Strony związane z hasłem 'energia':

 • Interesujesz się energią odnawialną i budownictwem autonomicznym ? A może chcesz zbudować dom oszczędny i ekologiczny, ale nie wiesz jak ? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego portalu w całości poświęconemu odnawialnym źródłom energii, budownictwu alternatywnym oraz domom autonomicznym.

  Data dodania: 14 03 2012 ·
 • Portal ekologiczny - ekologia i ochrona środowiska »

  Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie ciała i duszy - skuteczne leczenie depresji, migreny »

  Masz problemy ze zdrowiem lub ktoś z Twoich bliskich??? Dolegliwości dokuczają wiele lat i dotychczasowe leczenie nie pomaga??? Terapia nie ma sobie równych - jest skuteczna, prosta, łatwa i na całe życie. Może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia. Z terapii mogą korzystać wszyscy - niezależnie od wieku czy wyznania. Terapia wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, uzdrawia kompleksowo - ciało i duszę. Przyczyna chorób ma początek w podświadomości, na poziomie duszy. Większość dolegliwości powstaje w dzieciństwie: przeżycia, lęki, gniew itp. powodują one z czasem pojawienie się nieraz trudnych i ciężkich chorób. Zabiegi dobrze działają na: migreny, nerwice, depresje, krążenie, układ pokarmowy, różne nerwobóle, mięśnie, stawy, wczesny stan nieuleczalnych chorób itd. Terapia nie zastępuje leczenia, ani lekarstw, lecz uzupełnia je i wspomaga.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radzimy dobrze zapoznać się z zawartością Płomyka, zanim przed progiem pojawi się po raz kolejny zima. Chcemy wam wiele powiedzieć na temat węgla, drewna i innych substancji stosowanych do ocieplania naszych i waszych przytulnych gniazdek. Strzeż się nierzetelnych firm z sektora, które znajdują się na naszej czarnej liście. Nie kupuj węgla u podejrzanych pośredników. Wiemy, gdzie leży węgiel z porządnych miejsc. Stań oko w oko ze swoim centralnym ogrzewaniem. Wyciągnij wnioski z publikowanych u nas wiadomości i ulepsz swój system pozyskiwania i spalania węgla. Panuj nad każdym gramem paliwa, a Twój budżet zyska kolejne oszczędności. Wchodzimy do każdego składu i wytrwale badamy jego zawartość. energia to Twoje fundamentalne prawo. Wytwarzaj ją w swojej piwnicy lub kotłowni za rozsądne pieniądze. My damy Ci ku temu okazję, jakiej nie zaproponował Ci jeszcze nikt przed nami. Wierni rozsądkowi szukamy węgla dla polskich kupców. Nie stawiamy nigdy na szali jakości, gdyż wiemy jak ważna ona jest dla ostatecznych kosztów wytwarzania ciepła.

  Data dodania: 08 08 2012 ·
 • Kolektory próżniowe »

  W dobie stale rosnących cen nośników energii (węgiel, drewno, gaz, energia elektryczna) oraz ich ograniczonej ilości niezbędne staje się sięgnięcie do odnawialnych źródeł. Gdzie ich szukać? Największym źródłem nieograniczonej, darmowej, czystej i ekologicznej energii odnawialnej jest Słońce. Mamy przyjemność przedstawić Państwu system ogrzewania słonecznego z kolektorami próżniowymi Solar-Tech. Jest on dostosowany optymalnie do polskich warunków klimatycznych.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Therm, która wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poompy ciepła »

  Współczesne domy charakteryzują się oryginalnymi kształtami, niezwykłą formą. Wiele osób chce by ich domy były wyjątkowe. Do ich tworzenia używa się najnowocześniejszych budulców i technik. Jednakowoż nie sam kształt się liczy. Wyekwipowane one są w elementynajlepszej jakości. Dodatkowo nowoczesna technika jest wykorzystywana do zaoszczędzenia energii. Budowane są choćby kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Przy wyższym nakładzie finansowym można wdrożyć technologie tego rodzaju co z czasem nam się zwróci i to z górką. Energia słoneczna jest coraz bardziej popularna. Jej najsilniejszą zaletą jest to, że nic nie kosztuje. Jednakowoż same instalacje nie są tanie. Jest to pojedynczy przykład jak można zużytkować siły natury. Innym przykładem są wiatraki. Używając wiatr wytwarzają energię. Ludzie powinni coraz częściej szukać energii w naturalnych źródłach. Takie składniki jak przykładowo ropa w przyszłości ulegną wyczerpaniu i chcąc nie chcąc ludzkość - o ile będzie w ogóle istnieć - będzie musiała odnaleźć inne źródła energii. Ponieważ my nie musimy narzekać na niedostatek energii w aktualnym świecie, nie zdajemy sobie z tego sprawy. Choć można już usłyszeć o tym, że zasób ropy na rynku non stop się zmniejsza i prawdopodobnie, że za kilkadziesiąt lat ulegnie całkowitemu wyczerpaniu. Na dobitkę ludzkość stale się powiększa a razem z nią wzrasta zapotrzebowanie na energię. Dlatego też normalne źródła energii zużywają się jeszcze szybciej. Jeśli sytuacja się nie zmieni grozi nam kryzys energetyczny.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne Lampy solarne Oswietlenie LED »

  Spółka modern HST M.P. Prytulak zajmuje się importem, sprzedażą oraz montażem urządzeń techniki solarnej, wiatrowej oraz oświetlenia LED.
  Działalność rozpoczęliśmy w 2006 r. Do tej pory zdobyliśmy zaufanie ponad 5000 klientów.
  Pierwszą z dziedzin w której działamy jest energooszczędne oświetlenie LED. Niski pobór prądu oraz żywotność diod LED sprawia, że jest to przyszłościowe rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia. Promujemy produkty najwyższej jakości. Żarówki Led oferowane przez nas przechodzą przed wpuszczeniem do sprzedaży serię długich testów. Wybieramy diody tylko bardzo dobre jakościowo.
  W ofercie mamy zarówno węże led jak i listwy czy oświetlacze. Zaopatrzysz się u nas także w zasilacze czy okablowanie.

  Drugą dziedziną działalności jest energia odnawialna. Najlepsze ceny w Polsce baterii monokrystalicznych, ogromny wybór regulatorów solarnych czy systemów montażowych, fachowa pomoc w projektowaniu i budowie systemów solarnych to sprawia, że nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji.
  Lampy solarne oferowane przez nas są projektowane na długie lata i niesprzyjające warunki. Gwarantuje to niezawodność takiego systemu.

  Dodatkowo o każdym z naszych produktów możesz dowiedzieć się praktycznie wszystkiego z naszej strony internetowej. Bogate opisy oraz zdjęcia, forum na którym codziennie bywamy. To wszystko czeka na ciebie pod adresem modernhome.pl

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • KidModels to jedyny w swoim rodzaju, polski portal który powstał z myślą o Twoich pociechach. KidModels - zdjęcia dzieci promuje talent i piękno dzieci jak również młodzieży, których najskrytszym pragnieniem jest zaistnieć na rynku filmowym, reklamowym lub w branży modelingowej. Wykonaj pierwszy krok ku wielkiej karierze swojego "oczka w głowie". Jeśli Twoje dziecko jest czarujące, śmiałe, otwarte na ludzi, emanuuje ogromną energią, jest uzdolnione aktorsko, muzycznie bądź tanecznie to nie zwlekaj i załóż mu profil na naszym portalu, a dasz mu szanse by zostać odkrytym. Serdecznie zapraszamy także osoby, które posiadają już doświadczenia w tej branży. Ponadto niesiemy pomoc w rozwoju talentu oraz kariery, nad czym czuwa sztab specjalistów zajmujących się polskim rynkiem show biznesu. Portal KidModels - zdjęcia dzieci to wspaniałe miejsce, aby odkryć przed światem swoje szczęście, którym jest dziecko. Zapraszamy serdecznie! Pozwól swojemu dziecku zostać zauważonym. Zapraszamy również firmy i niezależnych profesjonalistów, którzy chcieliby podjąć współpracę z nami m.in. agencje reklamowe, firmy producenckie, fotografów, wizażystów, fryzjerów i stylistów.

  Data dodania: 10 07 2012 ·
 • Kolektory słoneczne »

  W wielu krajach świata rosnącą popularność zyskuje energia odnawialna. Nierzadko z energii słonecznej z łatwością mogą korzystać już także osoby prywatne. Witryna obejmuje wiadomości na temat szeregu najnowszych rozwiązań oraz konstrukcji zestawów solarnych. Zaopatrzenie całego domostwa w darmowe i ekologiczne źródło energii dla domu będzie w oparciu o to istotnie łatwiejsze i w większym stopniu dobrane dla każdego kupującego.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna »

  CEiT HUMANUM - w naszym gabinecie oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Runy chronią, leczą i ostrzegają. Gdy narysuje się runę na wnętrzu dłoni, jej energia wchodzi w krew, po prostu w życie człowieka. Jeśli na przykład komuś brak pieniędzy, wróżka Warszawa rysuje mu runę obfitości - Fehu. Wróżka Warszawa robiła to na dłoniach i portmonetkach dziesiątek swoich klientów. Między innymi - zmęczonej, zapracowanej kobiety, która zjawiła się przed laty w jej gabinecie w Warszawie. Gdy ta sama kobieta zdzwoniła do mnie po roku zmieniła się nie do poznania, odniosła sukces.

  Data dodania: 09 09 2012 ·
 • Serdecznie inspirujemy do zapoznania się z oferta naszej strony internetowej, której nadrzędną tematyka jest wentylacja. Nasze sugestie skierowane są do każdych, którzy chcą uprzyjemnić sobie życie. Posiadamy zasobne doświadczenie w planowaniu i sporządzaniu takich instalacji, jak wentylacja albo klimatyzacja. Co nas wyróżnia to podawane przez naszych pracowników doradztwo inwestycyjne. Związane jest to z rosnącymi oczekiwaniami naszych klientów, jakim staramy się sprostać i zagwarantować, że wybierana wentylacja zaspokoi ich oczekiwaniom. Wybierana na naszym serwisie internetowym wentylacja już nie po raz pierwszy trafiła do domów własnych. Zapewniamy, że nasza wentylacja nikogo nie zawiedzie, a wręcz odwrotnie. Zapewni, że nasi nabywcy będą się cieszyć życiem z bliskimi.

  Data dodania: 10 08 2012 ·
 • Czarnobyl »

  Dziś słowo czarnobyl kojarzone jest najczęściej z wybuchem elektrowni jądrowej, który miał miejsce w 1986. Niewiele osób wie jednak, że leży on na terenie dzisiejszej Ukrainy a sama nazwa czarnobyl pochodzi od rośliny, która porastała w dziewiętnastym wieku okolicę. Ci, którzy wiedzą i chcieliby zobaczyć to miasto, maja taka możliwość ponieważ dzisiaj wielu organizatorów wycieczek, proponuje nam wycieczkę właśnie tam. Pomimo powszechnie krążącej opinii o tym, że pobyt tam jest zawsze zagrożeniem dla zdrowia człowieka, czarnobyl jest miejscem, gdzie bez obaw można przebywać nawet do trzech miesięcy. A warto chociaż raz tam pojechać i to nie tylko po to, aby zobaczyć miejsce wybuchu. W praktyce bowiem czarnobyl jest miastem, gdzie turysta może spotkać wspaniale zabytki. Najstarsze z nich sięgają swymi korzeniami siedemnastego a nawet szesnastego wieku.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma RenCraft ma specjalizowaną, kompleksową i sprawdzoną ofertę pozwalającą korzystać z alternatywnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem energii biomasy. Specjalizujemy się w wykorzystaniu biomasy jako paliwa w sposób wygodny, nowoczesny i przyjazny środowisku. Dostarczamy rozwiązania najnowocześniejszych, zautomatyzowanych kotłowni opalanych biomasą. Oferta adresowana jest przede wszystkim do samorządów, instytucji i przedsiębiorstw. Nasze instalacje są bardzo bezpieczne, nie obciążają klimatu emisjami CO2 oraz potencjalnie tworzą rynek zbytu dla pozyskiwanej lokalnie biomasy.

  Data dodania: 07 11 2011 ·
 • Eko motel, Ekologiczny Motel "Na Wierzynka" - dla nas istotna jest ochrona środowiska dla tego zachęcamy do przybycia na nasze warsztaty ekologiczne. Wieliczka jest jedynym takim miastem które tak bardzo nastawione na ekologie i recykling. Nasz Eko motel ma miedzy innymi system kolektorów słonecznych, elektrownie słoneczną czy elektrownie wiatrową. Można stwierdzić że cały nasz eko motel funkcjonuje na energi odnawialnej. Jeśli zależy ci na ochronie środowiska, odwiedź naszą stronę lub przybądź do nas osobiście i dowiedz się więcej o naszym eko motelu.

  Data dodania: 19 09 2012 ·
 • Zadania z fizyki dla gimnazjum »

  Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony z rozwiązaniami zadań. Treści przeznaczone są dla uczniów gimnazjum i szkoły średniej. W portalu znajdują się odpowiedzi na pytania zarówno trudne jak i banalne. Treść przyda się wszystkim, którzy chcą potrenować przed sprawdzianem. Staramy się wychodzić na przeciw naszych użytkowników, dlatego istnieje możliwość rozwiązania nadesłanych zadań. Znaleźć tutaj możecie zadania z takich działów jak: elektrostatyka, termodynamika i ruch drgający.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Termowizja Kraków »

  GS Energia wykona dla Ciebie świadectwo energetyczne. Świadectwo energetyczne to zaświadczenie który będzie wymagany dla wszystkich budynków od 2012 roku. Świadectwo energetyczne pozwala obiektywnie ocenić przybliżone koszty użytkowania mieszkania w ciągu roku. Obszar działania firmy jest bardzo wielki - oprócz Rzeszowa, Tarnowa wystawiamy świadectwa energetyczne w wielu innych miastach - zobacz więcej na stronie. GS Energia wspiera ekologiczny styl życia - oferujemy przyjazne dla środowiska rozwiązania takie jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz audyt efektywności energetycznej, konsulting energetyczny. GS energia zaprasza gorąco

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Misją naszego Instytutu jest budowanie i użycie aktualnej wiedzy specjalistycznej w branży: energia odnawialna, w celu: supportu dla wykonania zoptymalizowanych ekonomicznie inwestycji w dziedzinach sektora odnawialne źródła energii, takich jak: energia wiatrowa, energia słoneczna, biogaz oraz biopaliwa. Kolejnym celem jest development teorii i doszlifowanie praktyki oraz promocji implementacji lokalnej energetyki rozproszonej bazującej na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii; wdrażania na rynek energii odnawialnej nowych produktów (rozwiązania techniczne, oprogramowanie, raporty statystyczne i raporty rynkowe) i usług z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wiatrowa czy biogaz. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych energią odnawialną w różnych formach!

  Data dodania: 26 11 2011 ·
 • WWW.BIOCITY.PL to najpopularniejszy i najbardziej poczytny serwis o szeroko pojętej ekologii w Polsce. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów o tematyce takiej jak ekologia, zdrowy styl życia, dom energooszczędny i ekologiczny. Udostępniamy również kontrowersyjne wypowiedzi polityków, a także merytoryczne porady znanych ekspertów. Przeczytasz u nas wiele fascynujących wiadomości w takich kategoriach jak recykling, energia słoneczna, biodegradacja lub na przykład oszczędzanie energii. Zapraszamy do odwiedzin w serwisie, już dziś zacznij żyć zdrowo i ekologicznie!

  Data dodania: 10 01 2012 ·