Podkategoria: Agencje modelek

 • Profesjonalna agencja hostess proponuje rozległy wachlarz usług związanych z marketingiem. Podejmujemy działania mające za zadanie wzrost sprzedaży konkretnych produktów lub usług. Zajmujemy się organizacją degustacji, dystrybucją materiałów reklamowych, merchandisingiem. Organizujemy przeróżnego rodzaju eventy, imprezy integracyjne itd. Zapewniamy wszechstronną obsługę targów, bankietów. Przygotowujemy kampanie reklamowe dostosowane do wymagań klienta. Kładziemy olbrzymi nacisk na efektywny i klarownie określony przekaz.

  Data dodania: 13 02 2012 ·
 • Szykujesz się na targi i chcesz, aby twoje stoisko było licznie odwiedzane przez potencjalnych klientów? Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie na stanowisko hostessy. Nasza agencja hostess z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze najlepszej dziewczyny do stoiska, które ma poprowadzić, nasze hostessy doskonale wiedzą jak przyciągnąć klientów do odwiedzania Państwa stoiska. Nasza agencja hostess obsługuje wszelkiego rodzaju akcje promocyjne, a nasze hostessy pomogą państwa firmie poprowadzić stoisko w idealnym porządku. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszą agencją.

  Data dodania: 20 03 2011 ·
 • Hostessa musi charakteryzować się uprzejmością i komunikatywnością. Niezbędne są takie zalety jak uczciwość. Hostessa musi być także odporna na stres, posiadać umiejętność radzenia sobie ze stresem. Życzliwe nastawienie pomoże jej radzić sobie z nieuprzejmymi klientami. Bardzo ważna jest także znajomość zachowań towarzyskich. Suma tych wszystkich zalet musi składać się na obraz osoby kompetentnej, budzącej zaufanie, która jest znakomitą reprezentantką swojego pracodawcy.

  Data dodania: 03 02 2012 ·
 • Prezentowana tu Agencja Hostess Warszawa CHOICEMODELS jest prestiżową agencją hostess, modelek i fotomodelek w mieście stołecznym. Dużo z nich to także uczestniczki oraz laureatki licznych konkursów urody. Nasz zespół to świetnie wyglądające i starannie wyselekcjonowane z mnóstwa chętnych modelki i hostessy. Warszawa obfituje w cudnej urody kobiety – zapraszamy je do agencji! Pracujące tu hostessy Warszawa i fotomodelki to nie tylko nadzwyczajna uroda i niesamowity urok osobisty. Nasze hostessy i fotomodelki to osoby gruntownie wykształcone, umiejące języki obce – część z nich jest w galerii na stronie.

  Data dodania: 06 03 2013 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(4) , (1) , agencja (9) , (1) , (1) , wynajem (27) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , warszawa (81) , modelki (5) , (2) , (1) , (1) , (7) , (1) , (1)

Agencje modelek - nowa strona:

Adres: