Podkategoria: Praca za granicą

 • Na naszej stronie znajdziesz w pełni moderowany katalog ocen polskich pracodawców. Każdy użytkownik strony może całkowicie anonimowo dodawać opinie i oceniać poszczególne dziedziny prosperujące w firmie w której pracuje. Dzięki naszemu katalogowi poznasz dziesięciu najlepszych pracodawców w Polsce. Oceń swojego pracodawcę i ostrzegaj innych zanim zaczną marnować swój czas.

  Data dodania: 07 02 2011 ·
 • Serwis pracy Praca Szukam zrodził się z myślą o ludziach ceniących czas i wygodę. codzienniegromadzimy specjalnie dla Ciebie najnowsze i wciąż aktualne oferty pracy. Szukasz pracownika? U nas możesz umieścić! Przeszukiwanie ogłoszeńbędących do dyspozycji w naszym serwisie jest wyjątkowe łatwe, wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki lub bocznego paska, który zapewnia wybór należytej kategorii, branży czy regionu, którym jesteśmy zainteresowani. Oszczędzasz nie tylko jakże wartościowy czas, ale także energię, która z pewnością przyda się w kolejnych etapach rekrutacji. Najnowsze ogłoszenia o pracę w zasięgu Twojej ręki ? znajdź ofertę najlepszą dla siebie. Serwis Praca Szukam to doskonałe miejsce dla ludzi pracy, a także firm szukających.

  Data dodania: 14 04 2011 ·
 • Najniższe przychody determinowane są w tym kraju na bazie legislacyjnie obranej wielkości minimalnej. Różni się ta stawka w relacji do wieku, zaś osiąga całą kwotę wraz z uwieńczeniem 23 roku życia. Od tego okresu przysługuje każdemu uprawnionemu do pracy wynagrodzenie w stopie 1400 euro. Praca Holandia. Raz za razem mnogą polonię udaje się zastać poza krajem, nie tylko w Niderlandach, ale również poza kontynentem. Polacy stają się raz po raz w wyższym stopniu przedsiębiorczy. Holandia praca staje się dzięki temu coraz bardziej osiągalna.

  Data dodania: 01 08 2011 ·
 • Potrzebujesz pracy od zaraz? Jeżeli tak, to serwis pracy Praca Tutaj jest właśnie dla Ciebie! Ten portal z pracą powstał z myślą o osobach szukających pracy na Internecie. Jest zbiorem najnowszych ofert pracy dodawanych na innych serwisach z ogłoszeniami o pracę. Dzięki temu oszczędzasz czas na szukaniu ogłoszeń o pracę i posiadasz dostęp do kompleksowej bazy ofert pracy. Nasz katalog jest podzielony według różnych kryteriów, co pozwala Ci znalezienie pracy w pożądanym państwie, mieście, branży czy nawet firmie. Sprawdź anonse pracy na Praca Tutaj.

  Data dodania: 19 04 2011 ·
 • Hands to Work - praca za granicą »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy, która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca za granicą jest bardzo dobrą formą możliwości pracy tymczasowej, ale wielu pracowników jest związanych z firmą od wielu lat. Praca w Holandii jest
  oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych. Można znaleźć oferty pracy na stronie
  http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html
  Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobrą opinię branży.
  Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl
  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole
  Oddziały :
  - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15
  - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10
  - województwo kujawsko? pomorskie 87-100 Toruń ul. Mostowa 22

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski serwis ogłoszeniowy dla szukających pracy w Anglii. W naszym serwisie znajdziesz najnowsze oferty pracy. Sprawdz i dowiedz się czy czeka na Ciebie atrakcyjna i dobrze płatna praca w Anglii. Sprawdz nasze aktualne oferty pracy. Darmowe ogłoszenia Aby dodać ogłoszenie nie musisz sie rejestrować. Każdy użytkownik może swobodnie kontaktować się z ogłoszeniodawcą przez wysyłanie pytań: bezpośrednio ze strony serwisu. Budowa naszego portalu ułatwia sprawne odnajdywanie interesujących anonsów. Dzięki dużej ilości kategorii można w łatwy sposób umieszczać i odnajdywać potencjalnie kierowane do Ciebie, ogłoszenia. Dodawanie ogłoszenia jest bardzo proste i co ważna twra mniej niż minutę dzięki umieszczeniu swojego ogłoszenia, masz szansę na dotarcie do kolejnych klientów. Dzięki serwisowi otrzymujesz dodatkową promocje dla Twojej firmy.

  Data dodania: 27 11 2011 ·
 • Oferty pracy »

  Nasz portal przysłużył się już do znalezienia pracy przez wielu naszych użytkowników. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz doświadczenie oraz wiedza naszych ekspertów tworzą dobrą kompozycję, która pracuje z korzyścią dla Ciebie. Praca.com jest członkiem sieci serwisów o pracy Pracuj.pl. Zapewnia to, że wszelkie informacje umieszczone na stronie pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a Państwo cały czas mogą liczyć na pomoc profesjonalistów oraz Architektów Kariery. Posiadamy najlepszą bazę ofert pracy w kraju. Zachęcamy także do przeszukania naszego zbioru ofert pracy, który umieszczamy na praca.com.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Czasy, gdy społeczeństwo państwa niemieckiego nieprzychylnie patrzyło na przybyszów zza wschodu, powoli odchodzą do historii. Oczywiście istnieją jeszcze pewne stereotypy, które były głęboko zakorzenione, jednakże wielu Polaków w ostatnim czasie stwierdza, iż wizerunek Polaków sie poprawił, a Niemcy zdają sobie sprawę, czym są stereotypy. Niemcy praca. Szczególnie pracodawcy dostrzegają wielki potencjał u polskich przybyszów oraz ukierunkowują oferty no naszych rodaków. Zobacz jakie są aktualnie oferty pracy w Niemczech.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , (1) , (7) , oferty pracy z zagranicy (1) , (2) , (3) , (1) , (2) , (1) , (1) , biznes (22) , (5) , (3) , (1) , firmy (24) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (16) , (3) , (15) , (5) , (2) , oferty dla logistyków (1) , (3) , (2) , (1) , (1)

Praca za granicą - nowa strona:

Adres: