloper Panattoni specjalizuje się w projektach i budowie magazynów na wynajem, które realizują wszystkie Przepisy, stosując innowacyjne metody technologiczne. Panattoni Europe ma już swoje powierzchnie magazynowe w prawie wszystkich regionach Polski, na wyjątkową uwagę zasługują magazyny w Mysłowicach, magazyny w Małopolsce, czy magazyny we Wrocławiu.

Prócz tradycyjnych rozwiązań czyli magazynów na wynajem w swojej ofercie ma również magazynów typu build-to-suit, tego rodzaju obiekty ustalają nowy trend w ekspansji branży nieruchomości komercyjnych. Inwestycje build-to-suit (BTS) ? obiekty magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego odbiorcy to możliwość dowolnego w wyboru dogodnej lokalizacji magazynu, oszczędności kosztów, pełnego zakresu doradztwa. Przykładami dobrej kooperacji między deweloperem i klientem są funkcjonujące już magazyny na miarę, jak magazyn BTS dla firmy Zelmer.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją na http://www.panattoni.pl.

Szczegóły strony www.panattoni.pl:

Podlinkuj stronę www.panattoni.pl:

Magazynowanie logistyka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Administrowanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma Gestor świadczy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami na terenie Warszawy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na efektywne zarządzanie. Na rynku działamy już od 1995 roku. Zarządzamy ponad 500 budynkami. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani i posiadają wszelkie niezbędne licencje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gorąco zapraszamy Państwa do wizyty w serwisie internetowym spółki Stanpol Export-Import. Opisywana spółka aktywność swoją rozpoczęła 16 lat temu, jest to firma o profilu handlowo usługowym. Specjalizująca się, w sektorze metalowym, połączonej z przemysłem ropy naftowej, gazowym i wodociągowym. Zapewniamy wszechstronne dostawy akcesoriów i armatury wodociągowej. Dysponujemy magazynem, który potrafi ulokować do 1000 ton towaru takich jak np. kołnierze stalowe, co gwarantuje błyskawiczną realizację zleceń. Firmowa działalność koncentruje się także wśród branży spawalniczej a także gałęzi narzędziowej. Poziom oferowanych usług jak też ich różnorodność jest ciągle modernizowana i przystosowana do zamówień a także preferencji konsumentów. Funkcjonujemy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 23 02 2011 ·
 • Jeżeli poszukują Państwo jakiejś firmy, która wykona konstrukcję stalową to zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą doświadczoną w tej braży firmą. Osiągnięte przez bardzo długi okres działalności w branży bardzo bogate doświadczenie pozwala naszej firmie dobrze dostosowywać ofertę i należycie dokonywać realizacji uzgodnione z klientem wytyczne. Jesteśmy profesjonalistami w tym co projektujemy, więc ewentualna współpraca z naszą firmą będzie dla klientów przyjemnością. Zatrudnieni u nas specjaliści to grupa odpowiednio przygotowywanych do oferowanej przez naszą firmę działalności fachowców. Nasze usługi dokonujemy na terenie wszystkich województw, a także oferujemy transport i realizację w każdym miejscu. Serdecznie zapraszamy na stronę naszej firmy halestudnicki.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 ·
 • Wykopy Wrocław »

  Wykopy pod: fundamenty, szamba, oczka wodne, baseny, ogrodzenia, sieci i przyłącza elektryczne, światłowodowe, instalacje wodne, kanalizacyjne i gazowe, oraz inne roboty ziemne ? firma DIG zaprasza po ofertę.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atk lodowiska - budowa lodowisk »

  ATK lodowiska - producent lodowisk. Świadczymy usługi w zakresie projektowania instalacji, począwszy od koncepcji do stadium wykonawczego - budowa lodowisk. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm o najwyższych współczynnikach efektywności energetycznej. Wykonujemy instalacje dla lodowisk stacjonarnych i przenośnych, instalacje klimatyzacji i wentylacji oraz chłodnictwa. Od 2010 r. rozwijamy dział wynajmu agregatów chłodniczych na potrzeby lodowisk i przemysłu.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klima-Venta to firma świadcząca usługi w zakresie dostawy, montażu i instalacji wentylacji przemysłowej, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz instalacji wody lodowej. Pomocna przy sporządzaniu projektów budowlanych, wykonawczych i podwykonawczych, w swojej ofercie zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 29 09 2011 ·
 • Renowacje konstrukcji żelbetowych »

  Przywrócenie wysokiej alkaliczności betonu, zapewniającej ochronę antykorozyjną, nie jest możliwe. Można natomiast spowolnić proces zakwaszania betonu, impregnując go środkami hydrofobizującymi i pokrywając jego powierzchnię powłokami ochronnymi, które ograniczają wnikanie dwutlenku węgla, będącego główną przyczyną procesu karbonatyzacji. Natomiast renowacja już powstałych uszkodzeń mechanicznych musi uwzględniać przede wszystkim przywrócenie ochrony antykorozyjnej stali.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent garaży blaszanych »

  Firma Nixie I jako jedna z nielicznych firm garażowych w Polsce specjalizuje się w produkcji nietypowych konstrukcji stalowych na zamówienie i wymiar wskazany przez klienta lub według projektu. Produkowane przez konstrukcje są wykorzystywane np. na magazyny, hale, garaże na maszyny rolnicze, lub różnego rodzaju warsztaty i pomieszczenia gospodarcze, wolnostojące lub jako przystawki do istniejących budynków

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów jednorodzinnych »

  Przedstawiana firma kieruje swoją ofertę do osób szukających zaufanej ekipy budowlanej. Naszą specjalnością jest budowa domów jednorodzinnych. Posiadamy długoletnią praktykę zawodową. Korzystamy z materiałów klasycznych bądź innych, wskazanych przez klienta. W zestawie ofertowym mieszczą się także gotowe domy pod klucz. Zwracamy ogromną uwagę na promowanie instalacji energooszczędnych. Oferujemy wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności. Zapewniamy wysoką jakość usług dopasowanych do indywidualnych wymagań zleceniodawcy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Bydgoszcz »

  Witamy na stronie przedsiębiorstwa handlowo-usługowego Jartex.
  Oferujemy akcesoria dodatkowe do elementów większych, jak np. klamki.
  Wyroby, na których pracujemy, spełniają najwyższe unijne standardy.
  Montujemy wysokiej jakości drzwi na obszarze miejscowości Bydgoszcz.
  Oferta obejmuje świadczenia w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej.
  U nas zakupisz również bramy garażowe w atrakcyjnych cenach.
  Od niedawna prowadzimy zakupy internetowe dla klientów spoza Bydgoszczy.
  Publikujemy poradnik internetowy, jak prawidłowo kupić okna do mieszkania.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »