Podkategoria: Przemysł metalowy

« poprzednia strona · 2 · ·
 • Spawanie aluminium »

  Na dzień dzisiejszy Aluminium znajduje się na drugim miejscu pod względem częstotliwości zastosowania wśród metali stosowanych w przemyśle na całym świecie. Co więcej aluminium ciągle zyskuje na popularności praktycznie każdej gałęzi. Gęstość tego metalu jest trzy razy mniejsza niż gęstość żelaza co znaczy że aluminium jest lekkim metalem. Systematycznie rośnie popyt na wyroby aluminiowe. TSW wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów dostarcza wysokiej jakości aluminiowe konstrukcje spawane. Produkujemy również linie technologiczne.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układarki do poboczy »

  Nasza korporacja para się między innymi dystrybucją profesjonalnych maszyn, które da się wykorzystywać jako: skrapiarki, skrapiarki małe, zalewarki do szczelin, rozrzutniki grysu i znacznie, znacznie więcej. Wszystkie urządzenia omówiliśmy szczegółowo, aby można się było bardzo dużo o nich dowiedzieć. W naszej ofercie mamy też ultra profesjonalny serwis wszystkich urządzeń, które masz szansę u nas znaleźć. Wyszukasz u nas też bardzo dużo części zamiennych do wszystkich maszyn Strassmayr. Na naszej witrynie WWW jeszcze wrzuciliśmy galerię zdjęć wszystkich maszynm.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat Laser-Lobo usytuowany nieopodal Poznania proponuje grawerowanie laserowe i obróbkę laserem innego rodzaju, między innymi toczenie i frazowanie. Można kontaktować się przy użyciu telefonu bądź mailowo. Wycinanie laserem to proces, który wymaga wykorzystania należytego sprzętu. Park maszynowy firmy jest duży i nieustannie się rozrasta. Pracę maszyn można obejrzeć na filmie prezentowanym na stronie.

  Data dodania: 03 02 2012 ·
 • Zigma - druk 3d, skan 3d, frezowanie CNC, projekty maszyn »

  Biuro inżynierii przemysłowej Zigma jest kontynuatorem firmy Biuro Techniczne Polski, która od kilkunastu lat świadczyła usługi technologiczne i pomiarowe. Dynamiczny rozwój parku maszyn pozwolił na rozszerzenie skali działalności Biura, dzięki czemu obecnie oferujemy naszym klientom szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań z zakresu inżynierii przemysłowej, od cięcia materiałów laserem i wodą, aż do wykonywania precyzyjnych rekonstrukcji na podstawie skanu trójwymiarowego. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania 3D, toczenia metali, czy frezowania CNC. Drukowanie 3D jest jedną z najszybszych i najtańszych metod Rapid Prototyping czyli szybkiego prototypowania. Dzięki niej można w szybki sposób wykonać dowolne prototypy. Modele przestrzenne wykorzystuje się we wszelkich prezentacjach, gdyż przyciągają wzrok oraz podnoszą prestiż samej prezentacji.Usługa skanowanie 3D polega na kopiowaniu trójwymiarowych obiektów i odtworzeniu ich na komputerze. Skaner 3d jakim się posługujemy to skaner renomowanej amerykańskiej firmy Nextengine. Skanowane mogą być obiekty dowolnej wielkości, od najmniejszych elementów o długości mierzonej w milimetrach, aż po samochody ciężarowe.Na specjalne zamówienie projektujemy maszyny, dla klientów, którzy nie znajdują rozwiązań na rynku Najczęściej tworzone przez nas maszyny są przeznaczone do automatyzacji produkcji, obróbki oraz montażu, ale jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każde rozwiązanie funkcjonalne w ramach dostępnych technologii. Jedną z naszych prototypowych maszyn jest giętarka drutu oraz nożyce krążkowe do cięcia blachy.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odrdzewiacz »

  Jeśli szukasz dobrego odrdzewiacza to dobrze trafiłeś/aś. Nasza firma to producent odrdzewiacza Axxaclean 2048, VCI, folii antykorozyjnych. Nasza oferta jest pewna i sprawdzona. Obejmuje takie produkty jak opakowania antykorozyjne z lotnymi inhibitorami korozji oraz odrdzewiacz AXXACLEAN 2048.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZUO Łuczyński - Urządzenia odpylające, przenośniki kubełkowe »

  Firma ZUO Łuczyński to renomowany producent urządzeń do obsługi ochrony środowiska w przemyśle. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i uruchamianiem kompletnych instalacji odpylających spełniających wymogi ekologiczne i indywidualne wymagania klienta. Maszyny związane z odpylaniem, filtracją i przenoszeniem materiałów to profil naszej działalności. Produkujemy baterie cyklonów, cyklony, dozowniki celkowe, filtry pulsacyjne, filtry workowe, filtry zwarte, instalacje odpylające, odpylacze mokre. Firma posiada szeroki park maszynowy umożliwiający obróbkę skrawaniem, cięcie, gięcie i zwijanie blach, spawanie w osłonie gazów ochronnych metodami MIG, MAG, TIG, cięcie plazmowe jak również obróbkę cieplną w piecach elektrycznych komorowych.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szeroka oferta działek przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych do kupna lub najmu. Pozyskujemy nieruchomości komercyjne znajdujących się w strategicznych miejscach na terenie całej Polski. Pomagamy wynegocjować korzystne warunki eksploatacji, polecamy profesjonalne doradztwo, szukamy kontrahentów. Zajmujemy się także budową hal stalowych. Otrzymaliśmy wiele referencji, mamy na koncie setki owocnych transakcji.

  Data dodania: 25 11 2011 ·
 • Hamulec elektromagnetyczny »

  Zakład Wielobranżowy MIX jest wytwórcą i dostawcą części zamiennych używanych w różnych branżach przemysłu maszynowego. ZW MIX zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów ? doświadczonych inżynierów mechaników, którzy kooperują z renomowanymi producentami części do obrabiarek. Fachowcy z ZW MIX są zaznajomieni z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz tendencjami w produkcji części zamiennych w rodzaju śruby pociągowe czy koła zębate. Oferta Zakładu Wielobranżowego MIX zawiera w sobie ponadto lampy maszynowe i wibroizolatory ? wszystko znakomitej jakości, w preferencyjnych cenach. ZW MIX oferuje naprawy serwisowe rozmaitych modułów typu sprzęgło Heid lub hydroakumulator Orsta. Możliwie najkrótsze terminy wykonania napraw.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Produkcyjny Roland1 produkuje meble sklepowe dla sklepów wielkopowierzchniowych. Nasze meble i wyroby z drutu są trwałe i lekkie co jest bardzo ważne w dużych sklepach przy maksymalnym wykorzystywaniu powierzchni sklepowej. Wśród naszych odbiorców są największe sieci handlowe działające na krajowym rynku. Jesteśmy ponadto eksporterem do kilku krajów europejskich. Nasze meble sklepowe sprawdziły się w takich krajach jak Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania. Meble sklepowe produkowane przez nasz zakład dają gwarancję jakości i trwałości. Ponadto produkujemy inne wyroby z drutu: suszarki do naczyń i balkonowe, stojaki na wino, pergole, świeczniki itp. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 08 2012 ·
 • Brakuje ci branżowych informacji na tematy pompowe? Odwiedź serwis infopompy.pl aby przekonać się, że wszelkie informacje z dziedziny odwadniania znajdziesz w jednym miejscu. Profesjonalny dobór pomp, porównania, specyfikacje techniczne ? agregaty pompowe i opisy poszczególnych modeli. Wszelkie dane techniczne, pompy powodziowe i inne ? to tylko niektóre z informacji. Dowiesz się, gdzie można wypożyczyć pompy i dlaczego takie wyjście jest niejednokrotnie mniej opłacalne niż ich zakup. Interesuje cię pompa wyporowa, a nie ma na jej temat informacji? Napisz do właściciela serwisu, który z przyjemnością udzieli ci porady i wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego agregatu pompowego.

  Data dodania: 16 09 2012 ·
 • Konstrukcje stalowe »

  Jest to strona przedsiębiorstwa Weldon. Firma ta produkuje kontenery różnego przeznaczenia. Oferuje m.in. kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, morskie, magazynowe i inne.
  Przedsiębiorstwo działa w branży produkcji metalowej i nieustannie się rozwija. Jest również większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych. Oprócz kontenerów produkuje także ekrany akustyczne, panelowe ogrodzenia metalowe i konstrukcje stalowe. Oferta firmy zawiera w sobie dodatkowo wynajem kontenerów i maszyn a także obróbkę metalu i ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych, natomiast oddział firmy Weldon w Ropczycach zajmuje się przetwórstwem tworzyw termoplastycznych i produkuje folię.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stal nierdzewna Sprzedaż stali Stal usługi »

  Nasze przedsiębiorstwo gwarantuje szybką i sprawną realizacje zamówień w zakresie dostaw stali nierdzewnej, stali narzędziowej. Stała współpraca z kilkoma firmami spedycyjnymi ręcząca,że zamówiony przez Państwa materiał dostarczymy w krótkim czasie i za rozsądną opłatę. Posiadamy własne samochody ciężarowe zapewnia to sprawne dostawy dla klientów strategicznych.
  Znajomość i skala prowadzonej działalności oraz wieloletnie kontakty z naszymi dostawcami pozwalają na zagwarantowanie Państwu najniższych cen w kraju na proponowane produkty hutnicze.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Uściński Zakład Ślusarski - bramy przesuwne »

  Marzysz o oryginalnym ogrodzeniu wokół swego domu? Masz wizje tego projektu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zakład Ślusarski Jacek Uściński wychodzi naprzeciw twoim potrzebom i oczekiwaniom. W naszej ofercie posiadamy: systemy ogrodzeń ? metalowe, jak i betonowe, siatki plecione, bramy ogrodzeniowe, bramy garażowe, automatykę do bram. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług z zakresu kowalstwa artystycznego. Cechuje nas pełen profesjonalizm, terminowość usług, indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liny stalowe służą do produkcji zawiesi linowych do stosowania w mechanizmach podnoszenia urządzeń dźwignicowych .
  Ze względu na ich konstrukcje, dzielone są na: liny dwuzwite i liny współzwite.
  Liny dwuzwite posiadają tylko jeden punkt styczności, przez co są dosyć sztywne. Z kolei liny stalowe współzwite, dzięki licznym połączeniom, są bardziej sprężyste i dynamiczne w działaniu, co sprzyja podnoszeniu ciężkich ładunków, jednocześnie ułatwiając pracę.

  Data dodania: 30 01 2012 ·
 • Rexair - Zaopatrzenie Przemysłu »

  Firma RexAir ? Podstawą naszej działalności jest sprzedaż i serwisowanie sprzętu pneumatycznego takiego jak: siłowniki, złączki, szybkozłącza, przewody czy elementy pomiarowe. Można u nas zaopatrzyć się w produkty wiodących światowych producentów do różnych typów maszyn i urządzeń, oraz zamienniki zastępujące elementy, które zostały już wycofane z produkcji, bądź są trudno dostępne. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży.Oprócz dostaw standardowych elementów takich jak złączki, przewody, zawory, siłowniki, motoreduktory, amortyzatory czy manometry świadczymy także usługi w zakresie modernizacji, napraw, a także serwisu elementów i układów pneumatycznych W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie i montaż instalacji pneumatycznych, instalacji transportu próżniowego, zawiesi pneumatycznych. Lata współpracy z działami utrzymania ruchu naszych klientów spowodowały, że wypracowaliśmy standardy pracy, które pozawalają nam dostarczać większość towarów z naszej oferty w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Dysponujemy także magazynem podstawowych elementów takich jak przewody poliuretanowe, złączki wtykowe, szybkozłącza, zawory procesowe. Siłowniki pneumatyczne, które są produkowane wg wytycznych klienta, dostarczamy w ciągu 24 h na ternie kraju. Zajmujemy się także produkcją jednostek sterowniczych do przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klienci naszej firmy już od wielu lat mogą na nas polegać i wiedzą, ze produkty pochodzące z naszej firmy ich nie zawiodą. Przykładem są zbiorniki dwupłaszczowe wykorzystywane do przechowywania paliw płynnych. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczną eksploatację przez wiele lat. Do ich produkcji wykorzystujemy surowce bardzo dobrej jakości, stąd czas użytkowania jest stosunkowo długi. Godne polecenia są także konstrukcje stalowe, które posłużyć mogą państwu do budowy obiektów o wielkich powierzchniach, takich jak hale magazynowe, obiekty sportowe, czy centra handlowe. Funkcjonujemy na rynku już kilkanaście lat i z dumą możemy powiedzieć, że w tym czasie nasza firma rozwinęła się i pozyskała grono zaufanych klientów, którzy współpracują z nami już kilka lat. Jesteśmy także otwarci na nowych klientów i chętnie przedstawimy każdemu nasza pełną ofertę. Wystarczy, że się z nami skontaktujecie. Konstrukcje stalowe oraz zbiorniki możecie także zobaczyć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2012 ·
 • Jak łatwo zauważyć, gdyby nowoczesna obróbka drewna nie była aż tak dokładna i skuteczna, to nie mielibyśmy możliwości produkowania całego mnóstwa różnych przedmiotów, w których materiał ten odgrywa większą lub mniejszą rolę. Dlatego też także i wszystkie maszyny które są do tego wykorzystywane automatycznie zwyczajnie muszą być jak najbardziej różnorodne, a przy tym w wielu przypadkach bardzo zaawansowane pod względem technicznym ? swoją drogą, w ciągu ostatnich lat przeszły one tak dynamiczny rozwój, że teraz mogą być czymś niezwykle ciekawym niemalże dla każdego. Czasami warto jest się nimi zainteresować, gdyż w przypadku niektórych z nich wiedza na ich temat może kiedyś pomóc każdemu z nas, nawet komuś, kto nie zajmuje się zawodowo obróbką drewna.

  Data dodania: 26 08 2011 ·
 • Producent kratek ściekowych »

  Wiejak Sp. z o.o. to firma w 100% z polskim kapitałem. W chwili obecnej zakład tworzy zespół około 70 ambitnych ludzi, którzy każdego dnia pracują, by zapewnić Państwu możliwość zakupu dobrych wyrobów po przystępnej cenie. Pracujemy w nowowybudowanej hali o powierzchni łącznej 3500m2 i wytwarzamy wyroby, które znajdują uznanie nabywców krajowych jak również zagranicznych. Zespół konstruktorów może dowolnie zmodyfikować nasze wyroby, dopasowując je do Państwa potrzeb. Możemy też wykonać zupełnie nowe produkty. Dobry park maszynowy i obsługa techniczna stwarzają duże możliwości produkcyjne. Posiadamy również kilka zespołów które montują i serwisują nasze wyroby w Polsce i zagranicą. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji klienta.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkozłączki »

  Krajowa firma sprzedaje węże i złącza dla przemysłu. W ofercie spółki odnajdziecie Państwo węże gumowe i węże z materiałów syntetycznych, jakie są przystępne jako tłoczne oraz ssąco tłoczne węże używane do wody, węże używane do powietrza, węże przeznaczone do sprężonego powietrza, węże używane do artykułów spożywczych, węże przeznaczone do ciepłej wody oraz gorącej pary, węże do płynów żrących i zasad, węże stosowane do chemii, węże stosowane do płynów tłustych i etyliny, orszaki trudnościeralne. W dziale złącza firma oferuje mnóstwo typów złącz. W zakładce zawory firma oferuje zawory kulkowe oraz rozdzielacze z zaporami kulowymi, dodatkowo najwyższej własności zawory kulowe. W dziale klemy odnajdziecie Państwo obejmy ślimakowe, klemy skorupowe, zapinki nierdzewne. Ciepło zachęcamy do zapoznania się z własna oferta zamieszczoną na stronie internetowej. Nasze artykuły są zrealizowane z porządnej jakości materiałów.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektronarzędzia »

  TECH SC ? w ofercie tarcze ścierne najwyższej jakości dla rzemieślników. Nasze elektronarzędzia oraz papiery ścierne mają wiele zastosowań: obróbka metalu, obróbka aluminium i mosiądzu, obróbka stali zwykłej, obróbka drewna, obróbka plastiku, obróbka szkła i plastiku. w zakresie teorii. Opieka posprzedażowa. Do Państwa dyspozycji nasi konsultanci. TECH SC ? profesjonalne tarcze ścierne.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(3) , (4) , (6) , (1) , (1) , (3) , (6) , zozrzutniki grysu (1) , (1) , (6) , (1) , (1) , wrocław (44) , (1) , (1) , lampy (15) , siłowniki elektryczne (2) , (2) , (2) , (4) , sprzedaż (26) , (1) , (1) , (4) , (3) , budowa (12) , automatyka do bram (6) , (1) , (2) , konstrukcje stalowe (7) , (1) , (1) , folie antykorozyjne (1) , sklep internetowy (29) , siłowniki beztłoczyskowe (1) , vci (1) , (1) , nieruchomości (39) , (2) , (2)

Przemysł metalowy - nowa strona:

Adres: