Podkategoria: Wyszukiwarki

  • Każda wyszukiwarka działa wyśmienicie, jako, że narzędzia, które udostępnia są często ciekawe. Samo działanie również jest wyśmienite ze względu na to gdzie przeszukuje serwisy. Bynajmniej jeżeli mówimy o serwisie My Mp. Wyszukiwarka mp3 korzysta on z kilku źródeł, aby wyniki wyszukiwań były jak najlepsze, dla tego wejdź i wypróbuj!

    Data dodania: 20 09 2011 ·
  • Spinacz.pl to wyszukiwarka stron internetowych i obrazów/zdjęć oparta o API Bing?a. Podstawową różnicą między Spinaczem, a pozostałymi wyszukiwarkami jest to, że w wynikach wyszukiwania zarówno strny, jak i obrazy oraz wpis z wikipedii są spięte na jednej stronie. Dzięki temu użytkownik nie musi się przeklikiwać między podstronami, co znacząco ułatwia wyszukiwanie treści.

    Data dodania: 14 10 2011 ·
  • Wynajem billboardów zewnętrznych do dzisiaj nie był oczywistym dla każdego zajęciem. Były 2 opcje do zaplanowania kampanii reklamowej - 1 rutynowa - kontakt z agencją reklamową lub domem mediowym. 2 było i jest samodzielne działanie w organizacji kampanii billboardowej. Polega to na każdorazowym kontakcie z wieloma formami posiadającymi nośniki reklamy zewnętrznej. Jest to pracochłonne, bo wymagało to po 1 wynalezienia właścicieli mediów a następnie skontaktowanie z każdym z nich oddzielnie. Wymagało to też wiedzy marketingowej. Dzisiaj nasz portal stał się alternatywą. Asystujemy w organizacji kampanii reklamowych online. Dzięki naszemu wortalowi każdy będzie mógł w banalny sposób sporządzić harmonogram, uskutecznić i sprawdzać kampanię reklamową. Wejdź już teraz na ZnajdzReklame.pl!

    Data dodania: 11 03 2013 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

wyszukiwarka (3) , (1) , (1) , (1) , wyszukiwarka mp3 (6) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , mp3 (4) , (1) , muzyka (14) , (1) , (1)

Wyszukiwarki - nowa strona:

Adres: