Podkategoria: Wczasy i wakacje

« poprzednia strona · 2
 • Z uwagi iż tłok nie kojarzy się ze skutecznym wypoczynkiem, nawet w najpiękniejszych miejscach osoby po 55-tce, będące członkami UE, mają sposobność rokoszowania się wczasami w malowniczych hiszpańskich kurortach poza najbardziej obleganym sezonem urlopowym. Indywidualna idea pozwala na niepowtarzalne wakacje i zapoznawanie się z Hiszpanią począwszy od października do czerwca. Atrakcji na Travel Senior Costa Del Sol jak również Costa de la Luz nie trzeba polecać. Cieszące się ogromną popularnością, zostają w pamięci na zawsze.

  Przygotowane wczasy dla seniorów powinny wyróżniać nie tylko doświadczoną organizacją, lecz także wiedzą w przygotowaniu i poprawnym doborze propozycji do szczególnych nastawień tych grup klientów. Indywidualność propozycji ma dotyczyć zarówno zróżnicowanego programu atrakcji oferowanych w trakcie pobytu w hotelu, jak i sposobności zapoznania się z miejscową kulturą, w trakcie organizowanych fakultatywnych wycieczek na miejscu. Znaczenie mają także wielorakiego rodzaju rabaty cenowe, a także wyjątkowo atrakcyjne opcje wypoczynku.

  Data dodania: 26 05 2011 ·
 • Kambodża zabytki »

  Jeżeli chcecie poczytać o takich miastach Kambodży jak:, Sihanoukville czy Phnom Penh, lub o kompleksie świątynnym Bayon, czy też o wspaniałych miejscach jak przykładowo świątynie Angkoru, to zapraszamy do lektury naszej strony abckambodza.pl. Na stronie abckambodza.pl odnaleźć możecie naprawdę wiele pożądanych przy planowaniu wyjazdu w tamte rejony porad, a także możecie sprawdzić aktualne warunki pogodowe. Jeszcze raz zapraszamy do naszego serwisu i życzymy owocnie spędzonego czasu przy lekturze naszego serwisu.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik turystyczny »

  Strona buddyway.pl pozwala na śledzenie trasy Twoich wycieczek online. Dzięki darmowej aplikacji na telefon, można śledzić na żywo trasę wycieczki, zapisywać je i dzielić się ze znajomymi. Z aplikacją zintegrowany jest przewodnik turystyczny który dostarcza informacji na temat ciekawych miejsc w pobliżu Twojej wycieczki.Zobacz swoją pozycję na mapie Google, dokładne współrzędne oraz ciekawe miejsca w pobliżu.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skorzystaj z bogatej oferty wypoczynku. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne, wczasy wypoczynkowe, zdrowotne, wyjazdy rehabilitacyjne. W ofercie także wyjazdy integracyjne, szkoleniowe, pobyty spa&wellness, obozy sportowe. Szczegóły oferty na stronie www: resurs.com.pl.

  Data dodania: 28 07 2011 ·
 • W wytwarzaniu jachtów specjalizują się stocznie. Podczas czarteru jachtu prawie zawsze jest pobierana kaucja. Niektóre spółki produkują jachty w limitowanych wersjach. Jachty żaglowe o niewielkich rozmiarach nazywa się momentami żaglówkami bądź łódkami żaglowymi. Producenci jachtów powinni zachować wszystkie normy technologiczne, przy czym powinni korzystać jedynie z urządzeń najwyższej jakości. Dla osób niezamożnych, którym się marzą jachty, czarter jest doskonałym rozwiązaniem. Produkcja jachtów motorowych wykonywana jest też na indywidualne zamówienie.

  Data dodania: 17 08 2011 ·
 • Noclegi, Hotele - WczasyPolska.net »

  Portal internetowy Wczasy.net powstał z myślą o osobach jakie poszukują atrakcyjnych terenów do zwiedzania i wiarygodnego przystanku w sensie noclegu w danym miejscu wczasowym. Polska to szalenie przyciągający i nader rozwinięty kraj pod względem turystyki wczasowej. Mamy piękne morza, plaże, jeziora i góry. W każdym z tych miejsc można się gdzieś zatrzymać na mieszkanie i właśnie dzięki takiemu portalowi jak wczasypolska zdołamy bezproblemowo i dynamicznie odszukać daną ofertę noclegową w interesującej nas części kraju. Powstaje jeszcze więcej domostw agroturystycznych i to za sprawą naszemu portalowi i wyróżnianiu się na portalu wczasypolska twoje oferty noclegowe ujrzą światło dzienne i wpłyną znacząco na twoje zyski. Portal służy nie tylko do odnajdowania ciekawych nas ofert ale i też do promowania ofert w internecie przez wystawianie swoich ofert na stronach portalu. Zapraszamy do wstawiania swoich ofert na portal.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy w górach zapewniają wypoczynek całym rodzinom. Południe polski - czyli polskie góry są dobrym miejscem aby spędzić odpoczynku wraz z całą rodziną, turysta zobaczy tutaj coś na rzecz siebie, a nie koniecznie należy się wytężać wchodząc na szczyty. Żeby doszło do skutku to przedsięwzięcie należałoby przewertować co nieco w internecie oraz w szczególności na odpowiednich serwisach z bazą noclegową i poszukać dane o dobrych noclegach. Najlepszym z tych stron jest noclegowy serwis oferujący wczasy w górach i nad morzem e-wczasy. Wortal ten dostarcza mnogość możliwości wyboru odpowiednio dobrych kwatery w górach i nas morzem bałtyckim. Na tych stronach obecnie nadzwyczaj popularnego wśród miejscowości nadmorskich znajdują się wyszukiwarki, umożliwiające precyzyjne dostosowanie oferty pod nasze atrybuty. Z wielu miejscowości do doboru są pensjonaty apartamenty w górach, hotele, kwatery prywatne itd. Abstrahując od tego dobór miejsca wczasów upraszczają interesujące i zwarte charakterystyki terenów, również komentarze i opinie gości do wybranych ofert wczasowych

  Data dodania: 17 10 2011 ·
 • Witamy serdecznieSpecjalizujemy się od roku 1992 w organizacji imprez turystycznych,integracyjnych i szkoleniowych dla Firm, Szkół, Instytucji… .Posiadamy Zezwolenie Wojewody Wlkp.i wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 0335k, aktualną Gwarancję Ubezpieczeniową zawartą w TUW TUZ, Certyfikat WIT, PIT, Najwyższa Jakość, Odznaczenie,, Zasłużonych dla Turystyki ’’OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCHDzięki wieloletniej współpracy z największymi touroperatorami ( Alfastar, Exim, Ecco Travel, GTI, Atur, Grecos… )możemy zaproponować wypoczynek w Polsce i najdalszych krajach w konkurencyjnych cenach.KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM I INSTYTUCJIOrganizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne uwzględniające indywidualne życzenia,, przygotowane na miarę ''.Proponujemy korzystne warunki współpracy z gwarancjąudanego wypoczynku .WYNAJEM AUTOKARÓW I MIKROBUSÓWBILETY LOTNICZEOBOZY, KOLONIEUBEZPIECZENIAZapraszamy serdecznie

  Data dodania: 28 10 2011 ·
 • Od ponad siedmiu lat zajmujemy się sportem dzieci i młodzieży w ramach organizacji Olimpiady Specjalne Polska. Od 2010 roku postanowiliśmy skupić się na organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży z nastawieniem na sport w zakresie ogólnorozwojowym. Naszym sukcesem jest to, że potrafimy rozbudzić ducha sportu i rywalizacji nawet w dzieciach bez predyspozycji motorycznych.
  Mamy świadomość tego, że sport to doskonałe narzędzie wychowawcze dla rodziców i opiekunów, ale również źródło radości i satysfakcji dla najmłodszych. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i profesjonalizmu zajęć nasi instruktorzy posiadają asystentów sportowych. Ponadto podczas trwania kolonii na obiekcie znajduje się stale 2 ratowników medycznych.
  Sporty wodne to wspaniała przygoda. To również forma aktywnej rekreacji, sposób na ciekawe życie, pasja, którą warto przekazać dzieciom i młodzieży. Sporty wodne nie tylko przyczyniają się do kreowania postaw, są również szkołą charakteru, sposobem na poznanie świata, pozwalają urzeczywistniać marzenia i fantazje każdego miłośnika przygody. OFERTA DOSTĘPNA NA NASZEJ STRONIE WWW

  Data dodania: 18 11 2011 ·
 • Strona internetowa magazyn-turysty.pl jest to magazyn turystyczny obejmujący szeroką pojęty temat turystyki. Od teraz w jednym miejscu znajdą Państwo informacje opisujące najciekawsze miejsca warte odwiedzin, szlaki turystyczne, a także noclegi zarówno w Polsce jak i na świecie. Na stronie znajdują się także wiadomości na temat różnych festiwali. Wszystko to czyni z niej prawdziwy poradnik turysty.

  Data dodania: 21 11 2011 ·
 • Zapraszam do autorskiej foto galerii. Fotograf, Marek Kosiba prezentuje na tej stronie fotografie ze swoich wypraw po całej kuli ziemskiej. Ulubione tereny fotografa to południowo-zachodnia część Ameryki Północnej a także Ameryka Południowa. W prezentowanej galerii można oglądać dużo fotografii wulkanów. Bardzo duże wrażenie wywołują zdjęcia aktywnego wulkanu Masya w Nikaragui i czynnego wulkanu Semeru w Indonezji. Na stronie można zobaczyć też panoramy sferyczne.

  Data dodania: 30 11 2011 ·
 • Myślenice mają swój niespotykany klimat. Główną część miasta tworzy zbudowany w średniowieczu układ ulic ze starą zabudową. W Myślenicach znajdują się 2 kościoły w stylu gotyckim. Jeżeli do tego wszystkiego dołożymy rekreacyjno-turystyczne Zarabie, wytworzy to wyjątkową kompozycję. W lecie, dzięki remontowi kościoła parafialnego wykorzystując rusztowanie została zrobiona wyjątkowa panorama Myślenic z wieży kościoła. Zapewne to jest pierwsza i jedyna sfotografowana z tego miejsca panorama w całej historii tego miasta.

  Data dodania: 01 12 2011 ·
 • Dla pasjonatów zwiedzania ciekawych miejsc proponujemy wycieczki objazdowe, dla tych którzy lubią leniuchować proponujemy wypoczynek, a dla tych którzy lubią zwiedzać i trochę wypoczywać proponujemy imprezy objazdowo-pobytowe. Dla każdego coś miłego. Podczas kilku dni pobytu można zobaczyć najpiękniejsze miejsca, zabytki, posmakować specjałów lokalnej kuchni. Każdego dnia pojawi się okazja na doświadczanie czegoś nowego. Zwiedzanie i wypoczynek oraz wycieczki objazdowe są szczególnie atrakcyjnymi formami wykorzystania czasu i mogą dostarczyć niesamowitych wrażeń. Ważne, abyśmy wrócili zadowoleni. Udane wakacje rozpoczynają się nie po przyjeździe do miejsca docelowego ale w momencie wyboru konkretnej imprezy, to jaką imprezę wybierzemy, gdzie spędzimy urlop, zależy czy będzie on udany. W tym względzie możesz na nas liczyć, pomożemy Ci wybrać odpowiednią imprezę, która naszym zdaniem będzie najlepsza. Na naszej stronie wyszukiwarka ofert - skorzystaj z jej możliwości i wybierz z tysięcy ofert tę dla Ciebie najodpowiedniejszą. Ponadto bilety autokarowe do Niemiec i nie tylko, bilety promowe do Szwecji i Norwegii możesz u nas kupić. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 12 2011 ·
 • Sielpia 360 - wirtualny spacer po Sielpi. »

  Na naszej stronie znajdziecie wirtualny spacer po malowniczej miejscowości Sielpia, a także poznacie odpowiedź na pytanie czemu Sielpia jest uznawana za doskonałe miejsce na wypoczynek. Dla właścicieli pensjonatów i ośrodków wczasowych w Sielpi przygotowaliśmy specjalną formę współpracy i reklamy w serwisie www.sielpia360.pl.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeśli szukasz biura podróży, które organizuje niezapomniane obozy młodzieżowe to powinieneś skontaktować się z firmą Rego Bis. Z nami masz pewność, że Twoje dziecko spędzi niezapomniane chwile wśród rówieśników. Współpracujemy z najlepszymi opiekunami posiadającymi ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą. Są to najczęściej zawodowi wychowawcy, pedagodzy oraz psycholodzy. Oferujemy kolonie i obozy nad morzem oraz w atrakcyjnych miejscowościach górskich. Wycieczki z Rego Bis to gwarancja bezpieczeństwa, gdyż współpracujemy z najlepszymi firmami przewozowymi w kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 21 12 2011 ·
 • Wyjazdy firmowe »

  Dla osób, które poszukują atrakcyjnej oferty Last Minute z Berlina, polecamy biuro Holiday Service. Zapraszamy do działu „najlepsze oferty na najbliższe 30 dni” – organizujemy podróże w korzystnych cenach, w najpiękniejsze miejsca świata. Zajmujemy się formalnościami, które dotyczą ubezpieczeń. W przypadku jakichkolwiek wąplitości należy skontaktować się z naszym biurem: nr tel. 61 677 1000, e-mail [email protected], nr gg 24382653.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzotyczne wakacje »

  Jeśli masz dosyć zimna, zimnych rąk, konieczna jest Tobie zmiana klimatu. Jeżeli jesteś zainteresowany stała wysoka temperatura, wyjedź na luksusowe wycieczki. Takie egzotyczne podróże sprawią, że poczujesz się lepiej i nie będziesz pamiętał o codziennych problemach. Zobaczysz rzeczy, które dotąd były trudno osiągalne dla nas. Seszele to wspaniałe wyspy o pięknej przyrodzie. Nigdzie nie znajdzie się tyle roślin i różnych gatunków ptaków jak na tych wyspach, ciekawe miejsca i ciepła pogoda sprawią, że egzotyczne wczasy będą niezapomnianą przygodą.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , (1) , imprezy firmowe (13) , (1) , (1) , (1) , (1) , wycieczki objazdowe (5) , (8) , (3) , (2) , (1) , (1) , wycieczki (16) , (1) , (1) , wypoczynek (14) , (1) , Wakacje (31) , (2) , turcja (4) , (11) , apartamenty (21) , (1) , tanie noclegi (8) , (1) , (14) , (4) , (1) , wczasy (28) , (1) , (3) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , noclegi (37)

Wczasy i wakacje - nowa strona:

Adres: