Podkategoria: Blogi marketingowe

 • Priorytetem przy kreowaniu portalu Reklamowe-24 jest jego wysokiej jakości zawartość merytoryczna oraz fachowa dokumentacja informacyjna i fotograficzna. Autorzy strony zakładają, że takie kryteria przy jej tworzeniu spowodują powstanie użytecznej i ciekawej strony zarówno dla przedstawicieli branży reklamowej, jak i osób otwartych na poznawanie nieznanych im dotychczas zagadnień, na przykład takich jak profesjonalne stroje reklamowe.

  Data dodania: 25 07 2012 ·
 • Monitoring marki »

  Z pewnością każda firma chciałaby być pozytywnie postrzegana wśród konsumentów. Dobry wizerunek powinien być właściwie priorytetem każdego szanującego się przedsiębiorstwa. Z pewnością nie jest łatwo być odpowiednio odbieranym przez konsumentów. Kształtowanie wizerunku jest procesem długotrwałym. Czasami trzeba na niego pracować całymi latami, a nawet dekadami. Oczywiście można także nieco przyspieszyć ten proces poprzez odpowiednie działania. W pierwszej kolejności wypadałoby się zorientować, jak faktycznie jesteśmy postrzegani. W tym celu można przeprowadzić badania wśród społeczeństwa albo zlecić monitoring Internetu pod kątem szukania wiadomości o naszej firmie. Otrzymane raporty należy szczegółowo przeanalizować, aby potem wyciągnąć z nich prawidłowe wnioski. Przyszłe działania powinniśmy opierać właśnie na informacjach, które uzyskaliśmy z badań. Trzeba wiedzieć, jaki jest stan obecny, aby móc przeznaczyć odpowiednie fundusze na jego poprawę. W rzeczywistości tego typu działania są bardzo skomplikowane.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cały czas jest szansa na pozyskanie wsparcia z Funduszy Unijnych. Wystarczy tylko sporządzić odpowiedni projekt. Nie jest to jednak łatwe. Opis merytoryczny i budżetowy musi zostać tak przygotowany, aby komisja konkursowa zaopiniowała projekt pozytywnie. Warto skorzystać z pomocy, jaką proponuje firma Pably. Tworzące ją osoby posiadają duże doświadczenie w pracy z mediami, bez wysiłku tworzą kontent na wybrane tematy, do dowolnych branż. Firma zajmuje się również tworzeniem specyfikacji do projekty unijne . Możemy pomóc w przygotowaniu poprawnego wniosku o dotację lub też zająć się kompleksową obsługą wniosku - od przygotowania do złożenia.

  Data dodania: 24 09 2011 ·
 • Reklama w wyszukiwarkach »

  Blog traktujący o tematyce marketingu internetowego pisany z myślą o początkujących użytkownikach z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki jego lekturze poznasz zagadnienia z branży reklamowej związane z budową stron internetowych, reklamami w internecie(Google AdWords), pozycjonowaniem oraz innymi środkami przekazu które pozwolą Ci rozpocząć promocję strony firmowej.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezwykła reklama Katowice wykorzystuje dużo wielorakich metod aby przyciągnąć uwagę ewentualnego użytkownika. Często przygotowują ją całe załogi ludzi. Dodatkowo nim zostanie przedtsawiona na świecie jest badana przez długi czas. Jak widać przebieg tworzenia reklamy to niezwykle czasochłonny okres.

  Data dodania: 12 06 2011 ·
 • Od pewnego czasu serwisy społecznościowe w Polsce ewoluują w bardzo szybkim tempie. Najpopularniejszym z nich jest facebook, posiada w nim własny profil około 7 milionów Polaków. Liczebność ta cały czas rośnie. Duża liczba aktywnych użytkowników sprawiła że, serwis ten stał się kapitalnym punktem do reklamy i promocji prywatnego produktu/usługi.

  Cały zabieg polega na utworzeniu i uzupełnieniu strony (fanpage)oraz poleceniu jej użytkownikom. Wiele firm chcąc szybkie zdobywanie fanów, zakłada różnego typu konkursy z nagrodami. Innym sposobem może być wykupienie reklamy na facebooku. Wypada również pamiętać o tym, aby trzymać jak największą aktywność na profilu. Polecane jest dodawanie nawet kilku wpisów dziennie, nie koniecznie związanych z marką, produktem lub usługą. Dzięki temu można zdobyć użytkowników, którzy będą regularnie odwiedzać naszą stronę, uczestniczyć w dyskusjach, polecać ją znajomym.

  Badania rynku donoszą że, co druga osoba lajkująca produkt lub markę twierdzi, że wpływa to na jej decyzję o zakupie. Fakt ten sprawia, że ilość fanpage stale rośnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak porządnie stworzyć stronę fanowską oraz szybko zdobyć fanów, wejdź na facepro.pl. W naszej bazie znajduje się wiele poradników, dzięki którym zaoszczędzisz drogocenny czas. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2013 ·
 • Netgeeks | Geeks who love the net. »

  Blog o gadżetach, internecie i życiu codziennym. Autorzy poruszają także tematy związane z komputerami Apple, szeroko pojętym designem i social marketingiem. Obowiązkowa pozycja dla każdej osoby, która źle czuje się bez sprawdzenia swojego maila przynajmniej raz dziennie, która musi zajrzeć na facebook'a przynajmniej klika razy na dobę i którą interesują nowoczesne technologie powiązane z życiem codziennym.

  PS Fani Google i Androida też na pewno znajdą tu coś dla siebie!

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nie znasz zbyt mocno krajowych restauracji znajdujących się w stolicy, przejrzyj zawartość naszej strony oraz wyłoń najlepszą dla siebie. Najlepsze restauracje, mające także menu wegetariańskie i dużą gamę deserów, osiągalne na jednej stronie. Restauracje w Warszawie odznaczają się ogromną jakością i zarazem rozważnymi cenami, spróbuj sam, a nie rozczarujesz się. Jasna witryna, na jakiej odkryjesz nie tylko restauracje, lecz także przepisy najlepszych polskich dań.

  Data dodania: 26 11 2011 ·
 • Specjaliści od pr rzeszów. zapewniają pełen zakres oferty zespolonych z public relations począwszy od więzi z mediami, procedury sponsoringowe. PR jest to aranżowanie korzystnego wizerunku dla naszej firmy, pracodawcy, klienta.
  Wytwarzają specjalne materiały informacyjne poświęcone dla mediów, piszą audycje kampanii reklamowych, nabywanie kapitałów.
  Wykonywanie odkrywczych relacji z nowymi podmiotami na podstawie najnowszych stwierdzonychmetod

  Data dodania: 10 08 2012 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , gg (2) , (2) , (1) , (1) , icq (1) , (6) , (1) , reklama w wyszukiwarkach (1) , (1) , Mykingdom (1) , komputery (15) , (1) , (9) , (2) , (1) , (1) , kupon adwords (1) , (1) , (1) , podróże w czasie (1) , (1) , reklama katowice (2) , (1) , (1) , (1) , marketing (19) , facebook (8) , reklama (57) , (1) , (1) , (1) , 12 małp (1) , (1) , projekty (11) , (1) , (1)

Blogi marketingowe - nowa strona:

Adres: