Podkategoria: Klimatyzacje


 • EST Instalacje to firma której biura mieszczą się w Węgrzcach w okolicach Krakowa, a jej profilem działania jest montaż oraz naprawa klimatyzacji, wentylacji, kurtyn powietrznych. Dyspunujemy klimatyzatory przenośne oraz realizujemy pomiary wentylacji.

  Firmę tworzą sami wykwalifikowani pracownicy, wszyscy doskonale wiedzą co mają robić, znają do perfekcji swój zakres obowiązków, staramy się by EST świadczył bezbłędnie wszystkie zlecenia z zakresu wentylacji i klimatyzacji.

  Firma Est-instalacje łączy ze sobą doświadczenie wraz z profesjonalizmem, które towarzyszy przy świadczeniu wszystkich usług mieszczących się w ofercie firmy.

  Jesteśmy świadomi, iż niezadowolony klient, nigdy do nas nie wróci ani nie poleci znajomemu naszej firmy, stąd dokładamy wszelkich starań by wszystkie nasze projekty były wstu% sprawne, bezawaryjne i dostosowane do potrzeb zamawiającego.


  Klimatyzacja i wentylacja Kraków ? EST Instalacje ? zapraszamy do kontaktu


  Forteczna 1
  32-086 Węgrzce
  tel. 12 638 01 16
  [email protected]

  Data dodania: 18 07 2011 ·
 • Nie powinno być dla Ciebie niewiadomą to, iż posiadana przez Ciebie klimatyzacja samochodowa wymaga dorywczej opieki specjalistów, którzy przywrócą ją do stanu umożliwiającego na bezpieczne i totalnie zdrowe jej użytkowanie. Właśnie na tej witrynie internetowej odnajdziesz ofertę tego rodzaju znawców, którzy chętnie zaopiekują się Twoim autem, a konkretnie odgrzybią, wypełnią i potraktują ozonem Twoją klimatyzację tak, iż będzie działała praktycznie jak nowa. Nie posiadasz już więc potrzeby wyszukiwać dalej jeśli możemy dla Ciebie poczynić to czego pożądasz i to za dobrą stawkę.

  Data dodania: 03 02 2012 ·
 • Mechanika pojazdów »

  Auto Centrum Piotrowski to nowoczesny, znakomicie wyposażony zakład, prowadzący naprawy samochodów osobowych wszystkich marek oraz ciężarowych do 3,5 tony. Profesjonalny zespół fachowców oraz najnowocześniejszy sprzęt pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
  Oferujemy pełny zakres usług, między innymi: mechanikę pojazdów, diagnostykę i naprawy elektroniki samochodowej, naprawy blacharsko-lakiernicze, obsługę flot samochodowych Klienta (w tym obsługę "door to door"), przeglądy aut przed zakupem, serwis klimatyzacji, całodobową pomoc drogową, serwis kół i ogumienia, wymianę i przechowywanie opon.
  Na czas naprawy proponujemy samochody zastępcze.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Mechanika pojazdowa, Wulkanizacja, przechowalnia opon

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (1) , mechanika samochodowa (2)