Strony związane z hasłem 'auta':

 • Samochody »

  Coraz częściej kupowane bywają doskonałej jakości samochody osobowe. Są to auta, jakie firmy produkujące samochody unowocześniają z każdym dniem bardziej. W ostatnich czasach o wiele bardziej opłaca się zakupić nowe samochody osobowe niżeli sprowadzane zza granicy oraz nareperowanie. Dlatego tak jest, gdyż salony nierzadko wyprzedają nowe auta, na gwarancji jedynie z poprzednich lat, które dodatkowo są nierzadko wyposażone w udogodnienia jak poduszki powietrzne lub klimatyzacja. Z tego powodu wiele osób korzysta z wyprzedaży, które sięgają często również kilku lub kilkunastu tysięcy złotych, ale bywają to samochody osobowe całkowicie nowe. Wiemy wtedy, że nie mają one żadnych niewidocznych usterek , a jeśli mają to serwis je zlikwiduje w ramach gwarancji. Bywa to jedno z najlepszych i najrozsądniejszych wyjść, jeśli mamy finanse by kupić samochód z wyprzedaży. Bywa to bowiem koszt stosunkowo duży, tyle że tańszy niż nowe auta bez przeceny. Z tego powodu wyłącznie osoby, które mają możliwość kupić doskonałej jakości auta, mogą sobie na nie pozwolić.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mini używane »

  Od dawna ludzie szukają coraz nowszych rodzajów komunikacji. Samochody osobowe to jeden z najbardziej wygodnych środków transportu, którymi człowiek może się przemieszczać. Jakość samochodów wraz z czasem rośnie. Stają się one bardziej pewne, prędkie, polepsza się także komfort jazdy. Dodatkowe ulepszenia, takie jak elektrycznie otwierane okna, czy detektory parkowania, powodują, że przemieszczanie się pojazdem jest przyjemne i nietrudne. Samochody osobowe zhierarchizowane są na kilka grup, w zależności od ceny i zastosowania i gabarytu. W ten sposób wyróżniamy auta popularne, luksusowe oraz sportowe. Do każdej z klas można dopasować markę, która trudni się szczególnie fabrykacją aut jednej klasy. Pogrupowanie ze względu na rozmiar odnosi się do modeli pojazdów dwuśladowych, a nie marek, toteż jedna firma może wytworzyć pojazdy segmentu A, B, C i ponadto innych wyróżnianych w tym grupowaniu. Samochody osobowe są niesłychanym udogodnieniem w życiu człowieka. Poruszanie się z jednego krańca miasta, a nawet państwa, na drugi nie jest już żadnym zmartwieniem. Zaoszczędzamy dużo czasu i nie musimy uciekać się do harmonogramu jazdy jak w przypadku pociągów, czy autobusów. Dodatkowo przy olbrzymim wyborze samochodów jaki obecnie mamy, każdy może wyszukać sobie taki, jaki się mu najbardziej podoba. Dzięki zmianie barwy farby, czy typu kołpaków możemy stworzyć oryginalne auto.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody firmowe »

  Bardzo dużo po naszych ulicach jeździ pojazdów używanych, importowanych z Niemiec i krajów Europy zachodniej. Pojazdy z drugiej ręki zdarza się nam kupić w komisach samochodowych, których jest w różnych rejonach naprawdę dużo. Są to pojazdy które mają kilka lub więcej lat i są w nawet doskonały stanie technicznym. Marki pojazdów produkowanych w krajach zachodniej Europy są najlepszej jakości i ich zużycie nie występuje już po kilku miesiącach. Są to samochody które są dość wytrzymałe a ich blacharka nie poddaje się tak szybko korozji. Klientów na samochody używane jest niezwykle dużo a wiąże się to z kwestią, że te auta są stosunkowo tanie. Nabywając pojazd przechodziny w komisie, powinno się jednak zwracać uwagę na to, że taki automobil może być po kraksie i mieć wady zamaskowane. Decydując się na kupno takiego automobilu musimy przyjść po niego z biegłym samochodowym, lub kolegą który zna się świetnie na pojazdach. Taki samochód powinniśmy dobrze sprawdzić, by wiedzieć że kupujemy coś sprawnego technicznie. Na ogół komisy mają u siebie ludzi, którzy robią kontrolę auta do sprzedania i gwarantują jego niezły stan ogólny. Ale nie wszystko można dokładnie sprawdzić i gdy kupujemy automobil używany zobowiązani jesteśmy brać pod uwagę niebezpieczeństwo kupna. Auta używane cechują się jednak dużym wzięciem i nabywcy są ze swoich aut. Pojazdy sprowadzone możemy kupić w komisach na raty i taką formę zakupu stosuje wiele klientów. Jest łatwiej dla ludzi, którzy nie mają szerszej ilości pieniędzy, mieć samochód na raty i spłacać miesięcznie po kilkaset złotych przez kilka lat.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • VW Polo »

  Volkswagen Polo jest wśród rodziny Volkswagenów jednym z mniejszych samochodów, jedynie Lupo jest do niego mniejszy. Polo wyróżniamy w wersji standard i classic. Wersja standard może być trzy lub pięciodrzwiowa, a wersja classic to sedan, gdzie klapa bagażnika jest wyraźnie zaznaczona. Volkswagen Polo od zawsze wyróżniał się sprawdzoną konstrukcją i starannym wykonaniem, można w nim pochwalić dobrą blacharsko-lakierniczą jakość. Na uwagę zasługuje fakt, że auta te nawet z początków produkcyjnych nadal charakteryzują się ładnym utrzymaniem, poza tymi, które są po przejściach i znacznych przebiegach kilometrowych. Samochód ten należy do przyjemnych w prowadzeniu, a także w obsłudze. Wnętrze jego jest wygodne i funkcjonalne, a dla niewprawionych kierowców istotne jest, że wszystkie elementy potrzebne do sterowania są w zasięgu wzroku i ręki. Podróżowanie tym autem w dłuższe trasy nie jest problemowe ze względu na silniki dynamiczne, montowane w Polo, które gwarantują nam uzyskiwanie przyzwoitych osiągów. Podzespoły są wytrzymałe, co także przyczynia się do utrzymywania dobrych przebiegów, a przy dbałości o auto jeszcze bardziej możemy te wyniki polepszyć. Volkswagen Polo idealnie sprawdza się w mieście jako auto zwinne, przez to łatwe w parkowaniu. Warto przed zakupem tego auta sprawdzić ilu właścicieli miało przed nami, gdyż może to oznaczać duży przebieg. Do niewątpliwych zalet auta należą oprócz wygodnego i obszernego wnętrza, także prostota budowy, dobre silniki i dobre antykorozyjne zabezpieczenie. Przy dużych przebiegach skrzynia biegów może pracować głośniej. Części zamienne są dostępne w stopniu zadowalającym, zarówno te oryginalne jak i zamienniki, a ich cena jest przyzwoita.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coraz częściej nabywane bywają doskonałej jakości samochody osobowe. Bywają to auta, które firmy robiące samochody unowocześniają coraz bardziej. W ostatnich latach o wiele mocniej opłaca się zakupić nowe samochody osobowe niż przyprowadzane zza granicy oraz nareperowanie. Dlatego tak jest, gdyż salony często wyprzedają nowe auta, na gwarancji tylko z uprzednich lat, jakie dodatkowo są nierzadko wyposażone w udogodnienia jak poduszki powietrzne czy klimatyzacja. Z tego powodu wiele ludzi korzysta z wyprzedaży, jakie sięgają nierzadko nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych, ale są to samochody osobowe zupełnie nowe. Mamy pojęcie wtedy, że nie posiadają one żadnych niewidocznych usterek , zaś jeśli mają to serwis je zlikwiduje w ramach gwarancji. Bywa to jedno z najdoskonalszych i rozsądnych wyjść, jeżeli mamy finanse żeby kupić auto z przeceny. Jest to bowiem koszt dość spory, tyle że miej kosztowny niż nowe auta bez przeceny. Z takiego powodu wyłącznie osoby, które mogą kupna doskonałej jakości auta, mają szansę sobie na nie pozwolić.

  Data dodania: 15 12 2011 ·
 • Media społecznościowe stają się coraz bardziej modne . Wielu klientów bierze prężny udział w mediach społecznościowych. Z myślą o internautach portali społecznościowych utworzyły się agencjce specjalizujące się w kreowaniu ekskluzywnych profili fan page. Profile stron social media są zakładane na popularnym Facebooku lub Kciuku. Strony fan page dla firm posiadają podstawowe funkcje jak możliwość pisania nowych wpisów social media. Marketing społecznościowy polega na reklamowaniu stron fan page przez komunikację z przyszłymi kontrahentami na serwisach społecznościowych. Zamieszczone są tam także artykuły. To nowa płaszczyzna marketingu, która zyskuje swoich zwolenników.

  Data dodania: 15 12 2011 ·
 • Blog moto »

  Peugeot 405 to auto, które swoją premierę miało w 1987 roku i było produkowane do roku 1997. Jako auto zostało dołączone do kategorii D, a jego model był kontynuacją Peugeota 305. Sama konstrukcja auta to nawiązanie do modeli Citroena BX. Nadwozie Peugeota 405 w czterodrzwiowej wersji wyszło spod rąk włoskich projektantów. Peugeot 5405 zbierał bardzo pochlebne recenzje za nowoczesną linię nadwozia, idealnie dobrane proporcje i bardzo przestronne wnętrze. Sam wygląd auta przyciągał płynnymi liniami i wyważonymi proporcjami. Taki elegancki wizerunek sprawił, że auto miało niski współczynnik oporu aerodynamicznego. Napęd był kierowany na przednie koła. W aucie tym zastosowano benzynowe silniki o pojemności 1,6 i 1,9, a także pojemności 1,8 i 1,9 w silnikach wysokoprężnych. Rok później na rynku pojawił się model kombi,a w następnym roku światło dzienne ujrzał model z napędem na cztery koła, w którym zastosowano zawieszenie tylne hydropneumatyczne pochodzące z Citroena BX 4x4. Najmocniejszym modelem Peugeota 405 był ten o silniku 1,9 i mocy 160KM, który posiadał głowicę szesnastozaworową. Rok 1992 to modernizacja tego modelu, zmianie uległa część tylna i samo wnętrze, nadwozie zostało także zmienione. Na rynek wprowadzono kolejne pojemności silnika, w przypadku benzynowych 2,0, 1,8 oraz 1,4, w przypadku turbodiesla o pojemności 1,8 został on zastąpiony silnikiem 1,9. W roku 1993 na rynku pojawił się najmocniejszy model 405 T16 o 200konnym i dwulitrowym silniku z turbospężarką i głowicą szesnastozaworową. W roku 1997, kiedy produkcja Peugeota 405 została zakończona, wprowadzono nowy model Peugeot 406.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Szkoła jazdy Mini udostępnia kursy na prawo jazdy z kategorii A, A1, B, B automat. Nasza szkoła jazdy zlokalizowana jest w centrum Gdańska. Lekcje prowadzone są w nowych, dobrze zaopatrzonych w sprzęt salach. Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych i kompetentnych instruktorów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie na stanowiskach. Chcemy zaoferować naszym kursantom miłe i dające efekt szkolenie w bezstresowej atmosferze. Nauka jazdy Gdańsk prowadzona jest na trasach, które praktycznie w całości są trasami egzaminacyjnymi. Za sprawą nowego, dobrze oświetlonego placu manewrowego każdy przyszły kierowca może doskonalić posiadane umiejętności z techniki jazdy, które są ważne w egzaminie na prawo jazdy Gdańsk. Dajemy możliwość wykonania badań lekarskich niezbędnych do uzyskania prawa jazdy. Egzaminy są zdawane na tych samych autach na których przeprowadzone było szkolenie z zakresu jazdy. Nasza szkoła jazdy Gdańsk posiada możliwość wykupienia większej ilości jazd doszkalających, dodatkowych godzin kursów z zakresu teorii. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mercedesy są nadzwyczaj funkcjonalne, mocne oraz porządne.
  Jeżeli intrygowałoby Cię nabycie tego właśnie wozu ciężarowego bądź dostawczego to dobrze trafiłeś! Prosperujemy uprzednio od czasu 1990 roku i z pasją pochłaniamy się ściąganiem najporządniejszych aut dostawczych, a także ciężarowych, najlepszej precyzji marek na rynku takich jak: Volkswagen, Man, a w szczególności mercedes sprinter.
  Wszystkie wozy ściągamy z Niemiec. Każdy posiada całość dokumentów żądanych przy zarejestrowaniu auta. Posiadamy auta wersji: wywrotka, kontener, skrzynia, chłodnia oraz furgon.

  W znacznym stopniu faworyzujemy pojazdy dostawcze mercedes sprinter. Zarówno ich blacharka i pojedyncze moduły silnika tudzież skrzyni biegów mają nader kolosalną solidność, ze względu czemu nie ma konieczności stałych napraw a także wymiany części. Idealnie nadają się także na oklejanie Racibórz specjalnymi foliami. Wozy tego modelu są także niezwykle mocne, przez co można nimi przesyłać wydatne ładunki.

  Umożliwiamy skorzystanie z leasingu i kredytu. Zaufało nam już sporo klientów i Ty do nich dołącz!
  Dla osób lubiących szybką jazdę oraz porządną dawkę adrenaliny odpowiednia będzie wypożyczalnia porsche, którą polecamy!

  Data dodania: 31 07 2012 ·
 • Bardzo duży wybór opon, felg stalowych i aluminiowych, śrub do kół, najlepsze i najnowsze modele łańcuchów śniegowych. Części samochodowe dostępne od ręki to właśnie styl działania Sklepu internetowego Styl auto.

  Działalnośćna sprawione elementy udziela gwarancji, dodatkowo w razie potrzeby podczas źle dobranego rozmiaru, nie robimy problemu z wymianą na innych. Do takich sytuacji jednak dochodzi niezwykle rzadko, gdyż zawsze sprzedany sprzętsprawdzamy a rozmiar staramy się konsultować z kupującym by nadobowiązkowo sprawdzić, czy klient wybrał go na sto procent właściwie.

  Sklep internetowy Styl Auto to lider w branży motoryzacyjnej, posiadamy jeden z największych sklepów internetowych w sieci, a nasza oferta jest tak wielka, iż nie ma szans byś nie odnalazł opon, felg stalowych czy aluminiowych odpowiednich do Twojego auta. Sklep motoryzacyjny Styl auto posiada siedzibę w Wrocławiu i tutaj można wpaść do nas osobiście. Nabywająć towar przez Internet także możesz być pewny, iż maksymalnie dwa dni od zaksięgowania należności przez naszą firmę u Twoich drzwi zawita kurier z zamówionym towarem.
  FirmaStyl auto to kilkanaście lat funkcjonowania, podczas których bardzo dobrze wiemy jakie problemy mogą mieć klienci, doświadczenie to sprawiło, iż rozbudowaliśmy ofertę tak by klient był zawsze zadowolony i z radością do nas wracał na zakupy.

  PHU STYL AUTO
  Izabela Żydowska
  Ulanowskiego 23A
  53-144 Wrocław
  tel. 71 33 84 999
  [email protected]

  Data dodania: 19 07 2011 ·
 • Szybka Firma transportowa Wrocman z Wrocławia zajmuje się transportem w obszarze kraju jak i zagranicą osób orazładunków. Specjalnością Wrocmana są przeprowadzki, przeważnie narejonie Wrocławia, jednak zlecenia z reszty Europy również nie są nam obce.


  Dokładną specyfikację naszych aut jak i możliwych ładunków do przewiezienia odnajdziesz na witrynie wrocman.eu, tam też znajduje się oferta jak i sporo innych przydatnych danych, które powinny Ci być pomoce w wyborze firmy transportowej. Wrocman zapewnia,błyskawiczną,niezawodną, bezpieczną i bardzo fajną atmosferę co sprawia, iż jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie przeprowadzek i transportu w Wrocławiu.

  Przeprowadzki Wrocław proponowane przez firmę Wrocman, to oddzielne podejście do każdego klienta, by przedstawić dokładny koszt transportu musimy wiedzieć o ile kilometrów oddalone są miejsca przejazdu jak i czas który będzie potrzebny na wykonanie usługi. Jeśli potrzebujesz także pomocy w postaci naszego pracownika do przenoszenia łóżek i innego sprzętu do auta dostawczego i następnie pomoc w wyniesieniu go również możesz zamówić taką usługę.  Wrocman
  Mariusz Szczygieł
  ul. Popowicka 10/5
  54-237 Wrocław
  501 578 059
  NIP: 894-193-96-30

  Data dodania: 10 05 2011 ·
 • By nabyć na własność samochód, nieraz trzeba uprzednio zaciągnąć auto kredyt. W takiej sprawie skorzystaj z oferty doradcy, który pomoże ci w zorganizowaniu finansów na ten cel. Przedsiębiorstwo Kapitał 21 posiada grupę profesjonalistów parajacych się porównywaniem dostępnych w branmży kredytów, za sprawą czego mogą poradzić, z którego najkorzystniej skorzystać w trakcie zakupu pojazdu. Idealna oferta dla ludzi, którzy, nie mają możliwości od razu uregulować całkowitej sumy oczekiwanej przy takim nabytku.

  Data dodania: 04 03 2011 ·
 • Alkomaty dla kierowców »

  Alkomaty z atestem, alkomaty dla kierowców, kieszonkowe oraz barowe - szeroki wybór. Znajdziesz tu alkomat dla siebie, alkomat do firmy, alkomat na prezent na 18. Bezpieczeństwo na drogach to zwłaszcza w przypadku zbliżających się wakacji sprawa priorytetowa i niestety ciągle w Polsce traktowana po macoszemu. W naszym kraju panuje wciąż społeczne przyzwolenie na spożywanie alkoholu a co gorsza również na prowadzenie auta po spożyciu trunków wysokoprocentowych. Niestety często takie sytuacje kończą się bardzo źle i to zarówno dla kierujących autem jak i innych ludzi, którzy uczestniczą w wypadkach drogowych. Nie ryzykuj! Zakup alkomat już dziś w sklepie internetowym alkomaty.info

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla dzieci »

  Sklep z zabawkami frikolino.pl. Szeroki wybór asortymentu! W naszej ofercie znajda państwo: zabawki, lalki, laptopy edukacyjne, zabawki edukacyjne oraz wiele innych! Profesjonalna obsługa oraz szybki transport. Działamy na rynku od wielu lat. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Volkswagen »

  Samochody marki Volkswagen istnieją na światowym rynku już ponad 70 lat i z roku na rok pojawiają się coraz to nowsze, a zarazem i doskonalsze modele. Dziś te niemieckie auta kojarzą się przede wszystkim z najlepszą jakością wykonania, trwałością, wysokim standardem i poziomem bezpieczeństwem. vw-blog.pl pozwoli wszystkim szczęśliwym posiadaczom samochodów tej marki oraz osobom zainteresowanym rynkiem motoryzacyjnym znaleźć szereg ciekawych porad, dokładnych schematów, ciekawostek i nowości technicznych dotyczących Volkswagena.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nie zastanawiaj się testować sprawy, które pomogą rozszerzyc działalność Twojemu zakładowi. Na naszej stronie internetowej jest możliwość wzięcia dzierżawy leasingowej w kilku firmach, gdzie jest to główny zakres przedsięwzięć. Dostarcz formularz bezpłatnie oraz przekonaj się jakie pożytki proponuje Ci leasing. Zobacz czy to dopomoże Ci w rozwijaniu biznesu!

  Data dodania: 19 09 2011 ·
 • Witaj w serwisie rozrywkowym www.ZaCytuj.eu, u nas znajdziesz masę ciekawych cytatów i to nie koniecznie śmiesznych, mamy w swoich zbiorach dużo zdjęć o tematyce artystycznej, motoryzacyjnej czy związanej z różnymi zakątkami świata. Każdy internauta może dodać ciekawe filmiki, zdjęcie które znalazł na Youtube, komentować i oceniać materiały zgromadzone na stronie. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy, znalazłeś coś ciekawego na Youtube? Podziel się tym z innymi internautami. W naszym serwisie znajdują się tylko najlepsze, wyselekcjonowane filmiki. Zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony?:)

  Data dodania: 02 07 2011 ·
 • Wynajem samochodów warszawa »

  Pro Rent Sp. z o.o. wypożyczalnia samochodów działająca w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Oferujemy dużą ofertę która daje możliwość zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów.W naszej ofercie mamy samochody zarówno osobowe i dostawcze. W naszej dużej ofercie odszukacie Państwo tylko najnowsze modele aut marki Ford.Proponujemy auta z każdego segmentu. Od małych, miejskich samochodów, poprzez średnie samochody kompaktowe aż po wygodne limuzyny. Oferujemy wynajem samochodów długo i krótkoterminowe. Gorąco i serdecznie zapraszamy - Firma Pro Rent - wypożyczalnia samochodów

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Udostępniamy konsumentom sprzedaż hurtową jak i detaliczną materiałów budowlanych.
  Największą preferencją DOMBOD-bis jest ciągła intensyfikacja, dążność do dogodzenia wszystkich potrzeb naszych interesantów, a także zapewnienie najlepszej postaci towarów wraz z kompleksową obsługą, jaka wiecznie dogadza obeznaną radą oraz usługą transportu towarów autami niezwykle ładownymi mercedes sprinter.

  Jesteśmy firmą, która w branży budowlanej bytuje od momentu '94 r. Posiadamy cztery punkty sprzedaży na okolicy 2 województw: śląskiego również opolskiego co wykazuje, że mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.
  W swojej ofercie mamy też najwyższej jakości na śląsku - materiały budowlane Racibórz, które są wspierające względem każdego rodzaju remontów i budów.
  Współpracujemy z najważniejszymi partnerami oraz producentami towarów budowlanych w Polsce i poza granicami.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 31 07 2012 ·
 • Autokosmetyki »

  Sklep internetowy www.detailer.pl jest przeznaczony dla pasjonatów autodetailingu. W stałej ofercie posiadamy szeroką gamę autokosmetyków oraz akcesoriów do kosmetyki samochodowej. Oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i do kierowców ceniących sobie nienaganną prezencję samochodu. Oprócz różnego rodzaju szamponów samochodowych oraz wosków, w tym specjalnych wosków do felg, w sklepie znajdą Państwo również pasty polerskie, glinki do lakieru, odświeżacze powietrza, mleczka do kokpitu, dressingi do opon i inne specyfiki do pielęgnacji auta. W dziale z produktami do korekcji lakieru szeroki wybór past i padów polerskich. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty cenionych w świecie detailingu marek takich jak: Surf City Garage, Menzerna, Mothers, FinishKare, Optimum, Wolfgang, Detailers Pride i wiele innych. Zapraszamy do udanych zakupów!

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »