Nagłośnienie imprez.

dB Sound to firma, która zajmuje się kompetentną obsługą techniczną imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych w zakresie nagłośnienia. Staramy się podążać z duchem czasu korzystając z nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem, ale wciąż uczymy się i staramy się udoskonalać nasze umiejętności. Nasze doświadczenie wykorzystaliśmy już do obsługi wielu wydarzeń kulturalnych. Pracowaliśmy w Opolu i Sopocie oraz przy obsłudze mszy papieskich w czasie wizyty Ojca Świętego. Sprzęt wysokiej jakości, który posiadamy i doświadczona obsługa zapewniają nagłośnienie każdej imprezie. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.dbsound.pl:

Podlinkuj stronę www.dbsound.pl:

Nagłośnienie imprez.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czekoladki reklamowe »

  Słodkie upominki pełnią nadal dosyć niewielką funkcję w akcjach promocyjnych firmy. Tymczasem jest to świetny sposób na wzmacnianie świadomości marki w oczach Klientów. Firma Artystik Poland proponuje przeróżnego rodzaju produkty, dzięki którym sprawisz, że Twoja firma będzie lepiej rozpoznawalna na rynku na tle innych firm. Sprawdź sam naszą ofertę.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek - dystrybucja ulotek »

  Firma Bagatella ma dla Państwa specjalną ofertę dotyczącą kolportażu ulotek oraz materiałów reklamowych. Przygotowaliśmy ją, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Formy rozprowadzania materiałów są dowolne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferta obejmuje między innymi: rozprowadzanie materiałów reklamowych przez hostessy, za wycieraczki samochodów itd. Wszystkie szczegółów informacje znajdują się na Naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Firma Arteria zajmuje się promocją stron internetowych w wyszukiwarkach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zajmujemy się zarówno pozycjonowaniem stron jak i optymalizacją kodu, przystosowaniem do obecnych standardów oraz tworzeniem struktury przyjaznej jednocześnie użytkownikom i wyszukiwarkom. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i zadowalające efekty naszej pracy. Opłatę za pozycjonowanie pobieramy jedynie za efekty, czyli jedynie wtedy, gdy pozycjonowana strona zdobędzie najwyższe pozycje w rankingu. Pozycjonujemy w każdym języku i praktycznie we wszystkich wiodących wyszukiwarkach. Oferujemy również pozycjonowanie Long Tail. Dodatkowo dostarczamy naszym klientom statystyki monitorujące pozycje ich witryny oraz profesjonalną pomoc i porady.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na ledach zrobiła się całkiem powszechna. Coraz więcej firm zauważa w takiej postaci reklamy możliwość dotarcia do przypuszczalnego konsumenta. Oferujemy ulokowanie reklamy na monitorach w autobusach poruszających się po mieście. Postać takiej reklamy jest o wiele sprawniejszy niż oklepana broszura, którą wielu z nas wyrzuci zaraz po otrzymaniu. Nasza reklama nikomu się nie naprzykrza, widzą ją tylko chętni, przez co jest przyswajana pochlebnie przez podróznych komunikacją miejską. Zapraszamy na naszą stronę, aby sprawdzić szczegóły propozycji.

  Data dodania: 06 06 2011 ·
 • W tej chwili promocja w internecie jest jednym z najważniejszych sposobów na modelowanie wizerunku firmy. Dobrymi iodpowiednimi miejscami na zareklamowanie firmy i usług są portale branżowe. Jednym spośród nich jest portal MediaSpace. Portal MediaSpace jest portalem branży mediów i reklamy oraz jej szeroko pojętej zbiorowości: właścicieli mediów, pracowników agencji marketingowych czy domów mediowych, jak również pozostałych firm usługowych połączonych z branżą mediów i reklamy. Zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 21 07 2011 ·
 • Zapraszamy do firmy Screenet która zajmuje się zewnętrzną reklamą cyfrową i zarządza wielkoformatowymi ekranami diodowymi w całym kraju. Posiadamy telebimy w m.in. Katowicach, Warszawie, Budgoszczy. Tylko u nas znajdziesz zarówno czasowy wynajem telebimów a także sprzedaż ich lokalizacji. Celem Screenet jest zagwarantowanie pełnej obsługi w zakresie planowania i ekspozycji mediów cyfrowych, ich maksymalnego wykorzystania oraz twórczego projektowania. Screenet to oferta dla każdego chcącego w szczególny i efektywny sposób zaistnieć u jak największej grupy odbiorców.

  Data dodania: 02 09 2011 ·
 • Korekcją tekstów zajmujemy się w sposób obeznany i bardzo dokładny. W tej dziedzinie szczególnie znacząca jest dokładność, zarazem gwarantując szybką realizację zlecenia. Takimi atrybutami właśnie cieszą się zlecenia naszej firmy. Znajdziemy i poprawimy wszelkie usterki ortograficzne, logiczny, stylistyczne. Skorygujemy formę zapisu. Także usuniemy nadmiernie używane spacje, a przestawione bądź przeoczone literki nie umkną naszej uwadze. Mamy korzystne ceny, usługi realizujemy szybko i profesjonalnie. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 11 2011 ·
 • Producent Kasetonów-tylko u nas najlepsze i najtańsze kasetony i reklamy świetlne w Polsce, szeroki wybór kasetonów jednostronnych, dwustronnych oraz kasetonów z dibondu. Tylko u nas najtańsza reklama świetlna w południowej Polsce, nasze kasetony sprzedajemy zarówno w Krakowie jak i innych częściach Polski, wysyłamy nasze produkty do każdej części Polski. Zapraszamy do kupna naszych kasetonów

  Data dodania: 11 01 2012 ·
 • Agencja reklamowa Kraków-zajmujemy się projektowanie stron internetowych, dodatkowo przygotowuje eventy, outdoor. Visual Promotion to nowoczesna agencja reklamowa, przygotowuje eventy, outdoor, to najlepsza agencja interaktywna i studio graficzne, zajmujemy sie promocja sprzedaży (hostessy, promotorki),, to najlepsza agencja interaktywna i studio graficzne, zajmujemy sie tworzeniem stron www.

  Data dodania: 18 01 2012 ·
 • Jesteśmy agencją interaktywną, która dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i dużym doświadczeniem. Największym argumentem, który może przeważyć za wynajęciem agencji PAR2, jest to, że rozumiemy biznes, a w szczególności biznes internetowy. Mamy za sobą etap pracy zarówno w większych, jak i małych przedsiębiorstwach. Cały czas jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w sieci. Nie ulegamy jednak modom. Umiemy właściwie wybrać narzędzia do celów jakie zamawiający chce osiągnąć. Zdajemy sobie sprawę, że pracujemy w branży wysoce konkurencyjnej. Swojej przewagi szukamy jednak przede wszystkim w tym, że rozumiemy klientów. Wśród nas są osoby, które pracowały zarówno na etacie w firmach będących najlepszymi w branży, jak i prowadziły własne biznesy.

  Data dodania: 13 02 2012 ·