Fotograf Wrocław

Nowa galeria o fotografii ślubnej. Poznański fotograf ślubny Maciej Służenko. Portfolio, w którym przedstawiono fotograficzne ujęcia jednego z bardziej uznanych lokalnych fotografów parających się weselnym reportażem. Witryna obejmuje też blog weselny jak i portfolio. Charakterystyczne zdjęcia zaprezentowane w ogromnej ilości wspaniałych ujęć weselnych. Wprawiony fotografik, znany na polskiej jak i europejskiej scenie. Prace w wielu przypadkach prezentowane w Polsce i w Europie. Wiele weselnych zdjęć zgromadzonych z więcej niż siedmiu lat działań studia fotografii - Maciej Służenko Autorska Pracownia Fotografii. Na stronie także fotografie naszych milusińskich, zdjęcia do portfolio, zdjęcia modelek, prace z z działu sesja familijna, zdjęcia komunijne, sesja zakochanych, zdjęcia komercyjne dla firm, i osobiste fotografie. Subtelne, profesjonalne fotografie ślubne dla osób pragnących usługi na ponad przeciętnym poziomie artystycznym. Witryna, którą warto zauważyć i zaznajomić się z dorobkiem autora.

Szczegóły strony www.sluzenko.com:

Podlinkuj stronę www.sluzenko.com:

Fotograf Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografia ślubna Białystok »

  Zdjęcia ślubne to coś więcej niż tylko utrwalenie bieżącej chwili. To pamiątka, która prawidłowo wykonana cieszyć będzie całe życie. Należy więc dołożyć starań aby dobrać odpowiedniego fotografa do uwiecznienia tej wyjątkowej uroczystości. Fotografia ślubna Białystok to gwarancja na wspomnienia pełne wzruszeń.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Warszawa »

  Czym jest fotografia w życiu każdego człowieka, można by nad tym długo dyskutować. Różne są ludzkie potrzeby i wymagania w tej materii, tak samo jak wiele jest różnych sposobów uchwycania ludzkich emocji na fotografiach. Nasze fotograficzne studio ma za zadanie utrwalanie w jak najlepszym świetle państwa chwile radości i dumy.

  Zarówno żona jak i ja ukończyliśmy studium fotograficzne w Związku Polskich Artystów Fotografików. Zdobyte tam doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wielu państwa unikalnym wymaganiom dotyczącym fotografii. Zajmujemy się nietylko profesjonalnymi sesjami dla par ślubnych, ale także projektami dla agencjii reklamowych czy folderami fotograficznymi dla firm. Wszelkich pozostałych szczegółów na temat naszej oferty możecie państwo uzyskać na naszej przejrzystej i nowoczesnej stronie internetowej www.fotograf24.pl.

  Pamiętajcie drodzy klienci, tylko ludzie oddający się swej działalności z prawdziwą pasją są warci tego, aby im zawierzyć.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Poznań »

  Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu praktycznie każdego z nas. Tego dnia każdy pragnie niewątpliwie pokazać się i wyglądać cudownie jak i także chce, aby zdjęcia z takiej uroczystości były jak najlepsze. Oczywiście w dobie powszechnie dostępnych aparatów cyfrowych jak i również aparatów fotograficznych w komórce będziemy mieli zapewne wykonanych setki zdjęć. Jednak będą to zdjęcia amatorskie. Jeżeli szukasz profesjonalisty, zajmującego się zdjęciami ślubnymi, na co dzień to warto jest odwiedzić naszą stronę i zapoznać się z prezentowanymi tam pracami.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasza praca jest naszą pasją. Ta pasja przyczynia się do wykonywania subtelnych i nowatorskich fotografii: ślubnych i nie tylko. Chwytamy to co najcenniejsze, najsilniejsze i szczególne do zapamiętania. A wszystko w oparciu o Wasze naturalne zachowania i emocje, uchwycone w obiektyw i zapisane na kartach pamiątkowego albumu.

  Data dodania: 21 07 2011 ·
 • Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. To wydarzenia, któremu towarzyszy wiele emocji, często łez - radości, szczęścia. Jesteśmy blisko Państwa, by uwiecznić te najcenniejsze momenty życia. Wykonujemy profesjonalne fotografie ślubne, dbając przy tym o ich delikatność i subtelne detale. Na najpiękniejszą pamiątkę najważniejszych chwil.

  Data dodania: 29 07 2011 ·
 • Artystyczna, nieszablonowa i profesjonalna fotografia ślubna. Fotografia z pasją i z emocjami - przekazanie tego, co najważniejsze w ważnym dniu. Fotografia naturalna, niepozowana, spontaniczna, pozwalająca wydobyć wszystko to, co charakterystyczne dla każdej Pary Młodej. Gniezno i okolice /wielkopolska/

  Data dodania: 14 10 2011 ·
 • SigmaOrionis.pl - Videofilmowanie. »

  Pomożemy wam go utrwalić proponując obsługe vide-foto waszej uroczystości. Zajmujemy się głównie filmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią reportażową w wjewództwie Łódzkim. Posiadamy zezwolenie z Kurii na filmowanie i fotografowanie podczas celebracji liturgicznych od 1995 roku. Obrobimy komputerowo również powierzone materiały video. Filmowanie i fotografia to nasza pasja dlatego szczególną uwage zwracamy by nasze prace nie miały przewagi formy nad treścią a pamiątki miały zawsze charakter miłych i ciepłych wspomnień z waszych jedynych i niepowtarzalnych chwil w życiu. Wszelkich informacji udzielimy po skontaktowaniu sie z nami. Dojedziemy w każde wybrane przez was miejsce by oddać czar wspomnień który trafi do waszych domów aby przeżyć niezapomniane chwile raz jeszcze.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszam do autorskiej foto galerii. Fotograf, Marek Kosiba prezentuje na tej stronie fotografie ze swoich wypraw po całej kuli ziemskiej. Ulubione tereny fotografa to południowo-zachodnia część Ameryki Północnej a także Ameryka Południowa. W prezentowanej galerii można oglądać dużo fotografii wulkanów. Bardzo duże wrażenie wywołują zdjęcia aktywnego wulkanu Masya w Nikaragui i czynnego wulkanu Semeru w Indonezji. Na stronie można zobaczyć też panoramy sferyczne.

  Data dodania: 30 11 2011 ·
 • Fotografia Ślubna Kraków »

  Profesjonalna i kreatywna fotografia ślubna, sesje plenerowe, zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej i z zabawy weselnej. Sesje zdjęć ślubnych w studio i w plenerze. Realizacja na terenie Krakowa, i okolicy. Zdjęcia ślubne, to najważniejsza pamiątka z całej ceremonii. To do nich sięga się najczęściej, wiążą się dla każdego z wyjątkową chwilą. Oglądamy je z najbliższymi, z rodziną, ze znajomymi, dlatego powinny być zrobione przez profesjonalistę, który do każdej pary podejdzie indywidualnie i jednocześnie zgodnie z ich oczekiwaniami.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn »

  Firma zajmuje się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania (filmowanie HD/SD, montaż, zapis na nośnikach: Blu-ray Disc, DVD-Video, archiwizacja materiału analogowego). Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek (fotografowanie, projekty, wydruk na papierze foto, oprawa).

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »