Podkategoria: Religia

 • Księgarnia katolicka - katolicki sklep internetowy e-religijne.pl - najlepsze katolickie wydawnictwa, wspaniałe lektury duchowe w jednym miejscu. Szybka wysyłka, niskie koszty, profesjonalna obsługa. Dla katechetów i duchownych sklep proponuje pomoce duszpasterskie, filmy religijne na DVD. Szaty liturgiczne dla księży i ministrantów. U nas znajdziesz katolickie audiobooki, rekolekcje na CD, MP3 takich autorów jak o. Fabian Błaszkiewicz czy Krzysztof Grzywocz

  Data dodania: 16 08 2012 ·
 • Jednostki ludzkie coraz zazwyczaj korzystają z wróżb, bo mają ochotę poznać prywatną przyszłość. Nierzadko wydarza się, że wróżbiarstwo robi się nadrzędnym źródłem wspierania dla osób posiadających szósty zmysł. O ile ktoś posiada umiejętność przewidzenia przyszłości, oczywiście ma szansę się pochłaniać wróżbiarstwem. Szczególnie warty uwagi jest darmowy tarot online. Zasadniczo we współczesnych czasach z wróżb korzystają praktycznie delegaci dowolnego szczebla społeczeństwa, rozpoczynając od normalnych zatrudnionych, a skończywszy na jednostkach ludzkich sławnych. Wielu wstydzi się po prostu tego, że uczęszczają do czarodziejek lub wróżbitów, ale z czasem to się na pewno zmieni i będzie się o tym wspominało śmiało, bo czerpanie korzyści z usług tego rodzaju to nie jest wstyd. Przepowiedni dopełnia się przede wszystkim przy pomocy kart tarota, które swymi oznaczeniami i ułożeniem dookoła zaintrygowanej osoby obrazują jej najbliższą przyszłość. Jeżeli układ kart i ich symboli jest korzystne, to osobę zaintrygowaną oczekuje pozytywna przyszłość, jeżeli tak nie jest, to wprost odmiennie. O ile nie jest przepowiedziana kolorowa przyszłość, warto coś zmodyfikować w prywatnym życiu, aby karty obrazowały jednak, że przyszłość ma szansę okazać się pozytywna. W takim razie warto się rozwijać i być dobrym dla człowieka, bo może to wpłynąć na lepszą przyszłość. Dzięki wróżbom można zidentyfikować własną przyszłość, a podobnie zwrócić się do wróżki lub wróżbity co robić, aby było korzystniej. Jeśli osoby świadczące usługi tej formy są godne zaufania i wróżbiarstwo to ich pasja, bez wątpienia pomogą oraz dobrze udzielą rady.

  Data dodania: 30 08 2012 ·
 • Pogaństwo XXI wieku - "Wychowani w ponurym bałwochwalstwie, nauczeni klękać i odkrywać głowy przed symbolami, które są obce naszej ziemi - kiedyż wreszcie ustanowimy religię według naszego serca i uderzymy czołem przed Świętością której już ani rozum nam nie odbierze, ani uczucie nasze jej się nie powstydzi?". Wprawdzie znakomity autor tej myśli sam jej nie podzielał, ale chwała mu za to, że ją wypowiedział. Idzie pogaństwo XXI wieku. Przyjdzie czas, gdy dziecko polskie będzie recytować: Kto ty jesteś? - Polak mały, Polak - znaczy człowiek śmiały. Śmiały myślą, słowem, czynem, Polak - prawym Słowianinem, A Słowianin - to poganin! Tako uczą mnie rodzice. Tako wierzę, tym się szczycę!

  Pogaństwo XXI wieku - co to jest? To nie niemrawe słowianofilstwo spod znaku Lelum Polelum, rozczulające się nad skorupką odkopaną w Biskupinie. Dzisiaj już pogaństwo – to koncepcja światopoglądowa, to ideologia mocy ducha i siły ramienia ludzkiego... To ludzka świadomość nabrzmiałej patosem heroizmu absolutnej samotności we wszechświecie. Odrzucając chrześcijaństwo, jako obrazę człowieczeństwa, pogaństwo czyni to w imię własnej filozofii człowieka i jego zadań. Mówi Jan Stachniuk: "Ogarnąć myślowo wewnętrzny rytm dziejów, znaczy to określić budowę kosmosu, rolę człowieka we wszechświecie, hierarchię najwyższych wartości, sens historii, jej właściwy kierunek rozwojowy." Ten właściwy kierunek rozwojowy – to kultura. Znaczy to potęgowanie władztwa człowieka nad cała przyrodą, w tym nad jej żywiołami, które mieszczą się w jego własnej duszy. Takie jest wyznanie wiary Zadrugi. Głosimy je pod hasłem:Odkatoliczyć, unarodowić, dowartościować Polaka!

  Data dodania: 07 03 2013 ·
 • Agencja Modny Ślub z Poznania zajmuje się organizowaniem ślubów i wesel. Przygotowanie do Zawarcia Związku Małżeńskiego to nie lada wyzwanie. Nie dość, że zajmuje nam wiele czasu, to na dodatek angażuje nas bez reszty. Organizacją ślubów i wesel zajmujemy się od wielu lat. Zorganizujemy Państwa wesele od A do Z. Dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Przygotujemy za Państwa zaproszenie na ślub. Udekorujemy także kościół, salę i samochód. Zadbamy o wszystko, aby ślub i wesele pozostały na długo w Państwa pamięci. Dodatkowo w naszym sklepie kupią Państwo wszelkie niezbędne rzeczy do ślubu.

  Data dodania: 04 01 2012 ·
 • Ateista to witryna traktująca o współczesnym ateizmie w naszym kraju. Ateista stawia pytania o możliwość faktu istnienia i działalności Boga. Zacytowane są tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, cenionych osób. Obecny ateista to człowiek wierzący w rozum i jego zdolność do analizy. Publikowane artykuły są krytyką wymierzoną w upadek współczesnego kościoła. Analizie zostały tu poddane niektóre teksty biblijne. Jest to portal dla osób szukających prawdy poza Kościołem. Serwis porusza aktualną tematykę oscylującą wokół niewiary.

  Data dodania: 29 02 2012 ·
 • Deon.pl - to portal katolicki dla ludzi myślących i poszukujących. Bóg, religia i teologia to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony obiektywnym serwisem informacyjnym prezentującym aktualne wiadomości ze świata. Z drugiej zaś strony jest portalem web 2.0 łączącym ludzi dla których istotna jest wiara, duchowość i życie wewnętrzne. Deon.pl dużo uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W serwisie podejmowane są trudne tematy takie jak: walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła 2 oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Ponadto mogą tu korzystać także z Biblii on-line. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma religijne. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 07 03 2011 ·
 • W prawie każdym powiecie w Rzeczypospolitej Polskiej wykonywane są usługi pogrzebowe. Warszawa jest miejscem, gdzie w ciągu roku przeprowadzanych  najwięcej uroczystości pogrzebowych w skali państwa. Od momentu, gdy lokalne społeczeństwo rozpoczęło się gwałtownie starzeć, na tutejszych miejscach wiecznego spoczynku zrobiło się dosyć ciasno. W witrynie internetowej przedsiębiorstwa przemijanie.pl mamy możliwość znaleźć różnorakie ogłoszenia z szeroko pojętej branży realizującej usługi pogrzebowe. Mając kilkanaście różnych telefonów, trudno jest samemu ocenić, do jakich firm najlepiej zadzwonić, by sfinalizować wszystkie formalności związane z pogrzebem, które ze swej natury nie są tanie, o czym chyba wie każdy człowiek. W ogólnym ujęciu serwis przemijanie.pl, może się okazać dla naszego portfela czymś dosyć pożytecznym.

  Data dodania: 29 11 2011 ·
 • Strona zawiera całoroczny plan rekolekcji Księdza John Baptist Bashobora. Jest ciągle aktualizowana. Nie musisz szukać po witrynach wspólnot charyzmatycznych informacji na temat niezapomnianych rekolekcji z charyzmatykiem z Ugandy. Wszystkie potrzebne informacje znajdują na tej stronie (data, miejsce, charakter rekolekcji, kontakt). Znajdziesz tutaj również teoretyczną wiedzę na temat charyzmatycznych wspólnot odnowy w Duchu Św. O realnej mocy Jezusa przekonają Cię świadectwa ludzi których Pan dotknął.

  Data dodania: 16 02 2012 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , dekoracje (7) , (1) , (1) , (2) , (4) , (1) , (2) , (1) , (5) , (1) , (1) , (2) , (2) , (1) , (3) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (6) , (2) , (1) , (1) , (5) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1)