Dom i wnętrze Kategoria: Dom i wnętrze

Dom i wnętrze - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • „Grupa CNC” oferuje wysokiej jakości produkty szklane i metalowe. W ofercie posiadamy zabudowy szklane, balustrady, drzwi, meble, ściany działowe, prysznice, daszki i schody. Wszystko najwyższej jakości. Realizujemy w pełni wszystkie wymagania naszych klientów. Nawet tych najbardziej wymagających. Do produkcji wykorzystuje najnowszy technologicznie sprzęt. Dzięki niemu i doświadczonej kadrze jesteśmy w stanie tworzyć najlepsze produkty.

  Data dodania: 26 02 2013 ·
 • Okna złoty dąb »

  Kiedy Kowalski buduje nowy dom podejmuje wiele istotnych decyzji na etapie prac budowlanych. Wybór materiałów budowlanych takich jak na przykład okna to niełatwa rzecz. Mnogość produktów jakie występują na rynku utrudnia wybór okien pcv najlepszych pod każdym względem. Skoro już budujemy nowy dom to warto wybrać takie okna które zapewnią komfort mieszkania. Kolor okien też ma duże znaczenie,okna pcv mogą mieć kolor drewnopodobny lub jednolity. Popularne kolory to na przykład złoty dąb,macore.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do okien - Simteq.pl »

  Specjalizujemy się w dystrybucji okuć do okien drewnianych i PCV. Podstawą naszej oferty handlowej są okienne i drzwiowe okucia budowlane, między innymi klamki, zawiasy, zamki i samozamykacze. Oferujemy też progi, nawiewniki okienne. W ofercie posiadamy też materiały montażowe: silikony, pianki montażowe, taśmy, folie oraz zamocowania jak wkręty, dyble czy kotwy. Asortyment Simteq uzupełniają materiały ochronne do pracy ( jak nauszniki czy maski ), chemia budowlana ( kleje, szpachle, woski, farby ) oraz elektronarzędzia: wiertarki, wiertarko-wkrętarki, frezarki i szlifierki i dodatki do nich.simteq.pl/do/cat/2/Okna---akcesoria

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cenisz sobie komfort we własnym zaciszu domowym? Nie lubisz przesiadywać w domu podczas upalnych dni w lat? Skorzystaj z naszych usług, a zainstaluje profesjonalne klimatyzatory, który zwiększą komfort przebywania w domu. Systemy wentylacji, które oferujemy pozbędą się zbędnej duchoty w naszym domu. Może posiadają państwo sklep? Klimatyzacja przyciągnie większą ilość klientów. W ciepłe dni będą mogli znaleźć u nas ukojenie i skuszą się na ofertę lodów, czy też zimnych napojów. Wszystko tanio, szybko i profesjonalnie.

  Data dodania: 19 02 2013 ·
 • Jeszcze do niedawna formy Orac Decor nie były używane ani w Europie ani w na świecie. Były tylko znane w Japonii. Stamtąd też przywieziono je do Europy i innych krajów. Rozreklamowane przez miłośników wystroju wschodniego znalazły także klientów u nas. Orac Decor nie jest tanią rzeczą i na taki zakup mogą sobie pozwolić tylko zamożniejsi. W zamian za to ich dacze zapierają dech w piersi gościom, a posiadacze tego dobytku tryskają radością. Warto składać sporą kwotę by cieszyć się własnym mieszkaniem, a nie tylko zazdrościć i widzieć takie wystroje od święta.

  Data dodania: 15 02 2013 ·
 • Zobacz funkcjonalny sklep online z dywanami nowoczesnymi, w którym można przejrzeć asortyment firmy dywante.pl i zakupić dywan. W sklepie online znajduje się prosta w obsłudze wyszukiwarka produktów, która pozwala wyselekcjonować dywan ze względu na cenę, kolorystykę, kształt czy rozmiar. W ofercie sklepu znajduje się kilkaset unikalnych dywanów, wśród których można znaleźć dywany nowoczesne i tradycyjne, shaggy oraz te dla dzieci, dywany ręcznie wycinane i chodniki i wiele innych rodzajów dywanów. W dziale FAQ znajdują się informacje o procedurze zamówień dywanów.

  Data dodania: 13 02 2013 ·
 • Wystroje Gliwice to strona internetowa, która podpowie Ci, jak atrakcyjnie odświeżyć wnętrze swojego domu czy firmy z pomocą roślin. Wyniki tej zmiany pozytywnie Cię zaskoczą. Wysyłka kwiatów prowadzona przez naszą firmę jest punktualna, a jej rezultaty efektownie wzbogacają pomieszczenie. U nas możesz użyć opcji „wyślij kwiaty” nie tylko w stosunku do siebie, ale także nadać przesyłki kwiatowe do znajomych i rodziny. Gwarantujemy, że zamówione ekwiaty będą świeże, pachnące i zniewalające swym zabarwieniem! Polecamy bukiety dla kobiet, a także inne kwiaty i prezenty. Zajrzyj i przekonaj się o naszym profesjonalizmie!

  Data dodania: 13 02 2013 ·
 • Jednocześnie nasza firma wykonuje usługi ogrodnicze. Pracami tymi kieruje dyplomowany architekt. Przy tworzeniu, czyli projektowaniu ogrodu i zakładaniu ogrodu, bierzemy tysiące czynników, które mają istotny wpływ na to, żeby ogród był harmonijny, estetyczny i piękny. W stosunku do roślin bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: kolor, pokrój, wabienie motyli, alergiczność, jonizację powietrza, odporność na mróz itp. Mamy wielki wybór roślin co do ich barw, od niebieskiego, czerwonego, żółtego, różowego, białego po ich odcienie. Przy architekturze budowlanej są nieco inne czynniki brane pod uwagę jak do roślin. Lecz aby istniała harmonia brany jest pod uwagę jeden wspólny czynnik, którym jest kolor. Posiadamy w bazie tysiące wzorów, faktur i kolorów architektury budowlanej stosowanej w ogrodzie. Głównymi wytycznymi do projektowania ogrodu jest otoczenie, dominanta i genius loci.

  Data dodania: 12 02 2013 ·
 • W wypadku gwałtownej awarii nieodzowne niezastąpione może wyrazić się pogotowie hydrauliczne Kraków. Większość pracy hydraulicznych – nawet tych widocznie zwykłych, dla młodych osobowości może wyrazić się ogromnie oporne. W takim wypadku należy pracować pospiesznie. Przerwa w poprawie awarii lub wad nic nie da, a najprawdopodobniej stan instalacji ulegnie pogorszeniu.Kolejnym dobrym, coraz częściej mieszanym tematyką są piece grzewcze. Funkcjonowanie współczesnych kotłów grzewczych polega na funkcjonowaniu w zamkniętych zbiorach (ciśnieniowych). W przeciwieństwie do tradycyjnych pieców dotychczasowego wariantu, które działały w systemie otwartych. Dodatkowo – współczesne kotły i kominki grzewcze, które są współcześnie zakładane w wielu lokalach produkują ciepło nie tylko do nagrzewania wody wcentralne ogrzewanie Kraków lecz też stanowią źródło ciepła dla c.w.u.

  Data dodania: 11 02 2013 ·
 • Termowizja Warszawa - Termowizja jest metodą badań nieniszczących. Jej celem jest weryfikacja kondycji ochrony cieplnej obiektu. Przeprowadza się ją za pośrednictwem wysyłanego promieniowania podczerwonego. Kontroli podlegają domy, części lokali, okna, sieci elektroenergetyczne, instalacje cieplej wody użytkowej oraz pozostałe obiekty. Certyfikacja energetyczna - Warszawa i okolice - jej wynikiem, jest świadectwo energetyczne obiektu. Realizuje się je na ogół dla potrzeb sprzedaży lub oddania do użytkowania nieruchomości. Certyfikat energetyczny to ważkie źródło informacji o nieruchomości.

  Data dodania: 06 02 2013 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom i wnętrze

(2) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , okna pcv (5) , (1) , (3) , (1) , (1) , (1) , (5) , (1) , (17) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , klimatyzacja (19) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , serwis (18) , (1) , (9) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1)