Miasta i regiony Kategoria: Miasta i regiony

Miasta i regiony - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Jak doszło do zaślubin? Choć była to złośnica
  - Kalisz tę podrywaj, bo piękna Oleśnica.

  Więc słał kwiatów pęczki, kupował biżuteria,
  Znosił wsze diamenty, że niby kokieteria.

  Gdy przyszły kolczyki i złote łańcuszki,
  Rzekła Oleśnica - muszę spytać wróżki.

  Niech uszko Twoje zdobią brylanty,
  Kolczyki wiszące, jeśli chce w amanty -

  Tak rzekła wróżka - by pierścionki prosić,
  Jak chce żeniaczki niechaj je przynosi.

  Rzekła i się stało, czas o rączki prosić,
  suknię szykować i obrączki nosić.

  Ślubne obrączki jubiler wykuł,
  Mąż owej wróżki cały romans uknuł,
  Takim słowem sprawił zalotów piruety,
  by samemu zarobić na złote bransolety.

  Data dodania: 26 03 2013 ·
 • Firma zajmuje się świadczeniem rozległych i doświadczonych usług dla różnych miejsc serwujących jedzenie. Oferuje ona nowoczesny sprzęt gastronomiczny dla różnych odbiorców. Jeśli zakładasz pizzerię lub kawiarenkę, wyszukasz w tym miejscu wspaniałe urządzenia gastronomiczne w zachęcających cenach. Przedsiębiorstwo oferuje porady wówczas, jeśli należyte jest dostosowane wyposażenie gastronomii.Da się zdobyć w niej przeróżne sprzęty – frytownica, blendery bądź piecyki. Co więcej wytypuje się wytrzymały taki jak zmywarki gastronomiczne bądź umeblowanie nierdzewne. Nieustannie interesanci zdobywają w tym miejscu fachowe i szczegółowe rady, w związku z tym niewątpliwie pozyskasz takie wyposażenie, które będzie sprawdzało się w danej działalności w gastronomii. Oprócz tego firma wozi sprzęt na miejsce, zamontowuje je i serwisuje.Jej eksperci mogą przeszkolić pracowników w sprawie ich wykorzystywania. Wszelkie usługi świadczone są wiarygodnie, punktualnie, z uwzględnieniem każdych życzeń interesantów. Głównym rejonem działalności przedsiębiorstwa jest warszawa, lecz dopełnia ona też swoje czynności na terenie pełnej Polski. Na pewno zdobędziesz tu wszechstronne, profesjonalne i tanie usługi.

  Data dodania: 25 03 2013 ·
 • Oferujemy wysokiej jakości wydruki na rożnych podłożach (od papieru od gramatury 80g po wydruki na płótnach canvas). Kompleksowa obsługa zarówno klienta indywidualnego jak i prowadzenie dokumentacji dla biur i firm. Drukuje również obrazy (wydruk na papierze przyklejony do drewna) w formie tryptyków, jak i obrazy o standardowych wymiarach. Gotowe obrazy oprawiamy w eleganckie, dopasowane do obrazu ramy. Na życzenie klienta gotowe produkty dostarczamy gratis (w odległości do trzech kilometrów od siedziby firmy - powyżej za drobną opłatą).

  Data dodania: 25 03 2013 ·
 • Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu w projektach naukowych i komercyjnych krajowych i zagranicznych. Celem firmy jest zastosowanie i rozwijanie metod przetwarzania satelitarnych obrazów radarowych i optycznych. Nasza firma jest pierwszą firmą w Polsce i jedną z nielicznych firm w Europie, wykorzystującą satelitarne oraz lotnicze zobrazowania (zarówno radarowe jak i optyczne) w tak wielu zastosowaniach. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do przeprowadzania zaawansowanych analiz stanu środowiska oraz zmian antropogenicznych. W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Do analiz wykorzystujemy jedynie najlepsze oprogramowanie, urządzenia radarowe oraz bardzo dokładnych zobrazowań terenu. Sami również zajmujemy się rozwojem oprogramowania do przetwarzania i analizy satelitarnych obrazów radarowych.

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • Wypróbuj nasz symulator dachowania. »

  Demonstracja dachowania samochodu idealnie pokazuje położenie samochodu po wypadku, po którym doszło do dachowania.
  Mechanizm dachowania został specjalnie zbudowany dla przyszłych kierowców, którzy pragną nabyć umiejętność zachowania się w takich warunkach. Symulator pokazuje następstwa nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów oraz braku zabezpieczenia przedmiotów w pojeździe. Dostęp do symulatora możemy uzyskać poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy również podczas różnorodnych imprez. Urządzenie ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca musi dbać o zdrowie swoje i pasażerów.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotosmart to sieciowe laboratorium foto, jakie umożliwia w prosto i natychmiastowo wywołanie fotografii za pomocą Internetu. Jeśli pragniesz cieszyć się swoimi zdjęciami tak w cyfrowej, jak „normalnej” wersji, bez wątpienia powinieneś zajrzeć pod adres http://www.fotosmart.com.pl – zaskoczy cię fakt, jak znakomite opcje realizacji odbitek zapewniamy, tak w aspekcie rozwiązań technicznych, jak i – rzecz jasna – należności. Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego serwisu – tam pojmiesz, że i w XXI wieku powinno się wywoływać zdjęcia!

  Data dodania: 21 03 2013 ·
 • Bezpieczeństwo w codziennym życiu jest bezcenne. Dlaczego więc nie chronimy danych firmy przechowywanych na nośnikach cyfrowych, które są bezcenne i częto decydują np o istnieniu firmy. W celu zabezpieczenia się przed wypadkami korzystamy z najbezpieczniejszych rozwiązań. Tak samo możemy zrobić z ważnymi danymi. Poprzez zastosowanie szyfrowania dysków i danych firmy Symantec a także kotroli dostepu zyskujemy kompleksowe zabezpieczenie danych oraz możliwość kontroli osób mających do nich dostęp. Sisoft proponuje zarówno przystępne ceny, łatwe w obsłudze bardzo dobrej jakości programy do szyfrowania, oraz kursy i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa w firmie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą.

  Data dodania: 19 03 2013 ·
 • Świat Lnu kontynuuje tradycje znanej na świecie marki Polski Len. Jako następcy Polskiego Lnu dokładamy wszelkich starań, by produkowane w naszej fabryce lnu produkty charakteryzowała równie wysoka jakość i estetyka. Dużą wagę przywiązujemy do tradycji. Zdajemy sobie jednak też sprawę z tego, że skuteczna produkcja naturalnych tkanin wymaga zastosowania innowacyjnych rozwiązań technicznych. W ciągu ostatnich lat technologie produkcyjne nie ustanie rozwijały się.

  Data dodania: 19 03 2013 ·
 • Systemy bezpieczeństwa i higieny pracy to kolejna specjalność spółki Lubawa Charakterystyczne pod względem funkcjonalności produkty spółki można zaobserwować w każdym miejscu, na każdej niemal budowie, przy każdym projekcie związanym z pracami na wysokości. Bezpieczeństwo naszych klientów jest wyzwaniem, którego spełnienie jest priorytetem spółki Lubawa.
  Potencjał, pozycja na rynku i doświadczenie w dziedzinach ugruntowanych od wielu już lat pozwala podnosić wyzwania w nowych dziedzinach.

  Data dodania: 19 03 2013 ·
 • Wypadki samochodowe, kolizje, stłuczki, karambole i pozostałe wydarzenia stochastyczne w trasie nie należą do przyjemności, niemniej jednak marka Romana Rabcewicza USŁUGI MOTORYZACYJNE potrafi sprawić, że staną się one możliwie najmniej kłopotliwe. Jeśli przytrafią się Wam: złapanie gumy, stłuczki i wszelkie inne usterki, masz możliwość zwrócić się o wsparcie właśnie do tej marki. Uskutecznia ona usługi pomocy drogowej (pomoc drogowa Łódź), holowania i wulkanizacji (wulkanizacja 24h Łódź). Jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, siedem dni w tygodniu, trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku.

  Data dodania: 19 03 2013 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i regiony

(1) , (1) , (2) , symulator dachowania (1) , (2) , (1) , wynajem symulatory (3) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , symulator jazdy (4) , (2) , symulator dachowania jaworzno (1) , pierścionki zaręczynowe (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (2) , (1) , ślub (25) , pokaz dachowania samochodu (1) , (1) , (2) , (2) , pierścionki (5) , fotografia (32) , (4) , warszawa (81) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , urządzenia gastronomiczne (4)