Podkategoria: Domy drewniane

 • Domy z drewna »

  Domy z drewna stają się coraz bardziej popularne, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że coraz więcej firm oferuje usługi związane z ich budową. Serwis DomyMax, którego właścicielem jest firma Spomet, w bogatym asortymencie swoich usług posiada kompleksową budowę niedrogich domów mieszkalnych w różnych konfiguracjach. Domy szkieletowe wykonane z drewna to nie tylko oszczędności w portfelu, ale także troska o naturalne środowisko i zdrowie naszych najbliższych. Konstrukcja statyczna budowanych domów objęta jest 30 letnią gwarancją.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Drewniane domki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą rozwinać biznes związany z noclegiem turystycznym. Takie domki idealnie również się sprawdzają jako miejsce odpoczynku poza miastem, które można niewielkim kosztem postawić na swojej działce. Szybkie tempo budowy, współmiernie tanie koszty budowy to bez wątpienia atuty, które przemawiają za domkami z bali.
  Dompol-domy z bali to firma, która od lat dziewięćdziesiątych buduje domki letniskowe, altanki ogrodowe a także pozostałe budynki drewniane jak np. budy dla naszych pupili. Dompol znajduje się blisko Bielsko Białej, natomiast nasze realizacje można oglądać na terenie całego świata, nawet w tak egzotycznym kraju jak Kreta.

  Zakład Konstrukcji Drewnianych DOMPOL
  38-125 Stępina
  Stępina 45
  NIP : 5471083962
  Regon: 690386717
  tel. 172775809
  [email protected]

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjka warsztatowa »

  CIH oferuje chemiczne środki czystości własnej produkcji. Asortyment firmy obejmuje szeroki wybór produktów typu środek do czyszczenia aluminium czy szampon samochodowy. Usatysfakcjonowani odbiorcy rekomendują ponadto niezawodny środek do czyszczenia tapicerki samochodowej czy płyn do spryskiwaczy zimowy. Potencjalnych klientów zapraszamy do kontaktu: CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE Robert Bartkowiak, Poznań, tel. 602228090 i 618678990.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna letniskowe »

  Firma Log House specjalizuje się w budowie domów z drewna. Działamy na terenie całej Polski realizując projekty w zakresie budowy letniskowych oraz całorocznych domów z drewna. Wraz z rozwojem sektora turystycznego w Polsce coraz częściej zagospodarowywane są tereny wokół jezior, czy z dala od miejskiego zgiełku. Wykorzystując walory turystyczne Polski powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych. Właśnie dla takich inwestorów skierowana jest nasza oferta.Oferujemy również domy z drewna całoroczne, które charakteryzują się oryginalnym wyglądem oraz swoistym klimatem budownictwa drewnianego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Firma Arex to zlokalizowane w Ślemieniu przedsiębiorstwo które już od 2 dekad zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu projektowania oraz budowy domów z drewna. Wszystkie oferowane przez firmę domy wykonywane są w cenionej technologii szkieletowej, która zapewnia konstrukcjom trwałość oraz elegancki wygląd. Dostępny na stronie www firmowy katalog zawiera niemal 2000 ciekawych projektów, obejmujących zarówno domy mieszkalne jak i domy letniskowe, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez firmę Arex!

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaże obiektów wielkogabarytowych małych i wielkogabarytowych »

  Zapraszamy po pawilony handlowe i socjalne - firma Contech - kontenery, pawilony w oparciu o system lekkich modułów. Zestawy i systemy kontenerowe - producent Contech Piła. Szybka realizacja indywidualnych zamówień w różnych wariantach wykończenia. Montaże obiektów wielkogabarytowych jak i małych. W ofercie też usługi serwisu pogwarancyjnego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i montażu lekkiej obudowy z płyt warstwowych, paneli i blach . Specjalizacja obejmuje przechowalnie, hale, zadaszenia, chłodnie i wiaty. Kontenery magazynowe, biurowe, socjalne, sanitarne i kontenery budowlane. Obiekty modułowe, baraki, pawilony usługowe. Przykładowe rzuty na stronie.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(7) , (1) , zamiatarka (2) , (1) , (1) , (1) , (1) , (6) , (1) , (1) , (2) , warszawa (81) , nieruchomości (39) , pawilony (3) , (1) , (4) , poznań (112) , (1) , (1) , (2) , (1) , (1) , (3) , (1) , (1) , (1) , urządzenia (9) , (3) , (6) , (10) , domy (27) , (1) , (1) , domy drewniane (6)

Domy drewniane - nowa strona:

Adres: