Strony związane z hasłem 'depresja':

 • Uzdrawianie ciała i duszy - skuteczne leczenie depresji, migreny »

  Masz problemy ze zdrowiem lub ktoś z Twoich bliskich??? Dolegliwości dokuczają wiele lat i dotychczasowe leczenie nie pomaga??? Terapia nie ma sobie równych - jest skuteczna, prosta, łatwa i na całe życie. Może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia. Z terapii mogą korzystać wszyscy - niezależnie od wieku czy wyznania. Terapia wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, uzdrawia kompleksowo - ciało i duszę. Przyczyna chorób ma początek w podświadomości, na poziomie duszy. Większość dolegliwości powstaje w dzieciństwie: przeżycia, lęki, gniew itp. powodują one z czasem pojawienie się nieraz trudnych i ciężkich chorób. Zabiegi dobrze działają na: migreny, nerwice, depresje, krążenie, układ pokarmowy, różne nerwobóle, mięśnie, stawy, wczesny stan nieuleczalnych chorób itd. Terapia nie zastępuje leczenia, ani lekarstw, lecz uzupełnia je i wspomaga.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet pomocy - Sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń »

  Zespół terapeutów - Hipnoza - leczenie alkoholizmu, depresja. Poradnia i prywatny gabinet pomocy - Łódź, Ciechanów i Warszawa. Terapia grupowa i indywidualna. Coraz więcej ludzi poszukuje alternatywnych rozwiązań, należy sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń. Terapia: depresja, nerwice, stres, anoreksja, bulimia, alkoholizm - leczenie alkoholizmu, narkomania i palenie. Specjaliści, poradnie - w praktyce dla dobra pacjenta.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego (WZSB, ang.CHD) »

  Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA.
  W przypadku tego schorzenia, kości tworzące staw biodrowy nie są ułożone względem siebie, tak jak powinny; przyczyna choroby jest nieznana; WZSB występuje w Europie u około 3 dzieci na każde 2000 urodzeń.
  Jeżeli choroba zostanie wykryta wkrótce po urodzeniu, a leczenie zostanie podjęte natychmiast, to zwykłe biodro funkcjonuje normalnie. Zbyt późna diagnoza maże doprowadzić do poważnego uszkodzenia stawu biodrowego, ponieważ niemowlę rośnie. Leczenie polega na stabilizacji bioder.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Oferta gabinetu psychologicznego i psychoterapeutycznego dotyczy profesjonalnej indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przyjmuję osoby cierpiące z powodu nerwic, depresji i zaburzeń odżywiania, znajdujących się w sytuacjach kryzysowych. Prowadzę także terapię par i małżeństw. Oferuję pomoc dla osób, których cierpienie uniemożliwia odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Mój gabinet położony jest w pobliżu stacji metra na Pl. Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica »

  Trzymsie.pl to psychologiczny serwis społecznościowy poświęcony zaburzeniom psychicznym i ludziom na nie cierpiącym. Portal ma na celu pomóc ludziom poprzez wymianę doświadczeń, porad i spostrzeżeń w walce z różnymi chorobami psychicznymi, jak nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania czy snu.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Szczególnie w większych miastach dostępne jest wiele form pomocy psychologicznej. Zaczynając od placówek Narodowego Funduszu Zdrowia, w tym pracowników szkolnych, przez bardziej generalne lub wyspecjalizowane ośrodki prowadzące wsparcie psychologiczne i/lub terapię. Jedną z podstawowych form pomocy pychologicznej jest terapia. Przeznaczona jest dla pojedynczych osób (terapia indywidualna) oraz dla par i związków (psychoterapia małżeńska)- również w postaci terapii grupowej. Jest pomocą w wielu problemach w rodzaju: zaburzeń nastroju, problemów w relacji z partnerem lub partnerką, kłopotów na drodze kariery, trudności interpersonalnych, przewlekłych dolegliwości somatycznych czy leków i stresu. Sam przebieg terapii i stosowane podejście wynika ze sposobu rozumienia ludzkiej psychiki oraz jej zaburzeń, które w różny sposób ujmowane są przez główne nurty terapeutyczne (np. podejście poznawczo-behawioralne).
  Poza samą psychoterapią część osób korzysta z zajęć psychoedukacyjnych, które umożliwiają zdobywanie umiejętności psychologicznych i skupienie się na rozwoju osobistym. Takie warsztaty rozwoju osobistego przeznaczone są dla zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, bez względu na wiek, zdrowie, wykształcenie, światopogląd czy orientację seksualną (psychoterapię par).

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia Gliwice »

  Profesjonalny gabinet hipnoterapii w Gliwicach i Krakowie - leczenie uzależnień wszelkiego rodzaju, fobii, zaburzeń łaknienia (bulimia, anoreksja, nadwaga), depresji, problemów związanych z niską samooceną i brakiem wiary w siebie. Gabinet prowadzony jest przez dyplomowanego hipnoterapeutę klinicznego Artura Sołtysa.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna w naszym gabinecie jest oferowana wszystkim bez względu na wiek. Współpracujemy także z rodzinami z dziećmi oraz z młodzieżą. Wykonywane przez nas usługi są związane z terapią Gestalt. To świetny sposób na pozbycie się wielu kłopotów wynikających z lęków, depresji, nerwicy. Jeśli potrzebujesz dla siebie wsparcia psychologicznego, to spróbuj skontaktować się z nami. Najważniejsze dane kontaktowe plus lokalizacja naszego gabinetu znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 29 08 2012 ·
 • Psycholog Warszawa »

  DIADA oferuje pomoc osobom, które rozpoznają u siebie objawy depresji, nerwicy lub cierpią na zaburzenia odżywiania. Nasz gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny oferuje indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Prowadzimy psychoterapię nerwic, depresji, fobii, ADHD. Pomagamy w sytuacjach kryzysowych. Zajmujemy się także terapią małżeńską. Gabinet znajduje się w zacisznym miejscu na Żoliborzu, blisko stacji metra. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące dokonać zmian w swoim życiu, lub u których cierpienie utrudnia codziennie funkcjonowanie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Białystok »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji Integra w Białymstoku. Terapeuci Pracowni Integra przeszli przez wiele szkoleń, aby jak najlepiej prowadzić terapię osób potrzebujących pomocy. Obecnie specjaliści Pracowni Integra to kilkunastu terapeutów.
  Nie warto zwlekać aż kłopoty ze zdrowiem o podłożu psychosomatycznym, lęki, depresja czy nerwice uporczywie spokój codzienności.
  Psychoterapia w Pracowni Integra umożliwia dostrzeżenie całkiem nowe możliwości funkcjonowania dla każdej jednostki. Daje ulgę i umożliwia osobom doświadczającym cierpienia odczuwać na nowo radość z każdego dnia i spotkanego człowieka.W uzasadnionych przypadkach pod opieką lekarza psychiatry psychoterapia może być łączona z lekami, aby zmniejszyć cierpienie. Ośrodek Integra jest placówką kliniczną skupiającą psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów. Swoje praktykę zdobywaliwypracowali w wielu placówkach publicznych i prywatnych w Białymstoku świadczących pomoc psychologiczną i terapeutyczną oraz w trakcie wielu godzin superwizji. Aktualnie Integra prowadzi psychoterapię długoterminową jak też jednorazowe konsultacje psychologiczne i psychiatryczne oraz warsztaty psychoedukacyjne.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne produkty lecznicze z gorczycy, bursztynu, gryki, orkiszu »

  W naszej ofercie posiadamy lecznicze materace i poduszki z gorczycą, bursztynem, łuską gryki, łuską prosa, łuską orkiszu. Lecznicze pasy na kręgosłup z gorczycą, bursztynem, łuską gryki. Opaski na głowę z gorczycą na bóle głowy, migreny. Materacyki dla dzieci z gorczycą, łuską gryki. Lecznicze siedziska i maty dla zwierząt. Gorczyca, łuska gryczana czy bursztyn posiadają swoje własne silne biopole, które bardzo korzystnie wpływa leczniczo na organizm człowieka, jest to swego rodzaju ciągły zabieg energetyczny, w pewnym sensie zbliżony do zabiegu terapeuty zabiegu energetycznego typu bioenergoterapia i inne podobne zabiegi energetyczne. Coraz więcej ludzi szuka skutecznych sposobów pozbycia się swoich schorzeń. Przybywa osób z chronicznym zmęczeniem, migrenami, depresjami, schorzeniami kręgosłupa, chorobami stawów itd. W wielu przypadkach wieloletnie, kosztowne leczenie nie przynosi oczekiwanego skutku . Zażywanie szczególnie w dłuższym okresie czasu różnych medykamentów powoduje kolejne problemy zdrowotne. Tworzy się błędne koło, mijają miesiące, lata, a dolegliwości nie ustępują . Stosowanie na co dzień naturalnych produktów leczniczych wspomaga proces uzdrawiania organizmu i leczenia.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Helianthus - Psycholog Warszawa »

  W naszym życiu trafiają się chwile zwątpienia, kiedy nie wiemy, jak się zachować, jak poradzić sobie z narastającymi trudnościami. Dzisiaj mamy to szczęście, że coraz bardziej ceniona pomoc dobrego psychologa jest tak łatwo dostępna. Jako że jesteśmy zajęci codziennymi obowiązkami, często brakuje nam czasu na spotkanie z terapeutą. W związku z tym na stronie gabinetu psychologicznego Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) znajdziemy możliwość skorzystania z usług psychologa on-line. Tym samym możemy umówić się na wizytę w gabinecie psychologicznym lub przeprowadzić rozmowę z psychologiem nie wychodząc z domu. Profesjonalnie, wygodnie i efektywnie.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii uzależnień oraz terapii pedagogicznej dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w walce różnymi przypadłościami, jak: napady lęku, nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju uzależnienia, a także dysleksja i inne problemy związane z nauką. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deon.pl - to portal katolicki dla ludzi myślących i poszukujących. Bóg, religia i teologia to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony obiektywnym serwisem informacyjnym prezentującym aktualne wiadomości ze świata. Z drugiej zaś strony jest portalem web 2.0 łączącym ludzi dla których istotna jest wiara, duchowość i życie wewnętrzne. Deon.pl dużo uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W serwisie podejmowane są trudne tematy takie jak: walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła 2 oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Ponadto mogą tu korzystać także z Biblii on-line. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma religijne. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 07 03 2011 ·
 • W Centrum Terapii PROMITIS oferujemy kompleksową terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, integracji sensorycznej,wczesnej interwencji diagnozy i terapii autyzmu, diagnozy i terapii zespołu Aspergera, terapii biofeedback. Centrum Terapii PROMITIS oferuje kompleksową terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, integracji sensorycznej, wczesnej interwencji diagnozy i terapii autyzmu, diagnozy i terapii zespołu Aspergera, terapii biofeedback. Dla każdego klienta stworzymy indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe. Skutecznie pomogą Ci nasi specjaliści: lekarz psychiatra, psychiatra dziecięcy, psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, pedagog specjalny, logopeda, rehabilitant, terapeuta integracji sensorycznej. Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami (stres w szkole, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja i inne), z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką (dysleksja, dysgrafia, ADHD, niechęć do nauki), problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, nadwaga), uzależnienia, problemy wieku dojrzewania (kompleksy, konflikty w domu i w szkole, zaburzenia adaptacyjne). Oferujemy również wszechstronną pomoc terapeutyczną dla dzieci i młodzieży z deficytami rozwojowymi, jak zespół Aspergera oraz autyzm, mózgowe porażenie dziecięce i inne.Psychiatra Warszawa i Psychiatra Kraków - zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2011 ·
 • Internetowa poradnia Integra to placówka, gdzie każdy może skorzystać z darmowej pomocy psychologa lub psychoterapeuty . otwarta jest dla tych osób, które mają wątpliwości czy powinny korzystać z pomocy psychoterapeutycznej, poszukują pierwszego kontaktu ze specjalistą lub też mogą mieć kłopot w dotarciu do specjalisty czy nie wiedzą jak mogą pomóc sobie lub bliskim. Terapeuta online może dopomóc w decyzji o podjęciu terapii. Kontakt listowny sprzyja pierwszemu kontaktowi z terapeutą, pozwala otworzyć lub nazwać problem, często jest w stanie zaspokoić potrzebę psychoedukacji piszących. Osoby potrzebujące zaawansowanej pomocy chcemy ukierunkować i zachęcić, gdzie i w jaki sposób mogą ją znaleźć w Białymstoku. Zwracamy uwagę, że nie prowadzimy psychoterapii przez internet. Jesteśmy przekonane, że efektywna psychoterapia, która prowadzi do trwałych zmian zachowań i postaw pacjentów, możliwa jest wyłącznie w trakcie tradycyjnego kontaktu w w profesjonalnym ośrodku. Odpowiedzi nasze nie są diagnozą, unikamy też udzielania porad, które mogą modyfikować obecnie trwające terapie piszących do nas osób. listy z Poradni Integra nie zastąpią właściwego, osobistego kontaktu ze specjalistą, który prowadzi bezpośrednio psychoterapię i żadną miarą nie pozwalają na przeprowadzanie samodzielnych zmian w tej terapii.

  Data dodania: 26 01 2012 ·
 • Forum samotność na temat samotności dla wszystkich samotnych lub tych, którzy czują się w jakikolwiek sposób samotni lub osamotnieni, odczuwają brak miłości, przyjaciół, mają problemy w rodzinie, czekają na wsparcie emocjonalne i pomoc psychologiczna, miejsce osamotnieni, Forum samotność na temat samotności dla wszystkich samotnych lub tych, którzy czują się w jakikolwiek sposób samotni lub osamotnieni, odczuwają brak miłości, przyjaciół, mają problemy w rodzinie, czekają na wsparcie emocjonalne i pomoc psychologiczna, miejsce osamotnieni,

  Data dodania: 13 08 2012 ·
 • Ośrodek psychoterapii i leczenia uzależnień Wrocław. Nie oceniamy, nie krytykujemy. Stawiamy diagnozę, wyznaczamy cele i wspólnie z Tobą walczymy z chorobą. Tu uzyskasz pomoc i profesjonalne wsparcie : psycholog, terapeuta. W naszym ośrodku (Wrocław) prowadzimy następujące formy psychoterapii: grupowa i indywidualna, terapia małżeńska i par. Pomożemy Ci w zakresie - leczenia uzależnień alkoholowych, narkotykowych, depresja, bezsenność, odtrucia (detoksykacja ambulatoryjna), Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z szeroką gamą warsztatów szkoleniowych prowadzonych w naszym ośrodku.

  Data dodania: 16 08 2012 ·