Podkategoria: Dom

 • Blog, który przedstawia nasze cztery kąty. Można poczytać tutaj jak wygląda sprawa naszego aktualnego remontu, co robimy w naszym mieszkaniu, jak urządzamy nasze mieszkanie, jak je remontujemy i co akurat kupujemy. Dowiedz się jak ekonomicznie wyremontować swoje mieszkanie.

  Data dodania: 14 03 2012 ·
 • Domy na sprzedaż Dąbrowa Górnicza »

  Raport windykacja i obrót wierzytelnościami to firma która prowadzi dwie gałęzie usług : deweloperstwo i  usługi windykacyjne.
  W branży deweloperskiej oferujemy domy szeregowe oraz domy jednorodzinne które razem wkomponowane w cudowne otoczenie tworzą osiedle słoneczne.
  Nasze domy znajdują się w Dąbrowej Górniczej oraz w okolicach i można w każdym momencie właśnie w tych miejscach je obejrzeć.  Wszystkie budynki wykonane przez firmę Raport są wykonane z najlepszej jakości materiałów, przez specjalistów którzy doskonale opracowali swój fach oraz w najnowszych trendach budownictwa. Decydując się na zakup domu, który znajduje się w naszej ofercie możesz być pewny 100% satysfakcji nie tylko w momencie kupna ale również przez najbliższe lata, ponieważ, my jesteśmy pewni z wysokiej jakości domów, jakie oferujemy.
  Zapraszamy do kontaktu.
  Raport windykacja i obrót wierzytelnościami
  ul. Wolska 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  tel. 32 261 35 26

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktualnie stare budownictwo staje się na powrót modne. Domy z bali kuszą nie tylko niespotykanym wyglądem ale także ergonomią. Do tego zrobione są z naturalnych budulców. Projektowanie budynków Zakopane to świetne wyjście w tej kwestii. Ekipa znawców pokieruje całym procesem od planów, aż do końca budowy.

  Data dodania: 12 06 2011 ·
 • Ekogroszek workowany zna prawie każda osoba.
  Gdy przychodzi okres zimowy nagle wszystkie osoby sobie o nim przypominają, a przynajmniej spora większość.
  Opał jest konieczny by ocieplić domy
  Firma Rastar dostarcza przeważnie Ekogroszek workowany .
  Na terenie Śląska dostarczamy wszystko co niezbędnę w zakresie Miału węglowego.
  Także w całej Polsce sprzedajemy więc wystarczy dograć szczegóły.
  Transport przy zamówieniach hurtowych jest bezpłatny
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę WWW.

  Data dodania: 08 08 2012 ·
 • Firma Rafus oferuje Państwu pranie dywanów, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów Kraków i inne. Zawsze staramy się aby klienci byli zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Czyszczenie dywanów Kraków oferowane przez naszą firmę, skierowane jest do osób które cenią czystość i porządek. Nasza firma świadczy usługi na terenie Krakowa i okolic. Czyszczenie dywanów Kraków to usługa wykonywana przez odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy mają za zadanie zadbać o dobro naszych klientów. Zapraszamy na nasza stronę www.rafus.pl!

  Data dodania: 28 01 2011 ·
 • Poradnik Wynajmu jak sam nazwa wskazuje znajdziesz tutaj mnóstwo przydatnych wiadomości dotyczących wynajmu mieszkań.
  Zawiera także ceny wynajmu, można się zorientować w sytuacji rynkowej wynajmu np. kosztuje stancja jedno, dwuosobowa, a ile trzeba zapłacić z mieszkanie, oczywiście biorąc pod uwagę ich lokalizacje.
  Szczegółowo wyjaśniliśmy przepisy prawa określające wynajem mieszkań. Dowiesz się jakie obowiązki i prawa masz Ci po podpisaniu umowy najmu.
  U nas poznasz jak agencja nieruchomości działa w Twojej okolicy i które mają najlepsze oferty oraz reputacje.
  Za darmo ściągniesz pieczołowicie przygotowane dokumenty jak np.: wzór umowy wynajmu, protokół zdawczo odbiorczy, wzór wypowiedzenia umowy, wzór wypowiedzenia wysokości czynszu itp.
  Portal przestrzega także przed oszustami. Poznasz proste sposoby jak ich zdemaskować.

  Data dodania: 19 07 2011 ·
 • Nadchodzi w życiu każdego z nas chwila w której rozpoczynamy interesować się skąd zaczerpnąć pomysł na inspiracje sypialni. Sposobem okazuje się nasza strona internetowa. To tutaj odnajdziesz wszelkie niezbędne materiały jak odpowiednio urządzić nasze pokoje. Zachęcamy do codziennych wizyt ? gwarantujemy systematyczną aktualizację naszej strony. Odwiedź i przekonaj się samemu!

  Data dodania: 04 03 2011 ·
 • Mając na uwadze środowisko zapewniamy sobie lepsze życie dlaczego więc nie zainwestować w ekologię? Dzięki naszym ekologicznym oczyszczalnią mogą Państwo zaoszczędzić i zadbać o środowisko. Po oczyszczeniu ścieków otrzymamy wodę oczyszczoną w 97% to jest bardzo dużo, taką wodę można ponownie wykorzystać. Nie wylewając zanieczyszczeń bezpośrednio do rowu lub na pole chronimy nasze otoczenie. Odwiedź stronęwww.oczyszczalnie.pl tam można wyszukać całą naszą propozycję. Na wszelkie nasze towary otrzymają Wy zapewnienie, są one w zgodzie z wymaganiami Ministra Środowiska.

  Data dodania: 19 07 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , mieszkania (31) , (2) , (1) , (1) , (2) , (1) , (3) , (2) , (4) , dom (20) , (3) , (1) , (1) , budownictwo (29) , (9) , (1) , oczyszczalnie (5) , (2) , (3) , (2) , (1) , (2) , (6) , (1) , (1) , dekoracje (6) , (1) , (1) , nieruchomości (39) , (10) , (1) , (1)

Dom - nowa strona:

Adres: