Tax consulting, Accounting - Profit - Accounting Office

We successfully provide services in the scope of tax advice. We use "Insert" and "Symfonia" software which meets requirements of provisions of the accountancy act and of the ordinance of the Minister of Finance on keeping of the tax revenue and expense ledger. www.profit.wroclaw.pl We have been participating in numerous implementations of IT systems dedicated to enterprise management. E.g. in cooperation with the company "Pretczynski" s.c., we have been implementing the integrated "Macola" system.

Szczegóły strony www.accounting-office.pl:

Podlinkuj stronę www.accounting-office.pl:

Tax consulting, Accounting - Profit - Accounting Office

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła tańca Bielsko-Biała. »

  Zapraszamy na zajęcia taneczne, które organizuje Studio tańca Bielsko - Biała. W ofercie znajdziecie Państwo warsztaty przeróżnych metod bardziej lub mniej dynamicznego tańca. Na pierwszych zajęciach, jeśli kursant jest nie zdecydowany jaki rodzaj wybrać, instruktor pomaga w doborze odpowiedniej kategorii tańca. Do studia przychodzą osoby w różnym wieku. Dla nastolatków mamy do dyspozycji techniki tańca nowoczesnego np: hip - hop, funky, latino czy aerodance Bielsko - Biała dla przyszłych par małżeńskich prowadzimy kurs tańca dla narzeczonych Bielsko - Biała. Studio tańca uczy wszystkich zainteresowanych tańcem każdej kategorii. Zaręczamy, że taniec wyzwala pozytywne emocje, uaktywniają się hormony szczęścia, poprawia kondycję, pozwala w przyjemny sposób wymodelować sylwetkę i daje ogromną satysfakcjęz osiąganych efektów nauki warsztatu tańca. Po zajęciach organizujemy wieczorki taneczne, na, których można zademonstrować nabyte w studiu tańca umiejętności.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasetony reklamowe »

  Jeśli prowadzisz jakąkolwiek instytucję to bez wątpienia chcesz mieć jak najogromniejszą liczbę interesantów. Na nieszczęście bez właściwej promocji nie masz szans ? obecnie konkurencja jest tak duża, że coraz ciężej jest się wybić. My zajmujemy się konstruowaniem wszelakiego modelu szyldów reklamowych. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie starając się żeby przedstawiona przez nas forma promocji pasowała do Waszej aktywności. Na stronie wyszukasz proponowane przez nas typy reklam. W wypadku niejasności prosimy o kontakt telefoniczny. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony! Gwarantujemy, że wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskanie danych z dysku »

  Wraz z upływem czasu zmieniliśmy formę prawną spółki oraz sposób funkcjonowania na bardzo wymagającym i konkurencyjnym krajowym rynku IT. Z ogólnie pojętego serwisu sprzętu komputerowego wybiliśmy się w dziedzinie odzysku utraconych danych z nośników elektronicznych i kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw.Nasi specjaliści oraz podwykonawcy ciągle ulepszają swoje kwalifikacje i biorąc udział w wielu szkoleniach kwalifikacyjnych i konferencjach otrzymali certyfikaty wielu znanych firm. Nasi nowi Klienci chwalą sobie w szczególności nasz profesjonalizm, idealną kulturę osobistą pracowników oraz rozpiętość naszej oferty np. odzyskanie danych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powstałe w ramach aplikacji Firma 2.0 rozwiązania to doskonała propozycja dla małych i średnich firm, która może zapewnić elektroniczny obieg dokumentów dla firm. Dzięki Firma 2.0 w sprawny sposób zostają uporządkowane np.: ewidencja faktur kosztowych, zarządzanie umowami, ewidencje urlopów. Podczas tworzenia projektu wykorzystano funkcje charakterystyczne dla platform społecznościowych, w konsekwencji powstał więc produkt zapewniający nie tylko nowoczesny Intranet ale także atrakcyjne funkcjonalności jakimi są kalendarze grupowe, blogi firmowe czy baza wiedzy. Najwyższa jakość rozwiązania zapewniają doświadczeni specjaliści, biorący udział w jego tworzeniu.

  Data dodania: 23 08 2011 ·
 • Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Spółka zajmuje się obsługą finansowo–księgową przedsiębiorstw. Wyręczamy przedsiębiorców z zabierającego czas i żmudnego obowiązku ewidencjonowania spraw gospodarczych. Decydując się na współpracę z nami, obowiązki związane z księgowością ograniczone zostają do wymaganego minimum, zebrania dokumentów i przekazania ich naszemu przedstawicielowi. Firma prowadzi księgowość małych i średnich przedsiębiorstw na podstawie licencji ministra finansów i jest ubezpieczone od Odpowiedzialności Cywilnej. Oferujemy tez doradztwo podatkowe min. w zakresie udzielania opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych. Polecamy również biuro rachunkowe katowice. Pomagamy w zakładaniu nowej firmy i wyboru formy opodatkowania.

  Data dodania: 31 08 2011 ·
 • Kontrast - producent reklam. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju reklam zewnętrznych, takich jak kasetony reklamowe, litery przestrzenne, pylony reklamowe a także stoiska targowe. Nasz wykwalifikowany zespół jest w stanie zrealizować każde zlecenie począwszy od projektu, poprzez logistykę realizacji kończąc na montażu i serwisie wykonanych reklam. Realizujemy również projekty nietypowe. Kompleksowo realizujemy rebrandingi sieci sklepów czy banków. Oferujemy również remodeling, czyli zmianę wizerunku punktów usługowych. Zakres prac - cała Polska.

  Data dodania: 02 09 2011 ·
 • Pod adresem www.gotowe-cv.pl znajdują się najistotniejsze wskazówki dotyczące zasad formułowania Curriculum Vitae i listów motywacyjnych, pełniących istotna rolę w procesie rekrutacji – w końcu wysokiej jakości dokumenty aplikacyjne stanowią podstawę sukcesu na drodze kariery zawodowej. Umieszczono tutaj profesjonalne porady jak napisać CV, list motywacyjny, jakich błędów w nich unikać i czego lepiej się wystrzegać. Odnaleźć tutaj można również gotowy wzór CV i listu motywacyjnego skierowany do reprezentantów rozmaitych branż i stanowisk.

  Data dodania: 19 10 2011 ·
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań »

  Biuro tłumaczeń Danuta Witkowska oferuje tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w zakresie języka niemieckiego: przekład na język ojczysty oraz w drugą stronę, w zakresie tej samej pary języków. Propozycja biura obejmuje także tłumaczenia ustne: symultaniczne i konsekutywne w czasie międzynarodowych konferencji czy w kancelariach prawnych. Tłumacz przysięgły niemieckiego z wieloletnią praktyką zawodową gwarantuje dokładność oraz terminowość wykonywanych za swoim pośrednictwem zleceń i najwyższą jakość przekładu. Gwarantuje poufność odnośnie tłumaczonych treści. Tłumacz przysięgły niemiecki – polski Danuta Witkowska zaprasza do szerokiego grona zadowolonych usługobiorców zleceniodawców z miasta Poznań i okolic.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek we Wrocławiu, oferujący pomoc odnośnie psychoterapii. Od początku działalności firma znacząco rozwinęła zakres usług i aktualnie jest złożona z 4 działów. Właściwie wykwalifikowany personel gwarantuje wysoką jakość usług. Współpracujacy z ośrodkiem specjaliści zyskali ogólny szacunek. Klienci, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mogą liczyć na kompetentny personel. Firma kwalifikuje się również do usług pod hasłem seksuolog. Specjaliści troszczą się o intymną atmosferę, dający odbiorcom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i wszechstronną psychoterapię. Do wyboru jest wiele typów leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne lub małżeńskie. Ośrodek realizuje również specjalistyczne szkolenia oraz wspomaga dobór pracowników.

  Data dodania: 20 12 2011 ·
 • Biuro tłumaczeń Intergerman zapewnia usługobiorcom usługi tłumaczeniowe w podanej parze językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły wykonuje zamówienia w trybie zwykłym i błyskawicznym – w ciągu 24 godzin od chwili akceptacji zlecenia. W ofercie usługowej biura tłumaczeniowego zawarte są przekład pisemny i ustny zwykły albo prawnie uwierzytelniony. Tłumacz niemieckiego adresuje swoją ofertę do klientów z obszaru Poznania lub okolic. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań ceni sobie zachowanie wierności językowej tekstów przekładanych na język
  urzędowy Niemiec. Teksty przetłumaczone na niemiecki poddawane są weryfikacji przez osobę, dla której niemiecki jest językiem ojczystym.

  Data dodania: 11 01 2012 ·