Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · · · następna strona »
 • Sieci komputerowe »

  Komputery w obecnych czasach w większości działają połączone w sieci komputerowe. Bardzo rzadko występują komputery, bez dostępu do Internetu, a często połączone są w sieciach lokalnych. Zwiększa się w taki ich wykorzystanie, począwszy od komunikacji po pracę zdalną. Serwis "Komputery-sieci" podejmuje zagadnienia sprzętu komputerowego oraz pracy w oprogramowaniu. Omawiane tematy uzupełniane są zrzutami ekranów z prezentowanego programu komputerowego. Można je skomentować, opublikować swoja opinię.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona zawiera tutorial, ukazujący jak dodać najprostsze mapki bing na stornie, aż po ich indywidualną kalibracje i funkcjonalność.

  Data dodania: 09 03 2012 ·
 • Oferujemy programy dla kosztorysantów Norma PRO i Norma STANDARD, bazy cenowe INTERCENBUD oraz Sekocenbud, jak również abonament Buduj z Głową. Każdy z kosztorysantów znajdzie coś dla siebie, w ofercie posiadamy bogaty wybór oprogramowania wspomagającego kosztorysowanie, a dla chcących poszerzyć swoją wiedzę przeprowadzamy szkolenia podstawowe i zaawansowane z obsługi programów kosztorysowych Norma.

  Data dodania: 09 03 2011 ·
 • Blog komputerowy »

  Komputer nie działa prawidłowo? wiesza się? coś szwankuje? Odwiedź nasz blog komputerowy i poznaj rozwiązanie Twojego problemu. Na niniejszym blogu znajdziesz poradniki komputerowe, dzięki którym poradzisz sobie z uszkodzonymi sterownikami, naprawisz wadliwie działający system operacyjny, oraz przyspieszysz jego pracę.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na poniższej witrynie internetowej prezentujemy ofertę przeznaczoną dla firm usługowych i produkcyjnych, które wykorzystują magazyny. Zaprojektowany dla Państwa program magazynowy jest rozwiązaniem, które ułatwi zarządzanie magazynem i narzędziownią, w tym samym czasie poprawiając efektywność pracy. Program może być dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, możemy także stworzyć dedykowane programy. Oferujemy również nowoczesne szafy narzędziowe, by optymalnie poukładać narzędzia znajdujące się na stanie firmy i zapewnić kontrolę nad ich dystrybucją. Dodatkowo mogą u nas Państwo zakupić wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne, wśród których znajdują się między innymi: skanery i drukarki kodów kreskowych czy identyfikacją RFID. Od teraz magazynowanie oraz czynności związane z wykorzystaniem narzędzi staną się łatwe w skutecznej ewidencji. Naprawdę warto zapoznać się z rozwiązaniami, które usprawnią pracę w Państwa firmie. Najserdeczniej zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, w celu dokonania wyboru korzystnych metod dla Państwa działalności.

  Data dodania: 01 08 2011 ·
 • E-learning »

  Platforma Edito CMS jest systemem złożonym z modułów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą elastycznością funkcji i zastosowań. System zapewnia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Edito CMS pozwala na samodzielne zarządzanie treścią oraz tworzenie kolejnych struktur w serwisie podczas jego rozbudowy. Co więcej aplikacje oparte o system Edito CMS są ze sobą w pełni kompatybilne,  co pozwala na kooperację wszystkich aplikacji, jako jednej rozbudowanej platformy Edito CMS. Ten system zarządzania treścią zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie narzędzi dla biznesu i sektora e-learning.  Jeżeli chodzi o systemy umożliwiające komunikację wewnątrz firmy, Edito CMS jest podstawą aplikacji Intranet Edito, powstałej w odpowiedzi na potrzebę synchronizacji i ujednolicenia współpracy w organizacji, co jest szczególnie cenione w branży e-commerce.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • W prosty sposób uzyskasz szczegółowe informacje o aktywności na wszystkich stacjach roboczych. Będziesz mieć doskonałe rozeznanie o rzeczywistym wykorzystaniu używanego sprzętu i aplikacji. Możesz skorzystać z licznych grafów. Wiesz, co się dzieje na Twoich komputerach? Jesteś pewien, że pracownicy robią, to, za co są płaceni? Chcesz wiedzieć, które aplikacje w Twojej sieci są naprawdę wykorzystywane? Ilu użytkowników w swojej pracy potrzebuje tych wszystkich drogich programów? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób użytkownicy PC spędzają swój czas pracy? Czy przypadkiem nie rozwiązują swoich osobistych spraw lub nie surfują po Internecie? Ile i co jest drukowane na firmowych drukarkach? Chcesz zwiększyć efektywność zakupu oprogramowania? Tutaj właśnie znajdziesz rozwiązanie: MagikACTIVITY

  Data dodania: 18 01 2012 ·
 • Jeszcze tego nie było! Profesjonalne i kompleksowe oprogramowanie pomagające w prowadzeniu salonu kosmetycznego, fryzjerskiego czy gabinetu lekarskiego jest już dostępne! Teraz możesz w bardzo wygodny sposób prowadzić grafiki pracy, przeglądać karty klientów oraz umożliwiać rezerwację wizyty przez internet. Narzędzie, które zwiększy efektywność Twoich działań, oszczędzi Twój czas i pieniądze! Sprawdź je!

  Data dodania: 03 02 2011 ·
 • Email Marketing Skutecznie »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu.
  Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile,
  pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.
  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek
  emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze kodeki do filmów czekają na Ciebie w dziale multimedia naszego serwisu. W pozostałych działach znajdziesz między innymi gg na telefon, programy do zarządzania systemem, antywirusy, programy do ściągania i pobierania plików z internetu czy darmowe nawigacje na telefon komórkowy. Nasz serwis prowadzi kilka osób, które bardzo chętnie udzielają pomocy naszym użytkownikom w doborze oprogramowania i jego instalacji. NajlepszeInstalki to serwsi dla Ciebie jeśli lubisz testować oprogramowanie z każdej kategorii i darmowe programy.

  Data dodania: 26 01 2011 ·
 • Opieka informatyczna »

  Ciepło inwituję do wejścia na oficjalną witrynę internetową ? publikującą ofertę usług IT Impel IT - opieka informatyczna. Polecana oferta daje opcję na zjednoczenie poszczególnych tematów z płaszczyzny teleinformatyki łącznie z fachowymi procesami podtrzymania bazy infrastruktury. Pozwala to nabywcą dostawanie kompletnej i fachowej obsługi przebiegu firmowego. Zlecanie usług informatycznych umożliwia do skupienia się, w kierunku administrowania wszelkimi procesami IT, analizując owych efektywność nie przejmując się o możliwości i kwestie techniczne. Firma Impel w obszarze oferowanej usługi z branży informatycznej obsługuje aż dwóch tysięcy pięćset serwisowanych sprzętów komputerowych na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo Impel zajmuje się administrowaniem większą ilością niż sto stacji serwerowych i infrastruktury sieciowej typów LAN/WAN. Polecam również poznanie pozostałych usług z branży teleinformatycznej dostarczanych poprzez spółkę Impel, takich jak na przykład: outsourcing informatyczny, audyt informatyczny, oprogramowanie na zamówienie. Ponownie uprzejmie zapraszam do wejścia na witrynę i sprawdzenia firmowej oferty.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowania firmy Insert są najczęściej wybieranymi programami w Polsce, a to za sprawo ich bogatej funkcjonalności, prostota obsługi i niebywale niska cena. Cieszą się dużą popularnością wśród małych przedsiębiorstw, ponieważ mogą sprawnie obsługiwać zakres sprzedaży, księgowości i to bez zatrudniania biura rachunkowego czy też księgowej, Nasza firma oferuje również możliwości instalacji oraz szkolenia, więc każdy będzie mógł obsługiwać taki program bez żadnych problemów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze szczegółami.

  Data dodania: 18 10 2011 ·
 • Oprogramowanie dla firm - REKORD ERP »

  Nowoczesne oprogramowanie ERP Rekord.ERP to aplikacja biznesowa pomocny dla firm, fabryk, instytucji, różnego charakteru usług Gdy po raz pierwszy wprowadzono zintegrowane systemy ERP firmy decydowały się coraz bardziej na to innowacyjne wówczas rozwiązanie. Obecnie duże firmy nie wyobrażają sobie działanie własnej firmy bez takiego oprogramowania. Firma nie jest w stanie ogarnąć wszystkich procesów biznesowych bez zintegrowanego systemu ERP. Oprogramowanie firmy Rekord Systemy Informatyczne to uznany produkt wśród polskich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  Seria Akademia Umysłu, to programy edukacyjne w formie ambitnej rozrywki, która dając wiele możliwości rozwoju nie wymaga znacznych wydatków. Na serię składają się trzy różne programy edukacyjne: Pamięć, Koncentracja i Szybkie Czytanie.Rozpoczęcie roku szkolnego to czas pełen niepewności tak dla uczniów jak i dla rodziców. Rodzice zainteresowani ułatwieniem pociechom pracy w pełnym obowiązków roku szkolnym mogą sięgnąć po pomoc jaką przynosi odpowiedni program dla dzieci i młodzieży. Precyzyjnie dobrany prezent w takiej postaci może służyć jednocześnie rozrywce, lepszym wynikom i rozwijaniu umiejętności przyswajania wiedzy.Czytanie ze zrozumieniem to czynność, która wynika między innymi umiejętności skoncentrowania uwagi, oraz zdolności analitycznych. Wydajność zależy od szeroko pojętej sprawności umysłu, na którą wpływ mają jednocześnie właściwa, jak i stopień wyćwiczenia umysłu, biorący się z regularności poddawania go wytężonej pracy w formie wytężonego myślenia np. w trakcie rozwiązywania zadań matematycznych. Dla umysłu w odpowiedniej kondycji, prawidłowe czytanie ze zrozumieniem nie stanowi problemu.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • W naszym serwisie Dobre Programy znajdziesz darmowe dobre programy komputerowe, dobre programy komputerowe do pobrania za darmo. W programy znajdujące się w naszym serwisie są do pobrania, czy też do ściągnięcia absolutnie za darmo. aplikacje do pobrania, programy przeznaczone na platformę Windows. Programy download znajdujące się na darmowych licencjach oprogramowania, takich jak freeware, shareware, GNU, czy też wersjach testowych trial umożliwiają każdemu ściągnąć legalne oprogramowanie całkowicie za darmo. W naszym serwisie znajdziesz programy antywirusowe, programy multimedialne, narzędzia Windows, programy internetowe, komunikacyjne, edytory, konwentery i wiele innych.

  Data dodania: 13 08 2012 ·
 • Po dziesięciu latach działalności na rynku internetowym firma GERY DESIGN zmienia nazwę na GRECH GROUP i tworzy dwa działy. Jednym z utworzonych działów jest GRECH DESIGN - projekty internetowe, dział który odpowiedzialny jest za nowe projekty internetowe.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 01 2011 ·
 • Yet another site about coding. Programmer from Poland (Cracow) wants to smuggle his knowledge about various programming topics and have a place on the network. In this site you will find a lot of specialistic articles about Java Enterprise Edition, Java Standard Edition, C++, C, operating systems, algorithms and other useful things. Topics touches things such as scalability of modern webservices, text-searching, design patterns and other important things that developer should know. Everybody will find something interesting - the articles level starts on newbie-level and ends on advanced.
  Come here and read good articles!
  java ee
  java
  coding java c++

  Data dodania: 28 01 2011 ·
 • Dr IT to przedsiębiorstwo oferująca oprogramowanie dla firm. W bogatej ofercie mamy do zaproponowania takie programy jak system Symfonia czy System Forge. Produkty te świetnie sprawdzają się jako systemy zarządzania bądź programy księgowe. Wszystkie programy dla firm jakie posiadamy w swojej ofercie napisane zostały przez dużą firmę Sage. Sage pisze oprogramowanie dla biznesu od przeszło 20 lat! Przyłącz się do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do naszej firmy: ul. Pilotów 37/2 31-462 Kraków (12) 413 11 06

  Data dodania: 26 01 2011 ·
 • Firma Systemy Informatyczne ITXON jest autoryzowanym partnerem handlowym uznanej i cenionej na całym świecie firmy tworzącej oprogramowanie antywirusowe - Kaspersky Lab oraz głównym przedstwicielem na Polskę takich firm jak: Acronis, DeviceLock, Parallels, Entensys, ABBYY, Paragon Software.

  Firma Systemy Informatyczne ITXON istnieje na rynku od 2002 roku. O profesjonalizmie i fachowym podejściu świadczy duża liczba zorganizowanych szkoleń oraz wdrożeń oprogramowania przeprowadzonych bezpośrednio u klienta jak również otrzymane certyfikaty i nagrody.

  Data dodania: 26 01 2011 ·
 • Firma Virtual SC dostarcza zainteresowanym Klientom nowoczesne, dedykowane oprogramowanie wspomagające obsługę obiektów usługowych. W ramach oferty znajdziecie Państwo systemy do zarządzania hotelem, programy pozwalające na efektywne zarządzanie basenem i wiele innych. 20 lat doświadczenia w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą, niesie ze sobą gwarancję solidnie wykonanego produktu. Tworzymy również rozwiązania służące do analizy bazy danych hotelu oraz zarządzania gastronomią. Firma jest aktywnym członkiem stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, realizując projekt Wschodni Klaster Informatyczny.

  Data dodania: 23 11 2011 ·
1 · 2 · · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

szkolenie norma (3) , (2) , (1) , (9) , (4) , (11) , (1) , komputery (16) , (1) , (1) , (2) , (1) , (2) , (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , hotele (32) , (1) , (1) , (3) , (1) , (4) , (1) , (1) , (3) , (2) , (2) , (11) , (3) , (1) , content management system (1) , (11) , (17) , (1) , (7)