Podkategoria: Senniki

 • Świadome sny to moja pasja i wielkie hobby. Ten blog to esencja tego czego dowiedziałem się o świadomym śnie. Ale co to jest ten świadomy sen. Świadomy sen to taki sen, w którym wiesz, że śnisz i możesz kontrolować senny świat. A więc w takim śnie możesz robić wszystko co tylko zechcesz. Może zawsze marzyłeś o wspaniałym samochodzie, ale nie jest cię na niego stać? W świadomym śnie możesz mieć cały salon z Jaguarami. A może zawsze chciałeś latać wśród przestworzy jak ptak? W tym śnie nie ma ograniczeń. Zainteresowany? Wejdź na stronę i zobacz jak taki sen osiągnąć!

  Data dodania: 27 11 2011 ·
 • Sny »

  W serwisie sen-24.pl znajdziecie informacje na temat prawie wszystkich ciekawostek związanych ze snem, np. paraliż senny, fazy snu, alfa budzik, zryw miokloniczny czy hipnagogi. Jednak głównie znajdziecie tutaj artykuły o świadomym śnie. Co to jest? To sen, w którym uzmysławiasz sobie, że akurat śnisz i w związku z tym możesz robić wszystko o czym zawsze marzyłeś. Wejdź i poznaj tajemniczy świat nocnej zabawy!

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop »

  Jeśli chciałbyś poznać, co kryją gwiazdy i gdzie doprowadzi się twój los koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Zawartość naszego serwisu tworzy głównie dziewięć różnych horoskopów, wśród których pojawiają się między innymi takie sekcje jak: horoskop półroczny, horoskop afrykański, a nawet horoskop chiński. Prezentowane w naszym serwisie propozycje dobieraliśmy niezwykłe staranie, tak aby nasze czytelniczki miały dostęp do bardzo zróżnicowanych treści i tematyki. Dzięki horoskopowi tygodniowemu w każdy poniedziałek pojawia się nowa porcja wiedzy na temat tego, co może nas spotkać w ciągu najbliższych siedmiu dni. Tego typu wiedza z pewnością pozwoli Ci się dobrze przygotować na nadchodzące wydarzenia tak, by żadne z nich nie było w stanie Cię zaskoczyć. Jedną z ciekawszych propozycji, na która warko zwrócić uwagę w pierwszej kolejności jest horoskop opisowy. Zawarte w nim prawdy będą w stanie odpowiedzieć Ci na najbardziej nurtujące pytanie odnoście twojej psychiki i stanu emocjonalnego.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Każda noc niesie za sobą nowy sen. Niektóre z nich okazują się być okropnymi koszmarami, podczas gdy inne zamieniają się w idealistyczny scenariusz, którego spełnienia pragnęłoby się w rzeczywistości. Niektóre sny są bardzo dziwne i powodują, że ludzie długo się nad nimi zastanawiają. Niektórzy myślą, że sny to tylko sny i że nie maja one żadnego znaczenia. Rzeczywistość jest jednak zgoła inna. Każdy sen i każda rzecz, która się przyśni, nieważne jak błaha, ma znaczenie i w jakiś sposób odnosi się do rzeczywistości. Można powiedzieć, że sny niejako zapowiadają to, co się wydarzy. Ważne jest, aby sen dobrze zrozumieć. Pozwoli to na przygotowanie się do nadchodzącej rzeczy a dodatkowo sprawi wiele radości. Rzeczą niezbędna przy interpretowaniu snów jest sennik. Jest to nic innego jak obszerne objaśnienie snów. Aby spełniał on swoje zadanie, musi jednak być prowadzony przez profesjonalistów. W dzisiejszych czasach takich senników jest coraz mniej, gdyż większość ludzi chce po prostu wyłudzić od innych pieniądze. Do dobrych senników z pewnością nie należą te w postaci książki, gdyż są one niewygodne. Zdecydowanie lepsze są te bardziej nowoczesne. Do takich bez wątpienia należy sennik internetowy. Jego zaletą jest bardzo łatwa obsługa. Wystarczy wpisać, co się, komu śniło a objaśnienie samo pojawi się na ekranie. Zaletą tych senników jest także niezwykła szybkość wyszukiwania. Senniki internetowe znajdą objaśnienie snu w kilka minut, podczas gdy tradycyjną metodą zajęłoby to dużo więcej czasu.

  Data dodania: 21 07 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(2) , sen (8) , (1) , (1) , (1) , (1) , spanie (5) , (2) , (1) , (1) , (6) , (2) , (1) , (4) , (4) , (4) , (3) , sennik babiloński (1) , (2) , (1) , (1) , (2) , (2) , (1) , (2) , lucid dream (3) , senniki (2) , (5) , (1) , online (14)