Podkategoria: Tłumacze przysięgli

 • Tłumacz rosyjski »

  Błyskawiczne i profesjonalne realizowanie tłumaczeń z języka ukraińskiego, angielskiego również polskiego przez native speakera.Tłumaczenia techniczne, prawnicze i ogólne, zarówno uwierzytelniane, jak i normalne. Dbałość o najmniejsze szczegóły oraz dostosowanie do oczekiwań kontrahentów. Opcja ustnych tłumaczeń na wyjazdach także za granicę. Doświadczenie i zaangażowanie w tłumaczenia zapewniają klientom najwyższą jakość realizowanych przekładów przy jednoczesnej niewygórowanej cenie.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Wrocław »

  Translatus to działalność usługowa, która świadczy usługi z zakresu tłumaczeń. Siedziba znajduje się w Wrocławiu i to właśnie z tego rejonu pochodzi najwięcej naszych klientów, którzy już od lat korzystają z satysfakcją z naszych usług.Tłumacz Wrocław Beata Koźmińska to działalność, która oferuje tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne a takżę zwykłe tłumaczenia pisemne. Klientami firmy są osoby prywatne, firmy, ale również uczelnie i inne szkoły.Na naszej stronie www translatus.pl znajduje się kontakt z naszą firmą a także dokładny cennik i sporo innych ciekawych informacji.Nasze doświadczenie, które jest poszerzane od 1997 roku, czyli od daty powstania działalności, procentuje w kontaktach z klientem oraz w jakości naszych usług.Zapraszamy do kontaktuTranslatus Biuro Tłumaczeń i Usług JęzykowychBeata Koźmińskaul. Wietrzna 26/653-024 WrocławTel. +48 71 788 78 17Email: [email protected] dokumentów od 9.00 do 17.00.NIP 8941208091Regon 930953243

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia W Zakresie Wszystkich Języków »

  Biuro tłumaczeń sowabusiness services powstało w 1994 roku. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia w zakresie wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich. Obsługujemy firmy i instytucje z całego kraju i z zagranicy. Oferujemy bezpłatne tłumaczenie próbne dla każdego nowego klienta. Nie pobieramy dopłat za tłumaczenia uwierzytelnione. Posiadamy certyfikaty ISO 9001-2008, Przedsiębiorstwo Fair Play oraz znajdujemy się w gronie członków prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia tłumaczy ATA ? American Translators Association. Posiadamy ubezpieczenie oc na obszar Polski i świata.
  Aby zamówić tłumaczenie wystarczy przesłać tekst lub zeskanowane dokumenty na maila: [email protected] lub skontaktować się z nami telefonicznie pod nr 77 456 58 16 begin_of_the_skype_highlighting              77 456 58 16      end_of_the_skype_highlighting.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Dictum z Wrocławia to profesjonalne translacje na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego. Tłumacz wykona dla Ciebie rzetelny przekład z każdej dziedziny, również tych wymagających zastosowania specyficznego języka: tłumaczenia techniczne, biznesowe, prawnicze. Otrzymujesz także gwarancję pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa powierzonych dokumentów. Wykonujemy tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia ustne po wcześniejszych ustaleniach. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb klienta. Prowadzimy także lektoraty języka rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 16 11 2011 ·
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tłumaczenia językowe pełnią dużą rolę we współczesnym świecie. W dobie powszechnej globalizacji umiejętność porozumiewania się w językach obcych jest elementem koniecznym do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jeśli tymczasem nie znasz języków obcych, zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszego biura. Za ich sprawą będziesz mógł skupić się na biznesie, a my zajmiemy się tłumaczeniem papierów.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Biuro tłumaczeń OPI ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją ofertę. Aby zrealizować wycenę, należy wypełnić odpowiedni formularz. Filia centralna naszej firmy umieszczona jest w Warszawie. Najważniejszym naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta. Biuro proponujące kompleksowe tłumaczenia działa w mieście Warszawa. Znacznie więcej na temat naszej oferty znajdziecie na stronie.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań »

  Biuro tłumaczeń Danuta Witkowska oferuje tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w zakresie języka niemieckiego: przekład na język ojczysty oraz w drugą stronę, w zakresie tej samej pary języków. Propozycja biura obejmuje także tłumaczenia ustne: symultaniczne i konsekutywne w czasie międzynarodowych konferencji czy w kancelariach prawnych. Tłumacz przysięgły niemieckiego z wieloletnią praktyką zawodową gwarantuje dokładność oraz terminowość wykonywanych za swoim pośrednictwem zleceń i najwyższą jakość przekładu. Gwarantuje poufność odnośnie tłumaczonych treści. Tłumacz przysięgły niemiecki – polski Danuta Witkowska zaprasza do szerokiego grona zadowolonych usługobiorców zleceniodawców z miasta Poznań i okolic.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na świecie ostatnio widać większe zainteresowanie na specjalistyczne tlumaczenia. Krakow to metropolia, gdzie siedzibę ma gigant, a mianowicie firma Lingua Lab. Pokaźna konkurencja w mieście nie umniejszyła rentowności tej korporacji. Niesamowicie ciężko znaleźć w okolicy drugie tak znane biuro tlumaczen. Krakow na tle innych europejskich miast wygląda nieźle, jeśli chodzi o umiejętność mowy w obcym języku. W dowolnym barze obsługujący nas rozumieją nieźle choćby język francuski. Czasem zdarza się, że musimy wezwać doświadczonego tłumacza. Zespół lingwistów z biura Lingua Lab może w takiej sytuacji udzielić nam porady. Bez znaczenia, czy będzie to tłumaczenia medyczne lub marketingowe. Dowody polecenia w formie rekomendacji w przypadku tego przedsiębiorstwa to wystarczająca zachęta.

  Data dodania: 29 11 2011 ·
 • Tłumaczenia biznesowe »

  Przedstawiamy centrum tłumaczeń biznesowych Bizlatica.pl. Oferujemy: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów, tłumaczenia biznesowe. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo wydajoność i jakość na najwyższym poziomie. Posiadamy ponad 300 tłumaczy, specjaliści w wielu dziedzinach. Współpracując y z nami tłumacze są zobowiązani do ścisłej poufności. Wyceny dokonujemy bezpłatnie, wystarczy podesłać do nas dokumenty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zespół Bizlatica.pl

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Tłumaczenia Ger-Interpres - kompetentna spółka, która proponuje usługi w obrębie tłumaczeń języka niemieckiego z użyciem paru kanałów sprzedaży usług, szkolenia jak też kursy. Korporację Ger-Interpres odróżnia wysoka jakość merytoryczna, a oprócz tego stylistyczna tłumaczeń j. niemieckiego. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Legnica jak też okolice. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki.

  Data dodania: 02 01 2012 ·
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Tłumaczenia specjalistyczne to dziedzina, od której nasze biuro tłumaczeń rozpoczynało swoją działalność na rynku translatorycznym. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że żaden tekst nie sprawi naszym Tłumaczom problemu.

  Biuro Tłumaczeń Diuna SC - najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych!

  Tłumaczenie - techniczne, zwykłe, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych.
  Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług.
  Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze »

  Profesjonalny tłumacz oprócz należytej znajomości konkretnego języka powinien również mieć należytą wiedze merytoryczną dotyczącą tematyki tekstów, które poddaje tłumaczeniom. Dlatego też biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl w swej kadrze posiada wyłącznie tłumaczy, którzy wypełniają powyższe założenia. Wpływa na to szeroki obszar tematyczny tłumaczeń które biuro proponuje. Są to m.in tłumaczenia medyczne, techniczne, dotyczące róznego typu pism jak również dokumentów prawnych. Prócz zawodowych tłumaczy, Supertlumacz.pl nieustannie współpracuje także z ekspertami merytorycznymi – specjalistami, którzy wspomagają prace tłumaczy, przez co świadczenia tłumaczeniowe są na jeszcze wyższym poziomie. Natomiast spora liczba fachowców współpracujących z biurem sprawia, iż wszystkie tłumaczenia są czynione szybko, nawet w okolicznościach gdy tłumacz będzie musiał przeprowadzić konsultacje z ekspertem merytorycznym.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(4) , (1) , (2) , (2) , (1) , (3) , (1) , (2) , niemiecki (9) , (2) , (2) , poznań (76) , (1) , (7) , (1) , tłumaczenia (21) , (1) , (1) , tłumacz (11) , biuro tlumaczen krakow (1) , tłumaczenia kraków (1) , (4) , (4) , (1) , tlumaczenia krakow (1) , (1) , (1) , (3) , (2) , (3) , (1) , biznes (22) , (4) , (2) , (1)

Tłumacze przysięgli - nowa strona:

Adres: