Podkategoria: Usługi Informatyczne

 • Systemy POS Ełk »

  Info-Kasy - nasza firma oferuje sprzęt do obsługi klienta najwyższej klasy i najlepszych dostępnych marek. W naszej spisie produktów znajdziecie państwo takie towary jak kasy fiskalne, terminale, komputery, drukarki fiskalne, systemy pos i wiele więcej. Każdy produkt jest opatrzony długoletnią gwarancją oraz naszą poradą w instalacji i pomoc w obsłudze sprzętu. Serdecznie zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej siedzimy firmy i sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Częstochowa »

  Zapraszamy serdecznie na stronę grupy oferującej kompleksowe usługi informatyczne. Nasze pogotowie komputerowe to pewna satysfakcja. Przyjeżdżamy po zepsuty, uszkodzony komputer, a następnego dnia przywozimy naprawiony, sprawnie działający sprzęt.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputer jest jednym z ważniejszych wynalazków dwudziestego wieku. Jego możliwości są praktycznie nieograniczone i ciągle się zwiększają. Kiedyś komputery zajmowały cały pokój. Były ogromne, a ich prędkość działania pozostawiała wiele do życzenia. Można było na nich wykonywać tylko proste rachunki, czy edytować nieskomplikowane teksty. Obecnie komputery są tak zaawansowane, że nie jest nam obce zamieszczanie zdjęć, czy filmów w Internecie. Internet z komputerem tworzą zgrane połączenie i to zestawienie zrewolucjonizowało świat informatyki. Na przykład tworzenie stron www stało się tak proste, że z każdego miejsca na Ziemi, gdzie jest tylko komputer z łączem internetowym możemy wysłać do sieci stworzoną przez nas stronę internetową. Gdyby tworzenie stron www nie było tak powszechne i proste, to prywatni użytkownicy nie mogliby się dzielić z innymi własną wiedzą i doświadczeniem. Nie powstałyby blogi tematyczne ze zdjęciami z ciekawych podróży, czy przepisami kulinarnymi. Na szczęście tworzenie stron www należy do prostych czynności.

  Data dodania: 31 03 2011 ·
 • Lubliniec strony internetowe »

  Web-labor to firma zajmująca się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych, wraz z szeregiem usług powiązanych z branżą IT oraz promocją wykonanych przez nas prac.
  Dodatkowo oferujemy tworzenie wszelkiego rodzaju grafiki (bannery graficzne, logotypy, wizualizacje 3D itd.).
  Prócz rozwiązań czysto informatycznych oferujemy także szereg artykułów biurowych i reklamowych, a w tym:
  - ulotki,
  - wizytówki,
  - kalendarze,
  - druki firmowe,
  - teczki ofertowe,
  - zaproszenia.

  Działamy kompleksowo na każdej płaszczyźnie naszej działalności, wykorzystując najnowsze techniki oraz technologie w naszej pracy.

  W wyniku tego otrzymują Państwo profesjonalny obraz swojej działalności na wielu płaszczyznach.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Spółka zajmuje się obsługą finansowo–księgową przedsiębiorstw. Wyręczamy przedsiębiorców z zabierającego czas i żmudnego obowiązku ewidencjonowania spraw gospodarczych. Decydując się na współpracę z nami, obowiązki związane z księgowością ograniczone zostają do wymaganego minimum, zebrania dokumentów i przekazania ich naszemu przedstawicielowi. Firma prowadzi księgowość małych i średnich przedsiębiorstw na podstawie licencji ministra finansów i jest ubezpieczone od Odpowiedzialności Cywilnej. Oferujemy tez doradztwo podatkowe min. w zakresie udzielania opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych. Polecamy również biuro rachunkowe katowice. Pomagamy w zakładaniu nowej firmy i wyboru formy opodatkowania.

  Data dodania: 31 08 2011 ·
 • ProDMS - pomagamy klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących inicjatyw IT odpowiednich dla ich celów biznesowych. Wykorzystanie systemów Virtual Data Room do zarządzania dokumentami i informacjami. Szybki, bezpieczny i tani sposób na udostępnienie dokumentów kontrahentom w procesach fuzji i przejęciach. Oferta skierowana dla firm które planują restrukturyzację, wprowadzenie spółki na giełdę czy sprzedaż aktywów.

  Data dodania: 24 01 2011 ·
 • Odzyskanie danych z dysku »

  Wraz z upływem czasu zmieniliśmy formę prawną spółki oraz sposób funkcjonowania na bardzo wymagającym i konkurencyjnym krajowym rynku IT. Z ogólnie pojętego serwisu sprzętu komputerowego wybiliśmy się w dziedzinie odzysku utraconych danych z nośników elektronicznych i kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw.Nasi specjaliści oraz podwykonawcy ciągle ulepszają swoje kwalifikacje i biorąc udział w wielu szkoleniach kwalifikacyjnych i konferencjach otrzymali certyfikaty wielu znanych firm. Nasi nowi Klienci chwalą sobie w szczególności nasz profesjonalizm, idealną kulturę osobistą pracowników oraz rozpiętość naszej oferty np. odzyskanie danych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne pozycjonowanie »

  Pozycjonowanie - Ideo SEM to wydzielony dział agencji Ideo zajmujący się kompleksową promocją w wyszukiwarkach internetowych. Sztab specjalistów Ideo SEM opracowuje kompleksowe kampanie, dzieki którym możliwe jest zajęcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, a także wypracowanie odpowiedniego wizerunku, w czym mogą pomóc prowadzone przez nas działania obejmujące również marketing wirusowy czy coraz bardziej doceniany marketing szeptany. Do każdego klienta dobierany jest indywidualny plan działania, uwzględniający pojawiające się szanse i możliwości. Opracowywana przez nas strategia marki, opierająca się na współpracy i zrozumieniu z klientem pozwala zrealizować zamierzone rezultaty i osiągnąć sukces.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Kraków - SEO, optymalizacja »

  Seotron oferuje profesjonalne usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych w Krakowie oraz w całej Polsce. Nie stosujemy nieetycznych technik, projekty realizujemy w sposób etyczny, zgodnie z wytycznymi Google. Poprzez ciągłe zwiększanie popularności wzrasta pozycja strony w rankingu wyszukiwarek. Dzięki wysokim miejscom wynikach wyszukiwania, Twoich stron wykazują znaczny wysoką oglądalności, a to przekłada się na większe zyski. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej firmy to jeden z kluczowych elementów w marketingu internetowym. Zwiększenie rozpoznawalności marki w Internecie przekłada się bezpośrednio na wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie wspierające sprzedaż w instytucjach finansowych należy do kompetencji firmy Business Intelligence Technologies. Firma od lat dostarcza wysokiej jakości oprogramowanie na rynku, stając się cenionym dostawcą usług informatycznych. Liczne referencje zdobyte przy wdrożeniach oprogramowania potwierdzają jakość wykonywanych przez firmę usług. System front end jest głównym produktem firmy. Oprogramowanie wspiera szeroko pojęte procesy sprzedaży usług finansowych. Przeciwdziałanie praniu pieniędzy w instytucjach obowiązanych może wspomóc system AML firmy BI-Tech.

  Data dodania: 24 01 2011 ·
 • Firma Meethod promuje, umacnia i nagłaśnia istnienie jakiegoś produktu lub usługi poprzez tworzenie www. Rynek promocji w internecie notuje coraz większe przyrosty, dlatego niezwykle ważne dla właścicieli firm jest posiadanie swojej strony internetowej. Nasza firma projektuje grafikę, małe i duże portale oraz sklepy internetowe. Tworzenie stron www to zadanie, które wykonujemy z pasją, skupiając nasze kwalifikacje z wymogami naszego nabywcy. Odwiedź naszą stronę, sprawdź nasze portfolio.

  Data dodania: 24 02 2011 ·
 • securITy partners to firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i ochrony danych. Dzięki naszym usługom mają Państwo szanse zaistnieć na rynku jako stabilna i silna marka, dbająca nie tylko o swoje interesy, ale również o swoich klientów. Z securITy partners zyskują Państwo jednocześnie prestiż i pozycję rynkową.

  Data dodania: 26 07 2011 ·
 • Pogotowie komputerowe Lublin - Visca.pl »

  Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firm. Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych ze sprzętem komputerowym, programami, systemem windows i sieciami komputerowymi. Diagnostyka i naprawa usterek, usuwanie szkodników komputerowych, instalacja programów i systemów operacyjnych, podział Internetu na kilka komputerów, tworzenie i konfiguracja sieci komputerowych. Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych i notebooków.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

strony internetowe - Lubliniec (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , pozycjonowanie stron (36) , (3) , (1) , poligrafia (9) , (1) , (1) , (1) , komputer (5) , strony internetowe Lubliniec (1) , Arkadiusz Skubala (1) , strony internetowe (38) , (1) , (1) , (1) , (2) , strony www (44) , (1) , seo (78) , (3) , sieci komputerowe (7) , (1) , (1) , (2) , tworzenie stron www (18) , (1) , (1) , (2) , (7) , reklama (47) , (4) , (1) , (1) , promocja. (7) , (1)

Usługi Informatyczne - nowa strona:

Adres: