Podkategoria: Usługi budowlane

1 · · ·
 • Zmiękczacze, odżelaziacze wody ? profesjonalne filtry wody »

  Zajmujemy się technologią uzdatniania wody. Wykonujemy badania wody , dobór, instalację i serwisowanie stacji uzdatniania wody - dla domu, budynku wielorodzinnego, zakładu przemysłowego.

  Uzdatnianie (oczyszczanie) wody jest istotnym procesem, szczególnie dla użytkowników własnych ujęć - studni. W takich przypadkach problemem może być nadmierna ilość żelaza i manganu, nieakceptowalna mętność, barwa i zapach wody. Woda może być twarda, z ponadnormatywnym stężeniem azotu amonowego i skażona przez bakterie.
  Woda jest pełna niespodzianek i należy po badaniach jej składu określić jaki sposób przygotowania zaspokoi potrzeby zdrowotne, ekonomiczne, wymagania estetyczno-smakowe i technologiczne.
  W ofercie ECONET znaleźć można odżelaziacze wody i odmanganiacze do usuwania żelaza i manganu, zmiękczacze ? kompaktowe i z odrębnym zbiornikiem na solankę do zmiękczania, filtry węglowe do poprawy właściwości organoleptycznych, lampy UV do dezynfekcji. Oprócz tego filtry mechaniczne siatkowe, z wkładami wymiennymi lub złożem Turbidex, filtry kuchenne.
  Jednak użytkownicy wody wodociągowej również często potrzebują odpowiednich filtrów do wody, np. zmiękczaczy wody, filtrów węglowych kiedy zapach chloru jest zbyt intensywny lub filtrów mechanicznych czy lamp bakteriobójczych UV.
  Naszymi klientami są mieszkańcy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, użytkownicy wody w biurach i zakładach przemysłowych lub lokalach usługowych.
  Warto również zobaczyć jak wyglądają przykładowe instalacje i skorzystać z aktualnych promocji oraz działu z poradami.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynki Nowy Sącz »

  Oferujemy Państwu tynki tradycyjne, które wykańczamy piaskiem kwarcowym. Zlecenia przyjmujemy na domy jednorodzinne, wielorodzinne, niewielkie bloki, garaże, magazyny, warsztaty. Głównie działamy na terenach okolic miast: Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Kraków, Limanowa, Tarnów, Nowy Targ, Zakopane, Warszawa, Katowice oraz całe woj. śląskie, ale jesteśmy otwarci na propozycję z innych miast i miejscowości w kraju.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem namiotów »

  W wielu firmach działania pr ? owe i marketingowe zbiegają się z masową organizacja imprez i spotkań biznesowych. Dzięki halom namiotowym można znacznie zmniejszać budżet na takie imprezy, nie zmieniając ich końcowego efektu wizualnego i zapewniając sobie pełen sukces marketingowy. Takie hale namiotowe bowiem są bardzo łatwe w montażu i demontażu, co daje możliwość przenoszenia ich co roku w inne miejsce, organizacji zamkniętych imprez w eleganckim wydaniu i zapraszania wielu gości, w niskim budżecie końcowym. Zapraszamy na skorzystanie z naszej bogatej oferty wynajmu namiotów, hal namiotowych oraz usług przygotowania imprezy.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne, audyt, certyfikat »

  Nasi inżynierowie wielu specjalności wykonają dla Państwa: świadectwo energetyczne budynku, certyfikat energetyczny lokalu, audyt energetyczny, audyt elektroenergetyczny, audyt elektryczny, audyt oświetlenia, audyt efektywności energetycznej, audyt remontowy. Dla budynków nowo projektowanych przygotują charakterystykę energetyczną. Dla gmin i miast przygotują plan zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe. Działamy szybko, profesjonalnie i z pełną gwarancją. Zapraszamy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie »

  Przedsiębiorstwo Novex powstało w 1993 roku w Cieszynie. Sprzedajemy, oraz montujemy najwyższej jakości drzwi. Naszą kolejną branżą jest osuszanie budynków, oraz osuszanie ścian. Stosowana przez nas metoda osuszania ścian i budynków polega na wykorzystaniu efektu elektroosmozy. Urządzenie osuszające nie ingeruje mechanicznie w strukturę ściany. Fale elektromagnetyczne powodują powstanie odwróconego dynamicznego zjawiska elektroosmozy. W wyniku takiego procesu zatrzymany jest proces podsiąkania wody w górę przez kapilary muru. Następuje osuszanie pomieszczenia. Po całkowitym osuszeniu obiektu urządzenie nadal pracuje spełniając rolę izolacji zapobiegając kolejnemu zawilgoceniu budynku. Urządzenie pobiera niewielką ilość energii elektrycznej, gdzie koszt eksploatacji to tylko około 1 zł na miesiąc. Dzięki tej niewielkiej kwocie można uniknąć wielu chorób wynikających z przebywania w wilgotnych pomieszczeniach. Wysuszone ściany są też bardziej trwałe i bardziej estetyczne. Wszystkich zainteresowanych klientów, którzy się zastanawiają nad zakupem takiego urządzenia zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona firmy Kadex Geodezja z Poznania z ofertą skaningu laserowego. Oprócz szczegółowego opisu urządzeń do skanowania 3d jest tutaj opis także samej technologii i jej szerokich zastosowań w geodezji i tworzeniu map. Skaning laserowy upraszcza i przyspiesza procesy tworzenia map geodezyjnych.

  Data dodania: 07 09 2011 ·
 • Rejsy żeglarskie »

  Firma BTA Maringo od kilku już lat organizuje wyjazdy firmowe, mające charakter imprez integracyjnych. W swojej ofercie posiadamy imprezy firmowe, takiej jak np. rejsy żeglarskie, mające za zadanie zintegrować zespół pracowników oraz zmotywować do efektywniejszej pracy. Skutecznie potrafimy wpływać na procesy budowania zespołu, a także wyłaniać lidera zespołu. Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne mają przy okazji dla pracowników kształt czynnego odpoczynku. Natomiast w okresie zimowym proponujemy organizację imprez firmowych w górach, które mają miejsce na stoku, pod nadzorem profesjonalnych instruktorów narciarstwa.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Therm, która wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody z kamienia, blaty kuchenne - STONED »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogata ofertą naszego zakładu kamieniarskiego w pobliżu Szydłowca. W ofercie posiadamy asortyment kamieniarski zarówno gotowe elementy oraz elementy do obróbki. Montaż kamienia oraz wykonywanych elementów z kamienia np. schody z kamienia, bądź blaty kuchenne z kamienia wykonujemy na terenie całej Polski i niemalże Europy. Prace wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań Poznań czy też wynajem mieszkania w Poznaniu to nic innego jak Biuro Nieruchomości Hausner Sp. z o.o. Poznań. Sprzedażą nieruchomości w Poznaniu zajmujemy się już od wielu lat i mamy certyfikat członkostwa w Wielkopolskiej Izbie Budownictwa, który wyróżnia nas spośród innych pośredników w Poznaniu. Nasi agenci rzetelnie badają oczekiwania konsumentów, tak by dobrać ofertę najdogodniejszą według umiejscowienia, wielkości i budowy nieruchomości.

  Data dodania: 06 12 2011 ·
 • Tematy takie jak audyt efektywności energetycznej czy też efektywność energetyczna nie stanowią jakichkolwiek problemów dla EKOPRODET z Poznania. Ta poznańska firma już od ponad 10 lat realizuje świadczenia audytu energetycznego, elektrycznego bądź też optymalizacyjnego. Te lata, prócz stosownego doświadczenia, zaowocował również zyskaniem renomy przez firmę. Audyt energetyczny czy inne usługi związane z efektywnością energetyczną EKOPRODET wykonuje dla różnego rodzaju Zleceniodawców. Należą do nich zarówno wspólnoty mieszkaniowe, zakłady publiczne i przemysłowe, jak też inwestorzy prywatni. EKOPRODET swą siedzibę ma w Poznaniu, ale prace oferuje na terenie województwa jak i kraju. Oprócz różnorakiego typu audytów, fachowcy z poznańskiej firmy świadczą też inne usługi, które mają na celu powiększenie efektywności energetycznej oraz skuteczne zarządzanie pokładami energii.

  Data dodania: 06 12 2011 ·
 • Zapraszamy do zakupu części jcb w naszym sklepie internetowym. Najwięksi Polscy budowniczy chwalą sobie zakupione u Nas części. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zdecyduj się na części do maszyn budowlanych kupione w Naszym sklepie! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 21 07 2012 ·
 • Pracownia Projektowa QBATURA została założona w 2006r. przez arch. Joannę Grzybowską. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z inwestorami oraz innymi pracowniami projektowymi, dajemy Państwu gwarancje fachowego i rzetelnego podejścia do każdego tematu. Pracownia zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Wykonujemy projekty budowlane wielobranżowe: Budynków wielorodzinnych; Budynków jednorodzinnych; Budynków użyteczności publicznej; Zespołów handlowo-usługowych i rekreacyjnych; Hal przemysłowych i magazynów; Zagospodarowania terenu; Przebudowy i rozbudowy istniejących obiektów

  Data dodania: 12 12 2011 ·
 • Dla rodzin, które marzą o cichej i bezpiecznej przestrzeni do życia ? tanie domy pod Poznaniem proponuje firma Zemarko. Komfortowe, optymalnie urządzone wnętrza, dobór stylu wykończenia do życzeń nabywcy to niebywały atut budynków jednorodzinnych powstających w obrębie osiedla ?Zacisze?. Są dwa typy domu. Pierwszy z nich posiada 4 pokoje i garaż na jedno stanowisko. W drugiej wersji zaprojektowano dom z pięcioma pokojami bez garażu, za to z większą powierzchnią użytkową poddasza. W obu wariantach możliwe jest wybudowanie obiektu garażowo-warsztatowego na tyłach domu. (Działka ma 700 metrów kwadratowych). Dane: Osiedle Zacisze, Gruszczyn, ul. Katarzyńska 78.

  Data dodania: 30 12 2011 ·
 • Działalności prowadzimy już ponad 20 lat co pozwala na wykonywanie produktów wysokiej klasy pod względem jakości. Wszystkie produkty i usługi wykonujemy indywidualnie pod zamówienie każdego klienta. Wykonujemy świetliki, fasady, konstrukcje stalowe i aluminiowe, ogrody zimowe, szyby zespolone, okna, drzwi, malowanie proszkowe, pcv, alu, usługi na wypalarce, frezarce, gięcie łuków, hurtownia systemów aluminiowych, usługi dźwigowe, śrutowanie elementów stalowych

  Data dodania: 27 02 2012 ·
 • Przedsiębiorstwo Gore Tech proponuje profesjonalne systemy przeciw pożarowe w każdym budynku. Jesteśmy firmą z bardzo dużym doświadczeniem. W instalacjach stosujemy pewne rozwiązania anty pożarowe, które poparte są atestami. Proponujemy ochronę konstrukcji przed groźną temperaturą. Zabezpieczenie struktur łatwo palnych czy pewne systemy anty żarowe jak kurtyny czy gaszenie gazem. Jeżeli chciałbyś, aby Twoje miejsce spełniało wszelkie normy anty pożarowe oraz zasady BHP, przyjdź do naszej firmy.

  Data dodania: 02 06 2011 ·
 • Roboty na wysokości są bardzo niebezpieczne toteż mogą je wykonywać tylko biegli fachowcy. Nasza firma para się wszelkimi pracami tego typu. Zapewniamy, że całość zostanie dokonana bezzwłocznie i profesjonalnie. W naszej propozycji posiadamy odśnieżanie dachów ale również mycie fasady a prace budowlane. Wyczerpujące dane są dostępne na naszej stronie internetowej. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta to namawiamy do kontaktu. Stawiamy na bezpieczeństwo ? jesteśmy solidną firmą. Jeżeli chcesz się o tym przekonać to zatrudnij nas do jakiegoś zadania. Z pewnością będziesz uszczęśliwiony ze swojej decyzji.

  Data dodania: 07 04 2011 ·
 • Najlepsze maty ochronne - tylko w firmie Ładyga & Gorzkowski. By Twoja podłoga, meble przez długie lata były jak nowe. Oferujemy maty ochronne pod: krzesło obrotowe, fotel na kółkach sprzęt biurowy, sprzęt do ćwiczeń W naszej ofercie posiadamy maty podłogowe w wersji połysk/połysk lub w wersji połysk/antyrefleks. Maty wykonane są z poliwęglanu litego. Podkładka ma na celu ochronę podłogi przed porysowaniem i wytarciem na skutek ciągłego przemieszczania krzesła w tym samym miejscu. Poliwęglan lity z którego wykonana jest mata, to najbardziej szlachetny materiał wśród tworzyw sztucznych, to dlatego jest używany m.in. do produkcji :tarcz policyjnych, band hokejowych, zadaszeń stadionów sportowych a gdy występuje w grubości ok 1 mm (którą my oferujemy ) jest najlepszy jako ochronna mata podłogowa

  Data dodania: 15 12 2011 ·
 • Pawilony »

  Firma Flajszer działa już na rynku od wielu lat i specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz montażu takich obiektów jak pawilony handlowe, usługowe i gastronomiczne oraz kioski i wiaty. Każda konstrukcja jest wykonana z płyt warstwowych najwyższej jakości. Oferujemy również naszym klientom profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji konkretnego projektu. W naszej kompetencji leży również wszechstronna rozbudowa obiektów. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monter Rusztowania oferuje specjalistyczne akcesoria budowlane: dźwigary, sklejka, zacieraczki do betonu, ogrodzenia budowlane. W naszej ofercie znajduje się również wynajem rusztowania i wynajem szalunków. Nasi fachowcy oferują również montaż rusztowania u Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do zakupu naszych produktów. W sprzedaży posiadamy również rusztowania budowlane i szalunki. Oferowane przez nas sprzęty budowlane spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i standardy jakości. Dzięki temu są wyjątkowym atutem dla firm budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

  Data dodania: 14 03 2011 ·
1 · · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , pompy ciepła (10) , (5) , odżelaziacze (1) , (1) , hale namiotowe (2) , (1) , (1) , usługi (38) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , audyty energetyczne audyty elektroenergetyczne (2) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , heat-pipe (1) , kolektory (3) , (3) , domy (27) , sprzedaż (24) , (1) , (1)

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: