Podkategoria: Uczelnie

 • Rozważasz naukę w szkole promocji zdrowia? Wybierz studia magisterskie kosmetologia na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Nasz studia mieszczą się w Warszawie. Kierunek kosmetologia jest zdecydowanie kierunkiem z przyszłością. Promocja Zdrowia to międzynarodowe korporacje! Z dyplomem WSZKiPZ wybierasz wśród ogłoszeń pracy i jesteś traktowany jak fachowiec od pierwszych dni w nowej pracy. Nie musisz martwić się brakiem pracy. Z nami Ci to nie grozi!

  Data dodania: 19 04 2011 ·
 • Kierunki Studiów »

  100dia.pl to portal internetowy kierowany do wszystkich internautów, którzy
  szukają najbardziej aktualnych oraz autoryzowanych informacji dotyczących oferty edukacyjnej wszystkich polskich uczelni wyższych. 100dia.pl oferuje również wiedzę pomocną do solidnego przygotowania się do egzaminu dojrzałości, a także do zaplanowania i wyboru swojej przyszłej ścieżki kariery.

  Portal 100dia.pl to przede wszystkich bardzo przydatna wyszukiwarka. Dzięki niej możliwe jest między innymi wyszukanie kierunków studiów według przedmiotów zdawanych na egzaminie dojrzałości, co z całą pewnością okaże się bardzo pomocne przy wyborze zarówno przyszłej uczelni wyższej jak i odpowiedniego kierunku studiów.

  Odwiedzając portal 100dia.pl można także znaleźć między innymi: informator maturalny, informacje dotyczące akruszy maturalnych, czy też egzaminów maturalnych, a także informator studenta, szczegółowe informacje nt. uczelni wyższych i ich oferty, informacje dotyczące progów punktowych na studia oraz wiele innych bardzo przydatnych informacji.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności »

  Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Na stronie internetowej logowanie do serwisu i informacja dla studentów. Zapraszamy do studiowania - profesjonalna kadra wykładowców zapewni wykształcenie na wysokim poziomie. Rekrutacja, ćwiczenia z przedmiotu, komunikat dotyczący decyzji stypendialnych - stypendium za wyniki w nauce - nabór na rok akademicki, studia niestacjonarne I stopnia licencjat. Decyduje komplet złożonych dokumentów. Dziekanat - godziny pracy Dziekanatu na stronie. Tylko u nas wyjątkowa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zawód pracownika socjalnego obejmuje postępowania w obszarzerozwiązywania problemów w relacjach ludzkich, dążenie do równouprawnień, a także pomoc ludziom w zdobyciu lepszej jakości życia. Z użyciemumiejętności w obszarze teorii ludzkich postępowań i systemów społecznych praca socjalna interweniuje w miejscach, w których ludzie wchodzą w interakcje ze środowiskiem. Fundament pracy socjalnej stanowią prawa człowieka i społeczna sprawiedliwość. Misją pracy socjalnej jest zapewnienie ludziom pełnego drzemiącego w nich potencjału, urozmaicenie ich życia, a równieżzapobieganie dysfunkcji. Ma to miejsce dzięki odpowiedniemu problemu, jego rozstrzygnięciu i poczynieniu zmian.

  Data dodania: 14 04 2011 ·
 • Kurs java »

  Java to w pełni obiektowy język programowania zyskujący coraz większą popularność dzięki wielu czynnikom. Jest narzędziem, które może być wykorzystywane zarówno przez zaczynających swoją przygodę z tą nauką programistów jak i na szczeblu korporacyjnym do pisania zaawansowanych aplikacji działających po stronie serwera. Nie każdego stać na niezbyt tanie książki i publikacje, które są najlepszym źródłem wiedzy. Z myślą o nich powstał kurs java, który jest przede wszystkim w pełni bezpłatny i wciąż rozwijany. Poznasz tutaj podstawową semantykę, a także zaawansowane elementy programowania obiektowego. Znajdą się tutaj także rozmyślania autora dotyczące zarówno branży IT jak i studiów informatycznych. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, którzy nie mieli wcześniej styczności z tą dziedziną nauki, niemniej jednak stanowi także świetne źródło przypomnienia, lub szybkiego kursu dla osób chcących poznać kolejny język programowania.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo wewnętrzne Wrocław »

  Witryna internetowa Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona przedstawia przede wszystkim pełne informacje dotyczące dostępnych kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Oprócz tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Serwis stanowi źródło aktualnych informacji o procesie rekrutacji. Pozostałe działy serwisu poświęcone są przedstawieniu sylwetek pracowników, bibliotece. Witryna WSH zawiera również przydatne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego. Integralną częścią serwisu jest Biuro karier przy WSH. Wszystkie informacje o studiach podyplomowych, magisterskich i licencjackich we Wrocławiu na stronie WSH.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy »

  WSG - Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - największa niepubliczna uczelnia w północnej Polsce! Najlepsze studia w Bydgoszczy, najlepsze kierunki! Edukacja w najlepszym wydaniu! Znakomita kadra naukowa oraz szeroka oferta kierunków licencjackich, inżynierskich, podyplomowych i specjalnych.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze MBA »

  Strona poświęcona studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na bardzo wysokim poziomie. Na stronie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego kształcącego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w systemie zaocznym.
  MBA gwarantuje zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. WSH Wrocław oferuje program MBA o idealnie wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku przedstawia nowoczesne kierunki i specjalizacje. W ofercie są ciekawe studia podyplomowe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Posiadamy wygodny budynek między innymi z biblioteką i audytorium. Chcemy wykreować uczelnię spełniającą potrzeby studentów i wykładowców. W naszej ofercie są studia niestacjonarne i studia stacjonarne. Proponujemy darmowe studia przez dwa miesiące na wybranych kierunkach. Zapraszamy na naszą stronę www, aby uzyskać szczegółowe informacje.

  Data dodania: 31 10 2011 ·
 • Akademickie Centrum Informacyjne to grupa danych o uczelniach. Dzięki tym informacjom młodzi ludzie są w stanie dobrze sterować swoim potencjałem. Kiedy jedzie się do innego miasta, trzeba wynająć stancję lub żyć w internacie. ACI pozwala nam na odnalezienie uczelni w regionie, tak abyśmy mieli możliwość tego uniknąć. Poznajemy ekonomiczne oraz inżynierskie studia zaoczne w Gdańsku czy Warszawie, ale też placówki w Gnieźnie.

  Data dodania: 13 12 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Uczelnie - nowa strona:

Adres: