Podkategoria: Maszyny budowlane

 • Części JCB »

  Zapraszamy na naszą firmową witrynę internetową, gdzie znajduje się katalog oferowanych części JCB. Są to oryginalne zamienniki albowiem wyłącznie oryginalne części zamienne JCB są opracowane i wykonane specjalnie dla danego rodzaju maszyny z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości w procesie wytwarzania tychże części.
  Używając oryginalne części zamienne JCB mają Państwo gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa pracy, a tym samym stroniąc od zaskakujących przestojów, zdobędą Państwo znaczne wskaźniki ekonomiczne.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Śląsk »

  Spółka Dombud oferuje efektywny, sprawnie działający system zarządzania, doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę, oraz możliwość negocjowania cen i terminów. Firma posiada kilkudziesięcioletnią tradycję działań na rynku budowlano-instalacyjnym. Jest to spółka z bardzo mocną pozycją na rynku mieszkań. Dombud SA zapewnia elastyczną, bezpośrednią współpracę z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego, oraz bazę wiarygodnych podwykonawców w zakresie specjalistycznych branż. Największe projekty budowlane to mieszkania na Śląsku, mieszkania w Katowicach oraz mieszkania w Rudzie Śląskiej.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • HDS »


  Firma Cargotech oferuje usługi głównie dla firm z branży budowlanych, które specjalizują się usługami betoniarskimi. Cargotech jako producent dostarcza do tych firmw urządzenia i maszyny które służą do wytwarzania betonu. Cargotech dbając o swoich klientów dodał do swojej oferty środki transportu betonu oraz o urządzenia hydrauliczne, których funkcją jest przeładunku betonu.

  Cargotech wykonuje usługi i sprzedaje maszyny betoniarskie na obszarze całego kraju, także mamy możliwość dostarczyć jak i przeprowadzić naprawę w każdym zakątku kraju.

  Firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, nasza oferta jest bardzo ciekawa cenowo, a nasze doświadczenie i rzetelność sprawiają, iż nasi klienci zawsze są szczęśliwi z kupionego sprzętu oraz z pomocy jakiej udzielamy klientom podczas zakupu.

  Cargotech kompleksowo może w pełni zaopatrzyć każdą betoniarnię w dowolny sprzęt, który może być przydatny, od podstawowych akcesoriów aż do pompo gruszek o dowolnej pojemności. Nasza działalność zapewnia również naprawę gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Na prośbę klienta przyjeżdżamy także do jego siedziby, by tam zająć się naprawą czy serwisem sprzętu.
  Zapraszamy do współpracy.

  Cargotech
  Jarosław Brzazgacz
  tel. +48 506 422 881
  tel. 71 355 01 70
  50-305 Wrocław
  ul. Skrzydlata 23/5
  [email protected]

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe, ogrodzenia, drzwi, okna KOLBUD DOM Bydgoszcz »

  Firma Kolbud DOM z siedzibą w Bydgoszczy ofertę kieruje do odbiorców indywidualnych i niewielkich firm z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego. W naszej ofercie szeroki wybór bram garażowych, okien i drzwi, ogrodzeń. Polecamy w szczególności:
  - garażowe bramy segmentowe
  - bramy uchylne
  - bramy garażowe roletowe
  - przesuwne bramy
  - posesyjne bramy rozwierne
  - ogrodzenia posesyjne
  - drzwi garażowe
  - bramy przemysłowe
  Co więcej proponujemy automatykę do bram garażowych i do bram posesyjnych, w tym napędy do bram i piloty do bram.
  Również bogaty wybór drzwi:
  - drzwi zewnętrzne
  - drzwi do wewnątrz
  - drzwi przeciwpożarowe
  W ofercie oferujemy drzwi wielu producentów drzwi, dzięki czemu możemy dobrać ofertę do prywatnych zapotrzebowań naszych odbiorców.
  Naszych klientów wyposażamy kompleksowo także w rolety, takie jak:
  - rolety rolety nakładane na okno
  - rolety zewnętrzne do zabudowy
  - rolety elewacyjne
  Nasza propozycja zawiera okna plastikowe, w ofercie okna o profilu Veka, w tym okna Alphaline i okna Perfectline. W dodatku świetnym rozwiązaniem na balkon lub taras są markizy balkonowe i markizy tarasowe - to sprawdzone rozwiązanie na sezon letni w kawiarniach czy restauracjach.
  Proponujemy osprzęt do bram garażowych i bram posesyjnych, takie jak groty, zawiasy, szyny.
  Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta, sprzedaż bram garażowych, montaż i serwis bram garażowych na terenie Bydgoszczy i całego woj. kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy przemysłowe, automatyka do bram, przeładunek »

  Firma Kolbud jest krajowym dostawcą systemów bramowych i urządzeń techniki przeładunku. Na rynku istniejemy od ponad 20 lat.
  Ofertę kierujemy do klientów biznesowych, generalnych wykonawców, biur projektowych, architektów, inwestorów, i innych.
  W ofercie m.in:
  - bramy przemysłowe segmentowe
  - bramy szybkorolowane
  - bramy szybkobieżne Dynaco
  - bramy ppoż
  - kraty i bramy rolowane
  - bramy wahadłowe
  - ogrodzenia przemysłowe
  Z zakresu techniki przeładunku proponujemy swoim klientom:
  - mosty przeładunkowe
  - rampy przewoźne
  - szyny najazdowe
  - podesty nożycowe
  - sprężynowe mosty i płyty
  - uszczelnienia do bram
  - stanowiska dostawiane DSP
  - akcesoria przeładunkowe
  W ofercie posiadamy także
  - osłony dla spawalnictwa
  - kurtyny paskowe
  - wstęgi
  - folię pvc
  Zapewniamy na najwyższym poziomie montaż i serwis bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych w całej Polsce.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania Wrocław »

  Proponujemy kompleksową usługę wynajmu rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na terenie budowy. Rusztowania uniwersalne plettac SL 70 to szczególnie oszczędne rusztowania ramowe do wszystkiego gatunku robót budowlano-montażowych. Sprawdziły się one znakomicie w wielu sferach zastosowań i zalicza się w Europie do najczęściej używanych.
  Używając systemy rusztowań plettac poważnie oszczędzasz na kosztach robocizny.
  Za pomocą uniwersalnego systemu rusztowań plettac Kombi SL 70 można prędko i bezproblemowo obudować rusztowaniami najróżniejsze domy, nawet jeżeli miejscowe warunki z pozoru nastręczają kłopoty. W ciągu dnia jeden pracownik może zarusztować od 70 do 250m2 powierzchni. Dzięki tym cechom, lecz także z uwagi na łatwość składowania, przewozu i montażu rusztowań SL 70 można poczynić poważne oszczędności w kosztach budowy.
  Nasze rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 spełniają wymogi dyrektywy EWG HD 1000 i więc mogą być wykorzystywane w całej Europie.
  Tak więc rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 mogą być z powodzeniem wykorzystywane na każdym terenie budowy w woj. dolnośląskim, jak również i w całej Europie, bez konieczności robienia kosztownego atestu indywidualnego. Spełnia ono także srogie wymogi budowlanych niemieckich związków zawodowych i posiada dopuszczenie eksploatacyjne opublikowane przez Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie.
  Posiadamy własny przewóz, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na czas do każdego miejsca w woj. dolnośląski ? Wrocław, Lubin, Legnica, Głogów, Wałbrzych, jak również i w Polsce.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Dźwigowe HEROSTON - wynajmie samojezdnych żurawi samochodowych »

  Firma HEROSTON specjalizuje się w wynajmie samojezdnych żurawi samochodowych szosowo - terenowych wraz z obsługą operatorską w zakresie od 13 Ton udźwigu.
  Celem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych na rzecz podmiotów gospodarczych jak również prywatnych zleceniodawców ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  Podejmujemy się prac związanych z:
  - załadunek i rozładunek maszyn, urządzeń i materiałów
  - przeładunki ciężkich elementów
  - montaże konstrukcji stalowych
  - montaż obiektów budowlanych
  - budowa mostów, wiaduktów, estakad
  - montaż hal stalowych i konstrukcji
  - wodowanie jachtów
  - budowa sekcji statków
  - itp.
  Mamy nadzieje, że wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z solidnością świadczonych usług jak też profesjonalne przygotowanie naszych pracowników okażą się satysfakcjonujące i skorzystają Państwo z naszej oferty.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Coraz atrakcyjniejsza staje się kostka granitowa. To co ją określa to solidność i niewielka cena. Osoby preferują kostkę, będąc świadomymi, że zniesie wyjątkowo długo. Na domiar tego współcześnie jest nad wyraz wielki asortyment przeróżnych form, tak że dobierając akuratne barwy i kształty można zrobić na przykład niepomiernie estetyczny podjazd. Dlatego w aktualnych czasach wypiera kostka inne tworzywa.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Młoty »

  Przedsiębiorstwo Sarpol pragnie Państwu zaprezentować maszyny budowlane i drogowe własnej produkcji. Polecamy szczególnie takie wyroby jak wysokiej klasy agregaty prądotwórcze, ubijaki, walce, zagęszczarki płytowe, przecinarki, ładowarki, młoty pneumatyczne oraz koparki Bobcat. W naszej ofercie znajdą Państwo również trwałe wiertła i tarcze diamentowe oraz sprzęt zabezpieczający i geodezyjny. Więcej szczegółów dotyczących naszych produktów znajduje się na stronie internetowej firmy Sarpol.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Farby, kolory, aranżacje »

  Otaczająca nas natura to źródło inspiracji, otwierające się przed nami każdego dnia, dająca nam w prezencie różne barwy, mieniąc się milionem odcieni. Śnieżka Barwy Natury to kolekcja kolorowych farb wnętrz, którą stworzyliśmy czerpiąc inspiracje wprost z natury

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice wodne »

  Gorące powietrze kojarzy nam się z czymś nadzwyczaj miłym. Jeśli chciałbyś stale żyć w tego typu warunkach to musisz zakupić nagrzewnicę ? sprzęt ten pozwala osuszyć powietrze w danym lokalu. Nasza spółka para się nie tylko dystrybucją ale także montowaniem tego rodzaju układów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się wszystkich zadań. Na naszej stronie przedstawiamy teksty, które pomagają zrozumieć wykorzystanie naszych urządzeń. Jeżeli posiadacie jakakolwiek pytanie rzetelnie na nie odpowiemy. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycją ? szczegóły wyszukacie na stronie!

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody »

  BP-SERCHEM - firma zajmująca się produkcją środków do mycia urzadzeń elektrycznych, uzdatnianiem wody, korekcją chemiczną wody. B&P Serchem działa na rynku w zakresie dystrybucji produktów chemii specjalistycznej.

  Firma B&P Serchem powstała dzięki inicjatywie trzech osób, które postawiły sobie za zadanie stworzenia firmy, która będzie oparta na stalowych zasadach wszystkie decyzje dotyczące rozwoju podejmujemy wspólnie, omawiamy i wybieramy najlepszych partnerów handlowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Mamy nadzieje, że jakość i dokładność zachęca państwa do współpracy z nami.
  Zobacz: uzdatnianie wody, kontakt

  CZYSZCZENIE URZĄDZEN ELEKTROENERGETYCZNYCH

  * Czyszczenie rozdzielni wysokiego i niskiego napięcia
  * Czyszczenie szaf sterowniczych i paneli
  * Czyszczenie i konserwacja transformatorów
  * Mycie uzwojeń silników elektrycznych

  CZYSZCZENIE INSTALACJI KOTŁOWYCH I WODNYCH

  * Usuwanie kamienia kotłowego
  * Płukanie wymienników
  * Usuwanie kamienia z chłodnic Miedzianych cynowanych

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

załadunek i rozładunek maszyn (1) , spraye techniczne (1) , (1) , (1) , (3) , bramy szybkobieżne (1) , drzwi (19) , okna Bydgoszcz (6) , (1) , drzwi i okna (1) , (1) , automatyka do bram (9) , (1) , (3) , (2) , kostka granitowa (4) , (1) , (1) , (1) , Rusztowania Legnica (1) , (15) , maszyny budowlane jcb (1) , mieszkania katowice (2) , (1) , (1) , rampy przewoźne (1) , (1) , (10) , (1) , (1) , (1) , (1) , bobcat (2) , (1) , wynajmie samojezdnych żurawi samochodowych (1) , (1) , (1) , usługi dźwigowe (2) , ogrodzenia (7)

Maszyny budowlane - nowa strona:

Adres: