Podkategoria: Blogi technologiczne

  • Aby czegokolwiek się nauczyć trzeba najpierw mieć z czego i gdzie. Niestety dla początkujących jest mało informacji na tematy związane z motorowerami i skuterami. W związku z tym stworzyliśmy emotorower.pl ? Pierwszy polski portal internetowy zajmujący się tematyką motorowerów. Motorowery to ciekawe pojazdy,więc sprawdź co ci mogą zaoferować na emotorower.pl

    Data dodania: 23 01 2011 ·
  • Jesteśmy firmą polską, działamy na rynku od 1991 roku i cały czas zwiększamy nasze możliwości. Mamy kompetentny, stabilny i doświadczony Zarząd, który pracuje z nami od początku istnienia. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę żelkotów, żywic i wszelkich dodatków, niezbędnych do produkcji kompozytów chemoutwardzalnych. Kompozyty te są dookoła nas jako kadłuby łodzi, zderzaki samochodów, siedzenia w autobusach i na stadionach, elementy obudowy w autobusach i samochodach, zbiorniki, parapety, ozdobne blaty, odlewy - jak np. umywalki, wyroby sztukateryjne. Nasze nowoczesne centrum dystrybucyjno-logistyczne jest w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania nie tylko w zakresie dostawy szerokiego asortymentu produktów, ale też szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia. Serwis techniczny oferuje specjalistyczną pomoc przy budowie form na bazie żywic oraz przy przetwórstwie wszelkich dostarczanych przez nas materiałów. Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistycznymi firmami budowlanymi wykonujemy posadzki oraz elementy z laminatów. Nasza specjalność to mata szklana, formy silikonowe.

    Data dodania: 06 04 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

posadzki przemysłowe (2) , (2) , posadzki epoksydowe (2) , (1) , (1) , skutery (5) , (1) , (1) , (5) , (1) , (2) , posadzki żywiczne (2)

Blogi technologiczne - nowa strona:

Adres: