Podyplomowe Kraków

Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : , public relations, HR, marketing miast, marketing miejsc – studia Kraków. Na stronie WSE można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl:

Podyplomowe Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i szkolenia »

  Target Project specjalizuje się w organizowaniu kursów z zakresu informatyki, obejmujące szkolenia komputerowe oraz programowania. Polecamy Państwu szczególnie takie pozycje jak kurs Excel, kurs grafiki komputerowej, kurs Joomla, kurs Adobe Photoshop, kurs 3DS Max i wiele innych równie ciekawych zajęć. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o autorskie programy. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej Target Project.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz szkoleniem dla firm. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz organizowanych przez nas fachowych szkoleń prowadzimy również diagnozy i wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi w dużych i małych przedsiębiorstwach. Szczególnie polecamy Państwu organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią najlepsze kursy biznesowe. Skierowane są między innymi do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich pragnących podnoszenie swoich kwalifikacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać szczególnie cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie przy współpracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Szkoła jazdy Mini udostępnia kursy na prawo jazdy z kategorii A, A1, B, B automat. Nasza szkoła jazdy zlokalizowana jest w centrum Gdańska. Lekcje prowadzone są w nowych, dobrze zaopatrzonych w sprzęt salach. Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych i kompetentnych instruktorów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie na stanowiskach. Chcemy zaoferować naszym kursantom miłe i dające efekt szkolenie w bezstresowej atmosferze. Nauka jazdy Gdańsk prowadzona jest na trasach, które praktycznie w całości są trasami egzaminacyjnymi. Za sprawą nowego, dobrze oświetlonego placu manewrowego każdy przyszły kierowca może doskonalić posiadane umiejętności z techniki jazdy, które są ważne w egzaminie na prawo jazdy Gdańsk. Dajemy możliwość wykonania badań lekarskich niezbędnych do uzyskania prawa jazdy. Egzaminy są zdawane na tych samych autach na których przeprowadzone było szkolenie z zakresu jazdy. Nasza szkoła jazdy Gdańsk posiada możliwość wykupienia większej ilości jazd doszkalających, dodatkowych godzin kursów z zakresu teorii. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Przy zapisie na kurs szkolenia kierowców mamy pewien cel - błyskawicznie wyuczyć się jeździć autem. Dzisiaj zdolność ta jest wymagana w codziennym życiu - samochód jest to "coś" bez czego nie możemy się już obejść. Umiejętność prowadzenia auta to niejednokrotnie podstawowy wymóg stawiany również przez chlebodawcę przed pracownikiem pracę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i zapoznanie się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Wrocław »

  Zależy Ci aby zdać egzamin prawa jazdy za pierwszym podejściem? Wahasz się wciąż, biorąc pod uwagę dobór szkoły jazdy? Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ właśnie pojawiła się, blisko Twej specjalistyczna Szkoła Jazdy Wrocław. Szkoła Gołaszewski to doskonały krok do tego, żeby w opanowany sposób poruszać się po drogach w Polsce. Nie trać energii znalezienie odpowiedniego kursu, jest jest tak blisko. Jesteś zdecydowany? Nie wahaj się już, tylko przyjdź.Cała wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne tutaj Ci wyłożone, przyniosą owoce.Zdobądź umiejętności z nami, przyjdź i zapytaj o więcej.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Brzeg Dolny »


  Chciałbyś udać się do sprawdzonej szkoły nauki jazdy w Brzegu Dolnym? Wybierz nas! Doskonała okolica, manewrowy plac należący do szkoły, dobry dojazd, niezmienne ceny! Czy można chcieć czegoś więcej? Miejsce to to bezproblemowy kurs jazdy. Szkoła Bezpiecznej Jazdy w Brzegu Dolnym zawiera silną kadrę, co daje dodatkowy komfort. Lekcje i techniki jazdy jaki zgromadzisz u nas jest do końca życia.Pewność i owocnie wykorzystanych 30 godzin szkolenia i wyłożonej wiedzy teoretycznej, tak samo odpowiednio przeznaczonych pieniędzy. Spróbuj, a egzamin to będzie pestka.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura 2011 »

  Masz trudności z matematyką? Jeśli tak, serwis e-zadania.pl jest idealnym miejscem na rozwiązanie Twojego problemu. Umieszczamy różnorodne zadania matematyczne oraz filmiki edukacyjne, które wyjaśniają jak poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Dużymi krokami zbliża się matura 2011 i matematyka obowiązkowa na egzaminie dojrzałości. Już teraz sprawdź ofertę naszego serwisu dla tegorocznych maturzystów. Z nami przygotowanie do egzaminu z matematyki jest dużo przyjemniejsze i tańsze, niż u prywatnych korepetytorów.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs masażu »

  Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na stronę firmową profesjonalnej Akademii Masażu – kursy masażu powstałej w 2003 roku. Opisywana akademia masażu powstała z inicjatyw rzetelnych wielbicieli, nowatorów w sferze masaży orientalnych w kraju, mających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się w niepospolitych w naszym kraju kursach masażu i terapiach azjatyckich wywodzących się z oryginalnej Ajurwendy. Przedstawiane przez nas kursy masażu oddają wybór naszym klientom na zaczęcie atrakcyjnej pracy w ośrodkach i gabinetach masażu.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie norma pro »

  Zapraszamy na kursy kosztorysowania oraz szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Szkolenia organizowane są na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń u Klienta. Szkolenie skierowane jest dla osób, które nie miały do czynienia z kosztorysowaniem, jak również dla osób, które już kosztorysują i chcą uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać bardzo szczegółowo program do kosztorysowania Norma PRO. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak sprawie kosztorysować przy użyciu programu Norma.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »