Podkategoria: VoIP

  • Obsługa Informatyczna Firm »

    Opieka Komputerowa OKEJ to trójmiejska firma zajmująca się kompleksową obsługą informatyczną firm i osób prywatnych. Dzięki dużemu doświadczeniu OKEJ może zapewnić klientom pomoc w rozwiązywaniu problemów w pełnym spektrum ich występowania. Nie są problemem zarówno kłopoty sprzętowe jak i oprogramowania. Opieka Komputerowa specjalizuje się także w tworzeniu PBX (ang. Private Branch Exchange) oraz w obsłudze kas fiskalnych. Opieka Komputerowa OKEJ prowadzi także doradztwo informatyczne pomagając wyznaczyć cele jakie właściciele firm mogą i powinni osiągnąć aby nie pozostać w tyle na tle konkurencji na błyskawicznie rozwijającym się rynku.

    Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie rozmowy telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

    Data dodania: 10 02 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (3) , (6) , (2) , (1) , (1) , informatyka (6) , (6) , (1) , (2) , firmy (19) , (11) , (3) , komputery (10) , (2) , Gdańsk (20) , (1) , (15) , (10) , doradztwo (11) , (2)