Podkategoria: Wynalazki

 • Chłodnictwo »

  Naszym głównym celem jest zapewnienie realizowanym przez Państwa inwestycjom nowoczesnych i optymalnych rozwiązań instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, opartych na urządzeniach najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenia zdobyte przy realizacji projektów, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, pozwala nam zaproponować Państwu doradztwo techniczne w dziedzinie budowy nowych instalacji, jak i wykonanie ekspertyz oceniających zasadność i sposób modernizacji instalacji już eksploatowanych. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna umożliwia nam projektowanie i realizację układów chłodniczych sterowanych komputerowo i wyposażonych w monitoring oraz rejestrację danych. Realizacja licznych własnych projektów instalacji chłodniczych pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie w metodach zamrażania, schładzania i przechowywania produktów mięsnych, mleczarskich, warzyw, owoców i kwiatów. Profesjonalizm naszych zespołów wykonawczych gwarantujących szybką i fachową realizację projektów sprawił, że wśród naszych klientów mamy opinię solidnego i kompetentnego partnera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do naszej galerii.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja i chłodnictwo kilka praktycznych porad. Opisane tu będą potrzebne informacje na temat klimatyzacji, klimatyzatorów oraz chłodnictwa i przechowalni chłodniczych.Blog będzie na bieżąco aktualizowany.Co dzień będę dodawał jakieś tematy na temat zagadnień chłodniczych,klimatyzacja,pompy ciepła.Zapraszam do czytania bloga.

  Data dodania: 13 09 2012 ·
 • Nowoczesny symulator jest urządzeniem, które pozwala wytwarzać w sposób sztuczny warunki występujące w prawdziwym świecie. Prowadzenie innowacyjnego sposobu nauki jazdy jest urozmaiceniem oraz dodatkową formą umiejętności dla obecnych kierowców. Tą formę nauki polecamy wszystkim, którzy chcą udoskonalić swoja technikę jazdy oraz chcą być gotowi do odpowiedniego działania w innych warunkach, a zwłaszcza w tych trudnych.

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • TGM Automatic to firma zajmująca się fabrykacją i implementowaniem zaawansowanych układów BMS oraz wentylacji. W naszej ofercie znajdują się zarówno zasadnicze moduły takie jak szafy sterownicze, jak również pełne układy wentylacji i automatyzacji budynkowej. Zapraszamy na firmową witrynę internetową celem otrzymania całkowitej oferty a także obejrzenia naszych uprzednich realizacji. Zachęcamy również do kontaktu przez telefon lub osobistego w naszym biurze w Krakowie.

  Data dodania: 20 08 2012 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (1) , metody zamrażania (1) , (1) , (1) , klimatyzacja (20) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (1) , (3) , symulator jazdy (4) , (3) , (1)

Wynalazki - nowa strona:

Adres: