Podkategoria: Teatr

 • Taniec z ogniem »

  Taniec z ogniem stał się jedną z najbardziej popularnych dziedzin kuglarstwa. Pokazy tańca z ogniem ujmują widza pięknem, estetyką i efektownością. Nic zatem dziwnego, że w Polsce powstało wiele grup, które trudnią się w pokazach fireshow. W czołówce takich grup znajduje się Teatr Tańca z Ogniem Mantra.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje dla dzieci »

  Edukacja poprzez zabawę. Nietypowe działania interakcyjne dla dzieci. Pełna gama różnorakich warsztatów poprawiających koncentrację niosących jednocześnie ogromną radość uczestnikom. Dzięki grom i zabawom z udziałem szczudlarzy poznają tajniki teatru ulicznego, obejrzą niezwykły pokaz gigantycznych baniek mydlanych, a nawet będą tworzyć je samodzielnie podczas warsztatów bańkarskich, spróbują swoich sił żonglując piłeczkami, talerzami etc. Zapraszamy: Krakowski Teatr Uliczny, Scena Kalejdoskop, ul.Widok 8 w Krakowie.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona prywatna znanego polskiego iluzjonisty Marcina Muszyńskiego: http://www.marcinmuszynski.com. Marcin Muszyński wykonuje zawód iluzjonisty już od wielu lat setki razy spotykając się z publicznością. Iluzjonista Marcin Muszyński proponuje publiczności m.in: Pokazy magii scenicznej lewitacja, duchy. Wytrwałość, ciągła praca nad sobą i repertuarem, spowodowały, że sztuka iluzji stała się dla Marcina prawdziwą pasją, którą do dziś pielęgnuje i bez której nie wyobraża sobie dziś życia. Zaproś iluzjonistę Marcina Muszyńskiego ze swoim pokazem iluzji, który przeniesie Cię, do świata niezwykłych tajemnic. Przekonaj się jak bardzo ciekawy i tajemniczy może być pokaz iluzji

  Data dodania: 22 10 2011 ·
 • Iluzjonista Tomasz Jusza »

  Iluzjonista Tomasz Jusza to bardzo interesujący artysta z Gdańska, który swoimi występami wprowadza widzów w fascynujący nastrój oczarowania. Jego pokazy to wspaniała mieszanka klasy, elegancji i poczucia humoru, która udzieli się każdemu oglądającemu jego show. Oferta, którą przygotował dla klientów to trzy typy magicznych pokazów ? pokaz sceniczny, pokaz stolikowy a także pokaz dla najmłodszych widzów. Wszystkie typy pokazów zawierają masę pełnych magii efektów, które zaczarują każdego. Warto zaprosić Tomasza na organizowaną imprezę ? nada jej to niezapomniany przebieg. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Green Day? A co to za kapela? Prawdopodobnie większość z Was nie ma pojęcia kto to i co to za zespół oraz jaką muzykę gra. Mam dla tych ludzi dobrą wiadomość - możecie tą grupę poznać jeszcze lepiej, a to wszystko za sprawą koncertu, który odbędzie się już niebawem. Green Day to grupa która gra muzykę Punk Rockową, ale również Rock Alternatywny i inne gatunki, ściśle powiązane z Rockiem. Green Day gra już od 1987 roku i cały czas tworzy kolejne płyty (ma ich 15, nie licząc komplikacji oraz albumów koncertowych a także dostaje ciągle nowe nagrody. Członkami zespołu są: Billie Joe Armstrong, Tre Cool, Mike Dirnt oraz - nowy członek zespołu - Jason White. Niemniej jednak na naszej stronie są informacje o zespole, najświeższe newsy, wywiady, galerie zdjęć, filmy wideo oraz forum. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 24 03 2013 ·
 • Events »

  Czy brakuje Ci pomysłu na ciekawą imprezę lub event? Już teraz nie będziesz mógł narzekać na nudę znany wszystkim iluzjonista Maciej Pol oferuje swoje usługi. Zaciekawi i rozbawi publiczność w każdym wieku. Odwiedź Jego stronę internetową www.maciejpol.pl a znajdziesz tam wszystkie ważne informacje. Twoje dziecko uwielbia iluzję? To będzie idealny podarunek na jego urodziny, nasz artysta stworzy niesamowity, tajemniczy klimat oraz wyczaruje śnieg w środku lata. Twoje dziecko będzie zaskoczone i wdzięczne za takie niesamowite urodziny. Jesteś szefem i nie wiesz jak zaskoczyć swoich pracowników? Od dziś nie masz już z tym problemu, zaproś Macieja Pola a iluzjonista będzie wiedział jak zaskoczyć wszystkich niesamowitymi sztuczkami. Serdecznie zapraszamy!!!!

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Światowej sławy iluzjonista Maciej Pol zaprasza wszystkich do odwiedzenia jego strony internetowej www.maciej-pol.pl, na której wynajdą Państwo kilka ciekawostek z życia iluzjonisty, a oprócz tego obszerną biografię. Magik zdobył wiedzę praktyczną występując w wielu państwach, dlatego jego wszystkie występy budzą tak wielki podziw wśród publiczności. Maciej Pol oczarowuje nas i przenosi do innego świata. Dla wszystkich którzy chcieliby skorzystać z usług iluzjonisty zachęcamy by odwiedzili stronę a tam znajdą wszelkie potrzebne informacjie.

  Data dodania: 27 07 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , event (5) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , fireshow (2) , (1) , (2) , (4) , (1) , (1) , (2) , (1) , taniec ognia (1) , (3) , (1) , pokazy tańca z ogniem (1) , teatr ognia (2) , (3) , (1) , (1)

Teatr - nowa strona:

Adres: