Sny

W serwisie sen-24.pl znajdziecie informacje na temat prawie wszystkich ciekawostek związanych ze snem, np. paraliż senny, fazy snu, alfa budzik, zryw miokloniczny czy hipnagogi. Jednak głównie znajdziecie tutaj artykuły o świadomym śnie. Co to jest? To sen, w którym uzmysławiasz sobie, że akurat śnisz i w związku z tym możesz robić wszystko o czym zawsze marzyłeś. Wejdź i poznaj tajemniczy świat nocnej zabawy!

Szczegóły strony www.sen-24.pl:

Podlinkuj stronę www.sen-24.pl:

Sny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Luciddreamer.pl | Świadome sny, podróże poza ciałem, stymulacja umysłu. »

  LucidDreamer.pl to strona na której znajdziesz szereg artykułów opisujących zjawisko jakim są świadome sny. Dzięki nim dowiesz się w jaki sposób można wywoływać, kontrolować i przedłużać Lucid Dreams. Autor porusza także wiele kwestii związanych z samym snem, jego fazami i sprawami związanymi bezpośrednio z higieną snu. Dzięki świadomym snom możesz poczuć się niczym bóg, ponieważ we śnie każdy może dowolnie kreować rzeczywistość - latać, budować i niszczyć za pomocą jednego machnięcia ręki. Takie sny są w 100% bezpiecznie i nie mogą spowodować żadnego uszczerbku ani na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym.Zjawisko to było wykorzystywane od dawien dawno przez różne starożytne cywilizacje ale przez długi czas zostało zapomniane i w zasadzie do tej pory funkcjonuje w umysłach niewielkiego procentu populacji.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Od właściwego przygotowania merytorycznego w obszernej mierze zależy wartość pracy magisterskiej. Pisanie prac pochłania niestety także właściwych umiejętności o charakterze literackim. Nie wystarczy scalić w całość zaczerpniętych z wybranych źródeł przypisów czy też cytatów lecz wypada je przyzwoicie skontaminować w przemyślną całość. Nasz serwis internetowy powstał by dać właściwe wsparcie jednostkom, dla których samodzielne napisanie pracy magisterskiej, licencjackiej bądź innej przysparza dużo problemów. Sprawdź nasze ogłoszenia i wyszukaj jednostkę, która pomoże Ci w napisaniu Twojej pracy.

  Data dodania: 05 03 2011 ·
 • Wynajem mieszkania Szczecin »

  Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w centrum Szczecina? Przyjechałeś do tego miasta na studia bądź za pracą? Idealnie trafiłeś!
  Nasz serwis ma na celu pomóc ludziom takim jak Ty. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze kroki w nowym mieście mogą być ciężkie. Chcemy Ci ulżyć w realizacji najtrudniejszego zadania ? odnalezienia miejsca, w którym zamieszkasz.
  W naszym serwisie zapoznasz się z oferowanymi w tym momencie mieszkaniami, przeznaczonymi na wynajem - wszystkie nasze oferty są ciągle odświeżane. Bez bez trudu wyszukasz propozycję w pasującej lokalizacji, a dzięki zdjęciom dodanym do każdej propozycji wstępnie zapoznasz się z proponowanym mieszkaniem. Gdy zawitasz do naszego biura, my z chęcią zaprezentujemy Ci interesujące Cie lokale, oraz pomożemy dopełnić wszystkich niezbędnych formalności, tak aby cała transakcja była w całości bezpieczna.
  Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Europejski Certyfikat Bezpieczne Przedsiębiorstwo »

  COESC (Certificate of European Safe Company) Europejski Certyfikat Bezpieczne przedsiębiorstwo jest częścią programu mającego na celu zwiększenie i polepszenie płynności finansowej na terenie unii oraz szybszy powrót do stanu sprzed kryzysu i dalszy dynamiczny rozwój gospodarczy. COESC jest prestiżowym certyfikatem dla wszystkich europejskich firm, które posiadają i spełniają wysokie standardy współpracy z innymi przedsiębiorstwami. Certyfikat dotyczy sfery bezpieczeństwa finansowego firmy, jej wypłacalności i terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych oraz jakości oferowanych towarów i usług. Certyfikat COESC jest europejskim certyfikatem, który nadaje firmie prestiż,buduje zaufanie klientów i pozwala pozyskać nowych poprzez nowatorski sposób działania. Certyfikat jest prestiżowy, ponieważ niejako nadawany jest przez inne przedsiębiorstwa, a dokładniej to firmy posiadające certyfikat pilnują siebie wzajemnie w kwestii terminowych płatności,czyli w kwestii finansowej, która jest najlepszym możliwym motywatorem.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości Białystok cały czas rozwija się. wciąż powstają następne mieszkania Białystok. Ludzie małych miasteczek emigrują do większych miast, co jednocześnie napędza rynek nieruchomości. Jest jednakże jeden minus tego wszystkiego. Społeczeństwo nie jest bogate. Jest nader ogromne rozwarstwienie klas społecznych, na bogatych i biednych, które stale się poszerza. Praktycznie tylko pojedyncze osoby stać na zakup mieszkania bez zaciągania kredytu. Pozostali ludzie są zmuszone brać kredyt, najczęściej hipoteczny, jeśli w ogóle pragną myśleć o upragnionym mieszkaniu. Nie należy zapominać o tych ludziach, których nie stać na wzięcie kredytu. Dla tych ludzi upragnione będzie nieosiągalne. Wynajem mieszkania na dłuższą metę jest kompletnie nieopłacalny. Należy raz na miesiąc wykładać pokaźną sumę pieniędzy. Co więcej nie mamy tej świadomości, że jest to nasze własne mieszkanie, co może blokować nasze plany na przyszłość. Trzeba koniecznie dodać, że koszty za kupno mieszkania wcale nie spadają, wręcz przeciwnie - cały czas rosną, a społeczeństwo nie staje się bogatsze. Tendencja jest odwrotnie proporcjonalna. W związku z tym młodym ludziom jest coraz ciężej usamodzielnić się. Coraz później opuszczają swoje domy rodzinne. Ogromnie wiele świadczy o tym, że aktualna sytuacja pozostanie niezmieniona w najbliższej przyszłości, a wielce możliwe, że jeszcze dłużej. Dla wielu osób jedyna szansa to wyjazd za granicę. Tam jest sposobność zarobienia normalnych pieniędzy.

  Data dodania: 06 06 2011 ·
 • Każda noc niesie za sobą nowy sen. Niektóre z nich okazują się być okropnymi koszmarami, podczas gdy inne zamieniają się w idealistyczny scenariusz, którego spełnienia pragnęłoby się w rzeczywistości. Niektóre sny są bardzo dziwne i powodują, że ludzie długo się nad nimi zastanawiają. Niektórzy myślą, że sny to tylko sny i że nie maja one żadnego znaczenia. Rzeczywistość jest jednak zgoła inna. Każdy sen i każda rzecz, która się przyśni, nieważne jak błaha, ma znaczenie i w jakiś sposób odnosi się do rzeczywistości. Można powiedzieć, że sny niejako zapowiadają to, co się wydarzy. Ważne jest, aby sen dobrze zrozumieć. Pozwoli to na przygotowanie się do nadchodzącej rzeczy a dodatkowo sprawi wiele radości. Rzeczą niezbędna przy interpretowaniu snów jest sennik. Jest to nic innego jak obszerne objaśnienie snów. Aby spełniał on swoje zadanie, musi jednak być prowadzony przez profesjonalistów. W dzisiejszych czasach takich senników jest coraz mniej, gdyż większość ludzi chce po prostu wyłudzić od innych pieniądze. Do dobrych senników z pewnością nie należą te w postaci książki, gdyż są one niewygodne. Zdecydowanie lepsze są te bardziej nowoczesne. Do takich bez wątpienia należy sennik internetowy. Jego zaletą jest bardzo łatwa obsługa. Wystarczy wpisać, co się, komu śniło a objaśnienie samo pojawi się na ekranie. Zaletą tych senników jest także niezwykła szybkość wyszukiwania. Senniki internetowe znajdą objaśnienie snu w kilka minut, podczas gdy tradycyjną metodą zajęłoby to dużo więcej czasu.

  Data dodania: 21 07 2011 ·
 • Horoskop »

  Jeśli chciałbyś poznać, co kryją gwiazdy i gdzie doprowadzi się twój los koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Zawartość naszego serwisu tworzy głównie dziewięć różnych horoskopów, wśród których pojawiają się między innymi takie sekcje jak: horoskop półroczny, horoskop afrykański, a nawet horoskop chiński. Prezentowane w naszym serwisie propozycje dobieraliśmy niezwykłe staranie, tak aby nasze czytelniczki miały dostęp do bardzo zróżnicowanych treści i tematyki. Dzięki horoskopowi tygodniowemu w każdy poniedziałek pojawia się nowa porcja wiedzy na temat tego, co może nas spotkać w ciągu najbliższych siedmiu dni. Tego typu wiedza z pewnością pozwoli Ci się dobrze przygotować na nadchodzące wydarzenia tak, by żadne z nich nie było w stanie Cię zaskoczyć. Jedną z ciekawszych propozycji, na która warko zwrócić uwagę w pierwszej kolejności jest horoskop opisowy. Zawarte w nim prawdy będą w stanie odpowiedzieć Ci na najbardziej nurtujące pytanie odnoście twojej psychiki i stanu emocjonalnego.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadome sny to moja pasja i wielkie hobby. Ten blog to esencja tego czego dowiedziałem się o świadomym śnie. Ale co to jest ten świadomy sen. Świadomy sen to taki sen, w którym wiesz, że śnisz i możesz kontrolować senny świat. A więc w takim śnie możesz robić wszystko co tylko zechcesz. Może zawsze marzyłeś o wspaniałym samochodzie, ale nie jest cię na niego stać? W świadomym śnie możesz mieć cały salon z Jaguarami. A może zawsze chciałeś latać wśród przestworzy jak ptak? W tym śnie nie ma ograniczeń. Zainteresowany? Wejdź na stronę i zobacz jak taki sen osiągnąć!

  Data dodania: 27 11 2011 ·
 • Proponujemy Państwu kompleksowe usługi powiązane z produkcją nośników optycznych. Zajmujemy się profesjonalnym tłoczeniem płyt cd. Wykonujemy nadruki na cd w wielu rozmaitych technologiach produkcyjnych. Polecamy druk cyfrowy, sitodruk i druk offsetowy. Przy realizacji zleceń na płyty pakujemy je w opakowania odpowiadające klientowi. Mamy wyszkolonych pracowników, długoletnie doświadczenie zawodowe oraz nowoczesny sprzęt. Zwracamy dużą uwagę na terminową i bezproblemową realizację zleceń.

  Data dodania: 13 01 2012 ·
 • Kubki z nadrukiem »

  Wśród elementów reklamowych, kubek z nadrukiem okupuje wyróżnione miejsce. Jego właściwości sprawiają, że jest to produkt reklamowy, który należy wykorzystać w celach reklamowych. Elementy używane w reklamie bywają mniej i bardziej wytrzymałe. Jeśli wyrób służący reklamie nie wytrzyma długo, to także reklama przedstawiona klientowi nie będzie oddziaływać przez dłuższy czas. Kubki z nadrukiem przynależą do elementów reklamowych o najdłuższej wytrzymałości. Dzięki temu, że służą przez długi okres czasu klientom, to także przez więcej czasu wykonują swoją marketingową rolę, czyli zapisują markę firmy w pamięci. Kubek reklamowy z nadrukiem będzie użytkowany przez dłuższy czas i w tym okresie będzie użyteczny na korzyść firmy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »