Podkategoria: Szkolenia

1 · · ·
 • Nauka jazdy Opole »

  STOP sp. z o.o. - szkoła nauki jazdy Opole.

  Nasz ośrodek od ponad dwudziestu lat szkoli nowych kierowców z powodzeniem, czego efektem jest wysoka zdawalność naszych kursantów. Udostępniliśmy kompletną bazę dydaktyczną naszym słuchaczom aby spełnić ich wszystkie wymagania.

  Prawo jazdy Opole

  Odpowiednie szkolenie na prawo jazdy to wybór na całe życie, wybierz doświadczenie i pewność.

  STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią najlepsze kursy biznesowe. Skierowane są między innymi do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich pragnących podnoszenie swoich kwalifikacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać szczególnie cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie przy współpracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciągła integracja w projekcie informatycznym to między innymi wcześniejsze wykrywanie błędów, stały dostęp do najnowszej wersji
  oprogramowania, zmniejszenie nakładów pracy programistów, efektywne wdrożenie.

  Data dodania: 10 06 2011 ·
 • Stepbystep-bhp.eu to profesjonalne szkolenia scc, vca, przeciwpożarowe i bhp. Atrakcyjne ceny i częste promocje to główne atuty firmy. Na stronie można umieszczać ogłoszenia z pracą w Polsce i Unii Europejskiej. Wszystkim polecam i zapraszam na stronę internetową.

  Data dodania: 20 01 2011 ·
 • Taniec Kabaty »

  Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły tańca Loocas Dance Center mieszczącej się na Ursynowie i Kabatach, gdzie doświadczona i przepełniona pasja kadra tylko czeka, aby dostarczyć Wam samych przyjemnych chwil i nauczyć ulubionych styli tanecznych. W Loocas Dance Center na 100% atrakcyjnie spędzą Państwo czas, na zabawie i nauce. Serdecznie zapraszamy tak samo juniorów, ale również osoby starsze.Dużo więcej ciekawych informacji na stronie loocasdance.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  Arkusze maturalne ze wszystkich przedmiotów możliwych do zdawania na egzaminie dojrzałości, tablice maturalne, obowiązkowe lektury na maturze, terminy zbliżających się egzaminów i mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących tego, jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej, co należy zrobić, jeśli się nie zdało egzaminów, jakie są nowości w sposobie sprawdzania testów przez egzaminatorów, co nowego czeka maturzystów na egzaminach. Serwis Maturalne.net jest prowadzony z myślą o wszystkich maturzystach podchodzących do egzaminu dojrzałości. Matura z matematyki, polskiego i innych przedmiotów z nami to pikuś. Chcemy pomóc w tym trudnym okresie i sprawić, żeby uczniowie spokojnie przygotowali się do najważniejszego egzaminu w ich życiu.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Bielsko-Biała. »

  Zapraszamy na zajęcia taneczne, które organizuje Studio tańca Bielsko - Biała. W ofercie znajdziecie Państwo warsztaty przeróżnych metod bardziej lub mniej dynamicznego tańca. Na pierwszych zajęciach, jeśli kursant jest nie zdecydowany jaki rodzaj wybrać, instruktor pomaga w doborze odpowiedniej kategorii tańca. Do studia przychodzą osoby w różnym wieku. Dla nastolatków mamy do dyspozycji techniki tańca nowoczesnego np: hip - hop, funky, latino czy aerodance Bielsko - Biała dla przyszłych par małżeńskich prowadzimy kurs tańca dla narzeczonych Bielsko - Biała. Studio tańca uczy wszystkich zainteresowanych tańcem każdej kategorii. Zaręczamy, że taniec wyzwala pozytywne emocje, uaktywniają się hormony szczęścia, poprawia kondycję, pozwala w przyjemny sposób wymodelować sylwetkę i daje ogromną satysfakcjęz osiąganych efektów nauki warsztatu tańca. Po zajęciach organizujemy wieczorki taneczne, na, których można zademonstrować nabyte w studiu tańca umiejętności.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP lubuskie zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Proponujemy szkolenia wstępne i okresowe bhp kierowane dla osób rozpoczynających pracę, jak i pracodawców, kierowników brygadzistów.
  Kompleksowy cykl szkoleń prowadzony jest przez doświadczonych wykładowców, a kończy się wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu.

  Data dodania: 11 02 2011 ·
 • HR Complex ? Szkolenia biznesowe, Outsourcing kadrowy. »

  HRComplex Group to zespół specjalistów skupiających się na obszarach HR-u miękkiego jak rekrutacja, ocena pracownika, szkolenia i rozwój po obszary tzw. HR-u twardego czyli outsourcing kadrowo płacowy. Oferujemy klientom nowoczesne rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przyczyniające się do zwiększenia efektywności i zyskowności firmy, poprzez rozwój ich pracowników. Zespół naszych specjalistów to gwarancja jakości potwierdzona współpracą z najlepszymi. Zapraszamy na nasza stronę HRComplex

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzimy zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia w wodzie dla niemowląt. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskały uznanie naszych klientów, których grono stale się powiększa. Szkoła Pływania Na Fali oferuje wszystkim chętnym wiele atrakcyjnych sposobów spędzenia wolnego czasu na pływalni. Można tu przyjść by rozpocząć własną naukę pływania. Szkoła Pływania Na Fali nauczy pływać każdego: dziecko, osobę dorastającą i osobę dorosłą. Naukę pływania prowadzi się tu na wszystkich poziomach zaawansowania. Do Szkoły Pływania Na Fali można przyjść także w celu podniesienia własnych kwalifikacji pływackich

  Data dodania: 18 01 2012 ·
 • Szkolenia biznesowe - Lauren Peso Polska S.A. »

  Żeby firma mogła zostać nazwana nowoczesną, powinna nadążać za postępem. Jednym z przejawów są szkolenia dla firm. Udział w kursach biznesowych zwiększa atuty kadry pracowniczej oraz ”podmurowuje” konkurencyjność samego przedsiębiorstwa. Przy braku nich firmy popadają w stagnację czy też rutynę.Wiedza z negocjacji jest przydatna w prawie każdej dziedzinie życia człowieka. W pracy sprzedawców jest niezastąpionym środkiem. W następstwie budowania relacji z własnymi kontrahentami wpływa na jakość kontaktów zawieranych przez firmę. Pewny siebie pracownik sekcji zaopatrzenia potrafi wykorzystać dobre metody negocjacji, zarządzać sytuacją jak również ochronić się przed nadużyciami. Aby być pewnym swoich zdolności powinno się skonfrontować się z trenerami oferującymi szkolenia negocjacje biznesowe.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • DEA to grupa trenerów i konsultantów, osób z doświadczeniem szkoleniowym, dorobkiem naukowym i wieloletnią praktyką zawodową. Współpracujemy z pracownikami naukowymi wyższych uczelni, managerami, specjalistami w danych dziedzinach. Skupiamy się na kilku obszarach tematycznych, którymi są: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Rozwój Umiejętności Osobistych oraz Rozwój Kompetencji Managerskich, Marketing i Umiejętności handlowe.Nasze programy kierujemy do wszystkich szczebli struktury organizacyjnej:
  - Top Management'u
  - Kierowników średniego szczebla
  - Specjalistów z działów zasobów ludzkich, doradców personalnych
  - Handlowców

  Data dodania: 22 02 2012 ·
 • Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji:
  szkoleń, wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji, spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, imprez towarzyszących, bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników.

  Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi hotelami i obiektami z całej Polski. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi, średnimi, jak i małymi firmami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a efektem będzie udana WSPÓŁPRACA.

  Data dodania: 09 02 2011 ·
 • Szkolenia zawodowe »

  Zajmujemy się szkoleniami zawodowymi na tak popularnych kierunkach jak: operator wózka widłowego, obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, elektryk, drwal i wiele innych. Swoją bogata ofertę, składającą się z około trzydziestu kursów zawodowych, kierujemy w pierwszej kolejności do mieszkańców województwa łódzkiego. Pod tym adresem znajdziecie państwo pełen spis kursów zawodowych.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adam Dębowski: Coaching to moja specjalność, jest to przydatna umiejętność podczas rozwiązywania problemów innych}. Wspiera innych w rozwoju własnej osobowości.Dzięki coachingowi możemy wydobywać drzemiący w nas potencjał. Praca jest moją pasją. Coaching uczy wyznaczania celów i metod do ich zdobycia. Korzystam z holistycznych metod pracy ze świadomym umysłem, nieświadomym umysłem i nadświadomością. Dość często pracuję nietypowymi i niekonwencjonalnymi metodami, które pozwalają osiagać wyniki, gdy inne techniki są nieprzydatne. Praca taka pozwala na elastyczne wykorzystanie wielkiej wiedzy, jaką nabyłem zarówno w Polsce, jak i w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii. Swoją pracę opieram o silne wartości i standardy etyczne. Serdecznie zachęcam do odwiedzin mojej witryny internetowej.

  Data dodania: 30 01 2011 ·
 • ECK Prestige - czołowy organizator kursów, szkoleń i konferencji biznesowych przeznaczonych dla firm i pracowników. Długoletnie doświadczenie i wysokiej klasy specjaliści z najważniejszych dyscyplin to mocne punkty, które powodują, że szkolenia i kursy Europejskiego Centrum Kształcenia Prestige cieszą się sporym zainteresowaniem. ECK Prestige zapewnia dostęp do aktualnych informacji, wysokiej klasy metod szkoleniowych, nieszablonowych środków. Celem ECK Prestige jest wspomaganie rozwoju i zwiększanie zysków przedsiębiorstw poprzez wspólne wyznaczanie priorytetów oraz wiedzy i umiejętności potrzebnych do ich zdobycia. Wśród dużej oferty szkoleń i kursów na szczególną uwagę zasługują szkolenia z obszaru zarządzania, logistyki, oraz szkolenia BHP. Dzięki szkoleniom firmy ECK Prestige pracownicy różnych branż i firm doskonalą swoje umiejętności. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką gamą szkoleńna http://eck-prestige.pl.

  Data dodania: 22 04 2011 ·
 • Szkolenia okresowe BHP »

  Zapraszamy. Proponujemy szkolenia okresowe osób rozpoczynających pacę w obrębie bhp. W dzisiejszych czasach nie podlega wątpliwości ze trening oraz dokształcanie zatrudnionych pracowników ma przełożenie na bezpieczeństwo w siedzibie naszej spółki. Trzeba się w takim razie zastanowić jak pomóc naszemu pracownikowi w podniesieniu własnych umiejętności i również zapoznać się z ewentualnościami finansowanie takiego szkolenia. Kursy nasze gwarantują przekazanie zatrudnionemu wszystkich pomocnych informacji z zakresu bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy szkolenia dla wszystkich osób zaczynających prace, organizowane jest ono w zrozumiałej formie. zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycja oraz w razie jakiś obiekcji o skontaktowanie się z nami, udzielimy informacji na wszelkie pytanie dotyczące szkolenia i dodatkowo zaprezentujemy najświeższą ofertę odnośnie naszych szkoleń okresowych.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań, szkolenie Poznań, kursy Poznań »

  O ile interesują Cię o szkolenia, Poznań będzie posiadał na swoim terenie firmę preparujacą szkolenia biznesowe. AVENHANSEN - wiodąca firma z branży już niedługo otworzy swoje biuro w Poznaniu. Wskutek tego w północnej i zachodniej Polsce będą dostępne najlepsze kursy. Poznań to także świetne miejsce, aby w trakcie szkolenia poznać jego atrakcje. Od teraz szkolenia i Poznań będą nie do poznania - niewątpliwie w pozytywnym znaczeniu.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są szkolenia coaching.

  Data dodania: 08 03 2011 ·
 • Nasze kursy skonstruowane są przez szkoleniowców z długoletnim doświadczeniem, specjalistów z dziedziny wykorzystywania informatyki w budownictwie. Kursy odbywają się w fachowo zaopatrzonych laboratoriach komputerowych, każdy uczestnik ma samodzielne stanowisko. Szkolenia dają możliwość zgłębienie wiedzy z dziedziny kosztorysowania a także na biegłe posługiwanie się programem kosztorysowym. Zapraszamy do uczestnictwa na nasze profesjonalne kursy za pośrednictwem telefonu lub poczty email. Jeśli mają Państwo kolejne pytania nasi pracownicy z chęcią wyeliminują wątpliwości i odpowiedzą na frapujące zagadnienia.

  Data dodania: 07 06 2011 ·
1 · · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

imprezy dla firm (6) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (4) , (1) , Ośrodek Szkolenia Kierowców Opole (1) , naliczanie płac (1) , (1) , (3) , szkolenia negocjacje handlowe (1) , szkolenia (34) , Zarządzenie czasem (1) , (1) , kursy (17) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (2) , szkolenia okresowe bhp (1) , edukacja (6) , (1) , team building (3) , (1) , (2) , coaching (12) , (1) , (1)

Szkolenia - nowa strona:

Adres: