Podkategoria: Zjawiska paranormalne

  • Luciddreamer.pl | Świadome sny, podróże poza ciałem, stymulacja umysłu. »

    LucidDreamer.pl to strona na której znajdziesz szereg artykułów opisujących zjawisko jakim są świadome sny. Dzięki nim dowiesz się w jaki sposób można wywoływać, kontrolować i przedłużać Lucid Dreams. Autor porusza także wiele kwestii związanych z samym snem, jego fazami i sprawami związanymi bezpośrednio z higieną snu. Dzięki świadomym snom możesz poczuć się niczym bóg, ponieważ we śnie każdy może dowolnie kreować rzeczywistość - latać, budować i niszczyć za pomocą jednego machnięcia ręki. Takie sny są w 100% bezpiecznie i nie mogą spowodować żadnego uszczerbku ani na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym.Zjawisko to było wykorzystywane od dawien dawno przez różne starożytne cywilizacje ale przez długi czas zostało zapomniane i w zasadzie do tej pory funkcjonuje w umysłach niewielkiego procentu populacji.

    Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
  • Wróżka »

    Niewielu orientuje się, że wróżba z kart tarota może być sposobem na zmianę swego życia. Jestem wróżką - tarocistką, umiejącą wróżyć Twoją przyszłość na podstawie wróżby z talii tarota. Kiedy rzeczywistość jawi Ci się mroczna, widzisz przed sobą dużo utrudnień, które zdają Ci się praktycznie nie do przejścia to trafiłeś wyśmienicie. Zdasz sobie sprawę o mocy moich wróżb kiedy dostrzegniesz że twoje życie odmienia się na lepsze. Dzięki moich czarów zaczną otaczać cię dobrzy ludzie.Moja propozycja jest wybitnie zróżnicowana : przeprowadzam seanse spirytystyczne oraz przeprowadzam dużo różnych obrzędów np. rytuał finansowy. Zpozostałych moich czarów wyróżniają się klątwa a także urok miłosny.

    Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(5) , lucid dream (3) , lucid dreams (1) , (1) , poza ciałem (1) , (2) , (5) , (1) , sen (8) , (4) , (1) , (1) , lucid (1) , (2) , testy rzeczywistości (1) , rem (1) , podóróż (1) , (2) , dream (1) , oobe (2) , (1) , (1) , (2)

Zjawiska paranormalne - nowa strona:

Adres: