Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tuptusiowa Kraina to prywatne przedszkole o profilu językowym, utworzone z myślą o zrównoważonym postępie i bezpieczeństwie przedszkolaków. Placówka proponuje wysoką gamę zajęć edukacyjnych, które pozwalają aktywować myślenie, pokazywać nowe zdolności, a ponadto przekazywać wiedzę. Przedszkole Tuptusiowa Kraina ma różnorodny program nauki języka angielskiego. Nauka poprzez zabawę to najlepsza forma postępu biegłości językowej dziecka. Dlatego nasze sposoby polegają między innymi na zabawach ruchowych, wierszykach, piosenkach i przedstawieniach teatralnych. W przedszkolu dziecko posiada także możliwość nauczyć się współdziałania w grupie przez różne zabawy dydaktyczne. Sprawdź pełną ofertę przedszkola na naszej stronie WWW!

  Data dodania: 26 02 2013 ·
 • Planetarium Jupiter to przenośne planetarium organizujące pokazy nieba w specjalnym rozkładanym namiocie, przyjmującym po nadmuchaniu kształt półsferycznej kopuły imitującej nieboskłon. Nasze pokazy są przede wszystkim doskonałym uzupełnieniem wiedzy szkolnej z zakresu astronomii, geografii, czy biologii oraz oryginalną atrakcją wszelkich spotkań biznesowych jak również przyjęć okolicznościowych.

  Data dodania: 23 02 2013 ·
 • TCC stworzono mając na uwadze wspólny rozwój wspólnie z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę planujemy razem z Państwem.
  Czemu oferta TCC jest dla Was unikatowa?
  Razem z Państwem zmierzamy do zbadania gdzie w Państwa firmie można znaleźć działy, których poprawa spowoduje najlepsze rezultaty. Chcemy by w perspektywie lat stać się jednym z najważniejszych firm w Polsce które najistotniej wpływają na rozwój przedsiębiorstw.

  Data dodania: 21 02 2013 ·
 • Bazując na 20-letnim doświadczeniu stworzyliśmy naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjnej w Katowicach. Gwarantujemy bardzo korzystne warunki: klimatyzacja, niska cena, przystępne umiejscowienie biura. Nasze sale cechuje wystrój sprzyjający przyjaznej atmosferze. Lokalizacja sali rozwiązuje kwestię dojazdu, usytuowanie opodal dworca kolejowego gwarantuje szybkie dotarcie do biurowca pieszo bez potrzeby korzystania z publicznego transportu tramwajowego.

  Data dodania: 19 02 2013 ·
 • Profesjonalne jazdy doszkalające w stolicy. Oferujemy całościowe szkolenia dla wszystkich kierowców. O naszej jakości decyduje bardzo wysoka zdawalność uczniów przychodzących do naszej placówki. Zajęcia praktyczne odbywają się komfortowym pojazdem Skoda Fabia. Do każdego adepta podchodzimy cierpliwie i jednostkowo. Usługi świadczymy od a do z. Nasza wyuczona kadra pomoże opanować zachowanie na drodze oraz kompleksowo przygotuje cię do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Doszkalanie Skoda Fabia Bemowo to wysoka jakość nauki jak i również doskonała cena.

  Data dodania: 03 02 2013 ·
 • Eko motel, Ekologiczny Motel "Na Wierzynka" - dla nas istotna jest ochrona środowiska dla tego zachęcamy do przybycia na nasze warsztaty ekologiczne. Wieliczka jest jedynym takim miastem które tak bardzo nastawione na ekologie i recykling. Nasz Eko motel ma miedzy innymi system kolektorów słonecznych, elektrownie słoneczną czy elektrownie wiatrową. Można stwierdzić że cały nasz eko motel funkcjonuje na energi odnawialnej. Jeśli zależy ci na ochronie środowiska, odwiedź naszą stronę lub przybądź do nas osobiście i dowiedz się więcej o naszym eko motelu.

  Data dodania: 19 09 2012 ·
 • Twoje dziecko za niedługo idzie do szkoły? Europejskie Przedszkole Językowe przygotuje twoje dziecko na nowe wyzwania w których będą musiały wykazać się samodzielnością oraz samodzielnością. Dzięki innowacyjnym metodom nauczania zapewnimy twojemu dziecku to co najbardziej potrzebuje, wielozmysłowe poznawanie świata a także co najważniejsze ? bezpieczeństwo. Świetnie przygotujemy twoje dziecko do dalszego życia.. Jeżeli zależy Ci, by Twoje dziecko bez problemów komunikowało się z rówieśnikami, przyjdź do nas! Zapraszamy do naszego przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

  Data dodania: 10 09 2012 ·
 • Gimnazjum zlokalizowana jest w Warszawie. Nasza oferta edukacyjna wyróżnia się wysoką jakością i innowacyjnością, zapewniamy ciepłą atmosferę oraz dużą ilość interesujących zajęć pozalekcyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nabór trwa przez cały rok! Wszelkich informacji dotyczących szkoły, czesnego, planu zajęć udzielamy telefonicznie oraz osobiście. Znajdujemy się na skrzyżowaniu głównych arterii Warszawy - Trasy Armii Krajowej i ulicy Generała Maczka. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2012 ·
 • Witryna www szkoły jazdy wykonującej kursy dla polaków bytujących w Wielkiej Brytanii. Szkolenie jak i egzamin jest w języku polskim bez dodatkowych opłat. Staramy się szkolić w możliwie najbardziej optymalny sposób dostosowany do wymagań kontrahentów, udostępniamy precyzyjne testy na prawo jazdy. Mamy nowoczesne samochody o aktualnych badaniach technicznych mające klimatyzację co bardzo ułatwia jazdę w upalne dni. Nasi instruktorzy to kilkuletni kierowcy oraz pedagodzy, którzy w krótkim czasie przyswoją Państwu zasady ruchu drogowego. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty na opisywanej witrynie www.

  Data dodania: 03 09 2012 ·
 • SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard GdańskiZapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :) Zapraszamy również do uruchomionych filii naszej szkoły muzycznej w miejscowościach Skórcz, Cerdy Wielkie oraz Smętowo Graniczne.

  Data dodania: 28 08 2012 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

(1) , (4) , (1) , (1) , (1) , szkoła (6) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , nauka (12) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (4) , (1) , (1) , (1) , Yamaha (2) , (1) , dla dzieci (11) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , ochrona środowiska (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1)