Piotr Żółkiewski malarstwo

Strona prezentuje malarstwo mieszkającego w Kazimierzu Dolnym Piotra Żółkiewskjiego. Obrazy znajdujące się na stronie znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą. W twórczości Piotra przeważają pejzaże okolic Kazimierza Dolnego, kresów wschodnich oraz ciekawych miejsc w Europie. Piotr tworzy także martwe natury i bajki.

Szczegóły strony www.piotrzolkiewski.com:

Podlinkuj stronę www.piotrzolkiewski.com:

Piotr Żółkiewski malarstwo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 5 Odwiedziny googlebot 261

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portrety ze zdjęcia na walentynki »

  Artystyczna strona, na której można zamówić portret ślubny ale nie tylko. Portret taki może być idealną pamiątką z okazji rocznicy śluby, zaręczyn czy jako pamiątka dla rodziców podczas ślubu ich dzieci. Portrety wykonuje profesjonalny rysownik. Portret może być wykonany w różnych technikach, także z nietypowymi elementami zaproponowanymi przez zamawiających. Profesjonalna usługa artystyczna uzależniona od okazji i potrzeb zamawiającego.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Sztuka nowatorska oraz tradycyjna. Obrazy tworzone z serca, zmyślą o duchowych i artystycznych potrzebach ludzi. Galeria Arte promuje wielu artystów polskich. Malujemy obrazy olejne na płótnie oraz drewnie. Tworzymy malarstwo unikatowe i niepowtarzalne, o charakterystycznej i autorskiej technice wykonania. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły plastyczne »

  Artykuły plastyczne firmy Talens towarzyszą zarówno dojrzałym artystom malarzom jak i adeptom. Zarówno dla amatorów jak i dla zawodowców firma przygotowała bogaty asortyment akcesoriów przeznaczonych do malowania, znajdziecie wśród nich między innymi farby olejne i akrylowe, pastele olejne i suche, jak również szereg akcesoriów typu sztalugi malarskie, płótna malarskie oraz podobrazia. Dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności malarskie, wyposażenie się w nasze produkty będzie idealnym rozwiązaniem. Produkty firmy Talens zachwycają wysoką wydajnością oraz doskonałą jakością.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa obrazów Kraków - Pracownia artystyczna Jacka Konarskiego »

  Oprawa obrazów pochodząca z pracowni pana Jacka Konarskiego będzie pięknym elementem obrazu, który w nią wprawisz. Te ekskluzywne ramy powstają w stolicy polskich artystów - Krakowie. Oprawy obrazów to oferta skierowana głównie do osób związanych ze sztuką, posiadających kolekcję dzieł oraz słuchaczy szkół o profilach artystycznych.

  Dodatkowo firma produkuje lustra, które są ręcznie wykańczane i oprawiane w drewniane ramy. W pracowni można również podziwiać galerię obrazów autorstwa pana Konarskiego.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Galeria malarstwa MyChoice oferuje Państwu szeroki wybór autentycznych, europejskich obrazów olejnych z XIX - XX wieku. Oferujemy wyłącznie oryginalne obrazy. Odwiedzamy różnorodne aukcje obrazów, galerie malarstwa oraz targi antyków w Belgii, Francji, Holandii, Anglii i Niemczech, kupując najlepsze obrazy olejne i antyki w najkorzystniejszej cenie. Posiadamy również obrazy polskie ze zbiorów prywatnych. W ofercie naszej galerii znajdą Państwo obrazy olejne z końca XIX oraz z początku XX wieku. Nie oferujemy reprodukcji obrazów olejnych, bądź też obrazów malowanych za pośrednictwem studentów. Wszystkie obrazy będące w posiadaniu naszej galerii są malowane na płótnie, ewentualnie na desce. Są to autentycznie stare, sygnowane, ręcznie malowane dzieła sztuki. Nie posiadamy w naszej ofercie kopii, ani żadnych podróbek. Oferujemy Państwu tylko oryginalne obrazy olejne i antyki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka do prezentacji »

  Poszukujesz dobrze stworzonych utworów do prywatnych produkcji reklam albo też filmów. Odwiedź Royalty Free Heaven, najlepszy bank muzyki w najwyższej jakości. Udostępniamy najróżniejsze dźwięki a także pełne utwory muzyczne do legalnego wykorzystania w każdych produkcjach. Jeżeli zależy Ci na jakości i legalnych dźwiękach, nasza propozycja jest dla Ciebie! Gwarantujemy, że nasze utwory spełnią Twoje potrzeby.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Impresjonizm malarstwo »

  Postaraliśmy się aby obrazy powieszone na naszej wirtualnej ścianie były uważnie wybrane specjalnie dla was. Zachwycajcie się obrazami na opublikowanymi na naszej witrynie i starajcie wydusić z niej wszystko co dla was cenne. Nasza witryna skierowana jest również dla entuzjastów fascynujących się obrazami impresjonistów jak i dla tych, którzy lubują się po prostu w oryginalnych i ślicznych obrazach. Nasza galeria zezwala popatrzeć ze swojego subiektywnego punktu zobaczenia, tak jak sprawiali to malarze w epoce impresjonizmu i odkryć własne znaczenie dzieła. Oferujemy wirtualne portfolia impresjonistów wielkiego formatu, Słynne obrazy jak: Dworzec Saint-Lazare Moneta, Klasa Tańca czy Śniadanie wioślarzy Renoira już teraz w zasięgu twojej ręki.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pracownia dekoracyjna »

  Tworzymy na obszarze całego kraju jak również za granicami naszego ojczyzny. Mozaiki artystyczne układamy na podłogach, w pomieszczeniach i na zewnątrz domów. Oszałamiające dzieło twórcy jest oprawą każdego domu. Perfekcyjna cecha sztuki daje wybitny efekt podczas podziwiania sztuki przez gości. Taką właściwość umożliwi nasza Pracownia mozaiki artystycznej. Mozaika tworzona jest od starożytności. To jeden z dawnych i najbardziej twórczych form ozdabiania powierzchni. Pierwsze mozaiki antycznych śródziemnomorców składały się z maleńkich kamlotków. W starożytnym Włochy mozaiki dekoracyjne przedstawiały często Bogów. Rzymskie mozaiki artystyczne były prawdziwe i dokładne. Dodatkowo w wiekach średnich mozaiki ozdobne cieszyły się dużą modą. Powrót mozaiki dekoracyjnej nastał w erze secesji. Zdobiono wtedy budynki użyteczności publicznej mozaikami z motywami roślinnymi. Nasze mozaiki dekoracyjne robimy dla firm, świątyń, prywatnych klientów. Nasze mozaiki charakteryzują się najwyższą jakością, odpornością, kunsztem. Mozaika antyczna może być stworzona z płytek organicznych i przyczepiona zaprawą do podkładu. Powinno się skorzystać z naszej pracy i zlecić u nas dzieło http://www.pracownia-mozaiki.com/images/mm.jpg. Nasze dzieło jest ozdobą wnętrza i wprowadzi w kościół cudowny odbiór. Nasza grupa zawiera fachowców w tej domenie. Pracownia mozaiki układa skomplikowane ornamenty i wizerunki. Pracownia mozaiki ozdobnej może pochwalić się prestiżowymi obrazami. Pracownia mozaiki używa najlepszych osiągalnych materiałów przy wykonywaniu swoich mozaiek. Nasze mozaiki powinno się rozkoszować się w na obszarze kraju. Realizujemy najokazalsze mozaiki ozdobne w kraju. Oferujemy najwyższą cechę jednocześnie prezentując optymalną płacę za mozaiki artystyczne.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup antyków »


  Profesjonalną sprzedażą malarstwa i rzemiosła artystycznego zajmujemy się od 1990 roku. Poszukujemy malarstwa oraz wspaniałych dzieł sztuki do sprzedaży komisowej. Kupujemy za gotówkę przedmioty srebrne, platery, stare monety, banknoty, odznaczenia, medale oraz broń białą. Początkowo działaliśmy pod nazwą Galeria na Freta z siedzibą w Warszawie. Wraz z rozszerzeniem działalności zmieniliśmy nazwę na Dom Aukcyjny OSTOYA. Od 2003 roku zapraszamy naszych gości do Salonu Aukcyjnego i Galerii na Żoliborzu przy ul. gen. Józefa Zajączka 8. Obecnie mamy za sobą ponad sto aukcji malarstwa i dzieł sztuki, które początkowo odbywały się w hotelu Bristol w Warszawie, jednak z czasem przenieśliśmy je do naszego salonu aukcyjnego.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Na wszystkie obrazy i dzieła sztuki specjaliści, czyli artyści używają różnego koloru akwareli, które dodają jeszcze lepszego stylu wnętrzom i pomieszczeniom. Ludzie, którzy tworzą arcydzieła są niebywali i chcą przez to przekazać, że w Życiu są ważniejsze sprawy, których nie dostrzegamy i ludzie, niż pieniądze …Większość z obrazów, które są tworzone doskonale nadają się na sprzedaż i wystawianie na licytacje, podczas których bogaci ludzie mogą zakupić portrety sławnych ludzi które są doskonałą pamiątką na lata i spodobają się wielu ludziom, którzy potrafią docenić sztukę i artyzm w wielu aspektach Życia. Dla ludzi to co się widzi i można dotknąć jest najwazniejsze, dlatego, że człowiek reaguje na świat za pomocą zmysłów . Portrety małżonków, czy Dzieci są także na wielu miniaturkach zdjęć na facebooku, który jest wielkim zbiorem zdjęć i ilustracji.Wielu ludzi współczesnie maluje bardzo dobrze i profesjonalnie, dzięki czemu zyskują duże uznanie wśród profesjonalistów i tych, którzy Żyją i zarabiają dzięki malarstwu i sztuce.Na wystawach wielkie portrety stanowią, także doskonałe dekoracje do wielu domów, które wyrażają duszę i to co miał do przekazania artysta. Dzięki artystom i malarzom świat nie zatopił się całkowicie komputerach i tym co zbędne, a zaczął dostrzegać to co piękne. Taki obraz namalowany w pokoju może dodać atraakcyjności i ozdobienia pomieszczenia.

  Data dodania: 03 02 2013 ·