Podkategoria: Szkoły

1 · ·
 • Kierunki Studiów »

  100dia.pl to portal internetowy kierowany do wszystkich internautów, którzy
  szukają najbardziej aktualnych oraz autoryzowanych informacji dotyczących oferty edukacyjnej wszystkich polskich uczelni wyższych. 100dia.pl oferuje również wiedzę pomocną do solidnego przygotowania się do egzaminu dojrzałości, a także do zaplanowania i wyboru swojej przyszłej ścieżki kariery.

  Portal 100dia.pl to przede wszystkich bardzo przydatna wyszukiwarka. Dzięki niej możliwe jest między innymi wyszukanie kierunków studiów według przedmiotów zdawanych na egzaminie dojrzałości, co z całą pewnością okaże się bardzo pomocne przy wyborze zarówno przyszłej uczelni wyższej jak i odpowiedniego kierunku studiów.

  Odwiedzając portal 100dia.pl można także znaleźć między innymi: informator maturalny, informacje dotyczące akruszy maturalnych, czy też egzaminów maturalnych, a także informator studenta, szczegółowe informacje nt. uczelni wyższych i ich oferty, informacje dotyczące progów punktowych na studia oraz wiele innych bardzo przydatnych informacji.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkasz w Anglii? Pomyślałeś już, aby wykorzystać tę okazję na uzyskanie prawa jazdy na wyspach? Nauka jazdy w UK jest dużo bardziej łatwiejsza niż w Polsce, dlatego też warto skorzystać z okazji zdobycia polskiego prawa jazdy w UK. Tutejsze szkoły nauki jazdy prowadzą polscy instruktorzy nauki jazdy. Firma Emano oferuje szeroki asortyment materiałów szkoleniowych, które pozwolą dobrze przygotować się i zdać egzamin na prawo jazdy. Zaufaj Emano i przekonaj się sam, że egzaminy na prawo jazdy w Anglii są łatwe i przyjemne. Szczegóły oferty Emano przedstawione są na witrynie internetowej emano.co.uk

  Data dodania: 22 03 2011 ·
 • Jeżeli poszukujesz ciekawych i przydatnych pomocy dydaktycznych to zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego. Prezentowana oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i instytucji. W naszej ofercie znajdują się pomoce dydaktyczne dla wszelkich kierunków nauki. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 09 02 2011 ·
 • Matura »

  Arkusze maturalne ze wszystkich przedmiotów możliwych do zdawania na egzaminie dojrzałości, tablice maturalne, obowiązkowe lektury na maturze, terminy zbliżających się egzaminów i mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących tego, jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej, co należy zrobić, jeśli się nie zdało egzaminów, jakie są nowości w sposobie sprawdzania testów przez egzaminatorów, co nowego czeka maturzystów na egzaminach. Serwis Maturalne.net jest prowadzony z myślą o wszystkich maturzystach podchodzących do egzaminu dojrzałości. Matura z matematyki, polskiego i innych przedmiotów z nami to pikuś. Chcemy pomóc w tym trudnym okresie i sprawić, żeby uczniowie spokojnie przygotowali się do najważniejszego egzaminu w ich życiu.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instruktorzy Ośrodka Szkolenia Kierowców "Delta", mają kilkuletnie doświadczenie, talent do przekazywania wiedzy i pasji w soposób przystępny, tak aby nauka jazdy samochodem stała się przyjemnością. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywają się w miłej i sympatycznej atmosferze, a przy tym cena kursu jest bardzo konkurencyjna.Samochody którymi dysponuje Ośrodek Szkolenia Kierowców "Delta", to Fiat Grande Punto.Opłtę za kurs można wpłacić w 4 ratach. Badania lekarskie odbywają się na miejscu.

  Data dodania: 05 07 2011 ·
 • Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy posiadają bardzo duży staż pracy w Policji. Nauka jazdy w Biel MotoGP da Ci możliwość opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Przyłącz się do grona naszych zadowolonych kursantów którzy otrzymali już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2011 ·
 • Demonstrowana Wam strona WWW to strona internetowa Szkoły Językowej Simply Speaking parającej się uczeniem języków obcych: angielskiego,hiszpańskiego, czeskiego i innych. Każde zajęcia odpowiadają na wielorakie potrzeby uczących się, oprócz tego lekcjom towarzyszy sympatyczny klimat, a także są przeprowadzane w designersko wystylizowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa sugerująca kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE i maturalnego oraz zajęcia indywidualne bądź grupowe, na wszystkich poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka przebiega niezawodnie, a matura z niemieckiego czy inny egzamin zostanie zwieńczony wybornym wynikiem.

  Data dodania: 28 02 2012 ·
 • Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości. Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną, a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową, w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Serdecznie zapraszamy do działu dla kandydatów oraz do kontaku z nami.

  Data dodania: 13 06 2011 ·
 • GO4ADVENTURE oferuje eventy, których przewodnim motywem są górskie sporty. Oferta obejmuje szeroki zakres dyscyplin, od trekkingu, po kolarstwo. Szkoła narciarska i pozostałe atrakcje skierowane są także do młodzieży. Główną specjalnością niniejszej firmy są szkolenia, np. grupowe. Zespół tworzą fachowcy, zarówno zwodnicy, jak również organizatorzy imprez. Klienci firmy mają zagwarantowany nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt. Szczególne miejsce w omawianej ofercie zajmują imprezy integracyjne.

  Data dodania: 22 02 2012 ·
 • Taniec dla par, grupowy i solo dla chętnych z każdej grupy wiekowej. Nauka pod czujnym okiem utytułowanych nauczycieli. Wiele stylów tańca, przyjazna atmosfera podczas lekcji, dwie przestrzenne sale taneczne do dyspozycji kursantów. Kursy raz w tygodniu. Zapisz się drogą elektroniczną. Oferta obejmuje tańce In pairs (bachata, salsa cubana, taniec towarzyski, taniec weselny), Stage&Streets (balet dla dorosłych, dancehall, hip-hop, house dance, jazz, street dance, stretching, taniec współczesny, videoclip dance), Kids (balet dla dzieci 3-5 lat, balet dla dzieci 6-8 lat, jazz 9-14 lat,. videoclip dance 9-14lat), Ladies (ladies dance show, latino solo, salsa solo, taniec brzucha, zumba). Studio Art of Move. Poznań, ul. Smoluchowskiego 7.

  Data dodania: 29 11 2011 ·
 • Zapraszam wszystkich chcących nowych umiejętności do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którymto każdy - młodszy czy starszy - może poznać tajniki rysunku a także malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, pozwoli młodzieży wybierającym się na ASP przygotować się do egzaminu wstępnego na tą właśnie uczelnie. Oprócz szkoły rysunku oferujemy także kurs malarstwa dzięki któremu będą Pańśtwo władać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po zakończonym kursie w naszym studio, będziecie mogli bez problemów rysowali akty, martwą naturę a także malowali na przykład portrety. Kursy przeprowadzamy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 06 06 2011 ·
 • Wybrałeś już szkołę średnią? Zastanawiasz się jakie przedmioty wybrać do zdawania na maturze? Serwis jakie wybrać studia pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru przedmiotów maturalnych. Witryna stworzona z myślą o młodzieży chcącej zaplanować swoją przyszłość, jednak do końca niewiedzącej czym chce się zajmować w przyszłości. Planowanie kariery stwarza duże możliwości poznania zawodów przyszłości, a także wybrania jednego z nich jako głównego źródła przyszłych przychodów pieniężnych z podjętej pracy.

  Data dodania: 20 01 2012 ·
 • Gimnazjum zlokalizowana jest w Warszawie. Nasza oferta edukacyjna wyróżnia się wysoką jakością i innowacyjnością, zapewniamy ciepłą atmosferę oraz dużą ilość interesujących zajęć pozalekcyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nabór trwa przez cały rok! Wszelkich informacji dotyczących szkoły, czesnego, planu zajęć udzielamy telefonicznie oraz osobiście. Znajdujemy się na skrzyżowaniu głównych arterii Warszawy - Trasy Armii Krajowej i ulicy Generała Maczka. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2012 ·
 • Korepetycje »

  Serwis przedstawia informacje o korepetycjach, których głównymi odbiorcami są uczniowie szkół wszystkich typów oraz studenci zainteresowani zdobywaniem nowej i utrwalaniem już posiadanej wiedzy. Osoby odwiedzające serwis mogą zapoznać się z ogłoszeniami o korepetycjach, które zostały zamieszczone przez nauczycieli działających na terenie całego kraju, porównać ceny oferowanych usług i po uzyskaniu wyczerpujących informacji podjąć decyzję o wyborze właściwego korepetytora. Korepetytanci mogą później za pośrednictwem serwisu podzielić się z innymi osobami swymi uwagami dotyczącymi reprezentowanego przez korepetytora poziomu nauczania i skuteczności w procesie przekazywania wiedzy.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmacji, Asystentka stomatologiczna, Technik usług kosmetycznych i wiele innych kierunków z policealną medyczną szkołą Omega to gwarancja pewnej przyszłości na rynku pracy. Szczycimy się dokładnym dobraniem oferty edukacyjnej oraz doskonale zorganizowaną bazą oświatową w wielu miastach całej Polski. Technik farmacji w Kielcach to nasz sztandarowy produkt.

  Data dodania: 04 07 2011 ·
 • Ukończenie internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego daje Ci możliwość zarabiania na koloniach, obozach, zimowiskach, zielonych szkołach i tym podobnych wycieczkach. Zapisz się na internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, zapoznaj się z lekcjami, zdaj testy i odbierz swoje świadectwo! W serwisach KEPO.PL? oprócz internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego znajdziesz także darmowe szkolenia Forex oraz jak zwiększyć swoją skuteczność w pozyskiwaniu nowych osób do MLM i wiele więcej!

  Data dodania: 13 07 2012 ·
 • Podstawą jest rzetelnie przygotowany program podczas przystępowania do rekrutacji na studia architektoniczne. oraz pomoc w dostaniu się na elitarne studia. Autorski kurs ADgroup zaczyna się od przedstawienia programu oraz części tematów, potem Wykonamy też pierwsze zadanie rysunkowe. Kurs na kierunek architektura i urbanistyka dostarcza doświadczenie w ważnych zagadnieniach dla rysunku takich jak perspektywa, kompozycja, budowanie iluzji przestrzeni. Ponadto poruszamy szereg zagadnień właściwych dla architektury. Program zajęć narzuca cztero godzinny system spotkań w cotygodniowym cyklu. Początek zajęć przeznaczony zawsze na omówienie zagadnień związanych z zadaniem rysunkowym, 3 i pół godziny na narysowanie rysunku, a pozostały czas na omówienie i sprawdzenie zadanej pracy domowej i wydanie kolejnej. Kurs rozpoczyna się już od września, ponieważ wymusza to ilość zaplanowanych tematów do zrealizowania. Nieodłącznym elementem kursu jest realizacja tematów dotyczących formy budowanej z papieru. Tematyka prac jest bardzo urozmaicona i zawiera w sobie rysowanie z natury z natury czyli: mechanizmy i części maszyn, kompozycje z elementów o różnych fakturach, postać, zieleń. Kolejne zadania będą polegały na rysowaniu na podstawie dostarczonych danych. Program zapewnia naukę posługiwania się następującymi technikami i metodami: ołówek, kredka, piórko, akwarela, flamastry, techniki mieszane.

  Data dodania: 23 08 2011 ·
 • Firma Magisterka Consulting to grupa profesjonalistów z różnego typu dziedzin, świadcząca całkowicie profesjonalne prace consultingowe w zakresie pisania prac magisterskich czy licencjackich. Decydując się na współprace, Klienci Magisterka Consulting mogą liczyć na pomoc w pisaniu nie tylko prac dyplomowych, ale także wypracowań lub też różnego typu raportów. Zagadnienia możliwe do przeanalizowania w trakcie pisania prac jest niezwykle duży. Ekonomia, filozofia czy marketing, to tylko co poniektóre z zagadnień przedstawianych w pracach licencjackich czy dyplomowych. Każda zainteresowana wyżej wymienionymi świadczeniami osoba, powinna odwiedzić witrynę internetową firmy, znajdującą się pod adresem MagisterkaConsulting.pl. Przedstawione tam są uwarunkowania współdziałania, na przykład, w kwestii praw autorskich pisanych prac.

  Data dodania: 16 01 2012 ·
 • Akademickie Centrum Informacyjne to grupa danych o uczelniach. Dzięki tym informacjom młodzi ludzie są w stanie dobrze sterować swoim potencjałem. Kiedy jedzie się do innego miasta, trzeba wynająć stancję lub żyć w internacie. ACI pozwala nam na odnalezienie uczelni w regionie, tak abyśmy mieli możliwość tego uniknąć. Poznajemy ekonomiczne oraz inżynierskie studia zaoczne w Gdańsku czy Warszawie, ale też placówki w Gnieźnie.

  Data dodania: 13 12 2011 ·
 • Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka języków obcych przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Trenując angielski czy hiszpański online można pozbyć się strachu przed mówieniem. Użytkownik ma dostęp do forum językowego, licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Do dyspozycji jest również interaktywny słownik i wiele innych ułatwień przyczyniających się do lepszego zrozumienia języka obcego. Zapraszamy na internetowy kurs językowy w naszym serwisie.

  Data dodania: 23 08 2012 ·
1 · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , warszawa (81) , (2) , studia (10) , (1) , (1) , szkoła językowa (2) , (2) , (2) , (1) , (1) , poznań (113) , edukacja (6) , (1) , (1) , (6) , (1) , szkoła jazdy Kraków (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (7) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , niemiecki (8) , (2) , (1) , (1) , (10) , (3)

Szkoły - nowa strona:

Adres: