Podkategoria: Marketing

1 · ·
 • Biuro nieruchomości w Trzebiatowie »

  Karnice, Cerkwica i inne nadmorskie miejscowości powiatu gryfickiego to obszar którzy w szczególności cenią Polacy chcący wypoczywać nad morzem a co za tym idzie poszukujący działek nad morzem oraz mieszkań w tej okolicy. Dla zapewnienia optymalnej obsługi tego obszaru województwa powstał oddział naszej agencji - biuro nieruchomości w Gryficach. Oczekujemy na zainteresowanych sprzedażą swoich nieruchomości codziennie od 9 do 17. Nasza firma to najbardziej rozpoznawalna marka od nieruchomości w Rewalu do MiĘdzyzdrojów na rynku nadmorskim.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stroje reklamowe, maskotki, szaliki, czyli niekonwencjonalna Elabika »

  Nasze Misie pracują dla Ciebie, motto firmy Elabika projektującej i produkującej autorskie kolekcje gadżetów reklamowych dla agencji reklamowych i na potrzeby promocyjne firm, w pełni oddaje profil jej działalności. Profesjonalny poziom, jaki prezentują polskie stroje reklamowe, czyli potężne, wielobarwne, pełne energii maskotki zachęcają do nawiązania współpracy przy projektowaniu wszelkich akcji i kampanii reklamowych.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wejdź na stronę firmową firmy o nazwie Contact Center. Nasza firma jest najlepszą w Polsce firmą specjalizującą się w outsourcingu call center. Posiadamy dziesięcioletnie praktykę w branży call center oraz telesprzedaży i telemarketingu. Nasza praktyka pozwoliła nam na wykreowanie perfekcyjnie działających praktyk dla dużej liczby zadowolonych klientów. Działamy w następujących płaszczyznach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta. Świadczymy też taką usługę jak bazy danych i helpDesk. Realizujemy nierutynowe projekty, jesteśmy elastyczni co zapewnia nam opcję dostrojenia się do charakterystycznych potrzeb nawet bardzo trudnych użytkowników. Zapewniamy również doradztwo, w takim obszarze jak projektowanie, konstrukcja i zarządzanie firmowymi call center. W naszej profesji użytkujemy wielorakiego gatunku kanały łączności, takich jak na przykład internet, SMS, IVR. Współpracujemy zarówno z średnimi i dużymi firmami z polskim kapitałem, jak i międzynarodowymi koncernami z branż takich jak np. finanse i handel, IT, gwarantujemy obsługę w wielu językach. Mamy praktyczne doświadczenie, ponad dziesięć lat w branży, ponad 2000 pozycji call center jak i dziesięć miejsc w całej Polsce.

  Data dodania: 12 10 2011 ·
 • Strony www Łódź »

  Nasza firma jest nowa na rynku. ?Nowa? nie oznacza jednak ?bez doświadczenia?. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy postanowili połączyć zdobytą dotychczas wiedzę, wesprzeć ją zdobytym doświadczeniem i zaoferować Państwu produkty i usługi najwyższej jakości. Naszym celem jest dostarczanie Klientom profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań internetowych: zaczynając od tworzenia prostych stron internetowych, poprzez usługi hostingowe, pozycjonowanie stron www, na budowie zaawansowanych aplikacji, jak portale i sklepy internetowe kończąc. Nasza siedziba znajduję się w Łodzi, ale jej lokalizacja nie stoi na przeszkodzie realizacji projektów dla Klientów z innych regionów Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy - ul. Jeża 11, 91-503 Łódź.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na facebooku »

  Firma Megafoni to agencja facebook, która prowadzi facebook marketing. Pomaga ona innym firmom w tworzeniu odpowiednich dla tych firm kont w największym serwisie społecznościowym Facebook, dzięki czemu firmy mogą reklamować swoje produkty i usługi na szeroką skalę. Wśród oferowanych usług Megafoni znajdują się: kupony rabatowe, upominki, konkursy fotograficzne, konkursy tekstowe, mapy lokalizacyjne, formularze kontaktowe, oferty, zakładki statyczne. Dzięki tym wszystkim aplikacjom, firma staje się lepiej widoczna w internecie. Dzięki Megafoni strona na facebooku firmy jest profesjonalna, a zyski ze sprzedaży dużo większe. Następnie możesz wybrać interesujący cię pakiet i ofertę.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajmij się tym co robisz najlepiej a nam zleć outsourcing marketingu i PR swojej firmy. Działamy jako agencja PR i agencja marketingowa w jednym. Łączymy dwie sztuki i dzięki temu otrzymujesz wyjątkową kompozycję najlepszych wartości, doświadczenia, wiedzy a co za tym idzie skuteczności w działaniu. Sprawdź nasze portfolio już dziś i przekonaj się sam!

  Data dodania: 28 03 2011 ·
 • Obecnie przedsiębiorstwa typu agencja reklamowa Kraków zajmują się takimi usługami, jak na przykład identyfikacja wizualna. Wzrastają pragnienia użytkowników więc równocześnie oferty podmiotów gospodarczych są niezwykle interesujące. W dodatku spora konkurencja zmusza do notorycznego rozwoju i inwestowania w obeznanych ekspertów oraz w najlepsze metody.

  Data dodania: 12 06 2011 ·
 • Studio Graficzne »

  Owocem pracy agencji reklamowej Czerwona Żyrafa są profesjonalne, niebanalne usługi graficzne oraz wysoce perswazyjne teksty reklamowe.
  Do kreacji projektów graficznych przykładamy niezwykłą uwagę gdyż wiemy, że w dzisiejszym świecie odpowiedni wizerunek oraz slogan to klucz do wzmocnienia identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Szczegółowo i drobiazgowo dopracowujemy projekt jaki nam zlecisz. Tylko wtedy mamy pełne przekonanie, iż owocem naszej pracy będzie odpowiedniej jakości projekt. Nie oddamy w Twoje ręce czegoś, z czego my nie jesteśmy zadowoleni! Ponadto projekty graficzne to nasze hobby.
  Z naszymi odbiorcami staramy się utworzyć wartościowe stosunki, interesuje nas absolutnie i wyłącznie porozumienie korzystne dla obu stron. Nasza kompleksowa oferta to projekty graficzne: logotypu, księgi identyfikacji wizualnej, ulotek, folderów, zaproszeń, okładek płyt DVD, plakatów oraz teczek firmowych. Polecamy też nasze projekty wizytówek. Ponadto zajmujemy się opracowywaniem zawartości druków reklamowych oraz reklamą zewnętrzną (projektowanie oznakowania stoisk i samochodów). Możesz również zamówić u nas makiety architektoniczne czy modele maszyn w korzystnych cenach.
  Naszą główną specjalizacją jest projektowanie logo firmy czyli graficznego symbolu przedsiębiorstwa. Do jego projektowania przykładamy niezwykłą uwagę gdyż sondy marketingowe pokazują, iż dobre logo firmy jest kluczem do otwierania drzwi i stanowi niebywałe źródło zdobywania potencjalnych kontrahentów, utożsamia instytucję z cechami społecznego dobrobytu, gwarantuje podniesienie pozycji przedsiębiorstwa. Dlatego niezwykle ważne jest by zwrócić się do twórcy posiadającego właściwą wiedzę oraz talent w projektowaniu logotypu. Ufamy, że studio Czerwona Żyrafa potrafi sprostać powyższym wymaganiom i chętnie podejmiemy się stworzenia projektu logotypu Twojej firmy oraz innych usług graficznych.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Email Marketing Skutecznie »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu.
  Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile,
  pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.
  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek
  emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »

 • Pragniesz dowiedzieć się, jak decyduje odbiorca produktów Twojej firmy? Analizujesz, jak jesteś kojarzony w branży? Całkowicie spełniasz kontakty swoich odbiorców? Zawikłane sprawy odwołujące się do pokładanych nadziei klienta, to kłopot dopadająca każdego przedsiębiorcę. To fundamentalne pojęcie. Analizy rynku są bardzo ważne akcji marketingowej produktu. Zatroszcz się o satysfakcji Twoich odbiorców. Badania jakości usług są dobrym pomysłem. Przeanalizuj, czego oczekują od Ciebie, odbiorcy. Przemyśl skuteczność analizy, które podpowiedzą Ci jak identyfikują Twoje usługi odbiorcy. Z Cebris Wrocław naprawdę się to opłaca.

  Data dodania: 02 02 2011 ·
 • Niezwykła reklama Katowice wykorzystuje dużo wielorakich metod aby przyciągnąć uwagę ewentualnego użytkownika. Często przygotowują ją całe załogi ludzi. Dodatkowo nim zostanie przedtsawiona na świecie jest badana przez długi czas. Jak widać przebieg tworzenia reklamy to niezwykle czasochłonny okres.

  Data dodania: 12 06 2011 ·
 • Reklama na ledach zrobiła się całkiem powszechna. Coraz więcej firm zauważa w takiej postaci reklamy możliwość dotarcia do przypuszczalnego konsumenta. Oferujemy ulokowanie reklamy na monitorach w autobusach poruszających się po mieście. Postać takiej reklamy jest o wiele sprawniejszy niż oklepana broszura, którą wielu z nas wyrzuci zaraz po otrzymaniu. Nasza reklama nikomu się nie naprzykrza, widzą ją tylko chętni, przez co jest przyswajana pochlebnie przez podróznych komunikacją miejską. Zapraszamy na naszą stronę, aby sprawdzić szczegóły propozycji.

  Data dodania: 06 06 2011 ·
 • Realizujemy wyznaczone nam cele doskonale. Nie wierzysz? Łatwo ogłosić natomiast trudniej spełnić nieprawdaż? Więc podobnie postanowiliśmy dla wszystkich klientów prowadzić bezpłatne konsulting w zakresie reklamy internetowej. Każdy człowiek biznesu ma szansę Sprawdzenia naszych możliwości oraz sprawdzenia co potrafimy. Bez znaczenia czy to Linki Sponsorowane czy inna forma internetowej reklamy -Jeśli masz wątpliwości - przekonaj się sam na własnej skórze jak pracujemy i co potrafimy osiągać. W przyszłości samemu podejmij decyzję czy reklama internetowa spełnia Twoje wszystkie oczekiwania. Serdecznie Zapraszamy wszystkich.

  Data dodania: 08 08 2012 ·
 • Fotografia reklamowa, produktowa, architektury oraz wnętrz »

  Nasza firma to najlepszej jakości fotografia reklamowa, fotografia produktowa, fotografia architektury i wnętrz oraz usługi graficzne z nimi związane. Nasze zdjęcia są zawsze wysokiej jakości, doskonale nadają się do wykorzystania w druku (katalogów, ulotek, folderów, banerów..) jak i w Internecie (w sklepach internetowych, serwisach aukcyjnych i in.)Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie przedstawionych szczegółów zlecenia.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie czytelności ulotek - Pharmacovigilance »

  Zadziwi cię rzeczowość przekazywanej przez Nas wiedzy. Prowadzone przez Nas ekspertyzy realizowane są z aktualnymi wymaganiami. Z każdym działamy na każdym etapie badania. Gigantyczną rolę przywiązujemy do rutynowych kursów szkoleń pracowników przedsiębiorstwa. Oferowany sposób zapisywania danych zapobiega możliwości utraty części dokumentacji. Rekomendowana firma gwarantuje zorientowane statystyki z działu dokumentacji rejestracyjnej towarów leczniczych. Sugerujemy także przygotowanie firm do audytów systemu Pharmacoviligance. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa realizowanych usług. Tylko u nas kompleksową obsługa systemu Eudravigilance. Proponujemy klientom szeroki pakiet usług. Współpraca z Naszą firmą to dobry wybór!Gwarantujemy wszystkim klientom opracowania od podstaw. Doradzimy przy konsultacji doboru wzoru ulotki farmaceutyczne pod katem graficznym. Klienci mogą liczyć na Naszą niezawodność. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksową archiwizację dokumentów. Zapewniamy jednocześnie pomoc przy pomostowaniu badań czytelności. Prowadzimy badania realizowane min. przez ankieterów, którą tworzą ludzie bezpośredniej grupy docelowej. Kooperujemy z profesjonalnymi polskimi firmami farmaceutycznymi.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama - ogłoszenia - powierzchnie reklamowe, billboardy, reklama na samochód »

  E-reklama4you.pl to innowacyjny portal skierowany do reklamobiorców i reklamodawców - to portal branży reklamowej. Na e-reklama4you.pl znajdą Państwo ciekawe informacje z branży reklamowej, ale przede wszystkim ogłoszenia o powierzchniach reklamowych do wynajęcia takich jak np. Reklama na samochodach, Powierzchnie LED, Działki pod billboard, Billboard przy trasie, Billboard w mieście, Reklama na budynkach, Reklama mobilna, Reklama internetowa i inne. Czy chcesz być poinformowany, gdy ktoś szuka powierzchni reklamowych? Czy chcesz być poinformowany, gdy ktoś oferuje powierzchnie reklamowe? Zapraszamy po więcej informacji na branżowy portal e-reklama4you.pl - ogłoszenia wynajmiemy powierzchnię pod reklamę!

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktualnie reklama obiera multum różnych form. Atakuje ona nas zewsząd. Odzież reklamowa to zaledwie malutki przykład. Nastały takie czasy kiedy reklamą zajmują się drużyny inteligentnych znawców. Nadto przyjmuje formy przypominające dzieła sztuki.

  Data dodania: 12 06 2011 ·
 • Agencja public relations Exacto oferuje usługi z zakresu komunikacji marketingowej. Firmę tworzą wykwalifikowani eksperci i doświadczeni praktycy komunikacji, dzięki czemu usługi takie jak relacje z mediami, Internet PR, SEO PR, identyfikacja wizualna, komunikacja wewnętrzna i kryzysowa wykonywane są na najwyższym poziome w oparciu o cenną wiedzę specjalistów PR. Dodatkowo Exacto zajmuje się organizacją różnorodnych wydarzeń oraz przeprowadzaniem badań i audytów komunikacyjnych na potrzeby firm.

  Data dodania: 16 05 2011 ·
 • Nagrody dla klientów »


  Serwis Benefito pomoże Ci stworzyć innowacyjne programy lojalnościowe, dzięki zaangażowaniu profesjonalistów i nowoczesnym technologiom informatycznym. Na stronie internetowej znajdziesz też informacje o sposobach wsparcia sprzedaży, zdobycia zaufania klientów oraz o najlepszej metodzie dotarcia do wszystkich uczestników programu. Dowiesz się jak zatrzymać klientów, jakie promocje w programach lojalnościowych zastosować, jak zapewnić szybką obsługę i spersonalizowany kontakt. Zależy nam, abyś osiągnął przewagę nad konkurencją.

  Dzięki stronie internetowej Benefito możesz zdobyć profesjonalne narzędzia do stworzenia programu lojalnościowego najbardziej dostosowanego do gustów i oczekiwań poszczególnych klientów. Ty możesz dowolnie kreować nagrody dla klientów za ilość, kwotę, czy zawartość koszyka, a Benefito będzie nimi zarządzać. Pomożemy Ci opracować statystki i raporty, aby dokładnie poznać działania Twoich klientów, takie jakie reklamacje, zakupy, promocje, czy płatności. Szczegółowe wskazówki i porady znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Axa trading oferuje Państwu ekskluzywne upominki firmowe, takich światowych marek jak: Roncato, Sheaffer, Cerruti, Cacharel. Produkty przez nas oferowane to towar wysokiej klasy: skórzane portfele, aktówki, jedwabne apaszki, eleganckie pióra. Każdy gadżet dodatkowo zapakowany w luksusowe pudełko. Ponadto istnieje możliwość personalizacji zakupionego towaru, poprzez znakowanie logo. Sprawdź najnowsze trendy na naszej stronie i zamów. Gwarantujemy szybką dostawę, atrakcyjne ceny! Sprawd

  Data dodania: 16 01 2012 ·
1 · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(3) , (1) , (4) , (4) , (1) , agencja reklamowa (22) , (1) , nadmorskie nieruchomości (2) , (2) , (1) , nieruchomości Rewal (1) , (1) , nieruchomości pas nadmorski (1) , (1) , (8) , (1) , (2) , (1) , marketing (15) , (2) , projekt logo (2) , (1) , (1) , (1) , akcesoria kibica (2) , (1) , Golczewo (1) , (15) , studio graficzne (3) , katalog firm branży reklamowej (1) , reklama w radiu (1) , (1) , (1) , (2) , Trzęsacz (1) , reklama internetowa (16) , Pobierowo (1) , (3)